Автор Тема: Оргонови технологии и Zapper  (Прочетена 75531 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен akafazov

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 9
    • Българският сайт за зелени технологии
Оргонови технологии и Zapper
« -: Септември 24, 2007, 16:31:20 pm »
Някой чувал ли е за Don Croft или Wilhelm Reich, който е разработил оргоновата технология през средата на 20 век. В момента Дон Крофт продава оргонови устройства, едно от които е Zapper. Той твърди, че устройството лекува всякакви видове заболявания, като генерира (или по-точно събира и акумулира) оргонова енергия (или енергията на живота). Очевидно има много положително отзиви, както и добри коментари от оргоновото общество, където Крофт и Райх са нещо като идоли.

Тъй като наскоро попаднах на тази информация се интересувам от вашите коментари или опити. Има ли хора в България, които се занимават с оргон?

Повече информация можете да намерите тук:
http://worldwithoutparasites.com
http://www.ethericwarriors.com

Неактивен Zikko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 95
  • The Sleeper must Wake Up
Re: Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #1 -: Ноември 08, 2007, 13:55:01 pm »
Аз имам Zapper-а на Хулда Кларк. В България се прави и реплика но малко по- различен. Относно лекуването на всички болести - това почива на една теория и за съжаление на една забранена технология измислена в началото на 20 в. от д-р Райф. Става дума, че над 99% от болестите се причиняват от вируси, бактерии и паразити. Д-р Райф е произвеждал, лекувал и раздавал негови апарати - съвсем доказано и документирано. В последствие тази технология влиза в конфликт с интересите на Дженерал Електрик, фармацефтичната мафия и е забранена от Американската Медицинска Федерация (май не беше федерация ама докум-те не са пред мен - съжалявам). Има действащи образци в няколко американски университета, но май никой не се навива да ги "уползотвори". Патентите му са написани като учебници, така че ако някой иска да възпроизведе откритията ще го направи, но "незаконно". Потърси в нета д-р Реймонд Райф, Хулда Кларк и ще разбереш.
Едва снощи съзрях по bTV реклама на ваксина срещу рак на матката (абе нещо женско беше), в последствие ми казаха, че имало и предаване преди 1-2 месеца. Това си е скрито признание на теорията, но не като чисто лечение, а пак чрез фармацефтичната мафия с ваксини. На български потърси една книга за скритите открития - сега не се сещам точно името, но скоро ще го напиша.
Съжалявам за отегчителните писания - мисля че съм публикувал и преди неща по въпроса.
Към настоящия момен се опитваме да възстановим технологията на д-р Райф в наша лаборатория (лаборатория е мнооого силно казано), но изпитваме сериозни информационни и най- вече преводачески проблеми.
И сам войнът е войн!

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Относно: Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #2 -: Януари 11, 2008, 02:29:44 am »
За първи път преди няколко дни ми попадна материал за това.
Това, което ме ужаси е един факт, който доказва, че Матрицата е истинска. ;)
Още не съм сигурна, дали съм го разбрала правилно, затова не бързам да го споделя..
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Относно: Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #3 -: Януари 11, 2008, 12:19:01 pm »
Zikko,
разговори се с Gogo от форума. Мисля, че ще може да ви помогне в разработката.

От вчера приятел има Заппер и освен програмата на д-р Кларк ползва и колоидно сребро за пиене.

Първите впечатления са доста оптимистични.

Повече ще пиша след като мине достатъчно време и натрупаме допълнително инфо от практиката.
« Последна редакция: Февруари 04, 2008, 03:52:16 am от Joro Velev »
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
Относно: Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #4 -: Януари 17, 2008, 12:55:26 pm »
След като направих два обикновенни запера,реших да се пробвам с един голям и напълно универсален такъв,който да може да работи със абсолютно всички честоти,като ги изписва на лцд дисплеи,или някъв екран от мобилен телефон/кото намеря/.За сега съм почти готов със софтуера и разработката.Надявам се скоро време да пусна и първия прототип.
Приемам всякви идеи за работата му,диапазоните и т.н.каквото се сетите за да стане максимално удобен,полезен и функционален.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Относно: Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #5 -: Януари 17, 2008, 13:28:32 pm »
Теб съм те признал, защото вечно нещо правиш  :) Айде сега и този "запер"  :P
Всъщност аз май трябва да видя какво лекува...
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Относно: Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #6 -: Януари 17, 2008, 14:03:15 pm »
хаха, пробвай се да направиш CLOUDBUSTER ..?

 :)
« Последна редакция: Януари 17, 2008, 14:04:30 pm от ultrafutur »
musica universalis

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
Относно: Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #7 -: Януари 17, 2008, 18:50:56 pm »
хаха, пробвай се да направиш CLOUDBUSTER ..?

 :)
Елементарно е.
Едно по едно,ако не трябваше и да работя, бих се занимавал с хобита разни нон стоп.

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Относно: Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #8 -: Януари 18, 2008, 01:03:55 am »
Горкичкият Райх е бил окраден до дупка след смъртта си, след което една дузина хай-тек "светила" са приложили изобретенията му във военното и промишлено дело, защото явно никога не е по силите на един човек да се справи с толкова неща наведнъж...

:P
« Последна редакция: Януари 18, 2008, 16:17:10 pm от H. »
musica universalis

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #9 -: Януари 18, 2008, 01:09:34 am »
Хи-хи, никога не бях виждал Райх, пък и не съм се сещал да търся. Благодаря ти за снимката ultra, много приятно ми стана, не знам защо :-*

Неактивен kompi

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Относно: Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #10 -: Февруари 28, 2008, 16:36:47 pm »
ето ви един линк по темата.  http://www.voininatangra.org/modules/xfsection/article.php?articleid=278
Аз си взех запера който Гого ми направи(довлен съм :)) ,но се налага като пионери да експериментираме  върху себе си -засега успешно.
На здравия организъм като профилактична мярка няма някакъв осезаем ефект,но това което чувствам след ползването на запера (по 2 мин. на ден,общо 10 дена)е лека отпадналост около до 30 мин. след сеанса.(заради токсините отделящи се от пукащите се буквално вируси)
Та с озонирана вода, йонизатор и запер,надявам се ефектът да се мултиплицира. ;)
Успех на всички пионери в сайта.
« Последна редакция: Февруари 28, 2008, 16:44:54 pm от kompi »
Верен истинен чист и благ всякога бъди.         Петър Дънов

Неактивен Zikko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 95
  • The Sleeper must Wake Up
Относно: Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #11 -: Март 09, 2008, 20:42:57 pm »
Относно запера - устройството е сравнително просто, направата му също. Имам всички нейни честоти, времена и серии. При запера основния проблем, е че действието му е ограничено (по законите на ел. техниката). Голямото предизвикателство е технологията на д-р Райф. Там нещата технически са прости има проблем с лампите - трудно се намират и са с недоказани качества. Ако има хора от форума, които живеят в САЩ или Англия биха могли да проучат нещата на място и да споделят. Ще им дам и цялата ми налична информация за производителите. Другият важен проблем, е че имам списъка с честотите, но не и времената за въздействие, както и повечето серии липсват.
Просто ми е чудно - тук се сподели мнението за опити с 2 мин на ден. - общата здрасловна честота на Кларк се пуска за 7 мин (имам и честотите ама тук не е мястото да се разливам в обяснения) и в серия от 4 емисии през 20 мин.
Който иска може да си купи две интересни книжки на БГ - Изгубените Открития на Джери Василатос - вече почти изчерпана и Световната конспирация срещу здравето на Д-р Атанас Гълъбов - много истини, много факти и нетолкова много решения. Просто ми е чудно как не са ги спряли от пазара вече.
И сам войнът е войн!

Неактивен Big mama

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 23
  • Nemo mortalibus omnia horis sapit
Относно: Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #12 -: Май 29, 2008, 10:59:30 am »
  Здравейте приятели !
Отдавна следя публикацийте във форума, но се регистрирах скоро за да мога да участвам в дисксусийте, по- точно за да мога да се свържа със Зико и Гого. Ето за какво става реч: Скоро ми откриха диабет - неинсулинозавим тип. Аз съм борбен човек, не се предевам лесно и въпреки, че заболяването е наследствено в рода ми (дядо ми е починал от диабет)реших да взема сериозни мерки.Изчетох всичко, което намерих по темата и така открих този сайт. Сериозно впечатлине ми направи приложението на Запер и теорията на д-р Райх.За съжаление не владея английски, но в руски сайт намерих нещо подобно :www.antiparazit.ru - антипаразитен комплекс, аналогичен със Запер.Проблем е цената на този уред - 12500 рубли, което е около 520 лева.Върху тази сума сложи мито,+ ДДС,+ доставка по куриерска фирма и става - стой та гледай.
Ето защо, молбата ми е да ми помогнете да се сдобия с подобен уред,за който съм сигурен, че ще ми реши проблема.
Веднага се аргументирам защо мисля така:Точно в стила на фармацевтичната мафия, ендокринолозите ми назначават лечение, което касае последиците от заболяването, а не неговата първопричина.Медикамента, който вземам, (Metfogamma - 850)въпреки, че сам си промених дозата на половина от предписаната ме довежда до състояние на хипогликимия. Излизам от това състояние като взема една лъжица пчелен мед. Разбрах, че лекарството не решава проблема, докато не се отстрани причината за него.Консултирах се с
диетолог (доц.д-р Донка Байкова - изключителен човек и лекар),назначи ми диета - храни с нисък гликемичен товар и сега се чувствам добре. Не вземем лекарства.Въпреки това, и диетата не решава проблема окончателно-не отстранява първопричината.Нямам намерение да подхранвам фармацевтичната мафия и по този начин да стана част от световната конспирация против здравето.
Моля, пишете ми - или ЛС, или във форума.


Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #13 -: Май 30, 2008, 16:53:30 pm »
Има един човек в София, който прави запери.
Инженер Михаил Димитров, e-mail - [email protected] :)
Информацията е на 2 години, дано да е все още актуална и да си помогнеш :)

Неактивен Big mama

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 23
  • Nemo mortalibus omnia horis sapit
Относно: Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #14 -: Юни 04, 2008, 16:50:36 pm »
Благодаря ти Н. Вече се свързах с Гого, уточнихме нещата.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27