Автор Тема: Бг мед сестри в Либия  (Прочетена 22253 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Бг мед сестри в Либия
« -: Ноември 04, 2005, 15:39:40 pm »
Абе дочува се, че преговорите са пред приключване.
Споменава се че Либия ще отмрни смъртното наказание в страна .. и др. такива.

Което ме притеснява е че САЩ водят преговорите и натискат там.
Щом се застъпват за мед. сестрите ни какво ли получават в замяна от нас !??!?! Е това повече би ме интересувало.
Някой знае ли нещо, предполага ли нещо по въпроса

Поздрави
Атила
« Последна редакция: Ноември 05, 2005, 19:40:28 pm от Horus »
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Re: бг мед сестри в либия
« Отговор #1 -: Ноември 04, 2005, 15:54:31 pm »
Ами имайки предвид за какво става дума най-вероятно вече са го получили... Искам да кажа, става дума за експеримент в най-различни аспекти: 1. възможно е да е използвана някаква модификация на вируса - по поръчка, като изпълнителките да не са получили пълна информация, 2. реакцията на такова предложение, 3. реакцията на властите и местното население на цялата афера, 4. реакцията на световната общност и т.н. - може да е излязло изпод контрол или обратно всичко да върви по план, и тази намеса да има още някаква цел. Хайде споделяйте и вие подозренията си.
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Бг мед сестри в либия
« Отговор #2 -: Ноември 05, 2005, 17:53:58 pm »
Аз подозирам, че съдбата им е решена доста отдавна и че в момента се разиграват само циркове.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Re: Бг мед сестри в либия
« Отговор #3 -: Ноември 05, 2005, 18:51:02 pm »
aaaa ?!?!? Horus май ми е редактирал гршките  :o
... или има друга причина да си ровил в поста ми?
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Бг мед сестри в Либия
« Отговор #4 -: Ноември 05, 2005, 19:41:53 pm »
Еми аз на всеки пост ако имам време ти оправям грешките. На Еон пък кирилизирам... Въобще...

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Re: Бг мед сестри в Либия
« Отговор #5 -: Ноември 05, 2005, 19:51:32 pm »
еххх какво ли щяхме да правиме без Хор тука в форума ... черпя по едно (ама няколко пъти) като се видим  :P :P :P

cheers
Атила, бич божи
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Бг мед сестри в Либия
« Отговор #6 -: Ноември 05, 2005, 20:01:16 pm »
Хехехе - можеш да ми пратиш някакъв германски чай по пошатата - ще съм ти благодарен 8) ::) 8)

Неактивен Glarusman

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 120
Re: Бг мед сестри в Либия
« Отговор #7 -: Ноември 15, 2005, 11:28:48 am »
Според мен ако освободят жените, американците ще ни понатиснат да подсладим сделката с базите.Междувпрочем аз така и не разбрах ще ни плащат ли наем и колко.Гърците например мисля че взимаха 1-2 милиарда или нещо такова от 7ми атлантически флот (/*неточна информация*/).Някой знае ли кк стоят точно нещата?. Не вярвам да ги предоставим безвъзмездно тези бази. А овен това според вас възможен ли е сценарият при който американците построяват секретна база на наша територия? (за която знаят само 2ма- 3ма от нашите "оправници")
I'm seeking for the light, but I always move into the shadows.  The destiny of every Guru, is to be a

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Бг мед сестри в Либия
« Отговор #8 -: Ноември 17, 2005, 22:25:39 pm »
Бази има отдавна бе!

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Бг мед сестри в Либия
« Отговор #9 -: Ноември 18, 2005, 01:35:13 am »
Хорус, хубаво е след като изказваш такива твърдения да ги подкрепяш с някакво инфо или доказателство. Не, че не ти вярвам (ах, тии  :) ) ама аз и много други не сме го чували това. Поздрави.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Бг мед сестри в Либия
« Отговор #10 -: Ноември 19, 2005, 03:25:11 am »
Админ-а да каже за подразделението на ЦРУ. jorovelev да каже за базите в Ямбол и т.н и т.н...

Morrigan

  • Гост
Re: Бг мед сестри в Либия
« Отговор #11 -: Ноември 19, 2005, 09:35:42 am »
Чух от новините, че една от мед. сестрите е с разклатено здраве. Жената изпаднала в криза от непрестанните дивотии на либийците.
Според мен това, което прави Кадафи с българките там ще се върне на децата му. Може и да звучи жестоко, но съм сигурна, че сте стане така. Има една поговорка - Бог забавя, но не забравя! Още като ги осъди на връх Гергьовден ми хрумна, че незачитайки този светия по такъв долен и гнусен начин той върши най-големия грях. Сигурно в следващия си живот ще се прероди в хлебарка и ще го убиват с Райд:))))

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Бг мед сестри в Либия
« Отговор #12 -: Ноември 20, 2005, 01:28:04 am »
Ами нека да кажат, стига са се правили на ударени.  ;D
Намери се и религиозният фанатик във форума, Morrigan  ;). хехех
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Morrigan

  • Гост
Re: Бг мед сестри в Либия
« Отговор #13 -: Ноември 20, 2005, 09:31:58 am »
Не съм религиозна фанатичка:)))) Просто мога да събера 2 и 2. Близко е до ума.

Неактивен zaio

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 128
Re: Бг мед сестри в Либия
« Отговор #14 -: Ноември 20, 2005, 14:14:59 pm »
Toва с Райд много ми хареса и аз все така се успокоявам някой като ми направи мръсотия.Казвам си дано да се прероди в нещо........гадно.
Най-добрата рецепта за щастие е- да използваш парите си не за да трупаш вещи, а преживявания!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27