Автор Тема: Кой знае Гребенников?  (Прочетена 13393 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Кой знае Гребенников?
« -: Август 29, 2007, 23:56:10 pm »
Снимката е само за развихряне на въображението ви.
Става дума за нещо много повече.
http://www.sinor.ru/~che/grebennikov.htm
http://dragons-matrix.narod.ru/
http://bronzovka.ru/oglav.html
http://evg-ars.narod.ru/
Четете и се кефете... на величието на човешката мисъл! Коментарите може и да не ги правите.

Неактивен Trandev

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
  • Tread softly, Because you tread on my dreams. W.Y.
    • Елементи от някои умозаключения
Re: Кой знае Гребенников?
« Отговор #1 -: Септември 13, 2007, 12:25:42 pm »
Винаги съм се възхищавал на руския народ, но за съжаление им липсва силата да довършат нещата създадени от тях.  Пусти славянски мързел. :)

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re: Кой знае Гребенников?
« Отговор #2 -: Септември 13, 2007, 12:54:16 pm »
Здрасти пушещия.
Тук си много прав. "По делата им ще ги познаете...", както е казано в Библията.
Поне един да се обади на тази толкова интересна тема.
И само това ли ще кажеш?
Преди три години бях побъркал дота народ с темата за Гребенников. Меко казано е интересна, защото е многообхватна.
Ако откриеш нещо ново включвай в темата, щото аз нямам време, трябва и да работя за държавата.

Неактивен Trandev

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
  • Tread softly, Because you tread on my dreams. W.Y.
    • Елементи от някои умозаключения
Re: Кой знае Гребенников?
« Отговор #3 -: Септември 13, 2007, 13:33:44 pm »
Сайтовете, които си дал са доста изчерпателни, прочетох част от тях, звучат логично, но защо по дяволите никъде не се произвежда това чудо. Защо руснака измисля нещо гениално и само малко трябва да го превърне в откритието на века, но той предпочита да не го доразработи и да си порка водката.
Виж германеца е друго нещо.

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re: Кой знае Гребенников?
« Отговор #4 -: Септември 13, 2007, 18:31:07 pm »
Така е, но в случай се намесват няколко фактора.
Първо. Нервната система на Гребенников е увредена тотално от апарата, защото конструкцията влияе на плътността на времето на биологичните организми и нарушава баланса им. В резултат мозъкът на Гребенников е станал на пихтия в последните дни от живота му. И той чак като е разбрал последствията е измислил конструкция от три или четири апарата в един, разположени на разтояние около централно място за седене, където полето няма да достига човека.
Второ. Ученият, който е направил снимките, издал е книгата на Гребенников, е направил манипулация в самото повествование на книгата, като е укрил информация за самата конструкция. ТОВА Е ЕЛЕМЕНТАРНА ЧОВЕШКА АЛЧНОСТ! Не е спечелил нищо повече от пренебрежение днес.
Трето. Гениалността на Гребенников просто не му е давала време да мисли за нещо повече от самото изобретение. Както виждаш антигравитатора го е използвал единствено да изучава насекомите. Те са голямата му краста. Макар, че прекрасно е виждал гениалността на откритието, него го е боляло за природата. Прекрасно е съзнавал, че с това масово съзнание, което има човечеството, апарата ще доведе до още по-голямо унищожаване на природата. Просто /като голям радетел на биологичната природа/ е нямал желание да го дава на хората, защото отлично знае какъв ще е резултата. Полети на пияна глава, с един литър водка в корема! Да не говорим какво могат да направят военните! Тук наистина си много прав!!! Но мисълта ти се отнася общо за човечеството, не само за руснаците. Германците, какво не пият водка ли. Да... да...
Четвърто. Поради гореописаната причина той е странял не само от обществото, но даже и от сина си. Чисто и просто не е обичал хората. Обичал е повече света на насекомите. Просто се е родил не във времето, където би могъл да се изяви в полза на себеподобните си.
Пето. Като непоколебим изобретател е искал да изпита антигравитатора сам, тъй като най-добре е познавал конструкцията, и да го подобри. Смятал е конструкцията за несъвършенна поради ефекта на промяна на плътността на времето. Смятал е, че апаратът може да донесе повече вреда на човешките индивиди и самата природа, но е изхождал от гледната точка на природата.
Шесто. Като че ли и самият Гребенников също не е искал да ни даде антигравитацията направо. Имал е огромното желание малко да се потрудим и помислим. Затова е изобразил основни насоки в книгата си, които някои ентусиасти сега преоткриват. Това е много интересно като идея, защото и Леонардо прави нещо такова. Дава конструкции, обаче чак сега ние ги изобретяваме. Липсва ни база данни, липсва ни парадигма, липсват ни множество теории и открития. ЛИПСВА НИ СЪЗНАНИЕ. Гребенников е искал с недомлъвките си да ни нашепне много неща... По-важното е, че е казал почти всичко в книгата, макар и пръснато на различни места, макар и казано с недомлъвки. Той се е надявал да преоткрием откритието му и малко поне да променим съзнанието си.

Пушещия, не знам дали усещаш мисълта ми. Според мен навсякъде, където пипнем, се усеща какво иска да ни каже Вселената. СЪЗНАНИЕ. То е опорната точка. То е основата. То е фактора на съществуването.
Но все пак си мисля, че така както няма нищо случайно, така и антигравитационната платформа на Гребенников не е случайно откритие. Според мен тепърва има да се говори много за нея. Тепърва ще гледаме шоу, когато Тайното правителство се намеси.
И май по-добре е станало, че Гребенников си е отишъл от този свят. Поне да не наслаждава хората, които щяха да го измъчват и да не може да продаде патент, КОЙТО НЯКОЙ ДА ЗАРОВИ В НЯКОЕ ДЪЛБОКО ЧЕКМЕДЖЕ ЗА ПО-ПОДХОДЯЩО ВРЕМЕ ЗА ИНВЕСТИРАНЕ В ПРОДУКТА.






Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Кой знае Гребенников?
« Отговор #5 -: Септември 13, 2007, 19:02:39 pm »
Цитат
Той се е надявал да преоткрием откритието му и малко поне да променим съзнанието си.

Според мен руските военни отдавна са  го преоткрили  ;) Чисто логически когато разполагаш с някакъв проект и неограничен ресурс от хора които да го "пробват" независимо от последствията за тях е нормално да се предположи че ако е  било възможно да се успее досега са успели...

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re: Кой знае Гребенников?
« Отговор #6 -: Септември 13, 2007, 19:18:51 pm »
Ами щом Алиен смята така, значи проблема е сериозен. Аз пък ще добавя, че за първи път видях платформата в някакъв щатски сайт през 2003 година. Тъй че сигурно и зад океана не спят. Затова давайте, ровичкайте се в нета и търсете нови неща на темата Гребенников. Той е една бомба, която е закъсняла да избухне! И е страшно интересна тема, нали?

Неактивен rPaguHaP

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 177
Re: Кой знае Гребенников?
« Отговор #7 -: Октомври 03, 2007, 22:36:38 pm »
На мен това ми прилича на помпа (от тези старите) закрепена на дъска. В момента нищо не може да ме обеди, че това нещо е преодолявало гравитацията. Просто не виждам какво точно ще има в тази тръпа (в тръбата на помпата) и като са го открили и снимали това нещо - защо не са го разглобили да видят каква му е конструкцията - защо като знаят, че този човек е изобретил подобно нещо, не са се поинтересували как точно го е постгнал ?
"Всеки от нас е една градина, а градинарят в нея е нашата воля" Уилям Шекспир

Неактивен Нова Ера

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 87
  • Една Земя за всички
    • Направи сам Енергийна революция
Относно: Re: Кой знае Гребенников?
« Отговор #8 -: Май 23, 2008, 00:05:00 am »
Ами щом Алиен смята така, значи проблема е сериозен. Аз пък ще добавя, че за първи път видях платформата в някакъв щатски сайт през 2003 година. Тъй че сигурно и зад океана не спят. Затова давайте, ровичкайте се в нета и търсете нови неща на темата Гребенников. Той е една бомба, която е закъсняла да избухне! И е страшно интересна тема, нали?
Eто какво открих за платформата http://archive.beinsa.info/Antigravity/The%20Antigraviti%20Platform%20of%20Viktor%20Grebennikov.pdf

Неактивен rPaguHaP

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 177
Относно: Кой знае Гребенников?
« Отговор #9 -: Май 23, 2008, 18:03:17 pm »
Странно - страница 65 я има 2 пъти, а 66 я няма... конспирация!  :D
"Всеки от нас е една градина, а градинарят в нея е нашата воля" Уилям Шекспир

Неактивен merulious

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 548
Относно: Кой знае Гребенников?
« Отговор #10 -: Февруари 27, 2009, 13:46:43 pm »
Малко късно се включвам, но все пак...
За Гребенников и неговото откритие за биоантигравитацията, с откъси от книгата му "Мой мир" може да прочетете на руски от http://www.sinor.ru/~che/grebennikov.htm
На английски от http://keelynet.com/greb/greb.htm
Цялата му книга ПРИРОДНЫЕ ФЕНОМЕНЫ БИОЛОГИЧЕСКОЙ АНТИГРАВИТАЦИИ (на руски)- http://www.x-libri.ru/elib/grbnk000/index.htm
И едно филмче на английски http://www.youtube.com/watch?v=_ChsZUwqTeE

Темите, които той засяга, не са концентрирани само около антигравитацията, има много интересни неща, които могат да се прочетат.
« Последна редакция: Февруари 27, 2009, 14:21:58 pm от merulious »
...water can flow, and water can crash...

Max

  • Гост
Re: Кой знае Гребенников?
« Отговор #11 -: Март 10, 2009, 22:56:56 pm »
Смятал е конструкцията за несъвършенна поради ефекта на промяна на плътността на времето.

Какво ще рече "промяна на плътността на времето" ?

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re:Кой знае Гребенников?
« Отговор #12 -: Март 11, 2009, 00:03:15 am »
Смятал е конструкцията за несъвършенна поради ефекта на промяна на плътността на времето.

Какво ще рече "промяна на плътността на времето" ?

Първият човек, който съм срещал да употребява това понятие е Николай Козирев, който е и първият официален учен, извършил официални изследвания върху същността на времето и е успял да публикува резултатите си. Казвам първият, като не включвам тук учените езотерици и създадената от тях тайна наука. Когато съм споменал "плътността на времето" съм имал впредвид нещата, които е писал Н. Козирев за времето. Поитересувай се от неговите изследвания.

Другото място, където се споменава терминът "плътности", без да се включва понятието време, са книгите на Дейвид Уилкок, който пък е заимствал това понятие от ченълингите с Ра. В същината си, "плътност" е главната същност на измеренията, главните от които са осем на брой, и които имат техни други поднива.

Общо взето съм искал да кажа, че времето, според Н. Козирев, има различни плътности /понятието "плътност" трябва да се разбира буквално/, при които то тече по-бързо или по-бавно, в зависимост от концентрацията или плътността. Но е интересно и това, че понятието плътност може да се използва и когато говорим за осемте измерения, защото всяко едно измерение главно се характеризира със своите гранични плътности, или честотни характеристики и концентрираност на материалното му изражение, в рамките на които се разграничава от съседното си измерение, което пък съседно измерение има също така гранични рамки на честоти и концентрация на материалната си същност.

И ако нещата с времето се разглеждат от гледната точка на плътностите на измеренията, може би ще се окаже вярна информацията от най-различните езотерични източници и от най-новите научни /секретни или нарочно укривани/ изследвания, в които времето /или онова, което се съзнава от обитателите на тези измерения като време/ от първите три измерения при преминаване през границата между две измерения към по-голямо с една единица се превръща в пространство, а вече при петото измерение времето съществува почти символично, защото то почти цялото вече се е трансформирало в пространство, и осъзнаващите се в петото измерение могат да извършват пътувания във времето така, както са пътували в пространството в предишните четири измерения. 

Интерсното е, че Гребенников описва аномалии с измерването на времето тогава, когато е извършвал полети с апарата си. Но защо са се случили, е... за това може много да се разсъждава, още повече, че в момента не знам за действащ модел на апарата му, върху който да се извършват изследвания.

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Re:Кой знае Гребенников?
« Отговор #13 -: Март 11, 2009, 11:08:21 am »
Човека е убил доста крилати насекоми, за да построи този спийдър :P

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Re:Кой знае Гребенников?
« Отговор #14 -: Май 28, 2009, 17:55:49 pm »
Използвал е биологичния материал на земната пчела ;)




 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27