Автор Тема: Вициве  (Прочетена 364579 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен key

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Re:Вициве
« Отговор #840 -: Декември 13, 2011, 10:41:04 am »


Магарето отишло при лъва и му вика:
-Абе, що ти трябва да си цар на животните? Що па да не съм аз?
-Ми как що, я гледай ква хубава грива имам
-Ми, то и аз имам хубава грива. Значи и аз може да съм цар?
-Е, да ама аз имам и много голям хуй. Гледай къв е
-Ми и аз имам голям хуй - извадило го магарето
Премерили си хуйовете и се оказали точно до сантиметър еднакви. Тогава лъва казал:
-Е, да, ама аз еба много яко и дълго
-Ми и аз еба яко и дълго
Накрая лъва предложил:
-Дай да се ебем един друг и който издържи по-дълго без да свърши, той ще е цар на животните.
Съгласило се магарето, теглили чоп и се паднало на лъва да ебе пръв. Почнал той да шкури магарето, ебал, ебал и след 30 минути не издържал и свършил. Дошъл ред на магарето. Набил го до корен на лъва и почнал да го лющи. Минали 20 минути и лъва си казал: Абе тоя нещо много издържа, ще вземе да ме стигне. Я, да се сетя кво ми прави лъвицата като я еба. А, да, хапе ме закачливо по врата. Обърнал се и почнал да хапе магарето по врата. То пощуряло и почнало да му го набива още по здраво. Обаче минали 25 мин. и не свършва. Лъва пак се замислил за триковете на лъвицата и се сетил как му драска с нокти ташаците. Почнал да го прави и на магарето, а то зацвилило от кеф и го залашкало още по-жестоко. Станали 28 мин и лъва вече се притеснил сериозно. Пак се замислил и се сетил, че за да му направи най-голям кеф, лъвицата почвала да си върти гъза на осморки. Речено-сторено, започнал да се върти като луд на шиша, а магарето откачило и се изпразнило мощно на 29-тата минута, след което прошепнало в ухото на лъва:
-Ти не си цар, бе. Ти си Бог. :D :D :D

Неактивен niki27pl

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 46
Re:Вициве
« Отговор #841 -: Декември 13, 2011, 21:06:44 pm »
Върви си Кума Лиса по горската пътечка. Изведнъж от най-гъстия храсталак се чува:
- Ко-ко-ко-о, куткудяк…
- Пипнах ли те! – извикала лисицата и скочила в храстите.
Храстите се поразмърдали и после всичко утихнало. След известно време излиза от храсталака Кумчо Вълчо, закопчава си „дюкяна“ на панталоните и си мърмори:
- Брей! То било хубаво да знаеш чужди езици…

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Вициве
« Отговор #842 -: Декември 27, 2011, 13:41:48 pm »
Говорят си Немския,американския и българския президент за стандарта на живот.
Немския казва:
-При нас заплатата е 4000 евро,за да живеят добре немците им трябват по 3000 евро на месец.Какво правят с останалите 1000 нас не ни интересува.
Американския президент се хвали:
-При нас заплатата е 5000 долара,за добър живот на американците им трябват 3500 долара,а какво правят  останалите 1500 нас не ни интересува.
Българския президент заявява:
-При нас заплатата е 500 лева,за да оцелеят българите им трябват 1000 лева на месец,от къде взимат другите 500 нас не ни интересува

Неактивен вещичка

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 202
  • Виждам те!
    • Уникални подаръци за любими хора
Re:Вициве
« Отговор #843 -: Декември 27, 2011, 13:56:54 pm »
Честита Ви последна коледа!

Поздрави: Маите

 ;D ;D ;D
Отсъствието на доказателство не е доказателство за отсъствие!

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Вициве
« Отговор #844 -: Декември 28, 2011, 13:38:22 pm »
Две мутри си говорят:
- Можеш ли да вземеш сина ми на работа?
- Добре, ще идва веднъж месечно на работа и ще получава 10 000 лв.
- Иска ми се някак си да разбере какво е това работа.
- Добре, тогава ще идва пет пъти месечно на работа и ще получава 2000 лв.
- Абе, иска ми се да разбере как се вадят парите. Не може ли да идва пет дни седмично, четири седмици в месеца, да работи по осем часа и да получава по 400 лв заплата?
- Ееееее, за такава работа хората учат по 5 години.  ;D
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен element

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 59
Re:Вициве
« Отговор #845 -: Декември 28, 2011, 16:56:26 pm »
Човекът е човек - когато е на път.
Шефът е шеф - когато е тъп.
Жената е жена - когато е по гръб.
Случайност - това е начина чрез който Господ, се опитва да запази анонимност.

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Re:Вициве
« Отговор #846 -: Декември 29, 2011, 21:18:32 pm »
Как се казва майката на Бойко?
- Бойкородица

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Re:Вициве
« Отговор #847 -: Януари 18, 2012, 20:23:27 pm »
Президентите на Русия, Китай и България отишли при Господ.

Китаецът първи пита:

- Дядо Господи, кога Китай ще стане най-великата страна в света?

- Ами няма да е, докато ти си президент.

Китайският президент се разплакал и излязъл.

Влиза руският президент и той пита:

- Дядо Господи, кога Русия ще стане най-великата страна в света?

- Няма да е по твое време - отговаря Господ.

Руснакът също се разплакал и си тръгнал.

Дошъл ред на българския президент.

- Дядо Господи, кога България ще стане най-великата страна?

…и дядо Господ се разплакал.

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re:Вициве
« Отговор #848 -: Януари 18, 2012, 22:29:17 pm »
Господ:
-Адаме, защо не искаш да ми дадеш реброто си?
-Не знам Боже, имам едно такова лошо предчувствие

Двама мъже хванали две монахини и почнали да ги изнасилват. Едната започнала да се моли:
- Господи, прости им, те не знаят какво правят...
Другата се обадила:
- Не знам за твоя, но моя много добре знае какво да прави!


- Защо хирурзите са с маски по време на операция?
- За да не облизват скалпела.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Вициве
« Отговор #849 -: Януари 19, 2012, 20:53:54 pm »

Спомнете си филма "Петия елемент" – към Земята лети астероид, а президентът е негър. Спомнете си филма "Армагедон" – към Земята лети астероид, а президентът е негър.
Спомнете си филма "Смъртоносно влияние" – към Земята лети астероид, а президентът е негър. Обама е президент.
Въпросът е: Какво, по дяволите, лети към Земята?

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re:Вициве
« Отговор #850 -: Януари 19, 2012, 22:02:58 pm »

Спомнете си филма "Петия елемент" – към Земята лети астероид, а президентът е негър. Спомнете си филма "Армагедон" – към Земята лети астероид, а президентът е негър.
Спомнете си филма "Смъртоносно влияние" – към Земята лети астероид, а президентът е негър. Обама е президент.
Въпросът е: Какво, по дяволите, лети към Земята?
Смешно, смешно ама ме кара да се замисля верно.

 А това е дългичко ама ме кефи

Дигитална версия на Червената Шапчица

Червената Шапчица

Имало едно време една млада системна администраторка, на която й казвали Червената Шапчица, защото работела на Red Hat Linux. Един ден майка й, стара компютърджийка, й казала:
- Вземи това TCP/IP пакетче и го занеси на баба си, дето се хоства отвъд дебрите на големия тъмен нет. Но не се доверявай на непознати рутъри и не спирай да браузваш по пътя, че опасният хакер Големият Лош Вълк отдавна търси пробив в секюритито ни.
И така, взела пакетчето Червената Шапчица и тръгнала из дебрите на нета - от рутер на рутер - към хостинга на Бабата. Но не щеш ли, по пътя й доскучало и решила да влезне за малко в IRC, да почати с аверчетата. Майка й била казала да не браузва и да не се доверява на непознати, но за IRC нищо не била казала, така че Шапчицата без колебание се логнала в любимия си канал, където стария й познайник Трите Прасенца тъкмо се хвалел на всички с новата си тухлена версия файъруол, която за разлика от предишните сламена и пръчкова версии, била абсолютно непробиваема. На Трите Прасенца прякорът му бил такъв, защото тежал 170 кг. и не можел да се надигне от стола си без чужда помощ, но всичко било наред, защото така и така столът му бил позициониран на идеалното място - пред компютъра, а освен това бил на колелца, та можел лесно да се придвижва и до хладилника. Разговорът им протекъл горе-долу така:

RedHat: Hi, shishko!
3pigs: Maraba!
RedHat: Sega neam wreme za chat, shtoto byrzam kym babata da i dostawq 1 paketche.
3pigs: Whatever...
RedHat: Btw, wsichko towa da si ostane mejdu nas, OK?
3pigs: Whatever, seginka shte go postna w neta.
RedHat: LOL. ROLF! C U.
*** RedHat has left #****

Но не щеш ли разговорът им бил подслушван от опасния хакер с прякор Големият Лош Вълк, които тутакси започнал да флуди Червената Шапчица, за да забави прогреса й, а самият той избързал към хостинга на Бабата и преодолял файъруола й, маскирайки IP-то си през проксито на Червената Шапчица. Влезнал той в хостинга на Бабата, изкопирал цялата секретна информация, подобрил рекорда й на Minesweeper и я изял. В това време Червената Шапчица, която вече успяла да пренасочи флуда към сървъра на Microsoft, стигнала до хостинга на бабата и се логнала. Вътре я чакал Вълкът, широко отворил уста, за да я изяде. Но преди да щракне с челюсти, Шапчицата се разбъбрила:
- Бабо, бабо, защо си се кирилизирала с FlexType?
- За да те из....
- Бабо, бабо, а защо пишеш на фонетична а не на BDS?
- За да те из....
- Бабо, бабо, а защо ти е толкоз смотан файъруола?
- За да те из....
- Бабо, бабо, а как успя да направиш толкоз добър рекорд на Minesweeper?
На Вълка му писнало от толкоз въпроси и я изял. Но той дори не подозирал, че в момента към бабата се приближавал стар дуумър, който искал да я покани в кварталното клубче за едно бързо детмачле. Вълкът понечил да го изяде и него но му излязло съобщение за грешка - не му достигнала оперативна памет. В това време Ловецът без много да му мисли извадил едно BFG и го гръмнал право между очите. От кървавата каша се измъкнали Шапчицата и бабата, на по 1% жизненост. За щастие, бабата си била купила един голям медикит с последната пенсия, та като си го поделили двете, раните и обгарянията от експлозията по чудодеен начин изчезнали. След това бабата, Шапчицата и Ловецът се запътили към кварталния клуб, където направили едно хубаво тройно детмачле. Между другото бабата спечелила, но другите я обвинили че чийтва.

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re:Вициве
« Отговор #851 -: Януари 19, 2012, 23:04:19 pm »

Спомнете си филма "Петия елемент" – към Земята лети астероид, а президентът е негър. Спомнете си филма "Армагедон" – към Земята лети астероид, а президентът е негър.
Спомнете си филма "Смъртоносно влияние" – към Земята лети астероид, а президентът е негър. Обама е президент.
Въпросът е: Какво, по дяволите, лети към Земята?
В сериала "Събитието" президента пак е негър, но жена му е ЕТ. Там към Земята идва цяла планета или нещо подобно/епизода не е завършил, на най-интересното място го спряха/ с извънземни.
                ТЕ идват
« Последна редакция: Януари 19, 2012, 23:09:16 pm от bojinkata »

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Вициве
« Отговор #852 -: Януари 20, 2012, 17:23:36 pm »
Дядо Коледа в детската градина пита:
- Деца, знаете ли какво ви нося?
Децата(в хор):
- КРЕДИТИ!


п.п.Eone, ти ме тури в потрес :(.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Вициве
« Отговор #853 -: Януари 27, 2012, 16:41:18 pm »
ПОРЪЧКАТА ЩЕ БЪДЕ ИЗПЪЛНЕНА

Пътува си един мъж в автобуса. Намръщен един такъв, намусен, и си мисли:
„ Животът – скапан, жената – смотана, хората – изроди…”

А зад гърба му, ангел с тефтер си записва:

„ Скапан живот, жена-смотана, хора-изроди…Странно, все едно и също. Ех, няма значение – щом поръчва, трябва да изпълнявам.“
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Re:Вициве
« Отговор #854 -: Януари 29, 2012, 21:35:55 pm »
В пернишки магазин:
-- Какво ще обичате, господине?
-- Ами търся си анцуг.
-- Какъв да бъде - за всеки ден или за сватба?
Как е хлебар на пернишки?
-- Уеб дизайнер!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27