Автор Тема: Какво препоръчваш?...  (Прочетена 268879 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re:Какво препоръчваш?...
« Отговор #150 -: Януари 13, 2007, 00:01:26 am »
Донякъде Гил е прав, за това, че и ние имаме какво да предложим. Гил, само ще те помоля, да даваш и някакви примери, защото така не става ясно. Поздрави :)
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Xpuctoc Muxaul

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 447
  • Виждам мислите ти!
Re:Какво препоръчваш?...
« Отговор #151 -: Февруари 11, 2007, 09:25:47 am »
Препоръчвам ви една книга на Варбара Ханд Клоу - Планът на Плеядите - издадена през 1995 г. - не зная дали я има издадена на Български език - там ясно и категорично се казва какво има да стане.

Цитат на: http://www.galactic-server.net/kjole/nordic/clow.html
Excerpts from the Pleiadian Agenda by Barbara Hand Clow
"And as you enter the Photon Band with Maya, an alliance has been forming between the Pleidians and the Sirians, and this alliance is creating all kinds of new possibilities. From 1992 through 1994, my vehicle (Barbara) worked on this alliance in Egypt. ... The Sirians are assisting the Pleiadians to help you find ways to tear down the Net that is enveloping your planet. The first stage occurred when Wendy and Barbara worked with the spirit crocodiles of Kom Ombo, Egypt. You so easily judge these magnificent beings, calling them nasty lizards, yet you fail to look at your own slimy, carnivorous selves. LIZARDS WILL BE GREAT ACTIVATORS OF BLOCKS IN YOUR CONSCIOUSNESS THAT HAVE FORMED THE NET AND REPTILIAN FORCES WILL CAUSE YOU TO EXAMINE YOUR OWN INNER DARKNESS." (page 7, emphasis mine)

Съгласно устава се полага и скромен превод:
Извадки от “Планът на плеядианците” от Барбара Ханд Клоу
"С навлизането ви във фотонния сектор с маите, се е сформирал съюз между плеядианци и сирианци и този съюз способства за всички тези нови възможности. От 1992 г. до 1994 г. моят посредник (Барбара) работеше за този съюз в Египет. ... Сирианците съдействат на плеядианците в това да ви подпомагат да намерите начини да разкъсате Мрежата, която обкръжава планетата ви. Първият етап настъпи, когато Уенди и Барбара работиха с духовете-крокодили от Ком Омбо, Египет. Толкова лесно преценявате тези великолепни същества, наричайки ги “отвратителни гущери”, а все още не успявате да се вгледате в своите собствени лигави, месоядни същности. ГУЩЕРИТЕ ЩЕ БЪДАТ ВЕЛИКИ АКТИВАТОРИ НА БЛОКОВЕ ВЪВ ВАШЕТО СЪЗНАНИЕ, КОЕТО Е ФОРМИРАЛО МРЕЖАТА, И СИЛИТЕ НА ВЛЕЧУГОПОДОБНИТЕ ЩЕ ВИ НАКАРАТ ДА ИЗПИТАТЕ ВАШАТА СОБСТВЕНА ВЪТРЕШНА ТЪМНИНА.” (стр. 7, ударението е от мен*)

* мен = авторът на статията, не на превода

Без коментар по откъса.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re:Какво препоръчваш?...
« Отговор #152 -: Февруари 11, 2007, 09:59:21 am »
Цитат
ГУЩЕРИТЕ ЩЕ БЪДАТ ВЕЛИКИ АКТИВАТОРИ НА БЛОКОВЕ ВЪВ ВАШЕТО СЪЗНАНИЕ, КОЕТО Е ФОРМИРАЛО МРЕЖАТА, И СИЛИТЕ НА ВЛЕЧУГОПОДОБНИТЕ ЩЕ ВИ НАКАРАТ ДА ИЗПИТАТЕ ВАШАТА СОБСТВЕНА ВЪТРЕШНА ТЪМНИНА.
Ахахахахах, това направо ме изкърти  :D  karutzar, съвсем сигурно е, че тази книга няма да я чета, дори да е преведа на български.
Благодарности на Xpuctoc Muxaul !
« Последна редакция: Февруари 11, 2007, 10:00:30 am от Mirotvorec »
Не мисли като човек!-Крион

karutzar

  • Гост
Re:Какво препоръчваш?...
« Отговор #153 -: Февруари 11, 2007, 13:19:53 pm »
Никакви проблеми Миротворец. Генът на рептилиите е във всички хора. Сириус е мъжкото начало, Плеядите - женското. Знаем кои и какви са рептилиите (благодарение на Дейвид Айк) - не притежават чувства, но виж - разумът им... А човешката еволюция се състои в това да съчетаем мъжкото и женско начало в едно. Астрологически това което Клоу казва е много добре подплатено с факти. Това, което не казва (или не знае) е че епохата на Водолея започва през 2009г. (заради забързаното време) - тя твърди за 2012. Понякога при чанелинга е възможно лични фантазии да се приемат като канализирана информация. Има много моменти от книгата на които не вярвам и дума - специално диалозите със луцифер. Което не означава, че трябва да анатемносам цялата книга като лъжлива. Просто извличам нужната и достоверна информация. Това което тя пише за нибиру и фотонния бенд, и мая ми се струва вярно. Нибиру навлезе в слънчевата система през 2002. Имаше невероятни изригвания на слънцето. И една черна точка. Всичко се виждаше онлайн през телескопа. После Наса скри снимките. Ужким нямало такива. И телескопа се "оказа" повреден. Но някои хора успяха да ги копират. Има ги на доста адреси из нета. Всичко това отговаря с точност на това, което тя е написала през 95г.
Цитат
Толкова лесно преценявате тези великолепни същества, наричайки ги “отвратителни гущери”, а все още не успявате да се вгледате в своите собствени лигави, месоядни същности.
Какво ли се има предвид в тази фраза? И може ли някой да чете подтекста и?

Antonium

  • Гост
Re:Какво препоръчваш?...
« Отговор #154 -: Февруари 12, 2007, 09:55:52 am »
Оня ден гледах Дейвид Айк, човека си призна че всичко му се е прояснило след като гледал първата часта на Матрицата - филма. Наистина някой филми не трябва да се гледат без психотест 8)

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Какво препоръчваш?...
« Отговор #155 -: Февруари 12, 2007, 12:24:27 pm »
Оня ден гледах Дейвид Айк, човека си призна че всичко му се е прояснило след като гледал първата часта на Матрицата - филма. Наистина някой филми не трябва да се гледат без психотест 8)

Трандев   аналогично ако гледаш филм за Втората световна война и всичко ти се "проясни"  по този въпрос трябва ли и ти да ходиш на психо тест ?  :P

Изобщо ако малко се замислите тезата че ако нещо съществува на филм  при това в жанр фантастика то автоматично следва че е невъзможно да се прояви в реалността в която живеем не е вярна. Само за справка клонирането беше фантастика преди години и беше голям хит в много филми. Е отдавна то е и факт напрактика! Аналогично всичките други "фантастични" технологии са също реални. Не за друго а защото могат да бъдат направени а щом нещо може да се направи то обикновенно се прави  особено ако ти дава предимство. А защо могат да се направят ли ? Мощните квантови компютри очевидно са от голяма полза и извършват черната работа да правят милиарди "проби и грешки" докато успешно симулират дадено нововъведение при това за изключително малко време.
« Последна редакция: Февруари 12, 2007, 13:42:30 pm от Alien »

Antonium

  • Гост
Re:Какво препоръчваш?...
« Отговор #156 -: Февруари 12, 2007, 13:19:16 pm »
От днес съм вече солепсис. Всичко извън моя мозък е без значение. Дори този форум е създаден от моя мозък, Ейлиън, Хоръс, Флай вие сте някъде вътре в мен :D :D :D

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re:Какво препоръчваш?...
« Отговор #157 -: Февруари 12, 2007, 16:58:13 pm »
Трандев повтаряй след мен:
 "Аз не съм просто мозък в буркан,аз съм личност полезна за обществото".... :D :D :D :D
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re:Какво препоръчваш?...
« Отговор #158 -: Февруари 12, 2007, 18:24:42 pm »
Това което тя пише за нибиру и фотонния бенд, и мая ми се струва вярно. Нибиру навлезе в слънчевата система през 2002. Имаше невероятни изригвания на слънцето. И една черна точка. Всичко се виждаше онлайн през телескопа. После Наса скри снимките. Ужким нямало такива. И телескопа се "оказа" повреден. Но някои хора успяха да ги копират. Има ги на доста адреси из нета. Всичко това отговаря с точност на това, което тя е написала през 95г.


Доказателство за това, което твърди karutzar :
musica universalis

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re:Какво препоръчваш?...
« Отговор #159 -: Февруари 12, 2007, 18:29:26 pm »
Какво е това?
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Какво препоръчваш?...
« Отговор #160 -: Февруари 12, 2007, 19:39:00 pm »
Какъв е тоз диск ?!

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re:Какво препоръчваш?...
« Отговор #161 -: Февруари 12, 2007, 19:43:46 pm »
Това е снимка на Слънцето (предполагам) но не съм сигурен, какво показва - големи изригвания или Нибиру?
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Antonium

  • Гост
Re:Какво препоръчваш?...
« Отговор #162 -: Февруари 13, 2007, 08:54:26 am »
Аз също нещо не вдявам, какво трябва да е това доказателство. :D

karutzar

  • Гост
Re:Какво препоръчваш?...
« Отговор #163 -: Февруари 13, 2007, 12:41:55 pm »
Показва слънцето. Малкото кръгче вътре е слънцето. Изригването на слънцето при навлизането на Нибиру в слънчевата система. Снимките са много и по-подробни от тази. Опитаха се да ги скрият. Ама ядец - не успяха. Всички уфо и конспирационни сайтове коментираха тогава. Нибиру не отразява светлината. Наса и знаят координатите във всеки момент. С телескоп не може да се види, освен ако не знаеш къде се намира - с абсолютна точност. Нибиру има орбита м/у Сириус Б и слънчевата система. 2012г. (според мен 2009) ще поеме обратния си път към Сириус. Но преди това ще направи доста поразии тук.

Неактивен Albinoni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 859
  • „L'amour est l'enfant de la liberte"
Re:Какво препоръчваш?...
« Отговор #164 -: Февруари 13, 2007, 15:34:30 pm »
За тези, които се интересуват - филма за Петър Дънов го има ТУК
„L'amour est l'enfant de la liberte" Всяко нещо, до което се докосваш е част от Пътя! Достигни до ис

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27