Автор Тема: Какво препоръчваш?...  (Прочетена 268861 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Какво препоръчваш?...
« Отговор #570 -: Декември 20, 2013, 21:05:46 pm »
Какво е "сефиротическа магия" ?
Най-общо и кратко казано - кабала.
6285174923344176257

Неактивен bg2

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
Re: Какво препоръчваш?...
« Отговор #571 -: Януари 13, 2014, 20:37:24 pm »
Ако някой се интересува от политически анализи и геостратегии, мога да препоръчам списание "Геополитика":  http://geopolitica.eu/
<><><>

Неактивен Fiery

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 542
Re: Какво препоръчваш?...
« Отговор #572 -: Май 08, 2014, 20:24:56 pm »
Информацията е на английски, но много ценна, а и книгата доста скъпа. В случай, че ви се налага, можете да ползвате Google Translate.

http://www.beating-cancer-gently.com/support-files/CancerFree4thEdition.pdf

http://www.chrisbeatcancer.com
« Последна редакция: Май 08, 2014, 20:28:10 pm от Fiery »
- Не можем, ще паднем! - Елате до края! И те дойдоха. И той ги блъсна. И те полетяха!

Неактивен vlad81

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Re: Какво препоръчваш?...
« Отговор #573 -: Юли 28, 2014, 09:54:23 am »
Прегледах темата и видях, че Владимир Шмаков не е споменат. Аз скоро го открих. Солиден е като авторитет. Препоръчвам го на начинаещите като мен, защото разбирам това, което пише. Не открих нищо негово в интернет на български език, но на руски може да си изтеглите книгите му от тук http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=3525477

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Какво препоръчваш?...
« Отговор #574 -: Септември 26, 2014, 10:17:06 am »
И двете книги са на руски, описанието е в линковете. Много са добри.

"Скрижали мага"

"Утро магов"
p.s. линковете за сваляне са като се кликне върху бутона "далее>>>" под описанието на книгите..
6285174923344176257

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Какво препоръчваш?...
« Отговор #575 -: Септември 26, 2014, 10:34:12 am »
Също така, препоръчвам автор Дион Форчън - много интересни книги по магия и психология.. 
6285174923344176257

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Какво препоръчваш?...
« Отговор #576 -: Октомври 19, 2014, 02:24:00 am »
Малко "черно" /авторът, доколкото ми е известно, има български корени, сюжетът на книгата се развива в България, но за съжаление, не съм я срещал преведена на български/:

Протоколы колдуна Стоменова
"Четете тази книга, само ако сте абсолютно уверени в своето психическо здраве." :)
6285174923344176257

Неактивен alexxx39

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re:Какво препоръчваш?...
« Отговор #577 -: Февруари 14, 2016, 17:25:20 pm »
Здравейте,
тъй като съм доста нов тук а и всичко свързано с конспирациите е ново за мен искам да ми дадете съвет каква книжка да си купя, за да ми стант по ясни нещата. Horus ми препоръча "Бунтът на роботите" на Дейвд Айк която  почти свършвам и доста  ми хареса и след като няма други книги на бг негови искам да се посъветвам с вас коя да е следващата книга която трябва да прочета в този стил за да се светна по въпроса с Илюминатите и Рептилите. Ако може книжката да се намира в Хеликон или някъде другаде в Бургас или да може да се поръча по интернет с пощенски запис. Видях доста предложения в този раздел но искам да ме посъветвате коя ще е написана най-достъпно за начинаещи.
  Наскоро излезе  друга книга на Дейвид Айк казва се "Спомнете си кои сте" на издателство Бард  горещо я препорьчвам за тези който обичат теорията на конспирацията струва 25 лв .Мисля че тя е най-добрата от книгите му. Сьщо моля и за коментар по нея ако някой я е чел вече

Неактивен Амрита

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 35
Re:Какво препоръчваш?...
« Отговор #578 -: Май 24, 2016, 20:28:35 pm »
Здравейте,
тъй като съм доста нов тук а и всичко свързано с конспирациите е ново за мен искам да ми дадете съвет каква книжка да си купя, за да ми стант по ясни нещата. Horus ми препоръча "Бунтът на роботите" на Дейвд Айк която  почти свършвам и доста  ми хареса и след като няма други книги на бг негови искам да се посъветвам с вас коя да е следващата книга която трябва да прочета в този стил за да се светна по въпроса с Илюминатите и Рептилите. Ако може книжката да се намира в Хеликон или някъде другаде в Бургас или да може да се поръча по интернет с пощенски запис. Видях доста предложения в този раздел но искам да ме посъветвате коя ще е написана най-достъпно за начинаещи.

Брантон - Файловете Омега

Неактивен Амрита

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 35
Re: Какво препоръчваш?...
« Отговор #579 -: Май 24, 2016, 20:30:05 pm »
Също така, препоръчвам автор Дион Форчън - много интересни книги по магия и психология..

Много полезен съвет сте дали за Дайън Форчън!:)))) -"Четете тази книга, само ако сте абсолютно уверени в своето психическо здраве."-особено важи за "Психическа самозащита":)

Неактивен Амрита

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 35
Re:Какво препоръчваш?...
« Отговор #580 -: Май 24, 2016, 20:35:44 pm »
Не знам доколко ще има заинтересовани, но започнах една много интересна книга на българския автор Токораз Исто (ТОзи, КОйто РАЗказва ИСТОрии) - "Ятаган и меч" - пет части са, исторически роман. В него има много за Пътя на воина, история, духовност, религии, със заплетен и интересен сюжет, а автора пише изключително увлекателно.

Харесах всички книги от поредицата "Ятаган и Меч". Лесни за четене, сполучливо преплитане на литературните сюжети с исторически факти. Препоръчвам ги и аз!

Неактивен Амрита

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 35
Re: Какво препоръчваш?...
« Отговор #581 -: Май 24, 2016, 21:58:41 pm »
Тук по-специално можеш да препоръчаш нещо, което те е впечатлило и знаеш, че трябва да стигне до другите.

"Забранената археология"-Майкъл Кремо
"Тайната история на човешката цивилизация"-Майкъл Кремо
"Записки от Атлантида" и  "Когато небето падна"-Ранд Флем-Ат
"В търсене на изгубената цивилизация"-Греъм Хенкок
Food of the Gods: The Search for the Original Tree of Knowledge A Radical History of Plants, Drugs, and Human Evolution-"Terence McKenna"
Името на Розата-Умберто Еко, (Дан Браун е бледо копие)
"Холографската вселена"-  Майкъл Толбот
Хрониките на Земята на З. Сичин
"Колесниците на Боговете"- Ерих фон Деникен
 "Тайните на дълголетието-Изкуството да оставаме млади" д-р Дориан Александров" http://web.uni-plovdiv.bg/victorivanov/books/dorian.pdf
"Енергийно лечение с цветове"- Сюзи Чиазари
"Разбулената Изида"-Е. Блаватска (Мулдашев е много слаб писател, бледо копие)

Философи, като Ницше, Камю и Витгенщайн
Митове и легенди- всевъзможни митове и легенди от цял свят:)
За тези се сещам сега, които са във връзка с този форум...



Неактивен Амрита

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 35
Re: Какво препоръчваш?...
« Отговор #582 -: Юни 08, 2016, 01:17:58 am »

Сетих се за още едно заглавие: "Мравките" от Бернар Вербер, чудесна книга относно  живота на мравките, социална с-ма и йерархия, която отлично може да се приложи към устройството на така наречените "СИВИ" извънземни според мен.

 Имам една хрумка: ясно е, че пчелите, птиците, китовете, мравкитеи др....... страдат от безжичните комуникации, то кой и защо ги разпространява!? Ясно е, че хората също страдат  от безжичните комуникации. Удобно ли ни е да мислим, че хората погубват хора  (collateral damage),  Някой-Някъде прави това с цел да ни предпази от мозъците и действията И на Сивите? ИЛИ е по-рационално  да мислим, че Някой-Някъде е в съюз със Сивите и използва конкретна честота да  тормози пчелите, китовете, мравките  И хората, различна от тази, която  нарушава устройството на самите Сиви!?


Неактивен Fiery

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 542
Re: Какво препоръчваш?...
« Отговор #583 -: Септември 20, 2018, 21:08:06 pm »
https://books.google.com/books?id=d1tBAAAAYAAJ&printsec=frontcover#v=onepage&q&f=false

Сборник от български народни умотворения
Простонародна българска поезия
Български народни песни
Самовилски, религиозни и обрядни песни


1523стр. Издадена 1891, K.Шапкарев

Има връзка за сваляне в pdf формат.
- Не можем, ще паднем! - Елате до края! И те дойдоха. И той ги блъсна. И те полетяха!

Неактивен Tusken

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 9
Re: Какво препоръчваш?...
« Отговор #584 -: Ноември 29, 2018, 18:03:52 pm »
Аз препоръчвам книгата Древни извънземни на Луната на Майк Бара издателство Сиела 2015 година
« Последна редакция: Ноември 29, 2018, 18:10:24 pm от Tusken »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27