Автор Тема: Алкохолът по-вреден от канабис, ЛСД и екстази  (Прочетена 31328 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен djbooth

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 37
Re: Алкохолът по-вреден от канабис, ЛСД и екстази
« Отговор #15 -: Август 25, 2007, 00:01:50 am »
В колибката се мъдри едно филмче  LSD - The Beyond Within.  Препоръчвам ви да го видите(или поне тези които не са го гледали).  Що се отнася до алкохола...ми то си е лайна...лайната на дрождите.  ;D 

Неактивен Силата

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 264
Re: Алкохолът по-вреден от канабис, ЛСД и екстази
« Отговор #16 -: Август 25, 2007, 09:34:13 am »
Акохолът е  по-опасен ,защото не се вкара в затвора от него.Същото ставата и  с цигарите.Тук проблемът не е вредата а това ,че техните компани имата толкова голяма власт ,че потчи никой не може да им държи сметка
за това какво и в какви количеста вещества слагат. 8)
...и нека силата да бъде с теб.Aз знам неща ,за които ти даже не си и подозирал... че знам.

Неактивен търпелив

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 133
Re: Алкохолът по-вреден от канабис, ЛСД и екстази
« Отговор #17 -: Септември 07, 2007, 19:53:29 pm »
на мен по-вредни са ми като видя цените в магазина на продуктите,отколкото алкохола като го пия

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Алкохолът по-вреден от канабис, ЛСД и екстази
« Отговор #18 -: Октомври 04, 2007, 10:42:34 am »
Малко са барнати рзултатите в тая класация. Онзи ден един пияница в заведнието, в което бях като откачи и никой не го гони, щот' е редовен клиент и се познават със собствениците, сяда да ми пие водки в 10 сутринта. Като се разбесня и почна да фърля да блъска по една маса, зяждаше се с всички, все едно той държи заведението, добре, че бармана е пич и го кротна. Алкохола ни разбива нацията в момента, много хора пият за да им стане весело и да се откъснат от реалността и проблемите, проблема е, че почти всички злоупотребяват и никой не го възприема за голям проблем. Лапетата от 15 - 16 стават "пиячи".
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Алкохолът по-вреден от канабис, ЛСД и екстази
« Отговор #19 -: Ноември 04, 2007, 21:46:04 pm »
“Индипендънт”: Деца и алкохол – смъртоносен коктейл за Великобритания

04 ноември 2007 | 05:29 | Агенция "Фокус"


Лондон. Рекорден брой деца се лекуват от алкохолна зависимост. Британската култура при употребената на алкохол, комбинирана с очевидния лесен достъп и достъпността на алкохола като цена, взимат своя тежък дан сред най-уязвимите от въздействието му. Разследване на вестник “Индипендънт” показва, че дори деца на 10 години прекарват до три години в лечение, включващо от групова рехабилитация до специализирани консултации.
Статистическите данни, получени от Националната агенция по здравеопазване и публикувани за първи път, разкриват ужасяваща картина за британските младежи, страдащи от свързани с алкохола заболявания и самоунищожаващи се, коментира изданието.

Неактивен Trandev

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
  • Tread softly, Because you tread on my dreams. W.Y.
    • Елементи от някои умозаключения
Re: Алкохолът по-вреден от канабис, ЛСД и екстази
« Отговор #20 -: Ноември 05, 2007, 13:46:18 pm »
Хехехе любителите на халюциогените са си отворили нова тема. Преди поне беше само за канабиса. Ред е и на хероина да го реабилитирате. Друго си е да се пренасяш в пралелни светове. laugh

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Алкохолът по-вреден от канабис, ЛСД и екстази
« Отговор #21 -: Ноември 05, 2007, 16:36:21 pm »
Хехехе любителите на халюциогените са си отворили нова тема. Преди поне беше само за канабиса. Ред е и на хероина да го реабилитирате. Друго си е да се пренасяш в пралелни светове. laugh

Темата ако не забелязваш е за вредността на алкохола  ;) Ама всеки си тълкува както му е изгодно май  :P

Неактивен Trandev

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
  • Tread softly, Because you tread on my dreams. W.Y.
    • Елементи от някои умозаключения
Re: Алкохолът по-вреден от канабис, ЛСД и екстази
« Отговор #22 -: Ноември 06, 2007, 09:24:22 am »
Хехехе любителите на халюциогените са си отворили нова тема. Преди поне беше само за канабиса. Ред е и на хероина да го реабилитирате. Друго си е да се пренасяш в пралелни светове. laugh

Темата ако не забелязваш е за вредността на алкохола  ;) Ама всеки си тълкува както му е изгодно май  :P
Заглавието на темата е Алкохола е по-вреден от ....., този изказ е друг начин на изказването - Що да пиеш гадна биричка, я по-добре си дръпни един джойнт или по-добре глътни  едно произведение на съвременната химия - имаш избор ЛСД или екстази.
Алиене, моля ти се, не се дръж, като адвокат на Митьо Очите. :P :D :D :D

Неактивен lubarski

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 254
Re: Алкохолът по-вреден от канабис, ЛСД и екстази
« Отговор #23 -: Ноември 06, 2007, 10:34:40 am »

Заглавието на темата е Алкохола е по-вреден от ....., този изказ е друг начин на изказването - Що да пиеш гадна биричка, я по-добре си дръпни един джойнт .....
А защо не и двете. Бих казал, че са перфектната комбинация. Лично мое мнение е, че нито бирата е алкохол, нито джойнта е наркотик. Разбира се не трябва да се прекалява и с двете.
It' oil stupid.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Алкохолът по-вреден от канабис, ЛСД и екстази
« Отговор #24 -: Ноември 06, 2007, 16:16:44 pm »

Заглавието на темата е Алкохола е по-вреден от ....., този изказ е друг начин на изказването - Що да пиеш гадна биричка, я по-добре си дръпни един джойнт .....
А защо не и двете. Бих казал, че са перфектната комбинация. Лично мое мнение е, че нито бирата е алкохол, нито джойнта е наркотик. Разбира се не трябва да се прекалява и с двете.

Дам значи сега не бива да се объркват понятиета. В бирата алкохола е 5% тоест в питието има много други неща  + малко алкохол за разлика от една водка например. А и мисля че преди това много добре обясних какъв е смисъла на заглавието. Кое според  теб е по-вредното - това от което умират 1000 или 5 милиона човека ?

Неактивен Trandev

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
  • Tread softly, Because you tread on my dreams. W.Y.
    • Елементи от някои умозаключения
Re: Алкохолът по-вреден от канабис, ЛСД и екстази
« Отговор #25 -: Ноември 07, 2007, 11:11:42 am »
Текста по долу е от един блог. Чети и се наслаждавай, все още не се прави статистика колко от катастрофите са станали поради напушване. Просто полицаите трудно го доказват. Но аз и преди съм го казвал няма значение от какво сисе насрал - алкохол или трева. Просто си насран и си опасен за обществото.

Цитат
Един приятел таксиджия ми разказва: "Бех се напушил (с трева-б.а.) като прасе и лежа, не смея да мръдна. По едно време се сещам, че трее да бачкам. Ставам, наплисквам се, пия вода и тръгвам.

Качвам се в таксито да возя некви от Младост до Надежда, ама съм си отворил и прозореца. По едно време на Цариградско шосе, се усещам, че гледам към небето и се отнасям. Стряскам се от колите пред мен, обръщам се и виждам некви хора на задната седалка. 'Фаща ме параноята, щот не мога да се сетя кви са тия, нито къде отиваме и само си викам наум: "Аз съм ебаси боклука! Ебаси боклука съм!" (при което се залива от смях-б.а.).

Некъде около Орлов мост се сетих, та някакси ги закарах. Бех се препотил 100 пъти. В Надежда изпих 5 кафета, докато се освестя".

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Алкохолът по-вреден от канабис, ЛСД и екстази
« Отговор #26 -: Ноември 07, 2007, 16:00:32 pm »
Trandev  пак изместваш темата  и казваш неща за които никой не спори - естествено е  че човек поел каквито и да е опиати не трябва да кара кола. Да не говорим че има още хиляда състояния в които също може да се предизвика катасрофа без да е взимал нищо - скарал се е  с приятелката си и тръгва да кара - грипав е киха и тръгва да кара - постоянно говори по гсм и тръгва да кара, говори с човека до него и му се отнема вниманието и кара и т.н. Ама тва няма нищо общо с тва дето говорим освен ако извода ти не е  че всичко трябва да бъде забранено - т.е алкохола също ама едва ли казваш това  ;) А ако го казваш вече мога да ти отговоря и на това  :P

Неактивен Trandev

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
  • Tread softly, Because you tread on my dreams. W.Y.
    • Елементи от някои умозаключения
Re: Алкохолът по-вреден от канабис, ЛСД и екстази
« Отговор #27 -: Ноември 08, 2007, 13:55:55 pm »
Така е Алиене, алкохола не може да бъде спрян, в този списък на неспасяемите, се опитвате да вкарате и наркотиците. Това е гадното. Като ги гледам наркоманчетата в махалата, не се колебаят м/у алкохол и наркотици, а просто  ги поемат заедно и когато някой разбирач им каже, че алкохола е по-вреден в душите им настъпва успокоение. Възрастните са гадни и пият вреден алкохол, а ние младите се друсаме безвредно. Обичаме вятъра в главите си и духовните учения на Карлос Кастанеда. Глупости, само празноглавци и крадци на касетофони ражда наркоманията. :D :D :D Но всеки прави своя избор. ???

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Алкохолът по-вреден от канабис, ЛСД и екстази
« Отговор #28 -: Ноември 08, 2007, 16:48:57 pm »
Цитат
чай от истински билки да пия

Аз пък си мислех че билките за теб Трандев  са "наркотици"  :D то в интерес на истината все пак е добре да се даде критерий за наркотик щото май се разминават  :P Например билката ефедра за едни е чудодейно лекарство помагащо за всякакви дихателни проблеми, а други го забраняват като допинг  ;) Май критерия нещо да се нарече наркотик е не дали те пристрастява, което е по принцип значението му а дали те прави различен  по някакъв начин и ако те прави различен значи е наркотик  ;) Ако си пристрастен към захар ти не си наркоман щото си "нормален". Ама какво е нормално ? Това което го казват по телевизята, по радиото и вестниците е нормалното. Някой нарежда правилата и казва ей тва е нормално. Да се пие алкохол е нормално ама еди какво си не е ! Независимо от преките последици. Щото от употреба на алкохол пряко и косвено са умрели десетки милиони хора обаче е нормално щото така казват "медиите". Затова аз искам да има принципност и критерии. Трандев аз ти разбирам болката от това че виждаш млади хора пристрастени към хероин и др. наркотици обаче това е част от техния избор. Ако не е това ще е друго. А най-тъпото е че голямата част от тези които зависят "модните тенденции" - шоубизнес и т.н - всички там са здраво на кокаин, което ги прави още по нагли и самоуверени. И точно тези хора всеки ден от екрана дават съвети кое как трябва да  е ....
« Последна редакция: Ноември 08, 2007, 16:51:00 pm от Alien »

Неактивен Trandev

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
  • Tread softly, Because you tread on my dreams. W.Y.
    • Елементи от някои умозаключения
Re: Алкохолът по-вреден от канабис, ЛСД и екстази
« Отговор #29 -: Ноември 09, 2007, 13:49:17 pm »
 Нормално е това, което е достигнало до нас като традици, навици и натрупан опит. Нормално е мъж да обича жена, нормално е да се яде пържола с червено вино, бира с картофки. Нормално е да се пие чай от мащерка и мента с мед.
Не е нормален хомосексуализма, не е нормално да се пуши трева и да се яде люцерна, ред була да се пие с уиски и да се смърка кокаин.
Прости правила,  който действат вече хиляди години, а сега точно радио, телевизия вкарват за нормално - педерастията и употребата на наркотици. ;)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27