Автор Тема: Ми нещо нередно има тука...  (Прочетена 28196 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравчо

  • Гост
Re: Ми нещо нередно има тука...
« Отговор #30 -: Март 12, 2007, 15:12:25 pm »
Да, спестил съм вулгаризма, който всички знаят, но изразът като цяло ми направи много голямо впечатление. Веселяшки е :)

Добре разбирам, какво искаш да кажеш и се съгласявам. Твоята гледна точка много се доближава до моята, мисля, че не влизаме в конфликт.

реално погледнато по-богатите винаги са имали контрол над по-бедните, това съвсем не е иновация. Но глобалния свят съвсем естествено води до глобален контрол, средствата днес са други. Това не е тайно, макар да не се афишира. Логично е.
Дразни ме, че покрай този процес на печалбарство и извличане на изгода от затъпялото и жадно за най-новото население, се говорят и правят нередни неща, за които хората преди 800-900 и повече години не са й подозирали.
Прекалената мнителност не води до нищо добро. Особено, когато обектът на "инспекция" не е пряко свързан с теб и в общи линии единствнеото, с което можеш да допринесеш за развитието на нещата е да затвърдиш негативното отношение на някой. Разбира се, това няма да повлияе по никакъв начин на световните процеси на глобализация и осъществяването на материалното заробване на човечеството.

Тук се сещам за тезата на някой от предните форумци, който написа, че тейните общества затрили някого, като го блъснала случайно кола... От векове насам са известни многопо-неподозрителни методи. Това с колата е допотопна история.

Не е необходимо САЩ и чифутите да влизат в едно тайно общество, за да се "наговорят" как да процедират. Всичко е логично. Икономическите интереси се крият зад бруталната външна политика на САЩ, но прозират. СА Щ рано или късно ще потърсят телето под вола, защото историята е показала, че който много ламти, намира на вола... И за това възмездие няма да допринесе разбулването на някакви псевдо-конспирации. Но който го забавлява - нека да си чеше езика.

Обяснявам си ситуацията по точни начин, че след като църквата е загубила влияние над голяма част от масите, то "обезверените" имат нужда все пак да вярват в нещо. И тъй като живеем в свят, за който от една страна вярваме, че е много напреднал, но от друга си мислим, че има още камара неоткрити аспекти, съчетавайки двете много хора  са способни да дадат воля на въображението си.

Здравчо

  • Гост
Re: Ми нещо нередно има тука...
« Отговор #31 -: Март 12, 2007, 15:53:05 pm »
В този им вид си напълно права.
А конфликтът не мисля, че би трябвало да изведе дискусията от рамките на културния тон ;)

Всичко трябва да е подкрепено с източници, това е моята гледна точка. Освен , когато съвсем ясно и директно заявиш, че това е твоето лично виждане по въпроса.
Това е и начина да се поддържа един форум от това естество на ниво.
Ако някой мисли, че като се отворят 20 нови теми с измишльотини новите потребители ще заприиждат, по-скоро не бих се съгласил... А и един популярен лаф - "Това ли е най-важното". Количеството не трябва да е за сметка на качеството, това също е моя гледна точка.



Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re: Ми нещо нередно има тука...
« Отговор #32 -: Март 12, 2007, 19:40:47 pm »
Аз искам да кажа благодаря на Здравчо  ;) разбрах кое не е наред тука :D
Колкото и противоположни да са неговите мнения с тези на Seine Saint Denis Style или моите, икой не изпадна в истерия тоя път  laugh
Стана ми приятно да чуя едно менение което е все още неутрално (имайки предвид че е нов съфорумец).

Ей тва може да се ползва като шаблон за водене на дискусия във форума :), така определено ще има повече мнения и ако се научим да се изслушваме, а не просто да си кажем "ко да го слушам тоя, той не разбира"... Да бъдем отворени за друго мислене, да поглеждаме обекта от всеки ъгъг.

peace \/

anna

  • Гост
Re: Ми нещо нередно има тука...
« Отговор #33 -: Март 18, 2007, 02:10:27 am »
  Тук ще задам едно въпросче:
Когато се логвам във форума, ми се появява ПОЧТИ винаги един User bar! Защо се случва това? Трябва втори път да се логвам, за да вляза!
:-\

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Ми нещо нередно има тука...
« Отговор #34 -: Юли 03, 2007, 18:56:59 pm »
Цитат
   Юби 03, 2007, 06:54:15 pm
Може би трябва да е юли, а не юби...  ;)
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Ми нещо нередно има тука...
« Отговор #35 -: Юли 06, 2007, 03:48:43 am »
Цитат
   ЮБИ 03, 2007, 06:54:15 pm


Юпий, юпий! :)  :)  Шегувам се, искам да подсетя управата да помислят какво да направят когато чукнем 1000 потребители, нещо тържества, чествания, награди (за победителите), некъв надпис над името на потребителя, че е N: 1000, нещо на сайта да се отбележи (абе защо като сайта има рожден ден не слагате някоя торта в началото, може да се помисли за дизайна?),също така може и: безплатни момичетааа...  ;) :)  Такива неща
« Последна редакция: Юли 06, 2007, 03:49:32 am от asdfghjkl »
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Eon

  • Гост
Re: Ми нещо нередно има тука...
« Отговор #36 -: Юли 06, 2007, 09:16:01 am »
Ако взема направя още една чистка, може скоро да не стигнем 1000.  ;D

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Ми нещо нередно има тука...
« Отговор #37 -: Юли 06, 2007, 15:06:35 pm »
Ние бяхме 1000 и Еон като изчисти с метлата, останаха 600.
Еон-е аз викам да правим чистки, винаги когато удряме "1000" ;D Мине ли се границата от толкова, значи е време за почистване, защото толкова активни, просто няма :P

Eon

  • Гост
Re: Ми нещо нередно има тука...
« Отговор #38 -: Юли 06, 2007, 15:47:46 pm »
Даже "300" са достатъчни.  :P

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: Ми нещо нередно има тука...
« Отговор #39 -: Юли 06, 2007, 15:54:36 pm »
Аз да попитам как така изобщо сме над двеста,при условие че има 20-на активни потребителя....

п.с. Еоне,като споемна "300" погледнми темичката за  "Нещо забавно"
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Ми нещо нередно има тука...
« Отговор #40 -: Юли 06, 2007, 20:54:37 pm »
Аз пък се надявах на купонче с безплатно пиене, момичетата ги споменах :) То се е видяло, че няма да го бъде.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Scorpion

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 160
Re: Ми нещо нередно има тука...
« Отговор #41 -: Юли 07, 2007, 17:39:00 pm »
Форумът бил зациклил. Според мен е нормално, след като вече е наситен достатъчно с информация. Ясно е, че вече ще трябва да се вадят изводи за всеки в неговата минисфера на живот и действие.

Ясно е, че всичко и всички са под контрол.  ;D

Значи, остава всеки да открие, как него го работят  го контролират и манипулират, и най-важното, как го използуват, за да манипулира останалите на свой ред и даже с още по голямо настървение, за да отмъсти за собственото си контролиране и мизерия, я на духа, я на живота.

То е ясно, че няма достатъчно ченгета и професионали в областта за всеки свободен електрон, ох пардон, исках да кажа гражданин. Та затова, те са включили всичи един друг да се работиме по най-финната манипулаторска система, че да нямаме много угризения на съвестта, ако случайно  все още я имаме.

Естествено има и разно прекалено свободни електрони, твърде голями индивидуалисти и свободолюбиви, с които вече работа става по-сериозна и майндконтрола там е до дупка, директно от баш майсторите в областта.

Значи, номерът е да не го правите и ако голяма част откажат да стават проводници на контрола, спиците и зъбите на колелцата на Матрицата доста ще се изпотрошат и тя ще почне полека лека да буксува. Стане ли веднъж това, точно според тяхната матрична система и закони  /падне ли някой на земята, всички да се нахвърлят върху него или с тяхните камъни по тяхните/, много народ
народ изведнъж ще осъзнае, че не са толкова силни и че "Царят е гол" и ще се получи това, което си трябва - излизането на човечеството от мелачката наречена Матрица, което ще означава и неговото спасение.

Ако тук четете информация или я давате, без да я вържете с вашата реалност и не сте в състояние да я впишете във вашия живот, всичко ще е преливане на пусто в празно или още по-лошо да наливате вода в тяхната мелница.

Дано само не ви прозвучи като нравоучително или нещо подобно, макар че мога да си го позволя поне малко, тъй като сигурно съм най-голямата тука. Но не е, просто правя констатации и изводи.
Всеки си е господар и дано да е така и да си реши, дали го засяга и дали може да научи нещо за себе си лично.

Или с две думи казано,  опитайте да вържете всичката тази информация с реалността, с вашата реалност, в противен случай наистина всичко ще е нахалост.
Илюзиите не се избиват само с информации и манипулаторите много добре го знаят, щом ни заливат буквално с такава, а с връзването й с реалността и съответното реагиране . "за" или "против", според вашето си съзнание и желание, като не забравяте, че всичко се плащща на този свят.

 ;D Само сиренцето в капана е безплатно.

Това е, казах малко от това, което мислех по този въпрос, набързо нахвърляно, но сигурно сте схванали основната мисъл.

Danko http://enkade.blogspot.com/  Най-голямата властта е тази да властуваш над себе си, най-голямата

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Ми нещо нередно има тука...
« Отговор #42 -: Юли 07, 2007, 21:47:47 pm »
Тъй един човек не може да си направи регистрация, проверих какъв е проблема и при мен бутона за регистрация не се вижда много добре (онзи до "ВХОД" на главната страница.). Само при мен ли не се вижда добре?
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Re: Ми нещо нередно има тука...
« Отговор #43 -: Юли 08, 2007, 12:13:30 pm »
Работи, аз го виждам
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Ми нещо нередно има тука...
« Отговор #44 -: Юли 08, 2007, 16:51:00 pm »
Да, оправихме се вече. :)
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27