Автор Тема: Станишев заговори за предсрочни избори  (Прочетена 4376 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Станишев заговори за предсрочни избори
« -: Февруари 16, 2007, 16:09:41 pm »
6 февруари 2007 / News.dir.bg

БСП не се страхува от предсрочни избори. Това заяви в кулоарите на парламента министър-председателят Сергей Станишев. Според него по време на дебатите на Закона за евродепутати в НС се наблюдава ново мнозинство - ОДС, ДСБ, Атака, НДСВ и БНС.
Станишев заяви, че се притеснява от това, че могат да се създадат технически условия, които да затруднят ефективната организация и провеждането на изборите за Европарламента, предаде БТА. “За това носи отговорност новото мнозинство, което управлява Народното събрание в момента”, категоричен бе премиерът. По думите му всяка партия трябва да си направи собствените изводи. БСП ще анализира ситуацията и ще направи оценка на това доколко трайни са “тези тенденции в НДСВ, които очевидно преразглеждат политиката си към тройната коалиция”, посочи премиерът. “Вчера и вицепремиерът Даниел Вълчев се срещна с кмета на София Бойко Борисов. В това няма нищо лошо, но съвпаданията станаха прекалено много”, посочи Станишев. По думите му една коалиция се гради на доверие, коректност и лоялност. “Ако няма доверие, няма смисъл и от съществуването на една управляваща коалиция”, добави още той. "Не мога да тълкувам думите на Станишев, но съм убеден, че те не са казани случайно", коментира зам.-председателят на ДПС Юнал Лютфи изказването на Станишев. Попитан необходими ли са предсрочни избори, Лютфи изтъкна, че това е друга тема, по която ще говори след понеделник, но ДПС не се страхувало нито от редовни, нито от предсрочни избори. НСДВ няма да преосмисли коалиционната си политика, нещата в тройната коалиция са нормални, коментира пък лидерът на НДСВ Симеон Сакскобургготски. Той опроверга думите на Станишев за формиране на ново мнозинство в парламента като ги опредили като "фантазии". "Има хора, които искат тази коалиция да се разтури, но не виждам никакъв интерес от това, най-вече за страната”, изтъкна лидерът на жълтите. Той определи като много положително гласуването в парламента на тестовете от закона за избор на евродепутати и бе категоричен, че той "лично не е гласувал конюктурно".


Големия спор ще бъде при обсъждането на закона за местните избори щото има директива от ЕС задължително да има  ценз за отседналост  при местни избори и тогава скандала ще е по-голям от този който беше с европарламента.

Неактивен DreamCatcher

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 368
Re: Станишев заговори за предсрочни избори
« Отговор #1 -: Февруари 16, 2007, 21:59:24 pm »
Еха става интересно! Ще се изпокарат в тая коалиция. Лошото е, че тогава Доган може съвсем да се ядоса и да вземе да претендира за независимост на своите вилаети, т.е. да се опита физически да отреже югоизточна България.

Eon

  • Гост
Re: Станишев заговори за предсрочни избори
« Отговор #2 -: Февруари 17, 2007, 08:27:13 am »
но е време чужденците да си ходят (ЦАря, Сергей, Доган), както и цялата политическа сган.
Един българин не можахме да намерим да ни управлява мамка му. Сергей руснак, Доган турчин, Царя от испания и там каквато му беше фамилияя, Пешо Стоянов евреин.... бреее...
 :-X

Неактивен Albinoni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 859
  • „L'amour est l'enfant de la liberte"
Re: Станишев заговори за предсрочни избори
« Отговор #3 -: Февруари 17, 2007, 08:49:21 am »

но е време чужденците да си ходят (ЦАря, Сергей, Доган), както и цялата политическа сган.
Един българин не можахме да намерим да ни управлява мамка му. Сергей руснак, Доган турчин, Царя от испания и там каквато му беше фамилияя, Пешо Стоянов евреин.... бреее...
 :-X

Пък останалите сме траки :P, трябва да си вкараме от Ирландия... ;)
„L'amour est l'enfant de la liberte" Всяко нещо, до което се докосваш е част от Пътя! Достигни до ис

Неактивен DreamCatcher

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 368
Re: Станишев заговори за предсрочни избори
« Отговор #4 -: Февруари 17, 2007, 21:43:02 pm »
Стана комично май!  ;D Обаче е истина. Ами те българите дето можеха да управляват ги изтрепаха сякаш. Няма да е лошо някой от нас да се пробва, но безкористно, без да иска властта, пък да видим дали тя ще го поквари. Най-малкото ще знае за масонските символи в парламента или някъде другаде по държавните институции, ще се пази от психотронни екипи и какво ли още не дето го е научил тука, пък да видим дали ще се поквари. Само да подчертая, че не визирам мен, не се нагърбвам с такава отговорна задача.  ;)

Неактивен DreamCatcher

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 368
Re: Станишев заговори за предсрочни избори
« Отговор #5 -: Февруари 17, 2007, 22:53:17 pm »
Seine Saint Denis Style, ясно ми е, че няма случайни, за това и не се стремя на там. Ако някой иска да е във властта трябва да знае, че трябва да се продаде, това е. Няма случайни всички си имат минало, а ако случайно предложат на някого, който си няма такова, дупе да му е яко, най-вероятно ще го използват за нещо и после ще го захвърлят, а за това дори пак ще трябва да се е продал в началото.  :( Политика е мръсна игра, това е. Аз не съм готов да се цапам, но е добре човек да познава врага.  ;)
Стига ме юрка за това което уча.  :) От къде знаеш, че нямам връзки, лошото е, че както писах горе не искам да се цапам. Абе хем сърби, хем боли. Хем искам да се внедря и да одаря отвътре, хем ме е шубе малко, като знам каква е играта. Бъдещето ще покаже какво ще реша.  :(
За сега се подготвям, като се калявам духовно.

Неактивен Jean-Luc Picard

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 351
  • Starfleet Captain
Re: Станишев заговори за предсрочни избори
« Отговор #6 -: Февруари 28, 2007, 12:02:05 pm »
Еха става интересно! Ще се изпокарат в тая коалиция. Лошото е, че тогава Доган може съвсем да се ядоса и да вземе да претендира за независимост на своите вилаети, т.е. да се опита физически да отреже югоизточна България.

... а пък Царят да ги Одари и той, като отреже имотите си и  претендира за княжество като Монако ... ?

Тоя Доган какво точно ще прави, кого ще изнудва, и как ще изкарва пари от "вилаетите си", които както знаем са предимно бедни райони, не ми стана много ясно ...

Неактивен DreamCatcher

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 368
Re: Станишев заговори за предсрочни избори
« Отговор #7 -: Февруари 28, 2007, 17:03:10 pm »
На него парите му идват от чужбина, не мисли да ги изкарва от "вилаетите" си. Макар, че и това е възможно - бедн район ли е южното черноморие, ами всичкият тютюн и земята под него?? Да се има друго предвид, тия хора не мислят икономически, те мислят по-скоро феодално, ако още не сте забелязали.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27