Автор Тема: ВНИМАНИЕ - Вируси-Мутанти!  (Прочетена 18229 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

IYI

  • Гост
ВНИМАНИЕ - Вируси-Мутанти!
« -: Декември 19, 2006, 14:55:31 pm »
Внимавайте, симптоми: температура, диария, след което отшумяват нещата, бодрост, жизненост, но опасността се състои в това, че в организма настъпват промени към вирусна пневмония, която се развива скрито и констатирането със слушалки не дава резултат, само рентгенова снимка!

Точно, когато си мислим, че е отшумяло,  вътрешните процеси се развиват!
Мутация, въпросът се състои освен в лечението с антибиотици какви мерки можем да предприемем??
« Последна редакция: Декември 19, 2006, 21:52:21 pm от Horus »

llara

  • Гост
Re: ВНИМАНИЕ-ВИРУСИ Мутанти!
« Отговор #1 -: Декември 19, 2006, 15:14:25 pm »
Полезно инфо. Благодаря ти!

Eon

  • Гост
Re: ВНИМАНИЕ-ВИРУСИ Мутанти!
« Отговор #2 -: Декември 19, 2006, 15:34:45 pm »
Откъде го изкопа това?  ;D

IYI

  • Гост
Re: ВНИМАНИЕ-ВИРУСИ Мутанти!
« Отговор #3 -: Декември 19, 2006, 16:10:37 pm »


Тези вируси не са случайни, на тези вируси им се помага, те се пускат целенасочено и искам само да кажа!!

Много дечица са мишена на тези неща, много хора страдат, но има един основен закон в Природата, който се отнася до Равновесието!Аз съм от рода човешки и в мен дреме непобедима сила, аз и много като мен са представители на това Равновесие и казвам;

Ако трябва ще го наложа и с меч, правил съм го преди хилядолетия и ще го направя пак!!!!!!!!

Когато попитах там..., те ми отговориха:

"-Свещенноста човешка е Божия, когато се ражда човек, безкрайността се събира!"

За мен Войната вече е Свещенна!
Който както иска да разбира
!


Верен Воин Български от рода Човешки

Да знаят....................
« Последна редакция: Декември 19, 2006, 16:12:14 pm от IYI »

Eon

  • Гост
Re: ВНИМАНИЕ-ВИРУСИ Мутанти!
« Отговор #4 -: Декември 19, 2006, 16:13:08 pm »
Откъде го изкопа (и) това?

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re: ВНИМАНИЕ - Вируси-Мутанти!
« Отговор #5 -: Декември 19, 2006, 22:43:37 pm »
Малко вманиечено / страшно ми прозвуча последното  :-\

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re: ВНИМАНИЕ - Вируси-Мутанти!
« Отговор #6 -: Декември 19, 2006, 23:28:30 pm »
Мутация, въпросът се състои освен в лечението с антибиотици какви мерки можем да предприемем??

Най-евтиния вариант: Купуваш си 3 цветни крушки от пазара - синя с цвета на дълбокото море, оранжева с цвета на слънцето и зелена - с цвета на природата.

24 часа се облъчваш с настолна лампа със синята светлина - по 20 минути през 2 часа, следващия ден - със оранжевата....третия ден може и да не ти потрябва, защото аз се оправих за два, но ако трябва - същата процедура се повтаря със зелената лампа.

Този вирус е много "глупав" - почва от главата - синуса (главоболие), мести се към носа - унищожителна хрема, после към сливиците и гърлото - заглъхват ти ушите и ти се сковава ченето и после отива в дробовете - скъсваш си задника да кашляш....Оправя се в същата посока....ама не с антибиотици!  ;)

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: ВНИМАНИЕ - Вируси-Мутанти!
« Отговор #7 -: Декември 20, 2006, 01:13:32 am »
Сигурно може да се пробва и с озонирана вода, а, Тина? Дали ще има ефект?
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re: ВНИМАНИЕ - Вируси-Мутанти!
« Отговор #8 -: Декември 20, 2006, 01:22:14 am »
Ъ-хъ....забравих - аз пих и по 1 бутилка озонирана минерална вода на ден! Ама, че съм...направих си и две озонирани вани в първите два тежки дни...Благодаря Миротворец!

Така значи - светлините + озонираната вода + озинраните вани = 2 дни мутиращ грип!

IYI

  • Гост
Re: ВНИМАНИЕ - Вируси-Мутанти!
« Отговор #9 -: Декември 20, 2006, 01:35:55 am »
Да, но в случая става въпрос за моето шестмесечно момиченце, а разбрах, че детските отделения са пълни!
Благодаря Тина, но нямам възможност за озонирана вода, искам да благодаря и на Флай :)

За мен децата са свещенни и моята мисия тук е един ден да живеят в красив и спокоен свят, ще го бъде, знам го и го виждам!!!Искам да кажа и също, че Свещенноста човешка е безгранична, малко са хората, които биха могли да осъзнаят за КАКВО говоря!!!!

Моята мисия са децата!За съжаление човешките поробени разуми не са в състояние да разберат какво означава да се роди детенце, този свещен акт, свещенноста е толкова красива и необятна, толкова чиста и невинна, че не може да се съпостави с нищо.Ние сме тук и не можем да разберем, но в Космически план при раждането на дете ликуват безброй цивлизации!
« Последна редакция: Декември 20, 2006, 01:40:08 am от IYI »

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: ВНИМАНИЕ - Вируси-Мутанти!
« Отговор #10 -: Декември 20, 2006, 01:52:52 am »
В последните 6-7год. декември месец винаги е бил много труден, във всякакъв смисъл. Като че ли се прави някаква рекапитулация и изравняване във  всички енергийни нива, до които човек се докосва.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re: ВНИМАНИЕ - Вируси-Мутанти!
« Отговор #11 -: Декември 20, 2006, 10:17:02 am »
Ох IYI,

става много сложно. Едно шестмесечно бебе тъкмо излезе от болницата - мога да питам какъв антибиотик са използвали. Знам че са слагали и кислородна маска за да прочистят гърдите и носа.....

Други приятели с които говорих снощи пък са били вече месец на антибиотици - сина им е на 4г, и пак е много зле. Антибиотиците само са замаскирали симптомите и са удължили естествения процес на изграждане на имунитет срещу този вирус.

Как да си даде мнението човек като е толкова индивидуално всичко. Например всичките неща които споменах са алтернативни, които зависят от общото състояние на човек.

Засега открих няколко човека които не са взимали антибиотици, но като че ли е трудно да се рискува когато стане въпрос за дете. В същото време се знае как се изгражда имунитет срещу вируси - като се преболедува. Но този естествен процес се разрушава като се взимат антибиотици които може и да са за друг щам.

Знам и други "бабини" методи, но.... :-\

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re: ВНИМАНИЕ - Вируси-Мутанти!
« Отговор #12 -: Декември 20, 2006, 10:32:16 am »
О, разбира се - антибиотиците би трябвало да се забранят в България, защото тук земите ни са благодатни с безброй билки и други средства за засилване на имунитета.. Важно е, според мен да запазим именно това многообразие, и по този начин да излекуваме всичко, което се изпречи по пътя..
 Вярвам, че българската природа може и ще промени света..
musica universalis

Antonium

  • Гост
Re: ВНИМАНИЕ - Вируси-Мутанти!
« Отговор #13 -: Декември 20, 2006, 12:49:58 pm »
Внимавайте, симптоми: температура, диария, след което отшумяват нещата, бодрост, жизненост, но опасността се състои в това, че в организма настъпват промени към вирусна пневмония, която се развива скрито и констатирането със слушалки не дава резултат, само рентгенова снимка!

Точно, когато си мислим, че е отшумяло,  вътрешните процеси се развиват!
Мутация, въпросът се състои освен в лечението с антибиотици какви мерки можем да предприемем??
Само да не снимаш детето с рентген. Голяма грешка. Фатална. Смени си личния лекар.
Това е добронамерен съвет от мен :) :) :)

Неактивен Xpuctoc Muxaul

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 447
  • Виждам мислите ти!
Re: ВНИМАНИЕ - Вируси-Мутанти!
« Отговор #14 -: Декември 20, 2006, 13:11:53 pm »
Внимавайте, симптоми: температура, диария, след което отшумяват нещата, бодрост, жизненост, но опасността се състои в това, че в организма настъпват промени към вирусна пневмония, която се развива скрито и констатирането със слушалки не дава резултат, само рентгенова снимка!

Точно, когато си мислим, че е отшумяло,  вътрешните процеси се развиват!
Мутация, въпросът се състои освен в лечението с антибиотици какви мерки можем да предприемем??
Само да не снимаш детето с рентген. Голяма грешка. Фатална. Смени си личния лекар.
Това е добронамерен съвет от мен :) :) :)

Освен всичко останало вирусните пневмонии рядко се виждат и на рентген, ако изобщо се виждат, но това не е от вчера. ;) За каква температура става въпрос (колко градуса е и постоянна ли е през денонощието), има ли симптоми като настинка, има ли хрема, главоболие, възпалено гърло и има ли изпотявания при този процес?  :-\

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27