Автор Тема: Озоновата терапия  (Прочетена 227291 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен valentingn

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Re:Озоновата терапия
« Отговор #405 -: Февруари 02, 2010, 03:34:07 am »
Извода може и да е друг. Например плацебо ефекта с пълна сила.
Какъв озонатор ползвате? нацвъкан от гаражен форумен "Баш Майстор" или сертифициран магазинен ( по възможност не китайски ) ?
Смисленият озонатор се захранва с чист кислород от бутилка, който преминавайки през волтовата дъга дава чист озон.
« Последна редакция: Февруари 02, 2010, 07:56:12 am от Mirotvorec »

Неактивен rebel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 41
  • I want the truth, for all dimensions !!!
Re:Озоновата терапия
« Отговор #406 -: Февруари 10, 2010, 23:46:46 pm »
Е, сега ме настъпи по мазола  :---
Виж сега, знам ги медицинските озонатори , но там се търси количество в обем на разположение във всеки един момент, т.е. на лекаря като му потрябват 3 кубика в спринцовката, слага спринцовката в апарата и си тегли колкото му трябва, за да го инжектира в патологичната област на пациента.
Знам няколко модела такива апарати, захранени с кислородни бутилки, както и
няколко лекарски кабинета, където се работи с медицински озон и дори съм виждал
на няколко пъти как се инжектира озон на пациент.
Сега, за домашно ползване не е задължително да е фабричен, който да осигурява
свръх производство, а озонаторче, което да озонира чаша вода за около 10 минути.
За около 30 минути ще озонира леген с вода, за около час ще озонира 10 литра.
И какво? Едно "нацвъкано" озонаторче бълбукащо средно по един час на ден, ще е напълно достатъчно за домашни цели  :)
Ти искаш ли един медицински озонатор със кислородни бутилки за 6 000 евро?  :o ;D
 :P
Само кажи и ще те уредим с един такъв.  ;D
« Последна редакция: Февруари 13, 2010, 08:07:46 am от Mirotvorec »
"To boldly go where no man has gone before" Star trek

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re:Озоновата терапия
« Отговор #407 -: Февруари 11, 2010, 00:47:04 am »
След еднократна промивка сутринта с озонирана вода, до вечерта от възпалението намаше и спомен   :)

Заключение: Това чудо озона май наистина РАБОТИ!

Благодаря за споделеното marmozana! Чудесно е да има и доказателства.

Какво почувства като си проми очите с озонираната вода? Имаше ли изобщо някакво смъдене или парене? Каква беше медицинската диагноза на доктора?

Неактивен marmozana

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 102
Re:Озоновата терапия
« Отговор #408 -: Февруари 11, 2010, 10:45:49 am »
Здравей Тина! Медицинска диагноза нямам, щото лекарите съм ги отказала отдавна...Иначе да, имаше доста силно смъдене при промивката, но само на възпаленото око. След около 10-на мин определено болката затихна но пак си го имаше дразненето. Чак вечерта ми светна че вече не си усещам окото  ;D

П.П. Озонатора ми не е "домоткан" без да искам да обиждам момчетата които си ги правят, просто уточнавам че е купен, Който се интересува от къде да пише на лични, защото ме обвиниха в ракламна дейност
« Последна редакция: Февруари 11, 2010, 10:48:57 am от marmozana »
Благодаря ти, че замълча, въпреки, че нямаше какво да кажеш

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
Re:Озоновата терапия
« Отговор #409 -: Февруари 14, 2010, 10:00:21 am »
За тези които искат във въздушната помпичка да влиза не въздух, а чист кислород от озонатора си правен от "домашен маистор" спасението е бутилка с кислород  ;D както се вижда от по долната снимка.Така се икономисват десетина хиляди лева :)

Неактивен viktory13

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 11
  • BE REAL
Re:Озоновата терапия
« Отговор #410 -: Февруари 15, 2010, 15:30:44 pm »
Здравейте на всички,и Поздрави за хубавата тема :hi: :drinks:.Аз съм новичък в писането на тоя форум,макар че съм прочел повечето публикации-да не казвам точно колко,но това е друго.Та да си дойда на темата,по точно имам няколко въпроса към людете който са по разбиращи и по активни в тая тема,тук щте сложа няколко озонатора и йонизатора-да си кажете мнението,кой става,кой не става и по точно за какво са най-добре и да питам,ако може Тина:
когато се използва озонатора за вана,може ли и ти да си във ваната докато действа(е включен),и можели да се диша докато си вътре или.....?
http://cgi.ebay.de/OZONISATOR-OZONGENERATOR-OZON-GENERATOR-3G-H-EL-3000_W0QQitemZ250496490279QQcmdZViewItemQQptZDE_Elektronik_Computer_Haushaltsger%C3%A4te_Heiz_Klimager%C3%A4te_PM?hash=item3a52c11b27
http://cgi.ebay.de/7in1-Luftreiniger-46m-115m-Ionisator-Ozongenerator_W0QQitemZ400082930039QQcmdZViewItemQQptZEntspannung_Wohlbefinden?hash=item5d26cd0977
http://cgi.ebay.de/Ozongenerator-Ozongeraet-Ozonisator-PWV-7000mg-std-Ozone_W0QQitemZ220553989800QQcmdZViewItemQQptZAutopflege_Wartung?hash=item335a0acea8
http://cgi.ebay.de/Top-Ozongenerator-WDH-AP005-5-000-mg-h-von-WDH_W0QQitemZ280462197283QQcmdZViewItemQQptZDienstleistungen?hash=item414cd98223
http://www.tehnomag.net/eshop.php?body=prodshop&pg=1&gr=1&pod=9&promo=0&id=44
Благодаря за вниманието!!!

Неактивен JDeel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 10
Re:Озоновата терапия
« Отговор #411 -: Март 01, 2010, 02:55:31 am »
Такаа.. любимата ми тема в този форум.

Нека разкажа и аз за озонатора.
Първо, интересна машинка е. Имам такава от миналата година, и не че съм я тествал много, но веднага ще успокоя притеснените, че няма да умрете от малко вдишване на озон. Всъщност, и от малко повече. Разбира се, не е добре да си правите всекидневна инхалация с това нещо, но и да е пуснато в стаята в която сте и вие, и да усещате миризмата му половин час, няма да обърнете краката.
То се усеща. Знае се, че предназначението му е да убива бактерии и тем подобни изчадия. Така че, когато повечко навлезе в дихателните ви пътища, може би ще се усети по някакъв начин. А също и на очите, ако щете. При все това, хората отдавна са измислили цигарите, реализирали са непрогледния смог, та малко озонче ли сега..

Проблемът с озонатора е, че е мързелива машинка. В смисъл - ден, два и се забравя. После чакай резултат..

Ето защо всичко опира до мързела. Експерименти с него все ще се намерят. Например, аз (отдавна) съм решил да тествам действието му към киселото мляко. Нали в него имало бактерия? Ама е българска (не се дава), и млякото е купено та може и да я няма.. ама аз ще пробвам, та каквото ще да става.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re:Озоновата терапия
« Отговор #412 -: Март 03, 2010, 11:40:27 am »
и да питам,ако може Тина:
когато се използва озонатора за вана,може ли и ти да си във ваната докато действа(е включен),и можели да се диша докато си вътре или.....?

Здравей viktory13!

Има потенциална опастност озона да нарани дробовете, макар че е преувеличена (си мисля). Имам чувството, че службите имат програми за сканирване на сайтовете за думата "озон" и почват да се разправят с хората. Например застраховката на терапевти използващи озон е космическа. НО! Защо никой не се разправя с компаниите произвеждащи домашни озонатори за въздуха, където никой не контролира хората как си ги използват и дали са наведени директно над озона да го вдишват?! Предполагам, че защото ще станат за смях - то е все едно да не ти дават да се разхождаш в буря и да вдишваш директно природния озон! Пълни идиоти! (Правителството де...) 

Неактивен HOLIDAY

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 0
Re:Озоновата терапия
« Отговор #413 -: Март 11, 2010, 12:49:26 pm »
Здравейте, темата за озона е изключително интересна!
Поздрави на всички, които са експериментирали и споделили опита или мнението си!
За начало мога да кажа, че от скоро имам озонатор, малък, китайски, това което със сигурност забелязах, е че ако косата се измие с озонирана вода, без сапуни, шампоани и балсами, става много хубава, ефектът е още от първия път

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re:Озоновата терапия
« Отговор #414 -: Март 28, 2010, 01:41:06 am »
...това което със сигурност забелязах, е че ако косата се измие с озонирана вода, без сапуни, шампоани и балсами, става много хубава, ефектът е още от първия път

Така е! - Стига косата да не е боядисана, че боята изсветлява и белите коси на по-възрастните обожатели на озона се показват. (Малък проблем!)  :drinks:

Неактивен arktur

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 175
Re:Озоновата терапия
« Отговор #415 -: Април 02, 2010, 17:46:10 pm »
Здравейте на всички,
Отдавна чета форума с удоволствие и благодарност, разбира се, че съществува такова място. В тази тема си позволих да приветствам всички пишещи, защото "Озонова терапия" беше ключовата дума , чрез която ви открих. Така че поздравления и най-добри пожелания.
По темата - от 2 години ползвам озонгенератор /купен от е-бей/, китайско производство. Самият апарат има таймер до 60 мин.+ 2 бр. накрайници със силициев камък, те се поставят на шлаух, който пуска озона, но може и без камъчетата да се ползва. Озонирам много и почти всичко - вода, кремове за лице и тяло, масажни мехлеми, олиа и балсами, въздух, дрехи, продукти за готвене от сорта на зеле, спанак, ябълки, марули.....всичко. На мои близки детето им получи акне на лицето от пубертета и започнахме фрикции с розова вода, която озонирахме и акнето изчезна, завинаги. Има една подробност, малки деца не трябва да дишат непосредствено след озониране, защото кашлят и им текат сълзи от очите, така че не е безопасно и не бива да се прекалява. Когато има грипни епидемии го нося в работата и озонирам въздуха от време на време, защото често се събираме 8-9 човека на едно място, имало е и болни хора, които не могат да отсъстват и караха грипа на крак, но не ни заразиха - явно е от озона. Лекарства не пия от много години, ако нещо го закъсам със здравето /рядко се случва, може би веднъж на 5 години/ се мъча да търпя и да се лекувам със силата на мисълта, вече и с озонирани мехлеми и много масажи. Моето впечатление и мнение за машинките за озон е, че са полезни и трябва да намират широко приложение във всяко домакинство, но да се ползват умната - пак казвам не е безвредно количеството озон, което ще вдишате. Професионалните уреди за озон се използват много в медицината и козметиката за подобряване състоянието на пациенти, за разхубавяване, например практикува се инжектиране на озонирано активно вещество за разбиване на целулит и моделиране на тялото. В съседство до мен се намира частна клиника, в която предлагат следната услуга - под болнично наблюдение се източват 100 мл кръв, след което се озонират на техния специален медицински озонатор, след това се вкарват обратно пак във вените на пациента...ставали чудеса по този начин. Близък човек и роднина ми разказваше за силата на озона как е използван в Русия /по времето, когато се казваше Съветски съюз/ за пресушаване на блато. Той работеше там на обекти като заварчик, вдигали са работниците до тези места с хеликоптер, някакви блатисти и непроходими местности. Тези терени са били пресушени от военните със специална технология: от сателит са пускали озонен лъч, който е пресушавал терена и след това тези хора са работели и строели. Говориме за 80-те години на миналия век...След това този роднина ми разказваше, че в една от многото войни на територията на Русия /за съжаление той почина от рак на белия дроб, а подробностите ми убягват/ е видял с очите си как изчезва цяло село, доколкото си спомням чеченско село, пак от озонов лъч от космоса, разказваше потресен как се е заравнила земята и изчезнало цялото село жени, деца, бунтовници, къщи... Не съм очевидец и не го твърдя от първо лице, но вярвам на човека, който ми го разказа. Представям си щом тогава е имало такова военно оръжие към днешна дата как стоят нещата...


Неактивен niki27pl

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 46
Re:Озоновата терапия
« Отговор #416 -: Май 11, 2010, 19:56:40 pm »
Здравейте,
Искам да попитам, някой озонирал ли е билкови отвари?
« Последна редакция: Януари 05, 2011, 17:15:06 pm от Mirotvorec »

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re:Озоновата терапия
« Отговор #417 -: Май 11, 2010, 23:20:42 pm »
arktur,

Ти като озонирваш всичко, озонира ли си пастата за зъби? Интересно ми е ако някой е пробвал - аз може и да пробвам, ама не се бях сещала досега.

« Последна редакция: Януари 05, 2011, 17:15:34 pm от Mirotvorec »

Неактивен gedevan

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 0
Re:Озоновата терапия
« Отговор #418 -: Май 20, 2010, 17:12:01 pm »
Здравейте!
Попаднах на темата, търсейки информация за отзиви относно "Проточен озонатор за вода". Предполагам, че ако някой от участниците тук би я споделил, ако разполагаше с такава, затова просто ще попитам: СМЯТАТЕ ЛИ, ЧЕ ВЪРШИ НЯКАКВА ПОЛЕЗНА РАБОТА?
http://tehnomag.net/eshop.php?body=prodshop&gr=1&pod=9&pg=1&promo=0&id=48
Благодаря предварително за споделените мнения!

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re:Озоновата терапия
« Отговор #419 -: Юни 01, 2010, 21:34:05 pm »
Да върши работа! За пет дена ми махна акнето за сега само това което никак не е малко като се има в предвид с какво ли не опитвах да го махна. :) Опитах и да си мия главата без шампоан  само с такава вода и казвам, че вече не бих използвал шампоан като имам такава вода.  :P
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27