Автор Тема: Озоновата терапия  (Прочетена 228008 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re:Озоновата терапия
« Отговор #360 -: Август 12, 2009, 10:47:38 am »
здравейте всички,които се интересувате от употребата на озона.Аз съм нова и искам да Ви попитам-някой знае ли при какви случаи и заболявания не трябва да се прилага-противопоказания.Също евентуално откъде да си закупя озонатор-от магазин или от Гого,който може да го направи.Имам голям проблем -здравен и понеже досега всичко сме опитвали-традиционна медицина,хомео,китайска,билки,всичко и досега нищо.Надявам се на озона.Благодаря Ви предварително.
Наистина ли сте опитвали всичко? Прочиствания, гладувания/ ако не са противопоказни, разбира се/,мисъл?
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен simo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 0
Re:Озоновата терапия
« Отговор #361 -: Август 26, 2009, 18:11:38 pm »
да,всичко сме опитали,почти всеки месец сме на антибиотици,от които чудесно се подобрява,и после пак същото-болки в гърлото,ставите,кожни проблеми,пнеумонии.Озонаторът подходящ ли е за нея-дъщеря ми,за бектериалните,хронични инфекции,има ли противопоказания.Гладолечение,хомео,билки,всичко сме пробвали и нищо.Ако някой има опит с това да сподели-в смисъл прилагане на озон при тези случаи.Благодаря Ви.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re:Озоновата терапия
« Отговор #362 -: Август 27, 2009, 19:31:16 pm »
Може би Тина най-точно ще може да каже, но ти все пак погледни първа страница на темата и отговор 4-описани са заболяванията, които се лекуват с озон.
Не съм чувал за противопоказания, озонирана вода може да се пие когато се сетиш, както пиеш нормалната вода. Смътен спомен имам, че било добре да се пие преди ядене, когато е нужно нещо да се лекува.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен ozony

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 0
Re:Озоновата терапия
« Отговор #363 -: Септември 09, 2009, 14:15:45 pm »
Здравейте! И аз на опашката за озонатор.. Ще ме ориентирате ли в цена? За Гоговските..

Неактивен insomnia1304

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 314

Неактивен rosko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
Re:Озоновата терапия
« Отговор #365 -: Ноември 11, 2009, 21:06:30 pm »
Как да се свържа с Гого, за да си поръчам озонатор?

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Озоновата терапия
« Отговор #366 -: Ноември 11, 2009, 21:20:44 pm »
Как да се свържа с Гого, за да си поръчам озонатор?

Пиши му на лични съобщения.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re:Озоновата терапия
« Отговор #367 -: Ноември 21, 2009, 16:05:12 pm »
Приятели правителството ме накара да сваля от сайта си информацията за ползата от озона. Пристигна и инспектор без предупреждение да провери дали нямам напечатани брошурки за ползата от озона в салона си, а днес получих и предупреждение от организацията за защита на потребителя.

Интересното в случая е, че имам подобна информация за музикална, светлинна и хидро терапии, но нищо не казаха за тях - само за ОЗОНА! Което ме връща към страница 1 на тази тема:

Цитат
Някои от жертвите на фармацевтичната и медицинската мафии в Щатите:
-   Едуард Маккейб: Здравен журналист който е рапортувал успеха на озоновата терапия. Осъден на 3 години затвор под претекст, че е избягвал данъци.
-   Др Уилям Кох – Медицински докор, Професор по химия, хистология и физиология. Изобретател на „Глоксилайд лечение за рак”. Съден от щатските медицински власти, но освободен след като 600 доктори са свидетелствали в негова защита. Умира отровен през 1967.
-   Др Ф.М. Юджийн Бласт – изобретател на оригиналния „хомозон” – убит пред къщата си в същата година когато и Др Кох.
-   Др Базил Ърл Уейнрайт – Физик – откривател на полиатомната афеуресусна кислородна терапия. Вкаран в затвора за 4 години. Преживял 6 покушения над живота си докато е бил в затвора.
-   Др Джордж Фрейбот IV – Президент на Американската асоциация за натурално лечение, консултант на Международната асоциация по кислородна терапия, Щатски правителствен експерт по кислородни / окислителни терапии. Преживява няколко покучения над живота си, както и мого телефонни обаждания със заплахи за смърт.
-   Др Джеймс Бойс – Обърнал 254 човека от СПИН позитивни на негативни с озонова терапия. Осъден, че е използвал научно недоказано лечение на 5 години затвор, както и отнемане на докторския лиценз.
-   Кен Тиифолт, който е продавал озонови генератори. Осъден на 7 години, че е твърдял фалшиви неща за ползата от озонаторите, а неговата жена е осъдена на 3 години.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re:Озоновата терапия
« Отговор #368 -: Ноември 21, 2009, 18:16:16 pm »
правителството ме накара да сваля от сайта си информацията за ползата от озона.
Ей, това сериозно ли го казваш? И какви са им доводите?
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен remalyks

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 199
  • in/at/on 11
    • 11
Re:Озоновата терапия
« Отговор #369 -: Ноември 21, 2009, 22:20:10 pm »
Гнило?!?!?!?!?!?!  :) ;) :)
11

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re:Озоновата терапия
« Отговор #370 -: Ноември 21, 2009, 22:58:11 pm »
правителството ме накара да сваля от сайта си информацията за ползата от озона.
Ей, това сериозно ли го казваш? И какви са им доводите?

Че нямам право да твърдя неща, които не са научно доказани. Ето това беше на сайта като за мен важи само озоновата хидро-терапия - втората част:

Ozone has been used successfully around the world for over 80 years to treat:   

1.Cancer   
2.AIDS   
3.Diabetes   
4.Stroke   
5.Depression 
6.Chronic Fatigue   
7.Lupus 
8.Fibromyalgia   
and over 150 more diseases. In some clinics around the world, ozone is the first agent given to each and every patient that enters the clinic regardless of their ailments.


Ozone Hydro-Therapy has proven beneficial effects such as:   

1.increasing oxygen delivery to cells, tissues, and organs 
2.increasing blood circulation throughout the body 
3.detoxification 
4.boosting of the immune system 
5.relieve of problems such as arthritis, muscle pains, back pain, rheumatism, poor circulation, and general pain
6.relieve general stress and tension
7.ease digestive problems
8.reduce inflammation

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Re:Озоновата терапия
« Отговор #371 -: Ноември 22, 2009, 15:26:59 pm »
И защо трябва да го сваляш? Просто допълваш някъде "...това, което твърдя не е научно доказано, но е истина" и готово :)
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re:Озоновата терапия
« Отговор #372 -: Ноември 23, 2009, 09:17:07 am »
И защо трябва да го сваляш? Просто допълваш някъде "...това, което твърдя не е научно доказано, но е истина" и готово :)

Не може Невен. Нищо не може. Днес ще видя какво искат от организацията за защита на потребителя. Още ми е интересно, защо не се хванаха за другите. Хидро и музикалните терапии се предлагат и от официалната медицина - да кажем, че са "доказани", но не и светлинната, която се прилага само от НАСА засега.

Неактивен merulious

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 548
Re:Озоновата терапия
« Отговор #373 -: Ноември 25, 2009, 10:58:28 am »
Ама това е много странно, тъй като дори в България има центрове, които предлагат озонова терапия под всичките и форми.  :-X А и навсякъде по сайтовете им се твърди, че методите са изпитани и доказани и ала- бала, примерно това:
Цитат
Озонотерапията, макар нов и непознат метод у нас, има почти сто годишна история и се използва от хиляди лекари-озонотерапевти в 24 страни по света. Само в Германия има около 7000 специалисти, използващи успешно озонотерапията в лечението на десетки заболявания. Озонотерапията почива на сериозни клинични и научни проучвания и е с доказана ефективност и безопасност.
Но принципно да, някой ако рече да се заяжда, истината не е от значение.  :D

Ще постна и остатъка от увода, понеже са описани някои от начините на употребата на озона:
Цитат
Озонът може да бъде въвеждан интрамускулно, подкожно и интравенозно. Разработена е техника за озониране на кръв и нейното реинфузиране в организма (автохемотерапия). В специални случаи озон се инжектира около и в ставите, около язви на кожата, подкожно при разширени капиляри, при целулит и пр.
Озон може да бъде използуван под формата на озонирано масло в дерматологията, а в гастроентерологията се използва под формата на озонирана вода за пиене.
Озон може да бъде въвеждан под формата на ректална инсуфлация, а за гинекологични нужди - като вагинална инсуфлация. Различното приложение на озона, неговата концентрация, брой апликации и честота на лечението се определя от лекар според заболяването на пациента и неговото състояние.

Едит: А тука и по- подробна информация за приложенията на озона, като на мен лично особено силно впечатление ми направи автохемотерапията и мисля да се пробвам тия дни да си озонирам и зехтин  :writer:: http://www.ozon-terapia.com/site.php?page=2
« Последна редакция: Ноември 25, 2009, 11:07:37 am от merulious »
...water can flow, and water can crash...

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re:Озоновата терапия
« Отговор #374 -: Ноември 25, 2009, 23:35:18 pm »
М-м-м - благодаря за информацията! Ще изпратя инспекторите след "другите" публикации в нета! Засега са заети и не могат да ми дадат час за порверка... Мен ме спасява факта, че моте апарати не са Гоговите - тоест не-регистрирани, но факта си остава - "СЛУЖБИТЕ СА СЛЕД ОЗОНА, КОЙТО НАИСТИНА ЛЕКУВА"!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27