Автор Тема: Десетте Заповеди на Илюминати  (Прочетена 12819 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

stiver

  • Гост
Десетте Заповеди на Илюминати
« -: Декември 05, 2006, 23:43:55 pm »
Десетте Заповеди на Илюминати - десетте пътеводитела към ерата на разума, или към нов световен ред, или както ви се харесва - написани на пет езика на каменен монумент край Елбърт, Джорджия.

1. Поддържай човечеството под 500 милиона във вечен баланс с природата.
2. Направлявай възпроизводството мъдро - подобрявайки годност и разновидност.
3. Обединявай човечеството чрез нов жив език.
4. Господствай над страст - вяра - традиция - и всички неща със здрав разум.
5. Покровителствай хора и нации с безпристрастни закони и справедливи съдилища.
6. Позволи всички народи да се управляват вътрешно решавайки външни диспути в един световен съд.
7. Отменяй  незначителни закони и ненужни служители.
8. Балансирай лични права с обществени задължения.
9. Цени истина - красота - любов - търсейки хармония с Безкрайността.
10. Не бъди тумор на земята - Освободи място за природата - Освободи място за природата.
« Последна редакция: Декември 10, 2006, 18:04:24 pm от stiver »

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Десетте Заповеди на Илюминати
« Отговор #1 -: Декември 09, 2006, 13:11:08 pm »
Stiver,кое им е лошото на тея десет правила
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

stiver

  • Гост
Десетте Заповеди на Илюминати
« Отговор #2 -: Декември 09, 2006, 20:42:00 pm »
Stiver,кое им е лошото на тея десет правила

На пръв поглед всичко е наред, нали? Но и "пътят към ада е постлан с добри намерения". Ако не се знаеше, че този обелиск е издигнат по поръчка на Илюминати, никой нямаше да се замисли особено.

1. Поддържай човечеството под 500 милиона във вечен баланс с природата.

В момента човечеството наброява около 6.4 милиарда. Намаляването му до половин милиард е в основите на философията на Илюминати и на Новия Световен Ред. Те вярват, че избиването на останалите "безполезни лапачи" е от полза за човечеството.


2. Направлявай възпроизводството мъдро - подобрявайки годност и разновидност.

Това съвпада с първото правило, като освен това дава и насоки за начина на подбор и възпроизводство на останалото население - да бъдат оставени само най-годните, здрави и умствено напреднали, като се контролира възпроизводството им чрез изкуствен подбор на родителите за по-нататъшно усъвършенстване на расата. Това е намеса в естествения подбор.  Браковете ще бъдат изкуствено планирани. Любовта вече няма да е фактор при създаването на деца.


3. Обединявай човечеството чрез нов жив език. 

Една от основните характеристики които определят един народ като нация и го различават от другите народи е езикът. Обединяването на всички нации от един език ще доведе до загуба на национална принадлежност, а оттам и до загубата на индивидуалност и разнообразие в националните традиции, история, религия и т.н., които са част от красотата на човечеството. Единна човешка нация ще се управлява лесно.


4. Господствай над страст - вяра - традиция - и всички неща със здрав разум.

Равновесието на чувства и разум е съвършенство, но когато разумът започне да господства над чувствата хората ще се превърнат в роботи. Често именно емоционалността на човешкия вид е причина за нашите нещастия - войни, болести, междуличностни конфликти. Но тя е и изворът на хуманност, любов, творчество и т.н.


5. Покровителствай хора и нации с безпристрастни закони и справедливи съдилища.

Когато една групировка от няколко души говори за "покровителство" над останалите 6.4 милиарда, това е признак че те смятат себеси за по-съвършенни. Не случайно часовникът в параклиса на Илюминатската "младежка организация" Череп и Кости е сверен да показва времето с 5 минути напред. Това символизира тяхното убеждение, че стоят над всички останали хора на земята.  Законите, с които те планират да ни "покровителстват" са тяхното разбиране за правда. Различните хора и нации имат различни разбирания за добро и зло, формирано от тяхното собствено и уникално историческо минало и настояще. Налагането на законите на една човешка групировка над друга е намеса във вътрешните и работи. Налагането със сила на фундаменталните разбирания на една групировка над останалата част на света е опит за налагане на тоталитарен режим в света.


6. Позволи всички народи да се управляват вътрешно решавайки външни диспути в един световен съд.

Един световен съд е идея в унисон с идята за Нов Световен Ред. Колко справедливи може да са решенията на съд, който осъжда 6 милиарда души на смърт поради единствената вина, че са се родили в социално слаби страни, където нямат възможност да станат годни по техните норми. Ако тази правна система беше вече изцяло в сила, аз и ти щяхме сега да сме мъртви. Мен лично ме отвращава мисълта за една висша световна инстанция, която има властта да протяга пипалата си до всички кътчета на света.


8. Отменяй незначителни закони и ненужни служители.

Отменянето на "незначителни закони" би довело до насилствено опростявне на конфликтите и тяхното омаловажаване. Не всичко е черно и бяло. Отношенията са сложни и за всеки прецедент има място за спецификация. Ние сме хора. И най-"незначителният" закон отразява човешкото ниво на духовно развитие и опит на този етап на развитие. Техният модел за съдебна власт би превърнал света в Pleasantville.


8. Балансирай лични права с обществени задължения.

Това би означавало капитулация на всякакви резолюции за човешки права и свободи. Когато моят телефон се подслушва или е-мейлите ми се четат с оправданието, че това е за сигурността на обществото, аз си задавам 2 въпроса: До колко службите за сигурност действително са способни да осигурят сигурността на хората щом прибягват до такива парадоксални методи? И за какво точно им е нужна тази информация - да ме пазят или да ме контролират?


9. Цени истина - красота - любов - търсейки хармония с Безкрайността.

Безкрайност - Infinite, или както те го наричат - The Big "I" или Infinite I AM. Това е нарицание на основата на вярването, че всичко е илюзия и реалността е продукт изключително само на съзнанието. Много хора, включително и аз, са склонни да вярват в това. Илюминати нямат монопол над тази теория, но притежават езотерични познания, чрез които могат да контролират реалността на хората. Прочети отново статията на Alien - Холографска манипулация на действителността! На главната страница на сайта.


10. Не бъди тумор на земята - Освободи място за природата - Освободи място за природата.

Това отново е препратка към целта на Илюминати да сведат населението на Земята до половин милиард. Аз, ти и всички тук не сме тумори. Ние сме хора, които се родихме на Земята, и като всички останали имаме право да бъдем тук. Тумори на земята са тези, които създават оръжия за масово унищожение, които задушават всякакви опити за създаване на алтернативни безопасни източници на енергия, които унищожават природата като я превръщат не в естествен източник на храна и енергия за милиардите, а в бойно поле на лични интереси и власт. Не е случайно това, че именно тази шепа хора крещят: Нов Световен Ред.
« Последна редакция: Декември 10, 2006, 17:05:29 pm от Horus »

Eon

  • Гост
Десетте Заповеди на Илюминати
« Отговор #3 -: Декември 09, 2006, 20:45:12 pm »
Да.. и ще стане нещо като филма Equilibrium, ако следваме тези заповеди на Хилюминатити  >:(

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Десетте Заповеди на Илюминати
« Отговор #4 -: Декември 10, 2006, 10:39:28 am »
Понякога нещата са точно такива,кавито изглеждат
1. Поддържай човечеството под 500 милиона във вечен баланс с природата
В момента човечеството наброява около 6.4 милиарда. Намаляването му до половин милиард е в основите на философията на Илюминати и на Новия Световен Ред. Те вярват, че избиването на останалите "безполезни лапачи" е от полза за човечеството.
В случая ключовата фраза е "баланс с природата".А 6 милиарда определено не са в хармония с нея и и действат доста деструктивно.за 500 милиона не знам,но може би 1 милиард...


2. Направлявай възпроизводството мъдро - подобрявайки годност и разновидност.
Това съвпада с първото правило, като освен това дава и насоки за начина на подбор и възпроизводство на останалото население - да бъдат оставени само най-годните, здрави и умствено напреднали, като се контролира възпроизводството им чрез изкуствен подбор на родителите за по-нататъшно усъвършенстване на расата. Това е намеса в естествения подбор.  Браковете ще бъдат изкуствено планирани. Любовта вече няма да е фактор при създаването на деца.
НИкъде не  е казано че любовта няма да е фактор.Дори сега по-голямата част от любовните двойки е между умствено и физическо здрави индивиди(или поне са били такива до сключването на брака ;) ).Да не говорим че си имаме генно инженерство,което ще позволи детето да вземе само добрите неща от майката и бащата.
 Не че болните по рождение и хората с разни генетични дефекти не са хора,но от гледна точка на развитието нямаме полза от тях,колкото и жестоко да звучи.А в повечетъо случаи сега животът им е кошмар.


3. Обединявай човечеството чрез нов жив език 
Една от основните характеристики които определят един народ като нация и го различават от другите народи е езикът. Обединяването на всички нации от един език ще доведе до загуба на национална принадлежност, а оттам и до загубата на индивидуалност и разнообразие в националните традиции, история, религия и т.н., които са част от красотата на човечеството. Единна човешка нация ще се управлява лесно.
Други от основните характеристики са историята,традициите и религията.А един общ език...ми само ще преведе нещата.Да не говорим че създаването на общ език няма да унищожи старите,а просто ще улесни контактуването със съседите

4. Господствай над страст - вяра - традиция - и всички неща със здрав разум.
Равновесието на чувства и разум е съвършенство, но когато разумът започне да господства над чувствата хората ще се превърнат в роботи. Често именно емоционалността на човешкия вид е причина за нашите нещастия - войни, болести, междуличностни конфликти. Но тя е и изворът на хуманност, любов, творчество и т.н.
И отново не четеш като хората.Къде е казано да нямаме чувства.Казано е да мислим,а не да следваме сляпо поривите на душата или някакви религиозни догми.

5. Покровителствай хора и нации с безпристрастни закони и справедливи съдилища.
Когато една групировка от няколко души говори за "покровителство" над останалите 6.4 милиарда, това е признак че те смятат себеси за по-съвършенни. Не случайно часовникът в параклиса на Илюминатската "младежка организация" Череп и Кости е сверен да показва времето с 5 минути напред. Това символизира тяхното убеждение, че стоят над всички останали хора на земята.  Законите, с които те планират да ни "покровителстват" са тяхното разбиране за правда. Различните хора и нации имат различни разбирания за добро и зло, формирано от тяхното собствено и уникално историческо минало и настояще. Налагането на законите на една човешка групировка над друга е намеса във вътрешните и работи. Налагането със сила на фундаменталните разбирания на една групировка над останалата част на света е опит за налагане на тоталитарен режим в света.
По целия свят представите за добро и зло,справедливо и несправедливо са доста близки,и не е казано че не може да има локални закони.И отново-в случая важното е "безпристрастни",което реално е необходимо на всеки справедлив съд.А налагането на една човешка групировка над друга е нещо напълно нормално

6. Позволи всички народи да се управляват вътрешно решавайки външни диспути в един световен съд.
Един световен съд е идея в унисон с идята за Нов Световен Ред. Колко справедливи може да са решенията на съд, който осъжда 6 милиарда души на смърт поради единствената вина, че са се родили в социално слаби страни, където нямат възможност да станат годни по техните норми. Ако тази правна система беше вече изцяло в сила, аз и ти щяхме сега да сме мъртви. Мен лично ме отвращава мисълта за една висша световна инстанция, която има властта да протяга пипалата си до всички кътчета на света.
Първо-къде  еказано че осъжда тея шест милиарда от социално слабитер страни на смърт.Илюминати не са идиоти и много добре знаят къде да си търсят силните хора.А тук говорим за външно-политически отношения между страните.Забележи-вътрешните проблеми всеки си ги решава сам индивидуално,но когато се стигне до спор между две държави много по-добре  е един съд  да реши,вместо да се стигне до война.

8. Отменяй  незначителни закони и ненужни служители.
Отменянето на "незначителни закони" би довело до насилствено опростявне на конфликтите и тяхното омаловажаване. Не всичко е черно и бяло. Отношенията са сложни и за всеки прецедент има място за спецификация. Ние сме хора. И най-"незначителният" закон отразява човешкото ниво на духовно развитие и опит на този етап на развитие. Техният модел за съдебна власт би превърнал света в Pleasantville.
Имаше един щат,в който има закон  забраняващ  в Неделя да се прави секс с риба.

8. Балансирай лични права с обществени задължения.
Това би означавало капитулация на всякакви резолюции за човешки права и свободи. Когато моят телефон се подслушва или е-мейлите ми се четат с оправданието, че това е за сигурността на обществото, аз си задавам 2 въпроса: До колко службите за сигурност действително са способни да осигурят сигурността на хората щом прибягват до такива парадоксални методи? И за какво точно им е нужна тази информация - да ме пазят или да ме контролират?
"Обществени задължения" няма нищо общо с това да те наблюдават.


9. Цени истина - красота - любов - търсейки хармония с Безкрайността.
Безкрайност  - Infinite, или както те го наричат - The Big "I" или Infinite I AM. Това е нарицание на основата на вярването, че всичко е илюзия и реалността е продукт изключително само на съзнанието. Много хора, включително и аз, са склонни да вярват в това. Илюминати нямат монопол над тази теория, но притежават езотерични познания, чрез които могат да контролират реалността на хората. Прочети отново статията на Alien - Холографска манипулация на действителността! на главната страница на сайта.
а къде останаха истина-красота-любов-хармония?


10. Не бъди тумор на земята - Освободи място за природата - Освободи място за природата
Това отново е препратка към целта на Илюминати да сведат населението на Земята до половин милиард. Аз, ти и всички тук не сме тумори. Ние сме хора, които се родихме на земята, и като всички останали имаме право да бъдем тук. Тумори на земята са тези, които създават оръжия за масово унищожение, които задушават всякакви опити за създаване на алтернативни безопасни източници на енергия, които унищожават природата като я превръщат не в естествен източник на храна и енергия за милиардите, а в бойно поле на лични интереси и власт. Не е случайно това, че именно тази шепа хора крещят: Нов Световен Ред.
Ти ако се имаш за тумор....И да тея хора дето създават оръжия за масово унищожение,или по-скоро тея дето ги поръчват са тумори.Но и милиардите хора,които замърсяват природата,изсичат горите,и употребяват ненужно много енергия също са тумори.
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

stiver

  • Гост
Десетте Заповеди на Илюминати
« Отговор #5 -: Декември 10, 2006, 18:46:33 pm »
Понякога нещата са точно такива,кавито изглеждат

Понякога. Но това рядко се отнася за Илюминати. Мисля, че е нужно човек първо добре да се запознае с тяхната история и методите им на работа за да не изпадне в сляпо следване на доктрините им. В интернет е пълно с информация за демагогските им начини на манипулация. Личните наблюдения и самостоятелното мислене също са от полза.

Gil-Galadh > В случая ключовата фраза е "баланс с природата".А 6 милиарда определено не са в хармония с нея и и действат доста деструктивно.за 500 милиона не знам,но може би 1 милиард...

Природата има свои методи за запазване на баланса, които са различни от човешките. Известно е, че най-много деца се раждат там, където смъртността е най-висока. Такива места обикновено са зони на войни с масово изтребване и в зони с много нисък стандарт на живот. Човекът до сега няма особено добър успех в изкуственото контролиране на раждаемостта. Като пример ще дам Китай и техния закон за планирането на семействата. В момента Китай е задържал нарастването на населението си, но с цената на какво? Мерките срещу семейства, които си позволяват да имат повече от едно дете са драконовски. Семействата се глобяват със суми, които трябва да изплащат с години. Хората, по-специално жените, които успяват да се укрият от принудителен аборт, са изпращани в затвори и в трудови лагери за години. В момента Китай е на първо място по самоубийства на жени. Световната статистика за самоубийства на жени през 2002 е 15 на всеки 100 000. В Китай данните са 30 жени на 100 000. Препоръчвам ти да проследиш връзката Илюминати - Китай, която започва още от ученическите години на Мао Дзе-Дун. Ако се наблюдават средствата на природата за поддържане на баланс, логично е да се стигне до извода, че не закони като в Китай действат, а мирът, подобряване на социалното положение на народите и образованието.

Gil-Galadh > НИкъде не  е казано че любовта няма да е фактор.Дори сега по-голямата част от любовните двойки е между умствено и физическо здрави индивиди(или поне са били такива до сключването на брака  ).

Да, това отново са средствата за естествен подбор на природата, не на човека и не човека направлява този механизъм.

Gil-Galadh > Да не говорим че си имаме генно инженерство,което ще позволи детето да вземе само добрите неща от майката и бащата.

Ние винаги сме имали генно инженерство. Създаването на нови породи и култивирането на растенията е един вид генно инженерство, но процесите там протичат много по-бавно. Обаче резултатите от този вид генно инженерство показват, че приспособеността на новите видове е много по-ниска от оригиналните източници. При кучетата например е всеизвестен фактът, че изкуствено създадените "чисти" породи боледуват много по-често от смесените. Разбери ме правилно - аз не съм против генното инженерство, но още е много рано за това. Освен това, много е важно в чии ръце ще попадне то и с каква цел ще се прави. Целта не оправдава средствата.

Gil-Galadh >  Не че болните по рождение и хората с разни генетични дефекти не са хора,но от гледна точка на развитието нямаме полза от тях,колкото и жестоко да звучи. А в повечетъо случаи сега животът им е кошмар.

Жалко, че мислиш така. Всеки човек, родил се на тази планета има правото да живее. Прекъсването на живота на такива хора няма да доведе до по-здраво население. Изучаването на болестите ще доведе до това, както и подобряването на социалните условия за живеене, образованието и взаимопомощта. И после - какви са критериите за физическа и психическа "годност" ? Стивън Хаукинг, Джон Неш (шизофрения), Леонардо Да Винчи (дислексия), Галилео (слепота) Бетовен (глухота) Кеплер (деформация на ръцете), Тулуз Лотрек (масивна деформация на краката), Майкъл, 31 год. мой личен приятел, пълна деформация на краката, ръцете си може да движи само от раменете. Великолепен художник, пълен с желание за живот. Джон Мърик - Човекът Слон. Кой от тях да убием пръв?

Gil-Galadh > Други от основните характеристики са историята,традициите и религията.А един общ език...ми само ще преведе нещата.Да не говорим че създаването на общ език няма да унищожи старите,а просто ще улесни контактуването със съседите

Мисля, че не си разбрал добре. Става въпрос за унищожаване на старите езици и обединяване чрез НОВ език. Затова кирилизацията на форуми като този е толкова важна. Ние не си даваме сметка до колко английският е изместил много от българските думи, а нови български думи не се създават. Колко български има в изречението: Логнах се в сайта на xnet за да си даунлодна едно файлче на харда?

Gil-Galadh > И отново не четеш като хората.Къде е казано да нямаме чувства.Казано е да мислим,а не да следваме сляпо поривите на душата или някакви религиозни догми.

Казано е разумът да господства над чувствата.

Gil-Galadh > По целия свят представите за добро и зло,справедливо и несправедливо са доста близки,и не е казано че не може да има локални закони.И отново-в случая важното е "безпристрастни",което реално е необходимо на всеки справедлив съд.А налагането на една човешка групировка над друга е нещо напълно нормално

Да наистина, най-после ние хората  стигнахме поне до общия консенсус да не се изяждаме един друг. Но аз предпочитам да се фокусирам върху "покровителствай хората".
Налагането на една човешка групировка над друга може да е нормално при днешното ни ниво на духовно развитие, но не е правилно. Хората са свободни.  Хората са свободни да създават социални и политически общества по общи идеали и разбирания до тогава, докато не се стига до ексцесии. Хора, които членуват в групировки с деградивни тенденции могат да бъдат информирани, убеждавани и образовани за да напускат, но не могат да бъдат насилвани да приемат чужди идеали и начин на живот.

Gil-Galadh > Първо-къде  еказано че осъжда тея шест милиарда от социално слабитер страни на смърт.Илюминати не са идиоти и много добре знаят къде да си търсят силните хора.А тук говорим за външно-политически отношения между страните.Забележи-вътрешните проблеми всеки си ги решава сам индивидуално,но когато се стигне до спор между две държави много по-добре  е един съд  да реши,вместо да се стигне до война.

Аз не мисля, че Илюминати са силни хора. Повечето са потомци на династии, които наследяват властта. Не ми изглежда като да са се ориентирали към подобряване на социалните условия и образование на хората. Мисля, че трябва да се заинтересуваш повече за методите на Илюминати. Порови се сам. Аз няма да свърша тази работа заради теб.
Напоследък фактите показват, че именно когато други страни се намесват в двустранни междудържавни конфликти се стига до война.

Gil-Galadh > Имаше един щат,в който има закон  забраняващ  в Неделя да се прави секс с риба.

В САЩ е в сила прецедентното право. Това означава, че закони и казуси се създават на базата на престъпления, които вече са се случили, предполагайки се, че те не са изолиран случай и биха могли пак да се случат. Много от законите се цитират като комични, но рядко някой се интересува от пълната документация около едно дело. Не се знае какви са подробностите около отделните случаи. Съгласна съм, че законите трябва да бъдат осъвременявани. Но тук става въпрос за отмяна на съдебни принципи. Първото нещо, което една групировка, стараеща се да вземе властта, иска е да завземе съдебната власт и второто - да я промени според собствените си нужди.

Gil-Galadh > "Обществени задължения" няма нищо общо с това да те наблюдават.

Според тях мое обществено задължение е да се съглася да бъда наблюдавана.

Gil-Galadh > а къде останаха истина-красота-любов-хармония?

Това е предпоставка за налагане на религиозни убеждения. Друг може да търси истината, красотата и любовта в хармония с Бог, Алах, Кришна, Зороастър, с материалния свят, със собствените си разбирания за безкрайност.

Gil-Galadh > Ти ако се имаш за тумор....И да тея хора дето създават оръжия за масово унищожение,или по-скоро тея дето ги поръчват са тумори.Но и милиардите хора,които замърсяват природата,изсичат горите,и употребяват ненужно много енергия също са тумори.

Аз пък се уморих да бъда упреквана за това, че изсичам горите в Бразилия, че дезодорантът ми пробива озонна дупка, че съм изтровила рибите в океана, че ползвам електричество за да си направя кафе и т.н. и т.н.  Всичко това има своето решение и съм готова да давам отпадъците си за рециклиране, да ползвам слънчев бойлер, да пиша на изкуствена хартия. Но това не е което пазарът предлага. Пазарът предлага нефт, нефтени продукти, хартия направена от дърво и храна, която не нахранва.Кой има интерес от това технологиите днес да са поне с 10 години по-назад от реалните постижения в науката? Някой определено има изгода от задържането на прогреса.

А ти ми кажи сега, защо никъде в тези правила не пише да не се краде, да не се убива, да обичаш ближния си, да не служиш на кумири? Защо няма нищо за това, че в основата на страданието е алчността, омразата и илюзията? Защо не апелира към съзерцание на борбата между Доброто и злото, за да се извлича мъдрост и житейски опит? Вярно, старички са тези идейки, но какво пък лошо има в тях?




Неактивен Altay

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 155
Re: Десетте Заповеди на Илюминати
« Отговор #6 -: Декември 12, 2006, 13:42:00 pm »
Тук където съм в момента ги наричат 'илюзионати' - по следната логика -

Ние притежаваме чувства, а те - не!
Ние притежаваме безгранично съзнание, а те - не!

Кой е 'илюминати', в случая, и кой - илюзия?

Демоните които ги обладават, не знаят как да съществуват по друг начин.

Злите демони, на "илюминатите", се молят да бъдат освободени (сами - от себе си)!
'Животът е не само по-странен, отколкото предполагаме - той е по-странен отколкото, можем, да предпо

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re:Каменният монумент в Джорджия
« Отговор #7 -: Януари 14, 2012, 22:43:39 pm »
Малко е като десетте божи заповеди? По № 1 отдавна се работи- войни, болести, глад. А сега и аерозолните престъпления /химическите следи/. Другите точки си призовават към НСР. За съжаление в България най-добре се чувствуват резултатите от прилагането на първата точка след 22 години "преход". Има и много добри пожелания, но на фона на това което става реално, са повече за маскировка на истинските цели. Авторите на монумента не са посочени, но те са ясни.
« Последна редакция: Януари 14, 2012, 22:49:22 pm от bojinkata »

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Каменният монумент в Джорджия
« Отговор #8 -: Януари 14, 2012, 23:07:18 pm »
Прилича ми на Стоунхендж, ама в по-съвременен вариант. А за целта му, мога само да гадая. Както и на оригиналния Стоунхендж де.... :)
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен ipsilan

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 91
Re:Каменният монумент в Джорджия
« Отговор #9 -: Януари 15, 2012, 00:07:19 am »
Прилича ми на ...план, задачи, цел на илюминатите,например, вероятно има и "срок на изпълнение" - 2ХХХ г....Имайки в предвид могъществото им, не ми се струва особено утопично...Кой ли го е ...поръчал?... ???
Животът е сън,смъртта е събуждане...

Неактивен milent

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
Re:Десетте Заповеди на Илюминати
« Отговор #10 -: Януари 15, 2012, 11:34:20 am »
Защо им е да ни режат до 500 000 , кой ще им бачка тогава, на кой ще вадят душицата с разни конспирации и воини , в момента те са като богове тогава ще са само царе. Пък и след такова масово избиване на хора едва ли някой ще може да живее щастливо след това, рано или късно ще ги разяде отвътре.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27