Автор Тема: Новият световен ред  (Прочетена 104963 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ChosenOne

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 49
  • Infinite consciousness
Re:Новият световен ред
« Отговор #60 -: Ноември 21, 2009, 12:33:47 pm »
Аз мисля,че никой не знае кога точно се е родила идеята за НСР.Може с настъпването на Илюминатите,може няколко века преди това а може да е от вавилонско време.А може аз да не съм осведомен ,Фейсис?
PEACE :)
Fallow your bliss!

Неактивен rado89

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 224
Re:Новият световен ред
« Отговор #61 -: Ноември 21, 2009, 13:38:51 pm »
О,да извини ме за тази грешка, просто мина доста време откак четох за съответните лица.
A Coward Dies A Thousand Deaths! A Real Man Dies But Once!! 2PAC

Неактивен benoni

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 183
Re:Новият световен ред
« Отговор #62 -: Декември 29, 2009, 19:59:03 pm »


Превод на надписа под снимката:
Борис Василиевич Спаски - световен шампион по шахмат от 1969-1972 година и Григорий Петрович Климов обсъждат книгата "Протоколите на съветските мъдреци" Ню Йорк 1985 година.

На този сайт ги има и книгите му в док и пдф формат на руски.
http://g-klimov.info/Index-e.htm

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Новият световен ред
« Отговор #63 -: Декември 30, 2009, 00:19:00 am »
Аз мисля,че никой не знае кога точно се е родила идеята за НСР.Може с настъпването на Илюминатите,може няколко века преди това а може да е от вавилонско време.А може аз да не съм осведомен ,Фейсис?
PEACE :)

Аз мисля ChosenOne, че се знае, но ние не го знаем.Хората с много пари отдавна са решили, какво ще става. ;)Това е НСР.Това, че ние не можем да видим цялата "гора" е защото сме малки, а дърветата и площа и са огромни ;D

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Новият световен ред
« Отговор #64 -: Декември 30, 2009, 14:58:21 pm »
Моето скормно мнение:
Идеята за Световен Ред идва още в време оно, а за "нов" просто когато се заяга примакта по силно.
Забелязвам, че се страни от първоначалната тема "Нов Световен Ред - Същност?!"
Същността е една единственна - РОБСТВО!

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Новият световен ред
« Отговор #65 -: Декември 30, 2009, 16:43:03 pm »
Моето скормно мнение:
Идеята за Световен Ред идва още в време оно, а за "нов" просто когато се заяга примакта по силно.
Забелязвам, че се страни от първоначалната тема "Нов Световен Ред - Същност?!"
Същността е една единственна - РОБСТВО!

Тука си прав.Робството е и целта на НСР.Просто съкращението може да се чете по друг начин Ново Световно Робство  ;D
Червения ти картон за него ли е?  ;)
« Последна редакция: Декември 30, 2009, 16:44:20 pm от marhs »

Неактивен SiriusAngel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 170
  • Преди да поискаш, помисли какво си дал.
Re:Новият световен ред
« Отговор #66 -: Януари 17, 2010, 12:56:01 pm »
WE WELCOME THE GALACTIC FEDERATION OF FREE WORLDS
www.telefonica.net/.../petitioneng3.html

NEW WORLD ORDER
« Последна редакция: Януари 17, 2010, 14:11:17 pm от H. »
Това, което не може да ме убие, ще ме направи по-силен. Ницше  4. Самите Богове не могат да се пребор

Неактивен insomnia1304

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 314
Re:Новият световен ред
« Отговор #67 -: Май 26, 2010, 20:14:30 pm »
Обама разясни визията си за “Нов международен ред”

http://www.ivanstamenov.com/2010/05/1573/


Неактивен nikoko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 203
  • Castigo corpus meum
Re:Новият световен ред
« Отговор #68 -: Май 27, 2010, 18:26:21 pm »
На 1 май 1776 год. Адам Вайсхаупт основава едно тайно - републиканско движение наречено "Илюминати" много старо мистическо име, давано на училища и групи, които изучават вавилонския мистицизъм. В Илюминати се включват хора, които се мъчат да навлязат в още неоткритите човешки сетива и да открият техните духовни качества или ясновидства, т. нар. "трето око". Съществували са много секти в различни страни под името Илюминати, но нито една не е изиграла такава роля като движението на Вайшоп от Бавария.

Материала беше побликуван в сайта на "Воините на Тангра".

Според мен още с основаването на "Баварските илюминати" Адам Вайсхаупт си е имал за цел световно господство, но кога са се сетили за "Новия световен ред" не знам.
Атлантическото знание категорично заявява: човекът притежава сила на мисълта и чрез нея може да бъде

Неактивен insomnia1304

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 314
Re:Новият световен ред
« Отговор #69 -: Август 27, 2010, 00:10:20 am »
  Установяване на Нов световен ред

- Автор: alexmunro

http://grigorsimov.blog.bg/politika/2010/08/24/ustanoviavane-na-nov-svetoven-red-avtor-alexmunro.595636

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Re:Новият световен ред
« Отговор #70 -: Август 27, 2010, 14:08:33 pm »
Е той отдавна се е установил! ;D Вече трябва да си говорим не за Нов Световен Ред, а за Установен Световен Ред.
Dreams are messages from the deep.

Неактивен insomnia1304

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 314
Re:Новият световен ред
« Отговор #71 -: Септември 19, 2010, 10:54:18 am »
ХРОНОЛОГИЧНА ИСТОРИЯ НА НОВИЯТ СВЕТОВЕН РЕД

от Джим Браун

http://www.heliopol.com/history-nwo-long.html

Неактивен kkk

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
Re:Новият световен ред
« Отговор #72 -: Септември 23, 2010, 12:22:32 pm »
Вацлав Клаус иска целия свят в ЕС



Чешкият президент Вацлав Клаус заяви, че мечтае всички държави в света да станат членки на Европейския съюз.
  
Не става дума за внезапна промяна във възгледите на известния с евроскептицизма си чешки политик.

При посещение във Вашингтон вчера той отбеляза, че колкото повече са членовете, толкова по-слаба е интеграцията.
    
Аз съм за приемането на всеки в ЕС, каза Клаус в реч в университета "Джон Хопкинс". Изказването на президента пред студентите по международни отношения бе словесна атака срещу европейската интеграция.

Чешкият президент взе на прицел и европейския договор за реформи, влязъл в сила миналата година.

Припомняме, Клаус забави прилагането му, като отказа да го подпише.

Според него европейците са сгрешили, повишавайки дипломатическия капацитет на Евросъюза в договора, тъй като страните членки биха се справили по-добре, грижейки се сами за интересите си в чужбина.
  
Трудно ми е да обяснявам, че естонски, литовски или гръцки представител в мисията на ЕС ще представлява чешките интереси в Намибия. Според мен това е пълна безсмислица, каза Клаус, цитиран от световните медии.

Освен това Вацлав Клаус нарече еврото провален проект.

Той предупреди студентите в университета „Джон Хопкинс" да бъдат внимателни към глобалното управлението, което заедно с глобалното затопляне, Клаус нарече „най-опасните идеи през последните няколко години".

„Ще се опитам да убия тези идеи", заяви той.

Това е тотална безсмислица", каза още той.

http://news.ibox.bg/news/id_977605968


« Последна редакция: Септември 23, 2010, 12:56:41 pm от kkk »

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Новият световен ред
« Отговор #73 -: Ноември 17, 2010, 21:12:33 pm »
За Вас лъжа, ама за мен истина!!! Новият Световен Ред е почти факт. До като ние тук си лаем, те не спят.

Полицията в Ню Йорк започва да сканира ирисите на престъпниците

Според Нюйоркския съюз за гражданските свободи, програмата за сканиране на ириси не е нужна и с нея може да се злоупотреби. "Всеки път, когато властите добавят нова база данни, това е причина за притеснение", казва Крис Дън, юридически директор на организацията. ;)
http://www.dnevnik.bg/sviat/2010/11/17/995174_policiiata_v_nju_iork_zapochva_da_skanira_irisite_na/#comments

Днес престъпниците, утре ние ще сме престъпниците :(.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Новият световен ред
« Отговор #74 -: Ноември 18, 2010, 13:01:34 pm »
Моето скормно мнение:
Идеята за Световен Ред идва още в време оно, а за "нов" просто когато се заяга примакта по силно.
Забелязвам, че се страни от първоначалната тема "Нов Световен Ред - Същност?!"
Същността е една единственна - РОБСТВО!
И сега да се самоцитирам :)
Това е единият вариант, при който ние не правим нищо, а седим като наблюдатели.
И така ще бъде и така трябва да бъде докато не променим самите себе си!
Единственото сигурно и нормално нещо, е че нещата се изменят. Факт.
Докато не можем да си избираме лидери, докато не осъзнаваме, че е в реда на нещата да има водачи, канове, царе и т.н. ще си плуваме в илюзията наречена демокрация и ще ни водят тъмните. В момента това става.
А тези от вас които "не обичат йерархиите", просто не разбират света.
Няма как слънцето да се върти около земята.
Има си Закони и те се спазват, както от едните, така и от другите. С тази разлика, че едните ги спазват доброволно и работят за тях, а на другите им се налага по принуда, дори си го налагат сами.

НСР не е нещо ново и да, ако продължаваме така ще ни вкарат в антиутопия. И все пак, ако това ще бъде единственото нещо, което да размърда мозъка и духа на заспалите, аз съм за. Не съм радостен от това обстоятелство, но все пак защо се случват тези неща?
Защо изобщо съществува илюзията? Вече отговорих на този въпрос.
« Последна редакция: Ноември 18, 2010, 13:02:49 pm от P.E.A.C.E. »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27