Автор Тема: Летището в Денвър  (Прочетена 51250 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Eon

  • Гост
Re: Denver Airport
« Отговор #45 -: Декември 19, 2006, 21:24:28 pm »
Има ли значение как гледате дъгата?

Ако аз обърна глава ще я виждам на обратно?

Откъде пък знаете, че започва задължително с виолетово?

Защо трябва да я гледаме например отляво надясно, а не обратното?

Antonium

  • Гост
Re: Denver Airport
« Отговор #46 -: Декември 20, 2006, 12:46:40 pm »
Да, и аз съм забелязал това явление... Не ми е съвсем ясно защо става така. Има обаче една духовна концепция, според която червеният цвят е с по-нискочестотна тоналност, докато виолетовият е един от най-високочестотните... Поради това цветовете са както следва (чете се от долу нагоре):

Как ще ти е ясно, след като не се приемат нормалните обяснения, никога няма да ти е ясно.
Жокер :D
Да знаеш това е честоти, но едва ли е от тоналности ;D ;D ;D

Неактивен WhiteRider

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 521
  • *terrafim*
Re: Denver Airport
« Отговор #47 -: Януари 12, 2007, 01:47:43 am »
А някой да разбра какво значи: DZIT DIT GAII?
Още като го видях и привлече вниманието ми, порових се тук там, но не намерих нищо конкретно.
означава бяла планина или по-точно планина, която е бяла. на диалект близък до навахо.

Неактивен WhiteRider

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 521
  • *terrafim*
Re: Denver Airport
« Отговор #48 -: Януари 12, 2007, 01:49:16 am »
Да, и аз съм забелязал това явление... Не ми е съвсем ясно защо става така. Има обаче една духовна концепция, според която червеният цвят е с по-нискочестотна тоналност, докато виолетовият е един от най-високочестотните... Поради това цветовете са както следва (чете се от долу нагоре):

Цитат на: цветовете
    виолетово
    индигово
    синьо
    зелено
    жълто
    оранжево
    червено

Всички духовни учения на един етап започват да говорят за цветовете и там винаги, без изключение, се дава тази йерархия, независимо от различните понятия и основания във всяко от тях. Художниците (които имат поне елементарно осъзнаване за духовната стойност на цвета, а не са просто дипломирани цапачи от академиите!), могат да потвърдят, че тази е именно градацията във вибрациите на цветовете. Поставянето им в обърнат ред е подобно на изобразяването на обърнати кръстове например, или на обърнати пентаграми (толкова модерно напоследък!) - действие, което подканя и допринася към разруха, агресия, зло.

поставянето им наобратно в тази поредица означава материята над духа. червеното като най-тежка светлина до виолетовото като най-високочестотна от видимия спектър.
иначе "духовните учения" ако може да се обобщи имат и други спектри, не само този.

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Re: Denver Airport
« Отговор #49 -: Януари 12, 2007, 17:56:43 pm »
...Да, така е... И, както изглежда, някои
въобще не четат какво се пише, обзети
от необходимостта им да се противопоставят :-[
Цитат
...тази е именно градацията във вибрациите на цветовете. Поставянето им в обърнат ред е подобно на (...) действие, което подканя и допринася към разруха, агресия, зло.
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

x-37

  • Гост
Re: Denver Airport
« Отговор #50 -: Януари 12, 2007, 23:48:01 pm »
аз лично като загледах фумичката която си цитирал цветно........ чесно да си призная не ме подкани да чупя наред  ;)

А за денвър айрпорт... даваха преди месец може би репортаж в който цялата писта беше в сняг и бяха закъснели полетите... явно не действат внимателно с HAARP-a  ;D

Eon

  • Гост
Re: Denver Airport
« Отговор #51 -: Февруари 16, 2007, 13:01:16 pm »
Айде снимки на Денвър.

Първите 2 са на летището, останалите 3 в околностите на града.

Неактивен DreamCatcher

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 368
Re: Denver Airport
« Отговор #52 -: Февруари 16, 2007, 22:23:29 pm »
Какво са кръглите площи?! Странни са, едва ли някой си прави нивата в кръг?!

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Denver Airport
« Отговор #53 -: Февруари 16, 2007, 23:37:17 pm »
Какво са кръглите площи?! Странни са, едва ли някой си прави нивата в кръг?!

В Америка ги има навсякъде тези кръгове включително близо до мястото с индианеца  :P

Неактивен DreamCatcher

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 368
Re: Denver Airport
« Отговор #54 -: Февруари 17, 2007, 21:36:25 pm »
Така е прав си. Пуснах си Гугъл Земята и аз. Обаче и друго странно ми направи впечатление, има две отрязани сякаш пирамиди на северозапдният край на летището. На снимките горе се виждат като два черни квадрата. Май ги има и на срещуположния край. Интересно ми е и те какво са. Приличат на отрязани пирамиди с черен отвор. Или приличат на гигантски палатки. Да не е някаква вентилация?

Ей, Alien, не ми се подигавай на въпросите.  :P

Eon

  • Гост
Re: Denver Airport
« Отговор #55 -: Февруари 18, 2007, 07:34:27 am »
Къде го това? Дай сцрееншот със стрелки


Неактивен DreamCatcher

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 368
Re: Denver Airport
« Отговор #56 -: Февруари 18, 2007, 19:37:00 pm »
Може и да греша, но на мен на това ми приличат. И само вижте колко са огромни в сравнение със самолетът. Изглеждат като излети от бетон. Но може и проста така да ми се струва, все пак снимката е от височко. Всъщност има подозрение, че може да са радарни инсталации, система за контрол на полетите или автоматично приземяване, или каквото там чудо има по летищата. Ама точно в тоя вид - пирамида, при това сякаш пресечена, ако това черното е равно. :-\
« Последна редакция: Февруари 18, 2007, 19:53:07 pm от DreamCatcher »

Oberon

  • Гост
Re: Denver Airport
« Отговор #57 -: Февруари 21, 2007, 13:42:58 pm »
Някак си много неестествено стои това черно там, все едно е добавено допълнително. А и това може да не са пирамиди, а тунели в земята, а заради перспективата да се виждат като пирамиди.

Неактивен DreamCatcher

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 368
Re: Denver Airport
« Отговор #58 -: Февруари 21, 2007, 17:20:17 pm »
Да прав си, зависи как го погледнеш, като нарисуван куб - може да е отгоре, може и отдолу, зависи как си настроиш възприятието. Може да са огромни фунии под формата на обърната пирамида, няма да се виждат въобще от към летището, само от въздух. Обаче това не дава отговор за какво служат. Може би е най-добре да се издирят снимки на тези очастъци от граунд левъл и да се види и от там какво представляват.  ???

Eon

  • Гост
Re: Denver Airport
« Отговор #59 -: Февруари 21, 2007, 17:21:54 pm »
Според мен са вдлъбнати навътре, т.е. надолу и това черното по средата е вода.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27