Автор Тема: Ра - парламентьор на Плеядинските Емисари, за Галактическата история  (Прочетена 35884 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие ще се случи, трябва в промеждутъка от днешния ден до 2012 година поне
144 000
души да станат просветлени и да въплътят в себе си съзнанието на Христос. Когато бъде достигната тази критична маса от пробудени същества, ще се състои масовото „второ пришествие” на Христос. Вибрация от просветляващата енергията ще премине през цялата планета и нейното население, унищожавайки нисшите астрални форми и пропастта, която сега ни отделя от Вътрешния опит на божественост и истина. Цялото население на Земята ще почувства как тази вибрация прониква във всичко живо, а гигантска вълна на любов и радост от висшите съзнания ще прозвучи навсякъде из Вселената. Вие сте тук, за да станете Учители.
« Последна редакция: Ноември 02, 2006, 01:43:29 am от Horus »
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Oberon

  • Гост
ДАНО ТОГАВА СЕ ПРОБУДИ ОТ СВОЕТО СОМАТИ СЪСТОЯНИЕ И ПРОСВЕТЛЕНИЯ, НАРЕЧЕН БУДА !!!!!

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
144 000 има.И то отдавна.
Флай наистина трябва да попишеш малко ченълинги
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
144 000 има.И то отдавна.
Верно? От кога ги има? Питам, щото не ми е попадала такава информация.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
АМи само в страна като САЩ къдетоса 300 000млн. 144 000 са по-малко от процент,прави си сметките.
 Света е прекалено глобализиран и населен и такова число,далеч не е от значение,само Ню-Йорк има по-големи квартали.А сега си помисли за 6 000 000 000.
 Елементарна статистика предполага много повече от 144 000,може би повече и от един милион.
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Стига бе, ако има 1милион просветлени в момента, смяташ ли, че щяхме да сме на това дередже? Глад, мизерия, войни-всичко това щеше да бъде туширано до едни доста по-меки стойности. Да не говорим пък за човешките взаимоотношения и съзнанието, което е в някакво блато, меко казано.
От моята камбанария това се вижда, ще се радвам, ако не е така.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Да, вече има 144 000.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Стига бе, ако има 1милион просветлени в момента, смяташ ли, че щяхме да сме на това дередже? Глад, мизерия, войни-всичко това щеше да бъде туширано до едни доста по-меки стойности. Да не говорим пък за човешките взаимоотношения и съзнанието, което е в някакво блато, меко казано.
От моята камбанария това се вижда, ще се радвам, ако не е така.
Ми както казах 1 000 000 е малка част от населението.А и ис представи какво щеше да е без тях
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Айде, няма да ръчкам по-вече въпроса "има ли-няма ли", че като гледам колко сте словоохотливи с Хорус ще ме обвините, че се заяждам.  ;)
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Бройката е обратно пропорционална на критерия.
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Oberon

  • Гост
Айде айде...Знам какво искаш да кажеш, ама ми кажи откъде си сигурен?

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Айде айде...Знам какво искаш да кажеш, ама ми кажи откъде си сигурен?
От учебниците по математика, тези по статистика
и от елементарната човешка логика...
Също, от пирамидалните йерархично-структурни представи,
които съпътстват конфуцианската и въобще - източната традиция...
("пирамидална" не означава непременно "масонска")
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Oberon

  • Гост
Айде айде...Знам какво искаш да кажеш, ама ми кажи откъде си сигурен?
От учебниците по математика, тези по статистика
и от елементарната човешка логика...
Също, от пирамидалните йерархично-структурни представи,
които съпътстват конфуцианската и въобще - източната традиция...
("пирамидална" не означава непременно "масонска")

Допряхме и до "елемнетарната човешка логика", която така упорито се потъпква тука:))). Опряхме и до "учебниците по математика":))) Браво, Флай! Така ми харесваш:) Ок, можеш да кажеш за егото ми вече:))

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Допряхме и до "елемнетарната човешка логика", която така упорито се потъпква тука:))). Опряхме и до "учебниците по математика":))) Браво, Флай! Така ми харесваш:) Ок, можеш да кажеш за егото ми вече:))

Казах за егото ти на "лични съобщения", че ще ти стане неудобно тук и ще тръгнеш да се заяждаш, или ще се направиш, че не си ме чул.
Що се отнася до логиката, математиката и прочея, аз никога не съм ги отричал, макар винаги да съм ги държал на мястото им и да не им позволявам по-големи права , отколкото атеизмът може да понесе. Аз самият съм привърженик на духовността, която се развива и "с материалистически средства", но това никак не означава духовност само в рамките на онова, което е било утвърдено в програмните планове на масонски спонсорираната, цензурирана и "закриляна" цифрова доктрина, която в стремежа си към "конспиративно прозрение" мнозина от присъстващите тук усилено поддържат... Казах "цифрова" - не съм забравил и мащабът какъв е на Питагор например за човешката духовност, но също така твърдя, че никое дете от часовете по математика или философия в училищата не е получило и помен за езотеричните идеи, стоящи в сърцето на неговата, иначе - математическа и логическа школа...
Така че, скъпи Oberon, не ме засичай с идеи от рода на "Паднахме ли си на думата!", а се опитай да се извисяваш и не се страхувай, когато няма доказателства!
« Последна редакция: Ноември 02, 2006, 17:34:05 pm от flyDragon »
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Да, вече има 144 000.

Не мисля, че има и толкова. Ако това беше така, щеше да се е отразило вече благоприятно - става въпрос за 144 хиляди истински осъзнати, многоизмерни, огледални същности. Необикновени хора, твърди и непреклонни в увереността си, способността за разбиране не чрез сетивата, а чрез чувствата. Има много "отворени" хора, но малцина са онези, които осъзнават мисията си, и очакват с нетърпение изгрева на Зората... ;D
musica universalis

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27