Автор Тема: Ра - парламентьор на Плеядинските Емисари, за Галактическата история  (Прочетена 35843 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Albinoni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 859
  • „L'amour est l'enfant de la liberte"
Съкровищата на Орион

„L'amour est l'enfant de la liberte" Всяко нещо, до което се докосваш е част от Пътя! Достигни до ис

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
На плеядианците вярвам. Имам достатъчно основание за това. Ченалингите ми харесват повече от библията.Говорят просто и ясно за неща, които май ги знаем, но сме забравили.Поне за мен е така...А защо е тройката? Сигурно и трите имат важно значение за това което сме.
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
@Eon-те според мен повечето ченълинги са продукт на човешка мисъл.

@невен-Това да се определиш като ПЛеядинец...не знам,вс еедно аз да кажа че съм просто жител на Западния ръкав на Галактиката
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Eon

  • Гост
@Eon-те според мен повечето ченълинги са продукт на човешка мисъл.

Ами и аз така казвам. Повечето. Вероятно е да има и такива истински. Още повече, че съм виждал един такъв случай.

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
@невен-Това да се определиш като ПЛеядинец...не знам,вс еедно аз да кажа че съм просто жител на Западния ръкав на Галактиката
Казах, че имам основание да им вярвам, но все още се определям каго землянка. Засега. А ти защо смяташ, че е невъзможно да си жител от Западния ръкав?
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Не съм казал че  е невъзможно,а че е много ...неточно.
 Като Европеец-може да е германец,може да е албанец...просто в Плеядите има прекалено
много звезди...
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Не съм казал че  е невъзможно,а че е много ...неточно.
 Като Европеец-може да е германец,може да е албанец...просто в Плеядите има прекалено
много звезди...
Tо и аз съм българка, ама като ида на Сириус ме знаят като землянка. Не се интерисуват от кой край на Земята съм и каква народност съм ;)
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Да де ама сириус е звезда.А ПЛеядите-виж катинката.Много звезди!!!
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Хиляди благодарности на Horus за текста !!!
В голямата си част ченълингите, и особено плеядианските - са пълни с ясна и откровено точна информация за миналото, настоящето и бъдещето на планетата. На някои земляни тази информация може да се струва нелепа или невръзваща се с определени аспекти от Парадигмата, но в същността си всяка подобна информация е път за протичане на енергията, и вярвам че за мнозина този ефект на "припомняне" го има...
Вярвам и в силата на скептицизма, но само когато води след себе си ясен смисъл - когато излезе от контрол, той мутира в упорито противопоставяне на всичко и на всеки...
 ;) Peace

  Дали са настроени Съединените щати на постигане на превъзходство в света или представител на „Ню Ейдж” поставя себе си над по-малко съзнателните и без духовни хора – във всеки случай такава позиция се нарича високомерие.
 Дали алкохоликът лежи в сточния канал на Лос Анджелис или ума на човек е завладян от натрапчиви мисли за своя физически външен вид или тялото на съседа – във всеки случай ние имаме работа с болезнено пристрастие.
 Дали Ку-Клус-Клан изгаря кръстове в дворовете на чернокожите или духовна личност гледа отгоре надолу „селяндурина” – във всеки случай това е предвзетост.
 Дали капиталистите ненавиждат комунистите или „политически коректния” човек - бюрократите и рушветчиите – във всеки случай такова отношение се нарича ненавист.
 Дали Съединените Щати водят война във Виетнам или Централна Америка или родителят наказва и унижава детето си – във всеки случай тези действия са насилие.
 Дали белите хора убиват коренните жители на Америка, аборигените от други страни, като оскверняват земята им или шофьори неволно мачкат катерици и елени, като карат с висока скорост – във всеки случай остават жертви.
 Дали Германия носи върху себе си белезите от хитлеризма или бедняците усещат нищожността на своя беден живот – във всеки случай това чувство се нарича срам. Всеки човек трябва да изпълнява своята част от работата по разпознаване и изцеляване на тези кармични структури, от най-очевидните до най-фините.
« Последна редакция: Октомври 30, 2006, 10:28:21 am от ultrafutur »
musica universalis

Eon

  • Гост
Ситуацията около т.нар. ченълинги е много комплексна.

Признавам си повечето ченълинги според мен са с комерсиална цел. (и още каква ли не друга)

Напълно възможно е да има такива хора, които наистина да практикуват това, но те ми се струва няма да са толкова в светлината на прожекторите.

Знаем за американската индустрия и възможността да се правят пари от щяло и нещяло.

Има още много за говорене, но не е по темата.

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Е, все пак ние не сме дебили - хора с глави на раменете сме, и със сърца - можем да преценим кога става въпрос за фалшификация и кога - за евентуална точност..
Странна ми е критиката към тази информация обаче - как само точно определен тип хора усилено се съмняват и не допускат дори възможността "всичко това" да се окаже 99.999999999 % вярно.
musica universalis

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Вярна или не, от тази информация хората разбраха , че са нещо повече от редовни данъкоплатци и послушници.
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Eon

  • Гост
Е, все пак ние не сме дебили - хора с глави на раменете сме, и със сърца - можем да преценим кога става въпрос за фалшификация и кога - за евентуална точност..

И аз имам сърце и глава, но много пъти са ме мамили. Това не е гаранция.

Странна ми е критиката към тази информация обаче - как само точно определен тип хора усилено се съмняват и не допускат дори възможността "всичко това" да се окаже 99.999999999 % вярно.

Какво имаш предвид пред "точно определен тип хора".

Всеки си вярва колкото си поиска в ченълингите. Факт, е че доста от нещата в този ченълинг нещата са (според мен) противоречиви спрямо нормални физични закони.... Нормално е и това да ме кара да мисля, че не е бил издиктуван от извънземен разум.

Но има някои неща над които може да се замисли човек, не трябва да го приема буквално.

Не се чувствам достатъчно зрял и извисен за да коментирам дали да верни ченълингите или не.

По скоро съм неутрален към тях. Засега. Бъдещето ще покаже.

Сещам се за един ченълинг, ще се повторя може би:

Цитирам по памет: "Звездата Х е на 37 св. години от Земята, и на 32 св. години от Сатурн."
Знаете да смятате.

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia


Сещам се за един ченълинг, ще се повторя може би:

Цитирам по памет: "Звездата Х е на 37 св. години от Земята, и на 32 св. години от Сатурн."
Знаете да смятате.

Да - този пример си го давал вече, ама май не беше за Сатурн... ::)

Както и да е - подобни материалистични доводи са тотално неуместни в 21 век -  ясно е че частиците вече "не са това което са"...Пространствените и времеви разстояния - също.. :D
« Последна редакция: Октомври 30, 2006, 16:25:00 pm от ultrafutur »
musica universalis

Eon

  • Гост


Сещам се за един ченълинг, ще се повторя може би:

Цитирам по памет: "Звездата Х е на 37 св. години от Земята, и на 32 св. години от Сатурн."
Знаете да смятате.

Да - този пример си го давал вече, ама май не беше за Сатурн... ::)

Както и да е - подобни материалистични доводи са тотално неуместни в 21 век -  ясно е че частиците вече "не са това което са"...Пространствените и времеви разстояния - също.. :D

Да давал съм го примера, беше за Сатурн, и си спомням, че и преди ми отговори така.

Вече съм се примирил, че никой тук на никого не може да промени вярванията. Всеки си знае своето. Затова си и мълча по повечето от темите.

Сори за Хоръс, че му оспамихме темата.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27