Автор Тема: Ра - парламентьор на Плеядинските Емисари, за Галактическата история  (Прочетена 35633 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Всичко без книгите за Уика и магии - съгласен съм :)
че къде съм казал че те не са.

Глупостите според теб. Според много хора ти критикуваш истинските неща, а тъпотиите излизат само от собственото ти перо.
ще се радвам на пример



Изказваш се във всяка тема като затрупваш с баласт, наистина малко ценните неща в този форум.
Знаеш нещо ли? Точно по темите, за които претендираш, че знаеш се изказваш като най-големият лаик на няколко пъти поразително смешно. И навсякъде се изказваш като последна инстанция. Това за нормално ли го намираш?
ми нормално е,макар че ще се радвам на пример,и  обяснение защо не съм прав

Тук има ли такива които да вярват в този образ изграден от църквата? Май не. Напротив, всички пледираме към преоткриването на истинския, езотеричен Христос.
"истинския,езотериен Христос" е идея от една страна на ранните херметци,а от друга на теософите.
Не ни трябва Христос,трябват ни само нас самите

С риск да заприличам на теб, ще кажа, че това са пълни глупости и отново показваш поразяващо незнание в стил чел-недочел.
Всичко за което спомена е измислено много преди да се появи Ню-ейдж движението спонсорирано и дирижирано от илюминати
не е зле да приложиш и доказателства,но по възможност не като онази статия коятосе беше появила тук по едно време

Правиш същото но от другата страна, дори не го виждаш.
Не съвсем.Никъде не съм казал"гадните са ебати якит епичове"

Съветвал съм те като не разбираш нещо да си мълчиш.
по този въпрос две думи:Атлантида




Там е работата приятелю, че нито ти, нито аз знаем кое е истината що се отнася до Галактическата Ни история, защото нито ти, нито аз сме били там и сме предавали на живо по радиото :) Затова не ми лепвай изрази като "но нека имат нещо общо с истината", защото не я знаем. Именно и затова публикувам толкова много гледни точки и варианти. Така се "изражда" истината, ако трябва да се позова на маевтиката на Сократ :)
има неща,които спокойно можем да "дискарднем" в търсенето на истината поради твърде лесното им опровергаване.Защотто търсенето се състои  именно в това-проверка.Когато нещо не издържи проверката...
 
Така де отклонихме се от темата много.Ако искаш премести ги в нова тема тея отклонявки,ако искаш ги изтрии,но все пак би ми било интересно да получа примерите и доказателствата,за които споменах по-горе,може и на ЛС
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Eon

  • Гост
Йов 38-31

“Ти ли връзваш връзките на Плеядите, Или развързваш въжетата на Ориона?”

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Браво на Йов...и на Eon   :)   за точния цитат и на точното място.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Albinoni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 859
  • „L'amour est l'enfant de la liberte"
“Потърсете Този, който прави Плеядите и Ориона”

Амос 5:8
« Последна редакция: Октомври 29, 2006, 11:21:25 am от Eon »
„L'amour est l'enfant de la liberte" Всяко нещо, до което се докосваш е част от Пътя! Достигни до ис

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
“Потърсете Този, който прави Плеядите и Ориона”

Амос 5:8

Този не бе ли Господ?
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
И какво доказват тези цитати?
Дадохте ли си труда да видите контекста в който са написани?
Или щото и във Властелина се говори за Еарендил,там има извънземни
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Eon

  • Гост
Ами на мен ми е интересно защо точно Плеядите ги дъвчат навсякъде, Сириус, и Орион та затова.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Ми първо щото в Библията нищят и мечката,после
че Орион е може би най-лесно различимото съзвездие
А няколко споменавания в библията не ги правят нещо специално.Оастаналите неща са "контактьори","ченълинги" и подобни неща
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Eon

  • Гост
Тъй де.... Защо не казват например Вега?

Тя е супер ярка звезда... ?

Що не пише за Венера?

Ама не... Сириус, Орион, Плеяди...

Де да знам.... размишлявам си.

И ония догоните, пак за сириус говорят? Защо не говорят за някоя друга ярка звезда...


Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
И двата цитата са по повод на Истината. Един казва това, друг-онова, но само този, който прави и връзва връзките на Плеядите, Сириус и Орион я знае. Ма neven го каза кой е  ;)
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Тъй де.... Защо не казват например Вега?
бе що ми се струва че имаше едни документета,където точно за Вега пишеше?

Що не пише за Венера?
Ми щото е близко и лесно налюдаема

И ония догоните, пак за сириус говорят? Защо не говорят за някоя друга ярка звезда...
За Сириус например не отхвърлям.В ПЛеядите има хиляди звезди,тъй че като нищо и там може да иома някоя и друга цивилизация.
 А колкото до Орион-трябва да се уточни коя звезда,защото те са съзвездие само от земна гледна точка.
 После,една извънземна цивилизация с възможността да се свърже с нас,няма да допуска елементарни грешки като в текста,нито ще говори за земни съзвездия освен крайно ориентировъчно,и никоя развита цивилизация няма да говори за местенене на Орион спрямо Плеядите


И двата цитата са по повод на Истината. Един казва това, друг-онова, но само този, който прави и връзва връзките на Плеядите, Сириус и Орион я знае. Ма neven го каза кой е  ;)
Нали съзнаваш че по този начин можем да свържем всеки три понятия които се срещат в някоя книга?
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Gil-Galadh, правиш се на "дръж ми шапката"?  :)  Изборът си е твой. 
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Честно казано аз не знам тука за какво иде реч? Не вярвате на ченълинги, не сте чували за Плеядите ли? И цитати от библията има...Май нещо не съм в час :(
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Eon

  • Гост
Цитат
Тъй де.... Защо не казват например Вега?

Цитат
бе що ми се струва че имаше едни документета,където точно за Вега пишеше?

Един! И то от чанълинг, аз ти говоря за тройката, която се споменава под път и над път: Плеяди, Орион, Сириус.


Цитат
Що не пише за Венера?

Цитат
Ми щото е близко и лесно налюдаема

Ми и Сириус е лесно наблюдаем и какво от това??? Не схващам.

И ония догоните, пак за сириус говорят? Защо не говорят за някоя друга ярка звезда...

Цитат
За Сириус например не отхвърлям.В ПЛеядите има хиляди звезди,тъй че като нищо и там може да иома някоя и друга цивилизация.

Ето видя ли?

А колкото до Орион-трябва да се уточни коя звезда,защото те са съзвездие само от земна гледна точка.

Цитат
После,една извънземна цивилизация с възможността да се свърже с нас,няма да допуска елементарни грешки като в текста,нито ще говори за земни съзвездия освен крайно ориентировъчно,и никоя развита цивилизация няма да говори за местенене на Орион спрямо Плеядите

За това съм съгласен.... но на мен ми е интересно, защо точно те се споменават от хиляди години... Само те се дъвчат...
« Последна редакция: Октомври 30, 2006, 01:55:57 am от Horus »

Eon

  • Гост
Честно казано аз не знам тука за какво иде реч? Не вярвате на ченълинги, не сте чували за Плеядите ли? И цитати от библията има...Май нещо не съм в час :(

Аз по принцип на повечето ченълинги не вярвам. Признавам си... Но може да има нещо вярно в някой друг.
« Последна редакция: Октомври 30, 2006, 00:55:08 am от Horus »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27