Автор Тема: 23 момичета правят меле заради момче  (Прочетена 9635 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
23 момичета правят меле заради момче
« -: Октомври 27, 2006, 18:33:43 pm »
13 момичета между 15 и 18 години биха 10 десетокласнички с метални вериги, боксове и счупени бутилки посред бял ден в софийския кв. Горубляне. Поводът е, че една от девойките открила в GSM-а на приятеля си телефонния номер на десетокласничката Петя. Издирила я, причакала я с още четири свои приятелки и я набили. На другия ден след побоя съученички на девойката решили да мъстят и 10 от тях избягали от училище и отишли в Горубляне, за да се срещнат с биячките. Една от десетокласничките твърди, че срещата била предварително уговорена с цел “да се разберат”. Когато пристигнали на определеното място десетокласничките били посрещнати от 13 въоръжени с вериги, боксове и парчета от счупени бутилки момичета. Въпреки че случилото се е посред бял ден и на мелето са били свидетели десетки очевидциq никой не се е намесил да спре развилнелите се и биещи се тинейджърки. След като видели, че силите са неравностойни, десетокласничките отстъпили и го ударили на бяг, измъквайки се от мястото с таксита. Петя твърди, че когато стигнала блока, където живее там вече я чакали 4 от биячките. Тя обаче успяла да се измъкне и се добрала до вкъщи, където веднага разказала за случилото се на майка си. Мелето приключило след намесата на родителите на Петя. Биячките са приятелска компания на различна възраст, а 10-те момичета са ученички от 10 “а” клас на 108-мо училище в кв. “Дружба-1”. Директорката на школото, г-жа Ваня Джурова-Добрева обясни, че веднага щом разбрали за случилото се алармирали полицията. Насрочила е и родителска среща, на която да обсъдят как да увеличат контрола върху дисциплината. Но това, което най-много я притеснило в случая е, че девойките заявили, че нямат доверие нито на учителите, нито на полицията и смятали, че те не могат да им помогнат. Тя допълва, че няма да наказва девойчетата с друго, освен с 5 неизвинени отсъствия за часовете, в които те са избягали. Ученичките обаче твърдят, че ще бъдат санкционирани, тъй като ще им бъде отнето правото да получават стипендии, а родителите им ще бъдат лишени от детски надбавки. Другият притеснителен факт в случая е, че след бягството на 10-те момичетаот часовете в клас са останали само 6 ученика. Въпреки това нито един учител не е сигнализирал на директора или на родителите, че 10-те момичета липсват. Но директорката заяви, че педагозите също няма да бъдат наказани. Случаят тепърва ще има развитие тъй като родителите на битите момичета твърдо са решили да съдят 13-те биячки.

По материали от в-к „24 часа”


И това са момичета!
Без нещо такова: не излизам от къщи
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Re: 23 момичета правят меле заради момче
« Отговор #1 -: Октомври 27, 2006, 18:45:22 pm »
Според мен пресилват нещата. 23 девойки се млатят заради едно момче? Да не би да сме случайно сме подминали американците?
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: 23 момичета правят меле заради момче
« Отговор #2 -: Октомври 27, 2006, 19:16:00 pm »
Въобще не преувеличават. Положението в цялата страна е такова, всеки скача за най - малкото нещо само за да запази репутацията си на "пич" и "гъзар". Жените могат да бъдат особено злобни когато се стигне до бой. В нашето даскало миналата година имаше подобен инцидент. Предния ден две момичета се били скараи заради някакава глупост и на другия ден в училище почват да се млатят. Две срещу една. Едната смачква двете момичета и те звънят на родителите си. Те дойдоха и забележете и родителите се включиха в боя, дойдоха даскали да ги разтървават и те също отнесоха тъпаници. Накрая дойде полицията да ги разтървава и това на втория етаж в училището, където се намира дирекцията! Накрая откараха с линейка едното момиче, защото бузата и беше разрязана от счупено огледало. Въобще не е шега работа, тоя народ се е побъркал.
 Гил, сигурен ли си, че ще можеш да го използваш ако ти се наложи? Сигурен ли си, че си готов да нарежеш някой, ей така? Защото щом носиш подобно нещо, трябва да си готов да го използваш, а аз знам, че не бих могъл да го използвам срещу някой.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: 23 момичета правят меле заради момче
« Отговор #3 -: Октомври 27, 2006, 19:31:32 pm »
Гил, сигурен ли си, че ще можеш да го използваш ако ти се наложи? Сигурен ли си, че си готов да нарежеш някой, ей така? Защото щом носиш подобно нещо, трябва да си готов да го използваш, а аз знам, че не бих могъл да го използвам срещу някой.
Да.Силата е в това да не вадиш меча,а ако се наложи-леки прорезни рани,нищо сериозно...

Иначе по темата:Все апк интересно ми е как никой не ги възпитава тея деца.Аз като бях клолкото тях изобщо не беше така(а това беше преди някакви си 3-4- години)
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Eon

  • Гост
Re: 23 момичета правят меле заради момче
« Отговор #4 -: Октомври 27, 2006, 19:47:53 pm »
Е, не.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: 23 момичета правят меле заради момче
« Отговор #5 -: Октомври 27, 2006, 19:50:58 pm »
Цитат
И това са момичета!
България-страна на амазонките!   :D :D :D
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: 23 момичета правят меле заради момче
« Отговор #6 -: Октомври 27, 2006, 19:54:05 pm »
Да.Силата е в това да не вадиш меча,а ако се наложи-леки прорезни рани,нищо сериозно...

Иначе по темата:Все апк интересно ми е как никой не ги възпитава тея деца.Аз като бях клолкото тях изобщо не беше така(а това беше преди някакви си 3-4- години)

Абе, какво да говирим, имам познати, които редовно си употрябават трева и някои по - твърди субстанции и родителите им никаква реакция.
Обзалагам се, че не ти се е налагало да го ползваш срещу някой. Да видиш тогава в някоя изненадваща ситуация, като те тресне адреналина, как от леки порезни рани ще почнат да хвърчат ръце. Въобще срещу тичащ към тебе разярен и яростно махащ човек, не виждам как ще му нанесеш такива рани. Вчера и мен се опита да ме занимава един такъв, какво да говорим това е положението в момента, всеки гледа себе си.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Re: 23 момичета правят меле заради момче
« Отговор #7 -: Октомври 27, 2006, 20:28:38 pm »
на мен ми е интересно какво мисли по въпроса 'виновника' за происшествието, и въобще какво толкова има един телефонен номер в мобилния... все едно да го има в бележника; интересно дали момичетата ги е срам от грозната история
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: 23 момичета правят меле заради момче
« Отговор #8 -: Октомври 27, 2006, 23:31:18 pm »
Предполагам, че въобще не ги е срам, Всяка ще разправя на коя какво причинила и други подобни глупости. Важното е да си най - корав и колкото повече биеш, пиеш и правиш бройки, толкова си по - популярен. Аналогично това го има и при момичетата в тези кръгове, но малко по -различно. Срамна работа. :(
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: 23 момичета правят меле заради момче
« Отговор #9 -: Октомври 27, 2006, 23:37:49 pm »
Обзалагам се, че не ти се е налагало да го ползваш срещу някой.
Налагало ми се е.За негов късмет беше брониран
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: 23 момичета правят меле заради момче
« Отговор #10 -: Октомври 27, 2006, 23:47:47 pm »
Ти решаваш, твоя е отговорността.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Re: 23 момичета правят меле заради момче
« Отговор #11 -: Октомври 28, 2006, 12:21:24 pm »
Ебаси комедията братче.. В БГ става като в САЩ...
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Неактивен lss

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 90
Re: 23 момичета правят меле заради момче
« Отговор #12 -: Октомври 28, 2006, 17:45:59 pm »
Да смея или да ме е яд на подобни истории????..... Това е прост и деградиращ народ...
е, не

Oberon

  • Гост
Re: 23 момичета правят меле заради момче
« Отговор #13 -: Ноември 01, 2006, 17:30:18 pm »
Силата на война е не да извади меча, а да направи всичко възможно да не го вади! И да го извади само когато наистина е необходимио.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: 23 момичета правят меле заради момче
« Отговор #14 -: Ноември 01, 2006, 18:02:49 pm »
Силата на война е не да извади меча, а да направи всичко възможно да не го вади! И да го извади само когато наистина е необходимио.
Това е първото нешо,което трябва да се научи
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27