Автор Тема: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)  (Прочетена 188729 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен bai_lun

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 143
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #300 -: Септември 12, 2011, 11:48:10 am »

"Рептилите" в Русия. Путин има характените черти на кръвната им линия.
Те планомерно завладяват света в подчинение на своята главна династия, която управлява сега Америка чрез родовете Ротшилд, Рокфелер и др.
« Последна редакция: Септември 12, 2011, 11:53:58 am от bai_lun »
Тук съм за да разговарям с философи, овце си имам!

Неактивен x_name41

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 293
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #301 -: Януари 10, 2012, 22:10:58 pm »
Днес попаднах на един запис от предаването "Диагноза" на Георги Ифандиев, и ми направи впечатление момент от него (по точно към 0:20:15 минута), където на госта в момента когато говори и камерата го снима за кратък момент се проявява тъй-наречения "shape-shifting", та си зададох въпроса да не би тези смущения да са просто някакви изкривявания или грешки в цифровия сигнал при възпроизвеждане или при снимане от самия кодек, тъй-като в потвърждение на това и разделителната способност на записа не е кой знае каква (каквито са между другото и по голямата част може би от тези материали).
« Последна редакция: Януари 10, 2012, 22:33:14 pm от x_name41 »
"מוזיקה מאריכה את החיים"

Неактивен The Time Lord

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 190
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #302 -: Февруари 11, 2012, 16:13:08 pm »
Това е просто грешка в цифровия сигнал, както ти предположи. Нищо необикновено не се забелязва. Лош запис - това е! :)
« Последна редакция: Февруари 11, 2012, 19:19:39 pm от Mirotvorec »
САМО 2 НЕЩА СА БЕЗКРАЙНИ - ВСЕЛЕНАТА И ЧОВЕШКАТА ГЛУПОСТ, КАТО ЗА ПЪРВОТО НЕ СЪМ СИГУРЕН! - Айнщайн

Неактивен Kiko1313

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 55
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #303 -: Февруари 12, 2012, 01:45:08 am »
Да обаче в некой други записа е кристално ясен и нее от ТВ предаване а е филм ... в случая сериал ... Под прикритие сезон 1, епизод 9...  минута 43:32 - 33 секунда ... на фарисея Закария Бахар очетата му се сменят от кръгли в цепки ... или другото обяснение е, че е монтаж ... но в никъв случй нее лош запис ... интересно !
Виното е силно, кралят е по-силен, жените са още по-силни. Истината обаче, ще ги победи всичките.

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #304 -: Февруари 12, 2012, 02:29:02 am »
Но не е и много хубав запис. Но наистина се вижда нещо да става с очите.

Неактивен smarfcho

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 59
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #305 -: Февруари 14, 2012, 22:07:27 pm »
За мен това си е чист дефект в образа.:)
« Последна редакция: Февруари 14, 2012, 22:08:56 pm от smarfcho »

Неактивен The Time Lord

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 190
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #306 -: Февруари 14, 2012, 22:49:12 pm »
И аз отново ще кажа, че е дефект. Вече се чудите от къде да ги изсмучете тия конспирации, брей! ;D
САМО 2 НЕЩА СА БЕЗКРАЙНИ - ВСЕЛЕНАТА И ЧОВЕШКАТА ГЛУПОСТ, КАТО ЗА ПЪРВОТО НЕ СЪМ СИГУРЕН! - Айнщайн

Неактивен Materius

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 35
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #307 -: Февруари 15, 2012, 18:48:15 pm »
Темата е интересна, но само тя. Повечето постове тук са свързани с надеждата и желанието на суфорумците, да видят или да си внушат разни работи - гущери хора. Те наистина съществуват, но мога да ви гарантирам, че никой от тях не може да си показва истинската си форма пред случайни хора или камо ли по телевизията... няма и такъв момент че им е трудно да пребивават сред нас. Те са хора като всеки един от нас - има добри, има лоши, има чистокръвни наследници, които притежават по-специални умения (така е и при така наречените хора), има такива които са смес между две или повече раси и т.н. Не искам да плаша хората тук, но има много хора, които са рептили, но не го знаят или им е трудно да го възприемат, рептилоидната природа я има у всеки човек на земята. Така че се замислете хубаво и се вгледайте първо в себе си, за да не се окажете някой дракон :) не че е лощо дори напротив!
И последно: ДОКАТО ОБИКНОВЕНИТЕ ХОРА НЕ СЕ ОТЪРСИМ ОТ СОБСТВЕНИТЕ СИ СТРАХОВЕ И НЕ ПРИЕМЕМ ЧЕ В СВЕТА И ВСЕЛЕНАТА, ИМА ВСЯКАКВИ ВИДОВЕ СЪЩЕСТВА И РАЗУМ, ДО ТОЗИ МОМЕНТ НИЕ НЯМА ДА СМЕ СПОСОБНИ ДА БЪДЕМ ИСТИНСКИ ЧЛЕНОВЕ НА ТОЗИ СВЯТ - ПЛАНЕТАТА ЗЕМЯ!!!!! ВРЕМЕ ИМА БЕЗКРАЙ, ТЪЙ КАТО ВРЕМЕТО Е ИЛЮЗИЯ, ТАКА ЧЕ КАКТО КАЗВАТ В ЯМБОЛ- " Ши стани еее!"  :drinks:

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #308 -: Февруари 15, 2012, 19:37:01 pm »
Харесва ми стила ти, хитро:)
« Последна редакция: Февруари 16, 2012, 07:44:28 am от Mirotvorec »
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #309 -: Февруари 28, 2012, 04:48:02 am »
Много ми се иска някой на живо да ми заяви, че времето е илюзия, за да мога (с чисто научна цел!) да му зашия два шамара.
После ще му разясня, че шамарите са илюзия, защото скоростта, ускорението и изобщо силата им все имат във формулата си и време. А щом то е илюзия, следователно и те са илюзия.

Във форума е лесно да се приказва.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Spoke

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 58
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #310 -: Април 01, 2012, 16:27:01 pm »
Някой от вас срещал ли е такова същество ( или поне имал ли е съмнение за среща) ?

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #311 -: Април 01, 2012, 18:23:38 pm »
Майка ми срещна преди време човек с котешки очи като при рептилите. Някой може да каже, че много е чела за тях и е прекалила, но истината, че до тогава не беше чувала думата рептил.

Неактивен Рачо

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #312 -: Април 01, 2012, 18:45:24 pm »
Такива лещи се продават, виждал съм реклами на такива.
Възможно е да е било и някой (или по-скоро някоя, защото си мисля, че по-скоро жените биха си сложили такива "украшения"), с такива лещи.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #313 -: Април 01, 2012, 19:04:18 pm »
Много ми се иска някой на живо да ми заяви, че времето е илюзия, за да мога (с чисто научна цел!) да му зашия два шамара.
После ще му разясня, че шамарите са илюзия, защото скоростта, ускорението и изобщо силата им все имат във формулата си и време. А щом то е илюзия, следователно и те са илюзия.

Във форума е лесно да се приказва.
Tangra,прав си.Но лафа,че времето е илюзия,идва от инвалидното ни разбиране за време.Например казваме"времето"минава..Но то не минава..Реално никъде не отива.Ние минаваме през пространство-времето,не то през нас.

Неактивен tazmdg

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 234
  • Смисълът на живота е... 42 !
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #314 -: Април 01, 2012, 19:28:24 pm »
Хъм...,с риск да влизам в разрез с реалната тема ще вметна...Времето значи...Скоро с приятел коментирахме,вероятността времевата линия да не тече както ни е познато-напред,а на опаки!Казано честно това би обяснило множество артефакти, които все още остават без обяснение,макар направения им анализ да е за времена,за които нищо не знаеме...Примерно склуптури на гущероподобни рептили или намерени пирамиди-макети с око най-горе!...Това би обяснило,че сме били стигнали развитие на тотален контрол,за което сега така разпалено се предполага,че вървим...  :o
Идеята си заслужава размисли,ако ми схванахте мисълта.  8)
Не,че не допускам и Параграф 22 в идеята за времето,няма отърване...  ::)
И без друго,толкова напреднахме технологично,че масовото затъпяване си е факт!Това ми напомня за филма "Идиокрация"...Ето питанката,не е много ясно-напред или назад вървим с развитието и с времето въобще...  ???
« Последна редакция: Април 01, 2012, 19:44:23 pm от tazmdg »
"БАХТИ МАЙКАТА и ЕБИ МУ МАЙКАТА са свещени благословии от дълбока древност в българския език..."

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27