Автор Тема: За "Нощния живот" в България  (Прочетена 14352 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Particle

  • Гост
За "Нощния живот" в България
« -: Октомври 18, 2006, 16:02:11 pm »
Почти целият ми живот е преминал в малко населено място до военна база (познайте коя?) и съм видяла, чула и преживяла доста странни неща. Не ми е лесно да започна, защото нещата са наистина са шокиращи. Без скромности - аз съм умен и здрав човек (въпреки нещата, които смятам да напиша). От както се помня се събуждам с кървящ нос и/или вън на двора, но не на тази тема искам да се спра, защото е ясно, че отвличания има, а и за гореспоменатите симптоми съществува не една причина.
До преди няколко години не ми пречеше факта, че ако събера по времетраене всичките си спомени за живота ми до 13-14 годишна възраст, те не правят повече от 12-15 часа, но отскоро започнах да си спомням доста неща. На кратко: деца, от милата ни родина,  имащи един или друг "талант" се тестват и изследват(и от хора). Общото, между всички децата, е интересът към тях от нехората, от онези които идват със "светлина" и те оставят много изплашен с или без разбит нос/ухо.
Преди няколко години срешнах едно от тези деца (пораснало вече, то има кръвен роднина с висок военен чин, пенситонер от същата ВБ), разпознахме  се и от тогава се опитваме с общи усилия да съберем и подредим събитията, но не са ни оставили много спомени.
Очевидно е, че следкато не съм сама, има нещо, но толкова ми е странно, че се питам "Възможно ли е двама човека да са си създали едни и същи фантазии?".
Страшно се колебах преди да ви напиша това, но любопитството ми е много по-силно от чувството за само съхранение.
Имате ли информация по темата?
Много бих искала да разбера нещо повече и моля: ако някои знае нещо, има идея, съвет или просто иска да каже нещо по повода да го направи.

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Re: За "Нощния живот" в България
« Отговор #1 -: Октомври 18, 2006, 17:01:08 pm »
Очевидно е, че следкато не съм сама, има нещо, но толкова ми е странно, че се питам "Възможно ли е двама човека да са си създали едни и същи фантазии?".
Възможно е. Но не те са ги създали, а някой им ги е създал. И аз наскоро се попитах дали е възможно 3 -ма човека да сънуват един и същи сън и си отговорих по този начин.
Интересно е това, за което пишеш, но би ли могла по точно да обясниш за какво става дума? Какви са тези деца?К ой ги тества? Ти от тях ли си? И т.н....
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Неактивен Hannibal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 200
Re: За "Нощния живот" в България
« Отговор #2 -: Октомври 18, 2006, 17:48:55 pm »
Виж в съседната тема "Предположения за отвличане от Сивите" там се събрахме двама с кървящи носове, третата си ти  :o

Неактивен mike_portnoy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 62
  • When Dream And Day Unite
Re: За "Нощния живот" в България
« Отговор #3 -: Октомври 19, 2006, 00:43:50 am »
Баси....всичко звучи направо фантастично...започнаха наистина да се появяват хора във форума, които твърдят че са отвличани в България! Тръпки ме побиват само като си помисля....преди като четех всякакви статии и гледах филми, всички случаи бяха западни и ми се струваше някак нереално да има нещо такова и в България.
Жалко че с нищо не можем да помогнем.... ::)
"Съобщения,в които се казва,че нещо не се е случило,винаги са ми били интересни,тъй като,както зн

Eon

  • Гост
Re: За "Нощния живот" в България
« Отговор #4 -: Октомври 19, 2006, 09:27:01 am »
Жалко че с нищо не можем да помогнем.... ::)

Можем, можем...

Particle дай повече инфо... Ако искаш на прайвит, мисля, че ако се срещнем ще може да помогна с нещо...

Particle

  • Гост
Re: За "Нощния живот" в България
« Отговор #5 -: Октомври 19, 2006, 18:18:17 pm »
Eon, много бих се радвала, ако успеем да обменим сведения и идеята да стане малко по-райвит ми допада. Дайте ми насока как може да стане (може да ползвате e-mail-а от регистрацията, ако имате достъп до тази информация).
Трудно ми е да избера какво да споделя, защото нещата се много истински, за пръв път давам гласност на неща, които са невероятно важни за мен (и кой знае още за кого) и които до сега само съм шепнела. Отчаяно се опитвам да разбера какво се е случвало с всички ни и с мен. За сега не се старая да разбера какво е ставало, когато съм взимана, защото ми изглежда по-трудно, от колкото да разбера какво са правили хората с нас.
Цитат
са отвличани в България! Тръпки ме побиват само като си помисля....преди като четех всякакви статии и гледах филми, всички случаи бяха западни и ми се струваше някак нереално да има нещо такова и в България.
Случва се,Hannibal, и още как! Просто и аз се изумявам колко малко информация има за това (в руските сайтове пише повече за България, отколкото в нашите) и как хората тук си мълчат - страх, срам, манталитет. Знам го от личен опит: знаеш ли какво е за човек които се смята за псически здрав да приеме факти, които неговата наука не обяснява, а обществото отрича и усмива? След кото за пръв път намерих основания да сматам, че подозренията са ми верни, едвам не изгубих ум и честно казано, ако не е относителната анонимност, която дава Internet, не бих споделила и капка от това.

Eon

  • Гост
Re: За "Нощния живот" в България
« Отговор #6 -: Октомври 19, 2006, 18:32:12 pm »
Мисля, че си попаднала на хората, които могат да ти помогнат най-много (в България) без да се хваля.
Ще контактуваме.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: За "Нощния живот" в България
« Отговор #7 -: Октомври 19, 2006, 18:39:26 pm »
Particle и Eon, абе вие много бързо почнахте да си контактувате, а ние кво шъ прайм, м? Particle, хич ли не може да ни светнеш по-подробно по въпроса? Ще те разбера, ако не...
И аз съм чел в руски форум за български деца, свръхсензитиви. Едното май Хари се зовеше, в САЩ живеело, други няколко тук, някъде из Рила планина-под правителствено наблюдение, но нищо по-вече.  :(
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен mike_portnoy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 62
  • When Dream And Day Unite
Re: За "Нощния живот" в България
« Отговор #8 -: Октомври 20, 2006, 02:53:54 am »
Eon, много бих се радвала, ако успеем да обменим сведения и идеята да стане малко по-райвит ми допада. Дайте ми насока как може да стане (може да ползвате e-mail-а от регистрацията, ако имате достъп до тази информация).
Трудно ми е да избера какво да споделя, защото нещата се много истински, за пръв път давам гласност на неща, които са невероятно важни за мен (и кой знае още за кого) и които до сега само съм шепнела. Отчаяно се опитвам да разбера какво се е случвало с всички ни и с мен. За сега не се старая да разбера какво е ставало, когато съм взимана, защото ми изглежда по-трудно, от колкото да разбера какво са правили хората с нас.
Цитат
са отвличани в България! Тръпки ме побиват само като си помисля....преди като четех всякакви статии и гледах филми, всички случаи бяха западни и ми се струваше някак нереално да има нещо такова и в България.
Случва се,Hannibal, и още как! Просто и аз се изумявам колко малко информация има за това (в руските сайтове пише повече за България, отколкото в нашите) и как хората тук си мълчат - страх, срам, манталитет. Знам го от личен опит: знаеш ли какво е за човек които се смята за псически здрав да приеме факти, които неговата наука не обяснява, а обществото отрича и усмива? След кото за пръв път намерих основания да сматам, че подозренията са ми верни, едвам не изгубих ум и честно казано, ако не е относителната анонимност, която дава Internet, не бих споделила и капка от това.

Мога да кажа, че само по начина ти на писане съм склонен да вярвам 100% на нещата които казваш. Надявам се наистина Eon да ти помогне...а и все пак пишем във свободен форум, не виждам защо трябва чак толкова прайвът да се обсъждат нещата, още повече че и други биха се нуждаели от същите съвети.... :-\
"Съобщения,в които се казва,че нещо не се е случило,винаги са ми били интересни,тъй като,както зн

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Re: За "Нощния живот" в България
« Отговор #9 -: Октомври 20, 2006, 09:22:03 am »
Мога да кажа, че само по начина ти на писане съм склонен да вярвам 100% на нещата които казваш. Надявам се наистина Eon да ти помогне...а и все пак пишем във свободен форум, не виждам защо трябва чак толкова прайвът да се обсъждат нещата, още повече че и други биха се нуждаели от същите съвети... :-\
И аз мисля, че доста хора имат нужда от подобен съвет. Ако сега са единици, то езащото останалите не смеят да питат, за да не ги сметнат за луди.
« Последна редакция: Октомври 20, 2006, 22:28:08 pm от Horus »
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Eon

  • Гост
Re: За "Нощния живот" в България
« Отговор #10 -: Октомври 20, 2006, 09:52:22 am »
а и все пак пишем във свободен форум, не виждам защо трябва чак толкова прайвът да се обсъждат нещата, още повече че и други биха се нуждаели от същите съвети.... :-\

Защото има и много хора, които ще попречат на това да не се случи. Трябва все пак да сме малко предпазливи. Като има някакво развитие ще ви информираме по въпроса и резултатите.


Неактивен Guardian

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Re: За "Нощния живот" в България
« Отговор #11 -: Ноември 01, 2006, 21:29:38 pm »
Няма ли да ни информирате относно тоя случай вече???

Неактивен зико

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re:За "Нощния живот" в България
« Отговор #12 -: Март 12, 2010, 09:35:21 am »
Дайте нова информация за отвличането в България,да си помогнем взаимно.

Неактивен vasetokb

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Re:За "Нощния живот" в България
« Отговор #13 -: Март 12, 2010, 18:00:17 pm »
Няма ли вече някаква информация относно горната случка ?

Неактивен BAYO

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 232
Re:За "Нощния живот" в България
« Отговор #14 -: Март 13, 2010, 03:14:39 am »
Еон , кво стана накрая? Как свърши историята ви?  :flag_of_truce:
Let your fears go, you might find that you’re not lost!

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
31 Отговора
23648 Прегледи
Последна публикация Октомври 30, 2012, 11:37:01 am
от Гален
2 Отговора
6645 Прегледи
Последна публикация Март 05, 2006, 20:18:03 pm
от ultrafutur
THE "ELITE"

Започната от fisk Тайни общества

6 Отговора
11404 Прегледи
Последна публикация Май 22, 2009, 00:03:17 am
от vallex
0 Отговора
6619 Прегледи
Последна публикация Май 01, 2006, 17:33:08 pm
от fisk
51 Отговора
37706 Прегледи
Последна публикация Април 17, 2012, 03:16:48 am
от Hacko

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27