Автор Тема: ИМПЛАНТАНТИ  (Прочетена 23924 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re: ИМПЛАНТАНТИ
« Отговор #30 -: Май 21, 2007, 00:03:04 am »
Ми значи едниственното нещо което трябва си набавим е уред за ЕМП :)
Край на чиповете, край на "силата" в малкото хора.

ton

  • Гост
Филм с уникални кадри на импланти
« Отговор #31 -: Май 30, 2007, 01:15:17 am »
Филм с уникални кадри на импланти:

UFO Close encounters! Abductee (part1)


Неактивен rebel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 41
  • I want the truth, for all dimensions !!!
Re: ИМПЛАНТАНТИ
« Отговор #32 -: Март 07, 2009, 02:33:02 am »
Искам да попитам по-компетентната аудитория тук дали  са чували за имплант в окото и възможно ли е това?

Официално поставяни имплантанти :

Очен ретинален имплантант argus 2


Кохлеарен имплантат на medel за глухи по рождение:
Combi 40+
"To boldly go where no man has gone before" Star trek

Неактивен Божидар

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 63
Re:ИМПЛАНТАНТИ
« Отговор #33 -: Август 28, 2009, 11:23:50 am »
Здравейте и от Мен.Наскоро се регистрирах в сайта и мнението ми за него и повече от положително. Реших да споделя нещо по темата,което ми е направило впечатление лично на Мене.Чел съм и се интерсувам от темите,които засяга този сайт и мога да взема активно участие в дискусиите по почти всички теми но нека да конкретизирам и споделя това, което мисля. По принцип Аз заспивам трудно,имам проблеми с носа и за това не мога без капки за нос, сънувам всяка нощ почти и помня много добре всеки свой сън, ако не си го спомням веднага когато се събудя,то с течение на деня си го припомням все повече и повече...както и да е ето какво забелязах скоро. Ставам от леглото една сутрин и на ръката ми по цялата и дължина от рамата горе до китката една ивица тънка с коричка даже. Все едно като съм спал съм се отъркал в ламарина,но от леглото ми не излизат телчета или ламарини... Та зачудих се тогава и го забравих, обаче какво забелязах скоро след това, започнах от време на време да чувствам ръката си доста необичайно и странно, като казвам тези определения значи възможно най-силна степен на тяхното значение искам да придам, но не мога да ги обясня...дори не мога да преценя и  да кажа гадно ли е или приятно това чувство. Случвали са ми се и други неща(доста странни),на за тях ще гледам да споделя с Вас в някоя конкретна тема. А знаете,че така дискутирайки,анализирайки и коментирайки се раждат въпроси,въпроси които ще ми е интересно да потърсим техните отговори всички тук. Сайта е страхотен, просто каквото и да кажа ще бъде малко.  :) :) :)

Неактивен rebel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 41
  • I want the truth, for all dimensions !!!
Re: ИМПЛАНТАНТИ
« Отговор #34 -: Юни 25, 2010, 18:28:03 pm »
Искам да попитам по-компетентната аудитория тук дали  са чували за имплант в окото и възможно ли е това?

Официално поставяни имплантанти :

Очен ретинален имплантант argus 2


Кохлеарен имплантат на medel за глухи по рождение:
Combi 40+

"To boldly go where no man has gone before" Star trek

Неактивен sasho90

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 452
  • Ако още не си бесен, значи не внимаваш достатъчно
Re:ИМПЛАНТАНТИ
« Отговор #35 -: Юли 04, 2010, 15:59:16 pm »
Божидар, ако това, което казваш е истина, то това е доста интересно. Под странно усещане какво имаш предвид? Също така може би трябва да се подложиш на някакви изследвания, които могат да разкрият дали имаш нещо под кожата.
Keep 'em occupied!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27