Автор Тема: Среща/семинар с един от основателите на истинтута по парапсихология в Мексико  (Прочетена 669 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен eli

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 171
Здравейте на всички,

Аз съм един "древен" участник във форума, който се завърща след много години :) През всичките тези години в търсене и практикуване на духовно знание, животът ме отведе на неочаквани и за мен самата места и ме направи близка и приятелка на хора с интересен и богат опит в духовните пътища и паранормалните явления. Тази година имах късмета да поканя един от тях тук в България.

Пиша този пост, за да дам гласност на една интересна визита, която се надявам да създаде полезно пространство, където ще можем да разговаряме на по-различни теми. Гостът, който съм поканила в София е мексиканец, казва се Карлос де Леон и е един от основателите на института по парапсихология в Мексико Сити, като три години е бил директор на отдела за изследвания към този институт.

Карлос де Леон ще е в София на 7 и 8 Юли - темите са будни сънища, астрално пътуване, духовни практики. Но както той ми каза, предай на хората около теб, че могат да дойдат и да зададат всякакви върпоси, които са свързани с духовни практики и паранормлани явления.

И понеже не знам дали е ок според правилата на форума да публикувам други линкове, пишете ми на лични да ви дам повече инфо за тази среща.

Хубав вечер и до скоро!

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 782
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
За да не отговаряш персонално (не че предвиждам огромен интерес, следейки посещенията във форума), така и така си пуснала темата, не ми е проблем да споделяш и линкове, ако сметнеш за нужно.
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен eli

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 171
Благодаря много.

Аз се запознах с Карлос де Леон в Испания и след това отидох да уча в Мексико и в Канада в неговата школа. Той има много богата и интересна автобиография. Имал е достъп до много практики, учения, изследвания, феномени и т.н. и ги е подредил и структурирал по някакъв начин за себе си и за хората, които обучава. Аз лично за себе си от него съм получила много яснота. При него срещите и обученията не са само интелектуални, а и енергийни и магични (ако мога така да се изразя) в смисъл, че той обучава и енергийните ни двойници, не само аналитичните ни умове. Много е интересно. Много често явление е да ходиш с него на семинар през деня и през нощта да го сънуваш :)

Споделям едно видео с него в ютуб /на английски/, където той говори на различни теми:
Неговата интернет страница с различни онлайн обучения - има много фри неща на английски, където, който иска може да гледа няколко видео урока и да създаде собствено мнение. -> https://ontogony.com/

Много кратка негова автобиография на български - https://elivasileva.com/bg/instruktori/carlos-de-leon

Информация за събитието, което ще правим в София - https://elivasileva.com/bg/sabitia/carlos

Лека вечер на всички!

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Ели, предложи му друго!

Цитат
Неговата интернет страница с различни онлайн обучения - има много фри неща на английски, където, който иска може да гледа няколко видео урока и да създаде собствено мнение. -> https://ontogony.com/
 

 :lol:

Предложи му :

Васко транслатора;
Отговаря на всички езици!

Ето го:

https://vasco-electronics.bg/vsicki-produkti/?gad_source=1&gclid=Cj0KCQjwjLGyBhCYARIsAPqTz19BvmN6W7gY-IJ_9TmHTEw17tVYCnnuY4sqmV_qzKCfueWz5_r8evkaAtokEALw_wcB

78 езика...
« Последна редакция: Май 21, 2024, 20:10:19 pm от Noris »

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
https://elivasileva.com/bg/sabitia/sanishta-24-06-2024

Ели, какво означава да тълкувам сънищата си?!
И да плащам даже?;
35..лева ..ли беше.
Баба ми винаги ми казваше прати ги на пазара , и на този, който ти ги е пратил. И аз така ги тълкувам , пращам ги обратно към прожектора на инициативата
 P s

Ще ти кажа само 2 неща!
Не е възможно да инициираш духовност,! И същевременно да искаш пари от хората за тълкуване на сънища.
Несъвместимо е !
« Последна редакция: Май 22, 2024, 05:26:22 am от Noris »

Неактивен eli

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 171
Noris, аз съм психотерапевт. Вземам пари на хората за терапия, където използваме и сънищата си. Още Юнг на времето го е правил и други големи след него. Не си и помислям дори да разсъждавам дали те са били духовни или не.  :unknown:
 
А всъщност тя духовността няма нищо общо с това дали някой взема пари за терапия или не. Тя никога не е била противоположност на материалното. Но в нашата криворазбрана цивилизация не ме учудва.

Весел ден ти пожелавам!


Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Ели, аз те разбирам напълно и за мен си един много позитивен човек. Не ме разбирай погрешно и  персонално. И не към теб ми бяха помислите. Разбира се към Матрицата и духовенството...Използвах влизането ти във форума, за да уточним неща, които ни засягат всички, като човеци .
Как си обясняваш факта Сън че  е състояние, присъщо за всички бозайници. Една трета от живота ни преминава в спане. Това са сумарно около 20 години.
И искам да те попитам след като 20 години от животът ни преминава в сън, можем ли да програмираме този сън според нашата реалност. А, не според тяхната;
Примерно аз имам  доста опит със сънищата и сънувам осъзнато. Спя и знам, че сънувам. Ако сънят ми е хубав ...примерно, че съм на Малдивите...или в Бали,.на Бора Бора...се опитвам да го удължа. И да спра времето. И понякога успявам. Но ако ми се появи някой демон, който ми изпраща извращения на теми, които не понасям ...войни...убийства ..спирам съня.
Всъщност, ще ми е интересно да пуснеш в YouTube,целия семинар и да го обсъдим тук.
« Последна редакция: Май 23, 2024, 18:50:35 pm от Noris »

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 552
Би било интересно да чуем вашата гледна точка по въпроса. Какво мислите, че причинява дежавю и как бихте обяснили това явление?
Когато започнеш да разбираш истината, единствената цел остава да надграждаш себе си постоянно!

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Noris, аз съм психотерапевт. Вземам пари на хората за терапия, където използваме и сънищата си. Още Юнг на времето го е правил и други големи след него. Не си и помислям дори да разсъждавам дали те са били духовни или не.  :unknown:



Така е .
 И не знаех, че Фройд и Юнг са се сбили поради психоанализата...на човека, който не познават  :D

И, кои са тези големи след Юнг авторитети ?!

Цитат
Още Юнг на времето го е правил и други големи след него
 

 :unknown:
« Последна редакция: Май 24, 2024, 19:25:54 pm от Noris »

Неактивен eli

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 171


И, кои са тези големи след Юнг авторитети ?!

 :unknown:

Fritz Perls например, създателят на гещалт терапията.
« Последна редакция: Май 28, 2024, 19:00:52 pm от eli »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27