Автор Тема: Войната в Украйна - 24.02.2022  (Прочетена 10623 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен HomerCat

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 379
  • Vертикална Zеница и злобна душица...
Re: Войната в Украйна - 24.02.2022
« Отговор #75 -: Юни 11, 2023, 19:56:57 pm »
Тия дни търсейки едно нещо,попаднах на друго и то беше един лански пост на Фриц Спрингмайер за войната.
Не бих се учудил,ако сме един тип по класификацията на Майерс-Бригс,оказа се че имаме и сходно мислене по темата.
Но тъй като не съм го превел още,ще пусна един колаж.Понеже бех забравил за един мой "любимец" - ГошЕ Лазаровски.
Обичам да хейтвам и да иронизирам,а в случая мисля,че ми се получи успешно.Все пак,преценяйте сами.Вот так:

"Една голяма шахматна игра се играе върху целия свят...",("Алиса в Огледалния свят")

Неактивен HomerCat

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 379
  • Vертикална Zеница и злобна душица...
Re: Войната в Украйна - 24.02.2022
« Отговор #76 -: Юни 12, 2023, 15:30:07 pm »
Ето го споменатият материал от Спрингмайер.

Унищожение чрез диалектика
от Фриц Спрингмайер

Източник:
https://deprogramwiki.com/fritz-springmeier/fritz-springmeier-blog-post/destruction-by-dialectic-fritz-springmeier-blog-post-2022/

Бих очаквал, че ако вашите приятели са се засилили към скала, въпросът,който се появява в ума  ви е: „какво да кажа, за да ги спра?“ По същия начин питам как да обясня нещата така, че моите приятели в общността „Събудете се“(Awake community ) да напуснат диалектиката, която ще ги унищожи. Прочетете, за да видите доколко добре се справям!

Може би можем да започнем с преглед на някои основи, които мнозина в общността на Пробудете се вече знаят. Първо, светът е сцена със събития, ръководени от „скрита ръка“ (е, не толкова скрита, след като моите книги разкриха КОЙ, КАК, КАКВО и КЪДЕ на скритата ръка). Тази скрита ръка обича да създава контролирани конфликти, използвайки това, което се нарича Хегелова диалектика, за да установи планиран синтез (цел). Това е диалектиката, в която намирам, че мнозина са всмукани.

Преди години една важна клечка от илюминатите ми се хвалеше как контролира своята опозиция (общността на Awake) чрез Интернет. Те поставят своите агенти на ключови позиции в движението или на ръководни позиции и след това използват интернет, за да ръководят хората. Лидери, които мислят независимо, като мен, биват пренебрегвани или, ако е необходимо, биват вземани на прицел със скандални твърдения, за да ги дискредитират. Те също мътят водите на истината, така че хората да се откажат да я намерят.

ПОВТОРНО ИЗПОЛЗВАНЕ НА СЦЕНАРИЯ НА ХИТЛЕР.
Сценарият, чрез който  бе създаден Хитлер, е използван повторно за създаването на Путин. Ще обясня.

Кой е Путин? Преди да стане известен, в ранните си години, той беше протеже на Клаус Шваб и приятел на Хенри Кисинджър, чиято къща посещаваше. И Клаус Шваб, и Хенри Кисинджър са членове на Илюминати. Путин е член на ложа на Илюминатите, заедно с Кисинджър, Ангела Меркел, Арманд Хамър и Едуард Шеварднадзе, за да назовем само няколко. Ангела Меркел изигра ключова роля в това Германия да стане зависима от руския газ(*).


(*).От мен -  Северен поток ли се казваше тръбопровода,дето некой го взриви...Според Насобин това са били т.нар. англосакси (антишвабоидна фракция),които са искали да поставят Германия „под себя“(под себе си,под тяхно влияние),за да пресекат зависимостта на Дойчланд от Раша Фаша.Ако помните,дойчовците в началото не помагаха на Украина,а сега и танкове дават.
Задкулисно им коригираха наратива.Яаа,яаа,вундаба...нали.


Хитлер е бил известен като der Fuhrer ("лидерът"), такъв е и Путин, който е известен в Русия като "Вожд" ("лидер" на руски). Хитлер излага плановете си в Mein Kampf (всъщност написан призрак) и след това създава Третия райх (Райх = империя).
Плановете на Путин са изложени в книгата на Михаил Юриев „Третата империя: Русия, каквато трябва да бъде“ (2006).
Хитлер имаше своята нацистка идеология, а тази на Путин е Руската православна църква, която е продължение на СССР и руското правителство в продължение на много години. КГБ бяха поставили свои хора в нея, за да я управляват отдавна. Така че не е изненада, че Путин, бившият шеф на КГБ, също продължава да я използва.(*)


(*). От мен - Руски православен фашизъм,чували ли ст?Вижте:

https://www.youtube.com/watch?v=VIyStr7LIRk

Нацистки поздрав плюс „Христос воскресе“. На 3:28.Орки,блять!
А черно-жълто-бялото знаме е на т.нар. имперци.Виждал съм го и на митинги на Коцевите Безрожденци,но сега не можах да намеря...ни една не излезе,а и нетът ми е бавен.


Нека прегледаме сценария, довел Хитлер на власт. Пангерманизмът е съществувал много преди Хитлер. Първата световна война се случва и Германската империя губи, а съюзниците налагат диктата, който лишава Германия от 19 колониални области и 10 области от същинска Германия. Последва слаба демокрация с хиперинфлация и произтичащият от нея глад. От тази беда германският народ избира Хитлер. Хитлер започва да превзема територия, „за да защити германците“; в началото е лесно.

По същия начин ВеликоРуската концепция е стара. СССР губи Студената война и неговата империя е лишена от 6 нации от източния блок, а също така 12 автономни републики се отделят в независими нации. Следва слаба демокрация и Елцин е насочен от МВФ (организация, управлявана от илюминати) да даде на икономиката шокова терапия, която води до хиперинфлация и глад. От тази беда излиза Путин. Путин, в съответствие с книгата Третата империя, напада Грузия през 2008 г. и след това анексира Крим. Сега имаме сериозна криза с войната в Украйна, която е най-сериозната, най-голямата война след Втората световна война.
Всичко в съответствие с Третата империя.

Мейн Стрийм Медиен (MSM , МСМ) скрипт.

Един от аспектите на това как илюминатите правят сценарии е, че ще има скриптове в скриптовете. Един от тях е „либералният“ сценарий, че Тръмп и Путин са приятели и че поддръжниците на Тръмп са фенове на Путин. Всичко това се връща към историята на msm, подпомогната от контролираните от илюминати ФБР и ЦРУ, че Русия се е намесила в президентските избори през 2016 г.

Историята е, че Путин е организирал операция срещу Хилари и операция в подкрепа на Тръмп чрез такива неща като тролове.
Тръмп е представен като социопат, който обича Путин. Сега той е изобразен като подкрепящ нахлуването, изнасилването и ограбването на Украйна от Путин. Предполага се, че руските тролове са мобилизирали поддръжниците на Тръмп да гласуват за него през 2016 г. и са му помогнали да открадне изборите. Хилъри се оплака, че Тръмп е откраднал изборите. [Така че, когато демократите ги откраднаха през 2020 г., на демократите не им пукаше,че унищожават изборния процес.]
 
Има известна истина в тези твърдения. Руското правителство. прави много пропаганда чрез интернет. Руското правителство. има „фабрика за тролове“ в северозападния район на Санкт Петербург(*) на ул. Оптиков, която се нарича Агенция за интернет изследвания, с прикритието, че е компания за разработка на софтуер, която изследва общественото мнение. (Това за първи път беше доведено до общественото внимание от Александра Гармажапова, която работеше там, през 2013 г.) Руското правителство. се опита да раздели американците по нашите разломи. (Имайте предвид,че това е програма на илюминати.)


(*).Не знам дали това е същия обект.Вижте втория коментар:

https://www.dnes.bg/rusia/2022/05/01/rusiia-e-prevyrnala-stara-fabrika-v-sankt-peterburg-vyv-fabrika-za-trolove.528690

„РФ ако не беше пред разпад,никога не би нападнала суверенна държава със свободно и демократично избрано правителство.Тази война е нужна на Кремъл за да оцелее в ,,светлото бъдеще''.Оправдавам ги напълно

Това е ТРОЛ.По тая логика,ако Раша Фаша нападне и нас ще ги оправдае,да?РФ не е пред разпад,а в частична разруха точно заради Путлер и други преди него,за които руските ултрапатриоти казват че са вредни за Русия.

Полковник Владимир Квачков разобличава антируската политика на Путин (2020г.)
https://www.vbox7.com/play:792555309e


Бил Гейтс, член на илюминатите, заяви, че политическата поляризация в САЩ „може да сложи край на всичко“ (чрез гражданска война). Той трябва да знае, тъй като е един от елита, който планира това и работи за осъществяването му. MSM каза, че тези политически разделения са причинени от 1. Расизъм, 2. Капитализъм и 3. Алгоритми на социалните медии. Или да кажем това по друг начин, 1. Тръмп и бели хора, 2. Хора като Тръмп и 3. Хората, които имат свободата да правят каквото искат според начина, по който мислят. Бих изразил нещата по следния начин: нашата нация е разделена заради агенти на илюминати като Джордж Сорос и неговото финансиране на Антифа; Радикалните социалисти харесват лидерите на BLM (не капитализма). И трето, Федералният резерв, който тихомълком налива трилиони долари към елита, докато тихо поема контрола над всички банки.

(*).BLM,предполагам,че има предвид това:
https://blacklivesmatter.com/

Така че много се случва с всички тези скриптове, които се изпълняват. Общността „Пробудете се“ е водена да подкрепя Путин и да повтаря руската пропаганда. Това дискредитира конспиративната общност и ще доведе до още по-голяма катастрофа, защото тези патриоти се нареждат не само срещу правителството на САЩ, което се е заело да спре Путин в Украйна, но и срещу повечето американци, които според мен в голямата си част подкрепят Украйна в защитата ѝ на своята нация. Ето защо се свих, когато средносрочните кандидати „Америка на първо място“ искаха да намалят разходите, за да помогнат на Украйна. Вярвам, че можеха да се справят по-добре, ако бяха останали неутрални по въпроса. Когато една муха се фиксира, тя може да бъде удряна; няма нищо лошо в това да не стоите твърдо, а да кажете, че ще проучите проблема, когато трябва да се реши.

РУСКИТЕ ЛЪЖИ ПОДХВАНАТИ(издигани) ОТ AWAKE ОБЩНОСТTA.
Русия не се е опитвала да победи Украйна, но когато го направи, ще избърше пода със САЩ. Украйна е нацистка страна, която продава повечето от оръжията, които НАТО й предоставя. Сега страните от НАТО са беззащитни, защото са дали толкова много.
Путин наистина защитава света от НАТО и илюминатите.

РЕАЛНОСТ.
Руският елит е тотално корумпиран, включително Путин. Корупцията е системна, тъй като по-ниските нива копират шефовете си. Също системно е „yes men“. Никой не иска да каже, че „императорът няма дрехи“(царят е гол), защото ако го направите, губите работата си. Така че армията им е бъркотия, от лоша логистика до лошо ръководство. Русия даде най-доброто от себе си в тази война, което беше невпечатляващо до патетично. Това е, което очаквах, защото руската армия беше надценена от МСМ. Въпреки че 40-те нации, предоставящи доставки на Украйна, са били щедри, не знам нито една, която да е безразсъдно беззащитна от това, че е дала твърде много. Действията на Путин допринесоха за редица цели на илюминатите, обезлюдяване, травматизиране, глад и финансови затруднения за всички страни. Тази война не е заради фалшивите причини на Путин.Тази война не помага на Русия, тя постига целите на илюминатите. Путин не следва ученията на Христос; той може номинално да е християнин, но това е размерът на нещата. Ако иска да се отърве от нацистите, той има много в собствения си заден двор.(*)


(*).Пак съм аз с един-два примера.
https://www.youtube.com/watch?v=AbC8148uS7M

Този бот казва,че е дошъл да се бори с нацистите.







В далечината е руското знаме,по-близо - това на имперците,а най-близо е знамето-диагноза на Рашисткия оркланд.


Всяка нация има право на самоотбрана. Ако Червен Китай нахлуе в САЩ, Американците биха защитили нацията си. Те няма да кажат: „В нашата нация има корупция, така че не можем да я защитим“. Всички нации имат корупция, включително Украйна, но все пак има право на самозащита. Американците не биха казали: „Някои американци харесват Китай повече от Америка, така че нямаме право да защитаваме нацията си.“ Вероятно около 90% от украинците мразят Путин и Русия. Тези 10%, които харесват Путин, не го оправдават. Това беше същото извинение, което Хитлер използва многократно: Трябва да защитя германците. Руската пропаганда представя украинците като преследващи руснаци и проруски украинци. Ще е необходима статия, за да се разбият преувеличенията/погрешните твърдения. Защо поляци и германци не се разбираха преди Хитлер да нахлуе? Защо обикновено се разбират днес? Без хора като Путин и Дугин и т.н., утежняващи нещата, както направиха Хитлер и нацистите...тогава повечето хора щяха да живеят в мир.

Тук, в САЩ, имаме върху какво да се фокусираме. Изправени сме пред 50 милиона камери в тази нация, свързани с интернет. Те носят лицево разпознаване. Всичко за всеки от нас се следи от компютрите BEAST. Скоро всичко това ще бъде свързано с последното парче, CBDC (програмируеми цифрови пари), което ще даде на правителството. пълен контрол върху вашите финанси и разходи. Ще съответства на REV 13 и 14, където не можете да купувате или продавате без разрешението на Звяра. Междувременно нашият Федерален резерв тихомълком превзе всички наши банки. Америка има нужда от вас. Не ставайте жертва на пропагандата на която и да е страна в тази измислена ненужна война. Украйна не е заплаха за САЩ, така че не я третирайте като такава.
Не се дръжте като предател на нацията си, като подкрепяте Русия и нейната пропаганда. Борбата, пред която сме изправени в нашата собствена нация, е обезсърчаваща. Нека се съберем, за да оцелеем. Нека бъдем миротворци(*), както ни моли Христос, и насочим усилията си към това, което се случва тук!


(*).Миротворци как?Когато си нападнат,мирът се постига не като просто отблъснеш агресора,а като му набиеш канчето на негова територия.Пример-доказателство - разгрома на хитлеристка Германия.

А на „миролюбците“ ще кажа - Добре,че Опълченците на Шипка не са били п!чкосани пацифисти като вас!
Украина е на своята Шипка.Или ако предпочитате - Курукшетра,както се изрази Насобин.





Имперските знамена,за които казах не ми излизат засега с гугъла,но и нетът бави и не зарежда добре.Някъде из папките помня,че съм си записал някои,но не мога да ги намеря сега.Странно,че не ми излизат снимките,но Матрицата може би си прави шега,образно казано.Попаднах на снимка от митинг на коцевисти - вижте колажа:


"Една голяма шахматна игра се играе върху целия свят...",("Алиса в Огледалния свят")

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 538
Re: Войната в Украйна - 24.02.2022
« Отговор #77 -: Юни 13, 2023, 18:35:29 pm »
Цитат
Преди години една важна клечка от илюминатите ми се хвалеше как контролира своята опозиция (общността на Awake) чрез Интернет. Те поставят своите агенти на ключови позиции в движението или на ръководни позиции и след това използват интернет, за да ръководят хората. 

Стига си писал глупости за важни клечки.
Какво е важна клечка?!
Елементарен си дори и с котките си, домашни любимци. ..Те са преивързани към теб от необходимост, но не са зависими от мотивите за свобода.
Котките ти имат ли достъп до интернет примерно, да се освободят от теб ?!
« Последна редакция: Юни 13, 2023, 18:39:04 pm от Noris »

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 538
Re: Войната в Украйна - 24.02.2022
« Отговор #78 -: Юни 13, 2023, 18:49:49 pm »
Имах, като дете папагали в клетка и реших да ги пусна на свобода...защото разбрах, че тяхната свобода, като животни в клетка е по ценна "

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 538
Re: Войната в Украйна - 24.02.2022
« Отговор #79 -: Юни 13, 2023, 19:16:46 pm »
Цитат
Имперските знамена,за които казах не ми излизат засега с гугъла,но и нетът бави и не зарежда добре.

И как те бавят тези имперски знамена и Гугъл,

 :D.Норнален ли си?!...

Неактивен HomerCat

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 379
  • Vертикална Zеница и злобна душица...
Re: Войната в Украйна - 24.02.2022
« Отговор #80 -: Юни 13, 2023, 22:20:16 pm »
:D.Норнален ли си?!...


Не знам.Не съм психиатър,не мога да преценя.
И понеже не съм психиатър,не мога да преценя и не бих се наел да твърдя,че ти си нормална.
« Последна редакция: Юни 13, 2023, 22:24:32 pm от HomerCat »
"Една голяма шахматна игра се играе върху целия свят...",("Алиса в Огледалния свят")

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 538
Re: Войната в Украйна - 24.02.2022
« Отговор #81 -: Юни 14, 2023, 04:50:41 am »
Можеш в Гугъл да провериш, ако нетът не  ти забавя  и имаш пари да си го платиш ...Не е нужно и психиатър да си, за да натиснеш гугле  .. Е, няма нищо да откриеш  за мен лично, защото не посещавам  нито психолози, нито психиятри.
Не се вмъквам просто в графите им на обучение и на развитие .
Я, ми кажи сега Зеленски и Путин кои психиатрии посещават?;..
А, войниците от НАТО, къде са регистрирани?;
Да се замерят с гранати, че и небето да превземат над Германия тези дни.
Можеш ли да натиснеш гугле и да откриеш психиатъра им, който ги е изпратил в небето?;.

Смешник .. :D







 
« Последна редакция: Юни 14, 2023, 05:10:39 am от Noris »

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 538
Re: Войната в Украйна - 24.02.2022
« Отговор #82 -: Юни 14, 2023, 05:59:13 am »
А, знаеш ли ( гугле - бот - котка Honer),  тези дни къде ще се съберат с частни хеликоптери за да решават съдбата ни тайнo!...Макрон, Шолц, Зродер...Зеленски..
Не знаеш! Щот Google няма да го отбележи . Но и аз ще го запазя в мълчание

Неактивен HomerCat

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 379
  • Vертикална Zеница и злобна душица...
Re: Войната в Украйна - 24.02.2022
« Отговор #83 -: Юни 15, 2023, 12:44:24 pm »
Норис,ще отговоря накратко на два от въпросите ти,но няма да ставам съучастник на опитите ти да разводняваш темите.
Когато някой от твоите бисери ми хареса,ще го изваждам в специална тема в раздела „FUN“,където на твоите офтопици ще отговарям с полушеговити подсказки с елементи на синхромистицизъмност...ако някой успее да намери...
Ето два примера:


Я, ми кажи сега Зеленски и Путин кои психиатрии посещават?;..
 

Моето предположение:




Смешник .. :D

Да.В определен смисъл,който не схващаш.



.....


Вместо инфо за обстрели и маневри,защо не разгледаме някои от акторите в театъра на военните действия.
Конкретно за Руското Имперско Движение.Бях позабравил за тази формация и когато реших да си припомня сайта им се оказа,че няма достъп.
Чичо Сам ги е турил в списъка на терористичните организации.Всъщност и Министерството на правосъдието на РФ ги беше турило в списък на екстремистки организации.Сайтът може и да е блокиран,но Телеграм каналът на РИД не е.Ще преведа някои неща от там,също и постове от други канали,препратени (forwarded) на техния.Но първо,нали и „Ние сме (в) НАТО“ ,дет‘ се вика,една информация от престижна съюзническа институция.

Източник: Станфордски Център за международна сигурност и сътрудничество.
https://cisac.fsi.stanford.edu/mappingmilitants/profiles/russian-imperial-movement#text_block_22704

Организационен преглед
Изпълнително резюме

Руското имперско движение (РИД) е крайно дясна, расистка войнствена организация, базирана в Санкт Петербург, Русия.
Основана през 2002 г., групата насърчава етническия руски национализъм, застъпва се за възстановяването на руския царски режим и се стреми да подхранва екстремизма на бялото превъзходство на Запад. RIM поддържа контакти с неонацистки и групи за превъзходство на бялата раса в цяла Европа и Съединените щати. Групата е предоставяла военизирано обучение на руски граждани и членове на организации с подобно мислене от други страни в своите съоръжения в Санкт Петербург. Членовете на въоръженото крило на РИД, Имперският легион, са се сражавали заедно с проруските сепаратисти в Източна Украйна и са участвали в конфликти в Либия и Сирия.. Освен с ултранационалистическите си убеждения, РИД е известен със своите антисемитски и антиукраински възгледи. През април 2020 г. Държавният департамент на САЩ включи РИД в списъка на Специално обявените глобални терористи (Specially Designated Global Terrorist  - SDGT). Това е първата бяла расистка група, определена като SDGT.

Наратив на групата

Станислав Анатолиевич Воробьов основава Руското имперско движение (РИД) в Санкт Петербург през 2002 г. Първоначално групата привлече малко международно внимание, тъй като ранните операции на РИД бяха фокусирани до голяма степен върху руската вътрешна политика. RIM не фигурира на видно място в публичното пространство до 2014 г., когато започва да подкрепя сепаратистите в Украйна. Неговото въоръжено крило, Имперският легион, създаде програма за обучение, за да подготви руските бойци да се бият с правителствените сили. РИД привлече допълнително внимание през 2015 г., когато започна да утвърждава лидерска роля в транснационалното движение за превъзходство на бялата раса.

Стратегия
Идеология, цели, политически дейности, цели и тактики
Идеология и цели

Идеологията на РИД може да се счита за бяла расистка, монархистка, ултранационалистическа, проруско православна и антисемитска. Групата се застъпва за възстановяването на Руската империя отпреди 1917 г. и призовава руската държава да упражнява влияние върху цялата територия, населена с етнически руснаци.В преследване на тази цел РИД изпрати чуждестранни бойци да се присъединят към проруските сепаратисти в битка в Източна Украйна.РИД валоризира(*) институциите на монархията и Руската православна църква, като смята, че първата притежава цялата политическа власт, а втората цялата духовна власт.
Като такава, групата се противопоставя на настоящия режим на руския президент Владимир Путин.
Центърът Sova, базиран в Москва мозъчен тръст, който изследва руските екстремистки групи, отбелязва, че макар РИД да поддържа връзки с неонацистки групи, неговата собствена идеология не е неонацистка.


(*).Придаване, приписване или  придаване стойност на нещо.

В допълнение към целта си да възстанови царския режим в Русия, РИД се стреми да разшири влиянието си в крайнодясното движение чрез изграждане на връзки с организации за превъзходство на бялата раса в Европа и Съединените щати, привидно за защита на западната цивилизация.Като част от тази кампания РИД се опита да установи контакт с граждани на САЩ.Паравоенният курс за обучение на РИД подпомага тази мисия; лидерите го разглеждат като средство за подготовка на бойци за предстояща цивилизационна борба.На мюсюлманите е забранено да участват в програмата.
.....

(Това е най-обща информация за РИД,ако за някой не е известна.Има инфо и на български,но аз имам известен сантимент към Станфорд.А сега нека видим какво мислят/пишат от РИД за войната,Украина,путиноидите и кремълското ОПГ- да,това е от техния речник.Това е техния Телеграм канал,откъдето ще  изваждам преводи на някои постове с различна давност.Още не съм прочел всичко.От този дълъг вертикален поток,ако искам да покажа нещо от 2018 г. примерно,трябва да превъртам и после да покажа конкретния пост,та да се види,че преводът съответства на оригинала.

https://t.me/Rus_imperia 

Опцията Preview channel е за тези,които нямат инсталиран Телеграм.



Какво е "зърнена сделка" и с какво се яде.

Медиите на Путин пробиха ушите на населението с бръмченето си за така наречената "зърнена сделка".
Според Путин той я е сключил с колективния Запад само с цел да помогне на гладуващата Африка. Какво човеколюбие проявява гигантът на мисълта и бащата на руската демокрация! По думите му, това зърно, отгледано с толкова труд от руснаците, той е готов да изпрати в Африка абсолютно безплатно.

Какъв благороден жест на добра болка!(*) Всички са във възторг. Западът ръкопляска. Но нещо се обърка. Какво стана, та изведнъж Путин обяви, че сме били измамени?

(*). Изразът е „Какой блвгородный жест доброй боли!“ Игра с израза за добра воля.Б вместо В.
Е, първо, по някаква причина Путин се оказа толкова наивен, че по собствените му думи е бил измамен повече от веднъж.
Това поне вече е основата за признаване на дадено лице за професионално непригодно.Второ, дори и най-наивният човек разбра, че тази сделка няма нищо общо с превоза на зърно. А с какво има?

На езика на военната наука този информационен шум от Запада се нарича „операция за прикритие“. Прикритие за една проста и всъщност некрита от никого операция за изпращане на Ейбрамс, Брайдли и други оръжия на украинските сепаратисти.
Не е тайна, че доставката на всичко това през Европа е едновременно дълга и скъпа. Най-лесният, бърз и евтин начин е по море.
Както се казва - Ню Йорк - Одеса - побратимени градове. Така вървеше и отива цялото военно оборудване от САЩ. Но вие питате - но нали все пак всички проходи в Черно море се контролират от руския флот. Е ,да. За това е "зърнената сделка".

Дори студент първа година от философския(или филологическия - филфак) факултет не може да не забележи това. Невъзможно е да не забележите това, дори ако просто прочетете заглавията на новините в Интернет.
Но Путин „не забеляза“ това,нито прехвалените руски слабовици(Иронизиране на т.нар. силовици).
И има само един извод - или цялата кремълска група се състои от малоумници, което е малко вероятно, или многоходовникът знае какво прави и това вече намирисва на държавна измяна.
А сега да се върнем към съвсем пресното путинско- „Обмисляме да се оттеглим от Зърнената сделка“ – Путин.

Ако човек е знаел какво прави, ако е тръгнал за това с отворени очи и изведнъж започне да плаши уважаваните партньори с отказ и в същото време, като по  Фройд, се оплаква, че е бил измамен,тогава това може да означава само едно - обещали са  му нещо в замяна на безпрепятственото снабдяване с „Абрамс“(на Украина). Нещо, което е много важно и интересно за него, но пак го зарязаха.Можем само да предположим, че това "нещо" е много важно за него и знаейки характеристиките на Сиделеца(*), можем да предположим, че става въпрос за парите, които той е изнесъл на Запад.
И това е нито повече, нито по-малко от 300 милиарда долара. Както казва известният герой от Брат 2 - "Белкин, с такива пари не се рискува !!!".

(*). Сиделец (остаряла дума) 1.Чиновникът, продавачът в магазина. 2. остарял. 1) Който е в обсадена крепост, обсаден град. 2) Арестант, затворник.
Но тук е лошият късмет - уважаваните партньори го изоставиха(излъган). Отново! Но нашият герой, той е благороден и вярва в човешкото благоприличие. Освен това винаги му обясняват, че това са временни затруднения. Е, точно като на Саддам Хюсеин. Основното нещо сега е да не свършим като Саддам Хюсеин. Това е, което нашият герой не може нито да разбере, нито да приеме.

*****
 




"Една голяма шахматна игра се играе върху целия свят...",("Алиса в Огледалния свят")

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 538
Re: Войната в Украйна - 24.02.2022
« Отговор #84 -: Юни 15, 2023, 19:02:50 pm »
Цитат
Норис,ще отговоря накратко на два от въпросите ти,но няма да ставам съучастник на опитите ти да разводняваш темите.

Точно от това се опасявах тези дни, че ще разводняваш темата с гоогле ( голоти), вместо да отговориш на съществения ми въпрос.
Къде и защо се събраха тия дни Макрон , Шьолц, Зродер, ,Зеленски...и други..Базата я има в ПР...но аз съм до тук..
Все пак не съм ти леля да те люшкам и забавлявам .

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 538
Re: Войната в Украйна - 24.02.2022
« Отговор #85 -: Юни 15, 2023, 19:32:11 pm »
Хайде, Хомер  :),предизвиквам те.

Попитай, котките си къде се събраха (онези)... и какво решиха на тази сбирка?!
Поне базата да ти намекнат и никога повече няма да те връщам назад...
« Последна редакция: Юни 15, 2023, 19:41:24 pm от Noris »

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 538
Re: Войната в Украйна - 24.02.2022
« Отговор #86 -: Юни 26, 2023, 20:47:06 pm »
И понеже знам, че никоя досадна котка няма да ви даде отговор на въпросите ви, освен да се навре в краката ви за да я нахраните и съжалявате, което си е истинска досада от животинския свят.
За разлика от птиците или костенурките, рибите. ..дивите  животни.   
 (Може би и затова не понасям котките ..)

Ще се върна на темата и по точно  къде тайно се събраха " онези"
Отг.
На Бартоломей 

И има общо и с нибилунгите на "Вагнер" и 12 порти към кухата Земя .

Подробности:

https://www.parallelreality-bg.com/statii/izvanzemen/secretbases/557-2015-09-04-18-30-00.html




Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 305
Re: Войната в Украйна - 24.02.2022
« Отговор #87 -: Юни 27, 2023, 08:59:18 am »
Тая Ищарката/Изида бая фаща окото....
И с тия дългите крака, да брулиш орехи с нея...
 :D

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 305
Re: Войната в Украйна - 24.02.2022
« Отговор #88 -: Юни 28, 2023, 15:20:17 pm »

Путин разпуска в отпуск симфоничен оркестър Вагнер поради отдавна планираното им европейско турне, което стартира във Варшава, София, после и в други градове и държави на континента..... с главен готвач диригент -Пригожин.
Билети - Евентим и МО...
 :blum1:

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 538
Re: Войната в Украйна - 24.02.2022
« Отговор #89 -: Юни 28, 2023, 17:54:57 pm »
Добра насока Полша.

Вагнер трябва да спре произведенията си на манипулация или да промени сценария си

Пръстенът на нибелунга“ (на немски: Der Ring des Nibelungen; Nibelung – „дете на тъмнината“) е цикъл от четири немскоезични епични музикални драми, композиран от Рихард Вагнер. Това е колосално по своите мащаби музикално произведение.Сюжетът е взет от германско-скандинавската митология и средновековната поема „Песен за нибелунгите“. По нея Рихард Вагнер създава гигантска музикално-драматична епопея, в която изразява идеите, вълнували го през целия му живот.


P s

Представете си тайна военна група, за която никой не говори и всички замесени отричат официалното ѝ съществуване. Въпреки това има достатъчно публични данни, че тя е замесена в множество конфликти на различни точки по света

https://www.svobodnaevropa.bg/a/31406569.html

Защо медиите повтарят по 24 часа едно и също ..?

Елементарно е, но явно забранено и недостъпно за тях да го цитират  официално в пресата си.



« Последна редакция: Юни 28, 2023, 18:13:23 pm от Noris »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27