Автор Тема: Коронавирус 2019nCoV  (Прочетена 44700 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 523
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #465 -: Март 16, 2022, 20:28:40 pm »
https://bg.m.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B0_%D0%B7%D0%B4%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%B0_%D0%BE%D1%80%D0%B3%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F

Световната здравна организация (СЗО, на английски: World Health Organization, WHO; на френски: Organisation mondiale de la santé, OMS) е специализирана агенция на Организацията на обединените нации (ООН), която функционира като координиращ орган на международното здравеопазване. Учредена е на 7 април 1948 г., с централа в Женева, Швейцария и наследява мандата и ресурсите на Здравната организация, която е агенция на Обществото на народите (ОН).
Целите на СЗО са постигане на възможно най-високо здравно равнище на всички народи. Здраве, според дефиницията дадена в конституцията на СЗО, означава не просто липса на болести и недъзи, а цялостно физическо, психическо и социално благосъстояние.

Идеята за установяване на международен орган, който да следи за проблемите на общественото здраве, се заражда с формирането на законите на международното право в края на 19-и и началото на 20 век. На 9 декември 1907 г. в Рим е сключена конвенция за създаване на Международната организация на здравеопазването от правителствата на Обединеното кралство, Белгия, Бразилия, Испания, Съединените американски щати, Франция, Италия, Холандия, Португалия, Русия, Швейцария и Египет.[1] Тази организация се състои от представители на подписалите страни.

.......

Всъщност, може да прочетете подробностите за създаването на СЗО и структурата и в Wikipedia

Включих се защото отдавна ме терзае въпросът, как да излезеш от СЗО като човек или държава отговорен сам за себе си, постъпките си и  здравето , без да се нуждаеш от тях и установих, че трябва да не си член на ООН ..
..
https://bg.m.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D1%8A%D1%80%D0%B6%D0%B0%D0%B2%D0%B8_%D1%87%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%B8_%D0%BD%D0%B0_%D0%9E%D0%9E%D0%9D

Понастоящем в ООН членуват 193 държави. От всички международно признати държави, единствено Ватиканът не е член на ООН.

И, какво излиза?

Че, Ватиканът няма нужда от СЗО, защото е наясно от къде идват бесовете и болестите на народите в телата им.

И може да ги премахва, било то с
вяра  или екзорсизъм. Но ме притеснява, че последният папа повярва в СЗО, а не в Бога, като ги призоваваше да се ваксинират и влизат в храмовете с маски ( което явно е  унижение в очите на Бога) . Също е и плашещо за всичко, което се случва в момента. Мислех в началото на пандемията, дали това постоянно задължение да си с маска дори и всерд природата , не е вид сатанински ритуал, подготовка за противогазите, които биха ни подали, като нов вид защита от самите тях в една ядрена война...т е .ако има оцелели .. и се надявам да греша.


Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #466 -: Септември 16, 2022, 11:31:47 am »
Цитат
   Нещата са много по-сложни и рафинирани, за да си мислят шебеците че с магниче или УВ лампа може да се хване манипулацията в ДНК-то на хората. Промените ще се проявят най-рано след 2-3 г. и определено няма да са във вид на светещи цифри на челото...     

Блеки, ей тука хората обясняват как ще се развият нещата.
Има вече образувана прокурорска преписка № 10729/2022" срещу деянията на кунчо/ архангел кунчев/ (нарочно с малка буква), членовете на НОЩ ,двама бивши министри и оня с мустаците, дето го бяха обявили за мъртвец пък той жури в България търси талант.....


Гарван - гарвану око не вади, тъй че хич не се надя на 'справедливост'......

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 523
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #467 -: Септември 16, 2022, 18:18:00 pm »
Самоцитирам се от мой преден пост:

Цитат
Целите на СЗО са постигане на възможно най-високо здравно равнище на всички народи. Здраве, според дефиницията дадена в конституцията на СЗО, означава не просто липса на болести и недъзи, а цялостно физическо, психическо и социално благосъстояние.

Идеята за установяване на международен орган, който да следи за проблемите на общественото здраве, се заражда с формирането на законите на международното право в края на 19-и и началото на 20 век. На 9 декември 1907 г. в Рим е сключена конвенция за създаване на Международната организация на здравеопазването от правителствата на Обединеното кралство, Белгия, Бразилия, Испания, Съединените американски щати, Франция, Италия, Холандия, Португалия, Русия, Швейцария и Египет.[1] Тази организация се състои от представители на подписалите страни.

От тук споделям мой опит в борбата със СЗО:


Матей 17:20
Библия, ревизирано издание
20 (A)Той им каза: Поради вашето маловерие. Защото, истина ви казвам: Ако имате вяра колкото синапово зърно, ще кажете на тази планина: Премести се оттук там и тя ще се премести; и нищо няма да е невъзможно за вас.

И това:

"Матей 21:21
Библия, ревизирано издание
21 (A)А Исус отговори: Истина ви казвам: Ако имате вяра и не се усъмните, не само ще извършите стореното на смокинята, но даже ако кажете на този хълм: Вдигни се и се хвърли в морето!, ще стане. """

« Последна редакция: Септември 16, 2022, 18:21:02 pm от Noris »

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #468 -: Септември 17, 2022, 02:43:28 am »
Норис/ГАЛ, наясно съм със тая "практика", обаче как ще коментираш долното видео?
Къф зор ги е подгонил, че се опитват да "съживят" подобни послания /внушения?
Аз не съм съгласен с посланието. Нали знаеш Правилата!


Дънов - мънов ми е през крачола.

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 523
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #469 -: Септември 21, 2022, 22:08:32 pm »
Норис/ГАЛ, наясно съм със тая "практика", обаче как ще коментираш долното видео?
Къф зор ги е подгонил, че се опитват да "съживят" подобни послания /внушения?
Аз не съм съгласен с посланието. Нали знаеш Правилата!


Дънов - мънов ми е през крачола.

Паци не знам как имаш нерви да изгледаш подобно видео,от около 55мин. което не казва нищо ново .
Погледнах го отчасти и смятам, че призивът на това видео е към съживяване на славянския ДУХ.
Което, не означава че ще събуди човешкия такъв.
Дънов, се прекръства в Бениса Дуно, на Арбанаси, когато Дух се вселява в него
Обучаван е в Америка. И защо ли ще трябва, да се всели в него Дух, ( И ).. да изисква да запази славянския ДУХ и традиции?!
Тук е разковничето!
Същият въпрос и на Путин би трябвало да бъде зададен?! Христос, казваше че по делата им ще ги познаете. Защо е арестувал хора невинни, които отричат войната и не желаят военна служба и гният в затворите?!
"""""
П.п. Темата е за корона вирус и се отклоних, по преценка на админа , може да ми изтрие коментара.

Неактивен Fiery

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 542
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #470 -: Октомври 16, 2022, 18:06:31 pm »
Noris, на теб какво ти пука какво бил казал Христос?! Христ и ян ин е мръсна дума, по мои изчисления :) Турили са кръста на ин и ян, нали така...
- Не можем, ще паднем! - Елате до края! И те дойдоха. И той ги блъсна. И те полетяха!

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 523
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #471 -: Октомври 20, 2022, 16:17:27 pm »
Noris, на теб какво ти пука какво бил казал Христос?! Христ и ян ин е мръсна дума, по мои изчисления :) Турили са кръста на ин и ян, нали така...

Замислих се дали да ти отговоря?!
Самият, човек като замисъл не съответства на Божествения План.
Така, че ще изчезне като динозаврите , когато му дойде времето. Ин и Ян няма да му помогнат


Неактивен HomerCat

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 378
  • Vертикална Zеница и злобна душица...
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #473 -: Юни 15, 2023, 18:48:45 pm »
Този пост на РИД ми се стори уместен за тук.

https://t.me/s/Rus_imperia

Четвъртият пост от 25 май.


Руските левичари започват да се досещат, че техните господари и авторите на всичките им леви идеи, от комуно-марксизма до хомосексуализма с борбата за правата на зоофилите, подготвят цялото човечество и техните леви слуги да изградят глобален комунистически концентрационен лагер.

В които руските левичари биха искали да заемат позициите на стражи. Но, както се досещат, свободните места вече са заети и остават само двуетажните легла.

Всичко това ги натъжава и им просветлява мозъците.

Следващият текст не е наш, а точно на такива руски левичари, но с изправени и просветени мозъци.
.....

Директорът на СЗО призова да се подготвим за нова пандемия. Според него бъдещата пандемия ще бъде
„по-смъртоносна“ от т.нар. Ковид.
В самото изказване най-ясно проличава измамната същност на СЗО. Как може един служител да знае как се държат вирусите и как ще се държат в бъдеще? На какво основание прави такива твърдения? С какви инструменти какво и къде е изследвал?

Но такива въпроси не се задават от милиарди хора. Задаването на такива въпроси е твърде много работа за мозъка им.
По-лесно е да слушаш чиновник, който не се знае откъде е получил някакви познания, да сложиш намордник на тъпата си физиономия и послушно да инжектираш някаква слуз в себе си.

Единственото, което радва, е, че в руския етнос броят на хората, които задават единствените възможни въпроси в процентно изражение е по-голям от средния за планетата. И въобще,аз  прогонвам тази мисъл от себе си, но тя упорито долита в главата ми отново и отново: „А със сигурност ли всички същества, които могат да говорят, могат да се нарекат хора? ..“

.....

И аз отговарям: НЕ.
"Една голяма шахматна игра се играе върху целия свят...",("Алиса в Огледалния свят")

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27