Автор Тема: Коронавирус 2019nCoV  (Прочетена 20651 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Noris

• Малко Писал
  • **
  • Публикации: 252
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #390 -: Март 19, 2021, 16:35:52 pm »
Лично, изказвам съболезнования, към кончината на президента на Танзания.

Нека почива в мир Духа му  :hi:

Единствения в света,  който се обяви против НСР, и колко бързо го отстраниха.
Само преди седмици вицепрезидента си замина.

https://btvnovinite.bg/svetut/viceprezidentat-na-zanzibar-pochina-s-infekcija-ot-covid-19-tanzanija-prizna-za-problem-s-virusa.html

Не е ли странно?

Сега трябва да очакваме,
ново правителттво и президент, с нови хора, които ще обявят Тавзания за Hochrisikogebiet =  страна с много висок коефицент на зараза на вируса "

И ще въведат техните правила.

Жалко!

Неактивен Noris

• Малко Писал
  • **
« Отговор #391 -: Март 19, 2021, 17:58:01 pm »
Ще споделя нещо лично, че само седмици преди развитието на тези събития, интуицията ми дойде пре -много
Мислих си за този човек каква сила има като *единица*,  да им се противопостави, на СЗО,. и световни лидере..  и го свързах с Кадафи на Либия, как го изчистиха американските демократи.

И след седмици е обявен същия този човек за мъртъв с диагнза сърдечен инфаркт.

Чета в немските медии, че не му поставали истинската диагноза в Танзания....
и, предполагат че умрял, не от инсулт , а от корона вирус?.

И се опитват на момента  да вненлдрят медийно тази ЕС/НСР  диагноза и в нашите медии.

P.s

Сега, като разумни и интелигентни същеттва ( AI), искам да попитам в колко други страни на Земята вкл. служителите на НСР, има починали..
 " Президент " и " Вицепрезидент " заедно в рамките на месеци в енна и съща държава...?!...

Неактивен Noris

• Малко Писал
  • **
« Отговор #392 -: Март 19, 2021, 18:23:44 pm »
Продължение:

Защо, нашия КРЕТЕН " министър на здравеопазвенето, НАЛОЖИ,  14 днневна карантина, на хората завърнали се от Занзибар,с негативни тестове?

Логика:

Ако аз не се чувствам добре , болен съм ...ще трътна ли да пътувам? Ще си лежа в летлото ...

Защо ще ме тестваш?
Боже, мой!

Генетичен материал да събираш за нова раса, няма как да стане!
И да ползваш кретените от правителствата.
  :D

Неактивен Black Adder

• Доста Писал
  • Публикации: 1 786
« Отговор #393 -: Март 19, 2021, 18:33:56 pm »
Само преди седмици вицепрезидента си замина.
https://btvnovinite.bg/svetut/viceprezidentat-na-zanzibar-pochina-s-infekcija-ot-covid-19-tanzanija-prizna-za-problem-s-virusa.html
Не е ли странно?
Леко уточнение да внеса, преди време почина Вице-то на ЗАНЗИБАР, не на Танзания и не е Вицепрезидент, а е заместника на местния губернатор (кмет), тъй като Занзибар си е остров част от Танзания. В стремежа си за сензация обаче, журналята вкараха гръмкото название "вице-президент" и от там тръгнаха грешни тълкувания.
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен Noris

• Малко Писал
  • **
« Отговор #394 -: Март 19, 2021, 19:20:22 pm »
Привет, Блек
 :hi:

Занзибар, е част от Танзания!
Така е !

Цитат
тъй като Занзибар си е остров част от Танзания. В стремежа си за сензация обаче, журналята вкараха гръмкото название "вице-президент" и от там тръгнаха грешни тълкувания

Неактивен =======

• Малко Писал
  • **
  • Публикации: 379
« Отговор #395 -: Март 27, 2021, 23:07:12 pm »
ПЛандемията нямат намерение скоро да я отменят. На сайта на Световната банка ми се мярна някъде дата до 31 март 2025. Ако е вярно ми се мярна във Фейсбук един коментар, че във в?акси-те има наночастици и скенерите на летищата можели да хващат кой е в?аксан и кой - не.
Бил Гейтс си се изказа, засега... чак към края може би на 2022 г. А отново има пореден случай на заминал си от този свят от Астра-та.., толкова са "безвредни" тези експериментални в?кси...
Нарочно раздухване на паника, но светът се променя и за добро и за зло. Баланс да има...
Скоро ще започнат отново и за климатичните промени...

Неактивен Noris

• Малко Писал
  • **
« Отговор #396 -: Април 01, 2021, 20:28:46 pm »
И в Бялата Книга на ЕС, се дава този срок 2025..2030.на
План'Демията'
Още когато онова момиченце Грета, размятваше брошури в ООН и на Световни конференции, че се страхува за бъдещето на Земята, всичко вече беше планирано с увеличаването на CO2..диоксида и замърсяването на околната среда.
Бундестага преди да обяви Локдаун, за пандемия, се изпусна, като каза,че трябва да редуцира полетите и самолетните компании и си го направи, спокойно, като въведе " RKI- епедемия', от изпитани вирусолози, които са тръгнали да оправят Земята и населението, поради простата ппичина, че вече вируса се явява , като " " Институция "с " Вирусолози"
 :blum2:

Неактивен Noris

• Малко Писал
  • **
« Отговор #397 -: Април 01, 2021, 20:55:28 pm »
Всъщност ще ви издам и една малка тайна, без да реша за момента да я коментирам.
Грета, е аутист и е герой в защита на климата , Айнщайн и Тесла също са били аутисти , знам го от един мой немски преподавател, напълно обсебен от технологиите на Тесла.
Засягам тези въппоси, поради простата причина, че вече е докавано от учени, че ваксинацията с MMR ваксина , предизвиква аутизъм при децата.
И това ми въпросът?
Връзката на ваксините с аутизма?
Не знам дали тук хората са наясно с ваксините....но каквато и да е тя включва human embrion или човешки гени съчетани с такива на шимпанзета...
В официалната брошура на Астрата се казват официално тия неща.
А, и тук в Германия ми пращат постоянно писма и ги закачат официално на подлези.....за "Organspenden",
  преведено събиране и съхраняване на органи от трупове или живи"
Или предай си тялото и органите на "СЗО", преди да си умрял.

« Последна редакция: Април 01, 2021, 21:06:18 pm от Noris »

Неактивен d0n1

• Четящ
  • *
  • Публикации: 5
« Отговор #398 -: Април 02, 2021, 20:01:09 pm »
Засягам тези въппоси, поради простата причина, че вече е докавано от учени, че ваксинацията с MMR ваксина , предизвиква аутизъм при децата.

Може ли линк към изследването, което доказва, че ваксинация предизвиква аутизъм?

Неактивен Noris

• Малко Писал
  • **
« Отговор #399 -: Април 02, 2021, 22:41:00 pm »

Ето, тук може да погледнеш, филмът е документален, но е на немски, скоро ще бъде достъпен и на български.

https://www.kla.tv/14793

Накратко сценарият, разглежда прикриване на данни от CDC, националният институт на здравеопазването в САЩ, лично засегнати и увредени от ваксини деца и разказите на семействата им, изследвания и данни предоставени от лекари, университетски изследователи, биоинженери и сътрудници на CDC, подкрепящи страната на засегнатите съответно с факти и доказателства.

Също и тук, на англ., но е малко информацията.

https://www.tribute.ca/trailers/vaxxed-from-cover-up-to-catastrophe-official-trailer/16656/

Неактивен Noris

• Малко Писал
  • **
« Отговор #400 -: Април 11, 2021, 18:22:19 pm »
06.04.2021 Израел се завръща към нормалния си начин на живот.

https://honestlyconcerned.info/links/israel-return-to-normal-life-carmel-market-tel-aviv-06-04-2021-youtube/

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27