Автор Тема: Коронавирус 2019nCoV  (Прочетена 44688 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен dhdido

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #135 -: Април 01, 2020, 20:41:10 pm »
Homer cat, Каква е причината за самоцензуриране? Отговора е страх...
И ако разбереш от какво всъщност те е страх, това е началото на Свободата.

Ми то всичко се прави за да избият страховете на хората на повърхността. В момента е гадно за повечето хора (на мен пък ми е кеф, но аз съм си Глупак), но положението е и страхотна възможност и няма да се подобри ако всеки не се изправи сам срещу себе си. И да се прегърне! За да могат хората да разберат и интегрират страховете си. Мисля че докато това не стане за голяма част от човечеството, кризата няма да свърши (дори и това да стане на хартия). Ние сме тук, за да разберем че НЯМА ОТ КАКВО да се страхуваме...

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 522
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #136 -: Април 01, 2020, 21:24:06 pm »
Цитат
Аз имам собствен източник на вода, а и тока не е проблем, ако реша. А и всички в селото имат ПОНЕ по един кладенец. Ами ти (патко заспала :D), какво ще правиш ако трябва сама да се грижиш за себе си?

Явно не си наясно с информацията, кой как се грижи за себе си!
И, че.няма нужда от твоите съвети тук, освен ако не е изпаднал като ТЕБ  :D
( и че ти спряха ТОКА, и взе като магаре да ревеш..)
 :D

Неактивен dhdido

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #137 -: Април 01, 2020, 21:40:32 pm »
Забележете, че никъде  Noris не отрича същността си. Прочетете всичките и постове и вече ще можете поне отчасти да разберете менталността на "управляващите".

Noris, патенце заспало, не разбра ли че те използвам за пример. Въобще не ми пука как ще ме наричаш и как ще се опитваш да ме провокираш. Така само разкриваш безсърдечността си и на тези като теб. Това е рядка възможност за потребителите да видят истински психопат и начините по които те се опитват да управляват хората.
Призовавам собственика на сайта ДА НЕ изтрива постовете на Noris (дори и ако реши да я банне, защото си е позволила да дава мнение за това, кои съвети имат/нямат място тук).

Вашето време СВЪРШИ!

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 522
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #138 -: Април 01, 2020, 22:18:53 pm »
О ...мама миа...
тъпотия .., поне се посмях...с включването ти
 :D
Напомня ми на паразитите от жълтия форум, дето се блъскаха като хлебарки

 :D


Неактивен dhdido

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #139 -: Април 01, 2020, 23:04:00 pm »
поне се посмях...с включването ти
Не, не си се посмяла, само вмъкваш емотикони за смях (което ти отне 38 минути, за да се консултираш със своите).
Ти си неспособна да разбереш хумора. Една змия, поглъщаща мишка, не може да се засмее...
И сега се облизвате, очаквайки да хапнете поредната доза страх.
Игрите на Глада за вас започват...

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 522
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #140 -: Април 01, 2020, 23:40:01 pm »
Е, с това ти изказване напълно влизаш в списъка на параноиците!
Не знам дали има някой тук дето ти се връзва.
И кви са тия 38 минути...
..
За мен си поредния спамър,
закрил блога си и решил тук да реве...колко страх имал народа..И вземи се усети !
По 2-3  пъти на ден повтаряш страх във всеки пост...  и надмина  И " генерала" даже!  :D
Сори, но няма кой да ти се върже,освен някой новобранец.

За мен си елементарен!







Неактивен dhdido

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #141 -: Април 02, 2020, 06:04:40 am »
Блога ми не е "закрит", не е все още изтрит от Системата, просто съм спрял да пиша в него, защото е цялостен.

За елементарните хора съм елементарен, за такива като теб съм опасен. За теб различното мнение е или спам, или глупост. И въпреки това не спираш да задаваш въпроси и да говориш с Глупак. Вместо да изразиш градивна собствена гледна точка. Защото нямаш такава.

И отново повтарям - напиши че не си от синьокръвните/рептил, отричайки се по този начин от своите прадеди и да видим какво те ще ти направят...

Неактивен Fiery

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 542
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #142 -: Април 02, 2020, 08:31:34 am »



Аз съм това, което съм, ИМЕНО благодарение на баби, дядовци и внуци. Да са живи и здрави!

Само да та светна, че ИМЕНО благодарение на този Човек в момента съм без сутиен на устата и носа, нямам кафевичко отзад на гащите след всяко изявление на годжи, а само малко жълтичко отпред, ма от смях.



Е, не.... :D :D :D

"Лютви Ахмедов е известен и като автор на крилатата фраза „Рънътъ праи бурбътъ". Думите са изречени по повод храната в стола на един лагер, тогава на масата са един борец от лека категория и Ахмедов. Сервират им по тройка кюфтета и той възмутен възкликва, че не може и на двамата по 3 кюфтета, тъй  като "Рънътъ праи бурбътъ"!"


Та ти си онова, което си, благодарение на излапаното от дедите ти и лапащото се от внуците ти! Само ЧЕ "падащото в жертва" не се е преДАЛО САМО! Бая "работа" са хвърлили - заслужени благодарности.


Вече знам със сигурност каква е ролята ти в двойката ВИ.
Не че някога съм се съмнявала щото... Получава ви се.


*** Нещо като Първоаприлска шега, Пацо обича да се хили.
- Не можем, ще паднем! - Елате до края! И те дойдоха. И той ги блъсна. И те полетяха!

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #143 -: Април 02, 2020, 09:23:33 am »
Fiery,
Ми смешно ми е, понеже реагирате по един и същ начин. Неумението да се защитава позиция/мнение, ако щеш - кауза, винаги и без изключение води до опити за вменяване на неверни неща, хапчета, доктори и прочее, и манифестира безпомощност пред опонента. Конфронтацията не ми допада като вид общуване, и даже малко ме е яд, че вместо да се включиш със знания по темата, предпочиташ ролята на хейтър.  :nea:
Това между Норис и Дидо е......не знам, не мога в момента да намеря точната дума, и ще се въздържа от квалификации, но чух някъде че егото е лош съветник.
 :hi:


Неактивен dhdido

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #144 -: Април 02, 2020, 12:59:45 pm »
Паци, прав си за Егото. Аз разигравам съзнателно фалшиво Его, а Норис показва това, което е.

Но в тази кризисна ситуация това е напълно излишно. Затова аз няма повече да отговарям и да се занимавам с Норис, а ще опитам да давам неща, полезни за (поне част) от хората. И ще игнорирам всеки неин пост, все едно че не е написала нищо.

Неактивен dhdido

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #145 -: Април 02, 2020, 13:57:03 pm »
С оглед на горното ще ви разкажа какво научих днес. Наложи се да водя колата на ремонт. И монтьорите (поне двама от тях) ми казаха че са изкарали болест със всички (включително и липса на вкус и мирис) описани от медиите симптоми в края на януари!
И не са ходили на лекари (защото не са здравно осигурени, като мен), а са се оправили сами след четири дена и различни самоизписани от тях лекарства в аптеките.
Което води до интересна идея - дали не искат масово тестване, защото ще се разбере че голяма част от хората вече са преминали през коронавируса. И ако си мислите че масовото тестване ще излезе скъпо, вижте колко скъпо ще излезе сривът на икономиката, който се извършва в момента.

Неактивен sunin

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 235
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #146 -: Април 02, 2020, 17:28:03 pm »
Съвременните диктаторчета започнаха вече:

Филипинският президент Родриго Дутерте е наредил на силите за сигурност да стрелят на месо по всеки, който наруши извънредните мерки за сигурност, обявени заради разпространението на коронавирус, предаде ТАСС.

"Моята заповед към служителите на армията и полицията е следната: Ако възникне проблемна ситуация, която заплашва вашия живот  – стреляйте на месо по тези, които ви заплашват! Тези хора няма да създават неприятности от оня свят", е заявил вчера държавният глава на азиатската островна страна в телевизионно обръщение към нацията.

Полицията в столицата Манила в сряда е арестувала около 20 души, протестирали срещу високите цени на стоките от първа необходимост. Стойността на някои продукти е скочила в пъти, посочи още ТАСС.

В страната са били регистрирани 2300 души, заразени с коронавирус и почти 100 смъртни случая. Дутерте, за да ограничи разпространението на болестта, е въвел извънредно положение за срок от шест месеца. Той с указа си е преустановил движението между Манила и провинцията, а в столицата са били забранени излизанията през тъмната част на денонощието.

Инфо: ТАСС

Така всяко комплексарче в униформа на Филипините ще има право да пречука, всеки които го подразни с нещо, и да си има оправдание.
TRUE OR DEATH

Неактивен Sinair

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 39
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #147 -: Април 02, 2020, 20:15:44 pm »
...или просто си познава стоката и знае, че трябва твърда ръка за да има ред. По време на пандемия си е война, не трябва да има лигавщини. Отделно се знае, че престъпността ще скочи. Демокрацията свърши...Време е за друго...

Неактивен dhdido

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #148 -: Април 02, 2020, 20:24:36 pm »
И сега хората си викат "Добре че не сме на Филипините".

Знаете ли къде НСР ще се наложи най-кърваво и трудно - в презрените САЩ. Защото преди време четох че всяко второ (или четвърто, не съм сигурен) домакинство има картечница. А в Тексас - там на практика всеки има оръжие, такава им е традицията. И докато тук се изпразниха магазините от тоалетна хартия, в САЩ изпразниха оръжейните магазини. Всъщност там се очертава да е най-интересно и ако някой иска да преживее Дивия запад - сега е момента да отиде там.

Българите са лесни, все пак това е народа измислил безумната поговорка "Преклонена глава сабля не я сече". Да, това запазва живота във физическо тяло, но Духа вече е посечен и това вече не е живот, това е съществуване като Органичен Портал, който само яде, сере и се множи. Ето "уникалността" на българското ДНК и аурата на държавата. И в момента връзката с Духа в областните градове е прекъсната почти за всички - ето това става в "енергийното" - похлупаци. Единици успяват да пробият, и то защото предварително са работили за нейното заздравяване...

Винаги е имало единици от ранга на Левски, Ботев и други, но те не са представителни за българския народ. И напълно разбирам Fiery, за нейната гледна точка. Един велик български поет беше писал "Не народ, а мърша" и е бил прав, прав е и сега...

Невежеството е норма, бездушието е добродетел, покорността се възнаграждава - безумия на куб. Препоръчвам на хората, на които им е интересно, да изгледат филма "The Mist" https://www.imdb.com/title/tt0884328/?ref_=fn_al_tt_1
(в превод "Мъглата", и както казва Киро Брейка - "И след мъглата - пак мъгла") по Стивън Кинг. В него ще разберете как реагират хората по време на карантина. И как всички маски падат и страха почва да управлява. Оцелей на всяка цена...

Цикличността на Играта е въртене между свобода и тирания. И ако sinair е прав, то сега следва тирания. И тя ще бъде маскирана като Свобода, както беше и досега...

Неактивен dhdido

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #149 -: Април 02, 2020, 20:57:49 pm »
Прекрасно написано, Homer cat.
Ето че кризата води и до израстване...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27