Автор Тема: Коронавирус 2019nCoV  (Прочетена 44683 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен arktur

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 175
Коронавирус 2019nCoV
« -: Февруари 11, 2020, 13:51:04 pm »
Как започна всичко? От къде се появи този вирус? Защо точно в Китай, където населението е толкова много и има всички условия да се стигне до пандемия. Не може човек да не се усъмни в случващото се, особено, когато постоянно се тръби по медиите как трябва да се намали човечеството и Земята нямала ресурси да поеме повече хора...
На този линк може да се следи разпространението на вируса, броят на заразените/излекувани/умряли, по държави и дати.
https://www.worldometers.info/coronavirus/
Военен екперимент за ново биологично оръжие или истински нов вирус, който е мутирал и се е самосъздал по някакъв еволюционен механизъм?

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #1 -: Февруари 25, 2020, 10:16:23 am »
 :D
С тоя китайски глист нещо не е както трябва. Прилича на някаква дърта измама цялата работа. :---
Има очевидни промени във властта, и май новите чорбаджии са решили да си поиграят с подмяна на "личните карти" от съскащи такива, на лаещи. Ставащото в момента ми мяза на генерална репетиция за нещо, което ако ни навият/излъжат, да завърши с боц. Само да не стане от играчка - плачка, или както нашите бебоци викат - КЪХ! :unknown:

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #2 -: Февруари 26, 2020, 12:18:29 pm »
 :D
Сега малко по-сериозно.
Ще се пробвам да направя едно уточнение, свързано с т.н. вируси. Както е казал шопа: те такова животно нема!
И е прав, няма такова животно за разлика от бактерията. Вирусът е вид програма, подобна на компютърна такава, и като такава е виртуална, тоест не е материална жива субстанция. Може да се разглежда и като вид мисъл - форма, подобна на тези, които постоянно се "раждат" от нашите мисли на енергийно ниво, финият план или ако щете на астрално ниво. Съществуват основно два вида "вируси", ваши(мисъл-форми) и чужди. Вашите си ги създавате сами на базата на лични убеждения или вярвания. Примерно ако вярвате или си представяте, че съществува такова животно като вирус на грип да речем, във вашето енергийно поле се създава мисъл-форма на вирус на грип, който не след дълго време се "материализира" в мозъка във вид на невронна връзка/програма. Чуждите са, ако някой се опитва да ви убеди че съществува такова животно като грипен вирус. Материализацията му се извършва по същият начин. Не съм сигурен, че успях да обясня разликата, но както и да е. Да продължа.
Мозъкът е един компютър с "операционна система", една от главните задачи на който е да управлява правилното функциониране на органите в тялото посредством "дравери" и "приложения",подобни на компютърните.
Какво прави "грипният вирус", създал невронна връзка? Хаква драйверите, и някой орган започва да работи "неправилно" Получава се нещо подобно на бъг в системата. И човек се "разболява" от "грип". С другите "заболявания" процесът е сходен. Имаме една много хубава поговорка: От главата си патим. И е вярно.
Тъй че, умната!
 :hi:

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #3 -: Март 02, 2020, 10:58:40 am »
 :D
Понеже долното има връзка с темата, та:
Скоро не бях посещавал блога на един "изтъкнат" "наш" астрален специалист - окултист - летец - терминатор - боксьор, от тия май дето се барат за паралелни бивши съфорумци. Рекох да проверя дали баш майстора е решил да вземе отношение по отношение на "напрегнатата" международната обстановка. За бат ви нахуатл става въпрос.  :-X
Не ги знам какви "игри" си играеха през последните няколко години, колко народ повлякоха подире си, ма май се наиграха. И ся - рев, ма як рев, та чак ми дожаля в един момент като почнах да чета последния постинг.
https://nahuatl-adventurer.blogspot.com/
Имаме си една яка поговорка: От играчка -плачка. Ма кой да зее по запада? Сменил е май оператора, или са му го сменили, и ся е тъжен. И уплашен. И то бая.
Опичайте си акъла на кого се доверявате, да не станете като него.
Дръжте се за Българското.
 :hi:
« Последна редакция: Март 02, 2020, 11:04:12 am от paci1 »

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #4 -: Март 10, 2020, 00:20:29 am »
    От  паниката  се  печелят  много  пари.
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен arktur

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 175
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #5 -: Март 11, 2020, 15:53:52 pm »
Попаднах на това четиво и се чудех до колко и дали е вярно https://ufospotlight.wordpress.com/2020/02/13/chinese-intelligence-officer-reveals-true-magnitude-of-chinas-coronavirus-crisis/?fbclid=IwAR0nYLbqVEXdjGCnbfpvU_GuQj6O1VtTp0jSSuOTyF34ulyuo024a2Fbbuk

Има и филм, малко ме шокира първия път, но в последствие станах фен и следя темата да видим до къде ще стигнем  :hi:

https://www.bitchute.com/video/00CkyMwWWlIM/


Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 522
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #6 -: Март 11, 2020, 18:33:00 pm »
Ще си кажа съвсем накратко и моето мнение, от този световен цирк за оцеляване и изку/пуване ; / изкуп/ление/ изплуване, няма значение. Сещате се.

Само преди няколко месеца от това събитие и тази зараза  се появи едно малко момиченце на име Грета Тунберг ,  която беше "уж" по собствено желание, на световната сцена.
 
И тя обикаляше света и говореше за защита на околната среда ; да се намалят самолетните полети, да се въведат електромобилите,да
 се намали индустрията и промишленността, отпадъците на Земята, пластмасите, и още кво ли не изрече  по точно ПРОЧЕТЕ  " написано на една хартия "
 ;)

И днес ( след няколко месеца ) резултатите са факт!

Спират полети и затварят летища, за сметка на правителствени такива ( визирам Меркел и колегите й които с частни самолети ( индивидуално си направиха визитата до Америка във връзка с конференцията за защита на климата, за сметка на туристически такива), също и  актуалното положение в момента , където всеки ден се анулират хиляди полети в Европа и света.

Затварят граници, фирми, училища, университети;  промишлени отрасли  само поради една единствена причина че,  един човек е докладвал, че познава "такъв тестван" познат.

Е, това че  Земята  е вече  под карантина е, вярно , защото не издържа на ресурсното изчерпване и натоварване.
Тъпотиите разпространявани от медиите и правителствата; за всяване на паника  са  контролирани от по високи йерархии на универсума и засягат "неосъзната" част в човека.

Вярно, е че и в последно време всички с пневмонии, грип истинки, белодробни заболявания ги вмъкнаха в
списъците и графите на " корона вируса ".

Но нещата ще си дойдат на местатата, след като Земята се освободи от карантината и " заразите", дето я тровят.

 :)
« Последна редакция: Март 11, 2020, 18:55:14 pm от Noris »

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #7 -: Март 11, 2020, 21:10:53 pm »
 :D

Цитат
Но нещата ще си дойдат на местатата, след като Земята се освободи от карантината и " заразите", дето я тровят.

Чайте и аз да плюйна в тая паничка.Тъй и тъй паци ма подръпва бая пъти за ръкава ма.
Мисля че има нещо вярно в приказките мУ.Мярнах в началото някои снимки от китай.И ти да видиш падат по очи.Навремето кат малък съм чувал приказки за такива,което не е добре за тях.Вероятно са си докарали проблем с енергийното.Интересното е че  "владетелите" на Земята,тея с новия ред,май и те не са наясно.Незнайно какво е станало в енергийното ма в астрала се забелязва техналък.Предполагам че ако е енергиен проблема,при положение че Земята се контролира чрез астрала,настоящия проблем/вирус/ ги оставя без контрол чрез астрала.Затова се опитват да сеят паника със тоя страшен вирус който е с най=малка смъртност.за да въведат военно положение както е в китай.Не знам докъде ще стигне ужаса им щото в България една такава "пчеличка" в енергийното почти изгоря спонтанно в леглото си.
Да ви е ясно телата ни са както бущоните в къщи,през тях дуално/двупосочно/ се движи енергия от небето/дух/ към земята и обратно.Май е защитен елемент,ако теалата много се замърсят не са проводими.А  те са ужасно замърсвни отвътре.Накои ще изгорят както горят бушоните,други ще падат по очи.Май затова са го нарекли коронен,щото главата не е за мислене и е за връзка с горе ма не по желание.Можем да я ползваме много вимателно като  маса,да си турим там плата и да си скроим едни гащи.Засега толкоз щото с главата работят инстинктите ни,и затова една я мислим друго става.
Земята се напълни с магьосници и енергийни работници,което е лошо.Нищо даром няма тука и за всиччко се работи.
Не знам докъде ще стигнат нещата но не вървят на добре за такива.Оня мангал дето отваряше портал към черното слънце, има такъв отворен и по някаква причина седи така.И тъй като вратата за излизане оттук в края на времената е затворена щото едни тарикати се опитаха да се изсулят по терлички,сега пътищятя са два.Един през мама нела/богородица/,тая дето ни е обгърнала с любовта си,и портала към черното слънце.
Втория път е по скъп но се хваща по заслуги и право в бездънното женско.Черното слъце  е царицата,но е царица и тука и сме на нея.Панаира е пълен,и всичко зависи от деянията ни какво ще ни сполети.Вече сме всеки юнак сам на коня,и никой никого не може да спаси.Само женските могат да преобразуват енергии и така са на аванта,ма то май жени почти няма по БДС.
И не забравяйте ние сме в техните тела,неговото и нейното,т.е. сме във тях.Не ги търсете извън вас,там ги няма.Така че ги пазете, много са скъпи,и ако можете ги развийте със работа за да застанете до тях на енергийно ниво.Друг начин правилен няма.
А и още нещо=това срещу което сте не ползвайте нищо негово.Голямо прецакване е.
Тея дни гледах едно видео за една ракета пусната от краварите.На видеото спря от нещо на 77км. и зе да се разпада.Казаха че е срещнала  някакъв щит.А пък се чува че духа слиза към земята.Ще падат и сателити и самолети щото в него не важат физичните закони измислени тука.
Та гледайте хубу панаира и внимавайте с какво се съгласявате че ви идва на главите.Стане ли белята само оправянето и прави нещата правилни.Ориентирайте се към реда и правилата тука,БДС зяа мъже и жени има у нас.И нашата родина е единствената държава с аура,което е нещо много важно за нас.
 :hi:
« Последна редакция: Март 11, 2020, 21:20:36 pm от meander »
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #8 -: Март 12, 2020, 12:58:32 pm »
 :D
Цитат
   Тъй и тъй паци ма подръпва бая пъти за ръкава ма.     

Темата ме вълнува, а не е хубу човек да си приказва сам, нали? Тук има двама дето са наясно, в материалното засега са също само двама, с които можем да си приказваме за тия неща. Всички останали гледат телевизия и откачат. Не че не съм пробвал, ма почват да ми приказват за хапчета и психиатри. Кауза пердута.
Всъщност, никога съм нямал ясна представа как ще изглеждат крайните времена, когато дойдат, и това което наблюдавам в момента ми е доста странно като случки. Хубу че се запознах овреме с нещата, и не ми се "налага" да треперя от страх като повечето хора. Може да прозвучи като кощуство, но даже и се забавлявам с тоя цирк, който е в момента и съм спокоен. Искаше ми се да опитам да помогна на колкото се може повече хора, но от ден на ден се убеждавам че е безмислено.

arktur,
Цитат
Попаднах на това четиво и се чудех до колко и дали е вярно https://ufospotlight.wordpress.com/2020/02/13/chinese-intelligence-officer-reveals-true-magnitude-of-chinas-coronavirus-crisis/?fbclid=IwAR0nYLbqVEXdjGCnbfpvU_GuQj6O1VtTp0jSSuOTyF34ulyuo024a2Fbbuk   

Това, дето си го постнал като линк според мен е поредният им опит да заблудят хората, които не вярват на медиите/лъжите им, и мислят самостоятелно. Даже има и подробности, в които ако повярваш, мисълформата им е готова и ти се подхилква зад гърба. Някъде по-нагоре съм обяснил принципа на действие на мисълформите. Твоето несъгласие ги обезсилва(даже и на ум да го кажеш)без значение колко време е минало откакто си го чел/съгласил. Не се съгласявайте с чуто и четено в интернет. Истината се крие по всички възможни начини, особено в нета, който е контролиран/написаното се следи от някакъв вид неизвестна нам технология. Тук поради тази причина пишем по "селски"/неразбираемо.
И който се сети - ми хаирлия да муЙ.
 :hi:



Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #9 -: Март 12, 2020, 15:06:10 pm »
Послепис към горният пост.
Цитат
  Може да прозвучи като кощуство, но даже и се забавлявам с тоя цирк, който е в момента и съм спокоен. Искаше ми се да опитам да помогна на колкото се може повече хора, но от ден на ден се убеждавам че е безмислено.   

Истината е, че колкото и да се опитвам да остана неутрален, това не ми се отдава особено. Имам чувства, имам сърце и Душа, които не ми позволяват да стоя безразличен към съдбата на близките ми и околните.
Нужна ми е помощ относно горното.
Меандре, какво би ме посъветвал?
Сериозно те питам! Ако не е за тук, може и на лични.
 :hi:
« Последна редакция: Март 12, 2020, 15:16:58 pm от paci1 »

Неактивен Fiery

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 542
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #10 -: Март 12, 2020, 19:06:08 pm »
С тоя ВИРус (както и с всички останали) всичко си е наРЕД!
Само паметта на ВИРусите оправя болните ви глави, и ако меандърчо си "мисли", че богородица е неговият СВЕЩен вирус, няма да му разваляме рахата  :D да си грее прогресивно замръзващите кости на тоя огън!
Според мен е вдигнал температура :)
За нищо не се работи тук! В проявения свят се МАМИ! Пацо ще ти обясни... Времето се пооправя, не е лошо да отидете ЗА риба, с хубава стръв, хем форумното пространство малко да си почине от хомоселсуалната ви двойка.
- Не можем, ще паднем! - Елате до края! И те дойдоха. И той ги блъсна. И те полетяха!

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #11 -: Март 13, 2020, 00:11:45 am »
 :lol:
Хехе....след серия от постове с ПРАВилна НАСоченост, РЕакцията на местния трол не закъсня. :flag_of_truce:
Fiery,
Оня дебелия май вече ти се подхилква зад гърба. Надявам се скоро да го УСЕТиш!  :blum1:
Нищо лично.
 :hi:

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 522
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #12 -: Март 13, 2020, 18:10:51 pm »
Има много позитивни  неща, които биха могли да се извлекат от пускането на този ( виртуален планетен) " вирус"  , както за големите концерни със свръх производство,  така  и за развитието  на  по безопитните  "духове", обитаващи   Земята.
 Въвеждането на извънаредно,  положени в страната ще подобри низшите контакти и връзки изкласявайки над тях.
Забраните за затваряне на дискотеки, молове, театри, кина. Отлагане на футболни, боксови, и спортни  състезания......Ще повиши вибрациите на Земята,защото никой от по висшите йерархии няма нужда да   наблюдава този " спортен цирк".
Вярно, че духовете в по низшите плътности сега родени  ще имат нужда точно от тези емоционални преживявания на борба
, но истината е друга!

:)

Надявам се , че в бъдеще правителството ни  ( " осъзнато ") , начело с Бойко, ще забрани ПРОДАЖБИТЕ в България и на фойерверките 
 като ограничи " емоционалното ослепяване на населението си "
!
 ( Е, тук намеквам за жертвите дадени на 31.12.
ослепени и изгорени, в посрещане на " нещо " по света и разбира се маркетинга и търговията; подкрепяна от правителствата ).

С този вирус спират " уж" , всички подобни мероприятия и дори, концертите излъчват онлайн.

Единственото нещо, което за момента е важно да се осъзнаее е да съумее човек да  владее положението със знание и опит, спокойно и с пълно разбиране.


« Последна редакция: Март 13, 2020, 18:33:38 pm от Noris »

Неактивен arktur

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 175
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #13 -: Март 13, 2020, 19:03:45 pm »
Петък 13 България - извънредно положение от днес до 13 Април
вибрацията на числото 13, а сега де...

Свръхправомощия на жандармерия, полиция и армия, пълен кворум от 201 присъстващи 201 гласували ЗА
Енергиен удар - затваряне на граници и криминализиране на нарушение на карантината, съответно глоба, затвор
Сокоизстисквачката на лууш - паника в големите вериги магазини, хаотично презапасяване с храни и лекарства
Herd mentality rules
и това е само за няколкото часа от днешният ден.

И после, какво следва... Дълго брожение на духовете и оцеляване при действащ Закон на Джунглата или цялостен рестарт на системата :unknown:
Едно е ясно, нищо няма да е същото.

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #14 -: Март 14, 2020, 09:47:52 am »
 :D

http://fun1001.blog.bg/tq-i-toi/2020/03/14/az-davam-nadejda.1700549

13 бил ден на богинята,тъй че .....

А в клипа има бая за умуване.Не съм съгласен само с месото.Може да се яде дамазлък,и тези които го имат ядат и друго месо но си има чалъм,всичко останало го духа.Земята е създадена като мухоловка.Не пазиш реда и правилата тука и деянията ти се материализират и са камък на краката.Мърдане няма докато не си изплатиш всичко.Материалното е концентрат на енергиите.Така че важат енергийните правила за всички,това е капана.С материалното се работи, а не присвоява.Оттука нищо материално не може да отнесете с вас,само енергия от работата ви с материята и то по реда и правилата тука.Когато нещо свършите правилно се създава енергиен канал в тялото/мат/ и във вашето лично енергийно тяло.Т.е. това което сте добавили в тялото това отнасяте оттука,останалото е борчове.А тука е много скъпо,концентрат!
Да не ви плаша но телата са много замърсени от енергийни вредители астрални.Авгиевите обори са за риене поне това можете да направите.Бъдете такива каквито сте не се правете,но и внимавайте какво мислите,приказвате.правите.Да е 3/3,истината.Всеки има право да прави каквото си поиска,но и си "плаща".
Научете  се на неутралност за да не съдавате енергийни връзки,защото те са проводими.И по тях се мацате хубу.Основната ни работа като човеци е да сорираме нещата около нас със правилно и неправилно.Това ни се зачита за работа ако е на базата на знание и можене,ако не е води до патила за да си променим мнението.
Затова съм споменавал да говорите за неща само които сте ги правили и ги можете и на тяхната база сортирате нещата около вас но без да съдите.Просто не сте съгласни и не е нужно да е на глас.Енергетиката тука се променя вече се чуват мислите,но не след дълго ще се връщат вредите от тях веднага в мозъка и той ще изтича през ушите и носа.Много е скъп и ако оцелеете минавате към безмозъчните.Всичко в живота е по един път,няма втори шанс.Стане ли белята е станала,извиненията утежняват нещата.Остава само да си оправите деянията.
Земята и слънчевата система са в карантина пълна,и ако ви се явяват разни ангели и прочие е нарушение на реда и правилата тука и е намеса в живота ви.Сами сме тука, но можем да работим заедно.Пропълзяха тука разни мераклии за живот на чужд гръб,но мандалото хлопна,и мърдане няма докато не си почистят всичко.Навремето се държеше да се почиства работното място,същото е.
Водата може да помогне на някои да се почистят,това което съм написал за нея, за мене е вярно,дали ще е и за други зависи от тях.Това срещу което си не може да ползваш нищо негово е правило,което пази от самопрецакване.Масово се реве срещу България, а живеят тука.Какво очакват.Други разсипват държавата ни а се реве срещу нея.Акъл имат ли?За ваше сведение България е изградена по реда и правилата тука на основа на родно право.И е изградена 3/3,материално ,енергийно и дух.Затова тука е най опасното място както и Земята.Отговорноста тука е на ниво дух.Дух, дух да не подвежда е приказка за това.Се едно сте троянски коне в духа.Жална им майка на тези.Всички които се домогват до българин отпред са на тоя хал.

А и още нещо,преди едни носеха/държаха/небето на раменете си.Преди време спряха щото се свършиха будалите.Сега всеки си носи неговата част.И ако прави неправилни работи засягащи другите то пропада над главата му и като стане контакт главата му пламва.Така че който и да вреди на човечестото това го чака.А да влизаш в конфликт с духа/м.р./е много зле за сторилия го.А преди Земята има един астрал,той първи ще го отнесе и се самопрецакват.Щото там са тея които дирижират какво да става тука,и всичко ще приключи набърже.Тея които са се домогнали до тела са по лесни.Телата и те имат карантина,и тези които са неправилно в тела не могат да ги напуснат.Колкото повече тела уморят толкова повече остават в капан и излизат от "играта"им тука.А тука нищо не е игра.
 :hi:
« Последна редакция: Март 14, 2020, 10:15:25 am от meander »
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27