Автор Тема: Откровението на един член на Синедриона за плана срещу славянските на  (Прочетена 21588 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен sunflower

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 207
Ами така като те гледам май си в добро настроение Gil-Galadh.Едно дуелче :Pутре призори ;D
Я малко по-сериозно сега-хайде моля ви да правим разлика между Беинса Дуно и Петър Дънов,моля. :)
"В изпълнение волята на Бога е силата на човешката душа."                                           

Неактивен GNOSTIC

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 255
Познавам си корените до пра- пра- пра-, че и малко нататък .... и тази ми баба е била наистина страшна мадама, но се е залюбила с германец и то учен!!!!

Та значи, за прабългари си говорехме, а? 

:P

:P на квадрат

Е, да де, за прабългари! Не за сегашното ни състояние - "чисти" нации вече няма.
 Един германец в рода не те прави с немско самосъзнание! Пък и българското е яко - удавило го е!!!! :D

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Ами така като те гледам май си в добро настроение Gil-Galadh.Едно дуелче :Pутре призори ;D
Я малко по-сериозно сега-хайде моля ви да правим разлика между Беинса Дуно и Петър Дънов,моля. :)

Неее,не повече дуели,днеска изядох няколко дървета на тренировка.

Иначе правя разлика едното е с 9 букви а другото с 10 :D
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен sunflower

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 207
Неее,не повече дуели,днеска изядох няколко дървета на тренировка.
  Хаха Гил,дано да не са били дебели дърветата  ;) и тежки  ;).Но защо се учудваш-та ти си създаде вече КАРМА заради това ,че като чуеш карма ти иде да утрепеш някой. :P
"В изпълнение волята на Бога е силата на човешката душа."                                           

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

hari

  • Гост
...... щом изписваш думата окултни в кавички, значи ти се нуждаеш от едно светско обяснение - т.е. само факти от материалния сват. Разбирам те.


да прав си от факти се нуждая,от материалния свят,и просто това за богомилите не ми звучи логично
най вече защото ако са били такива каквито се твърди са щели да простят,така че
да го духат скапаните богомили,щом са толкова отмъстителни и жестоки значи са същите
боклуци като палачите им...макар че вече съм убеден че тва е пълна глупост
причината да паднеме под робство е толкова ясна че няма до къде повече...
нема смисъл да спора с хора които не приемат чуждото мнение,при положение че очевидно е правилно...незнам дано след време се осъзнаете,в мометна сигурно си викате тоя глупак нищо не знае
ние тука колко сме изчели и колко по просветени сме от него,дори да му кажеме
истината той е толко тъп че нема да я разбере...

Епископ Симеон Антипа е един от създателите на богомилското философско-социално справедливо учение през 928 год. в столицата Преслав в манастира "Света Параскева". Богомил е син на болярин и главен прокуратор на религията на 17 год. възраст
а България кога пада под турско робство???
толко е тъпа тая лъжа ,че чак е смешна,да беха казали че заради тях е визнтийското робство,
по става ама не... само че колкот е по голяма лъжата толкова повече хора вярват

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Цитат
да го духат скапаните богомили,щом са толкова отмъстителни и жестоки значи са същите
боклуци като палачите им...

!!! Хари, богомилите са проклели света през 13-ти век когато са били окончателно унищожени от инквизицията и не в България. Последния богомил / катар на кладата е казал, че ще се преродят отново след 700 години и ще отмъстят (тоест сега).

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Тина,наистина ли си мислиш че всички катари и богомили са били унищожени.
 Това просто е невъзможно
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

IYI

  • Гост
Това са пълни глупости!!!!Долни провокации и само невежи хора биха приели такава информация!

hari

  • Гост
 богомилите са проклели света през 13-ти век
значи вече целия свят,тц тц ...и кво са аз да се чувствам виновен
че инквизицията ги е горила ???и да чакам да ми отмъстат
аз пък ше се прерода след 100 години с още 500 човека от квартала
 и тогава ше стане въргала :)ше видите вие
може да си направиме среща тогава ,след 100 години на попа ,хахаха
ше ви чакам да обсъдиме "ОКУЛТИЗМА" ,да направиме некоя магийка ,да прокълнеме некой,
щото сме християни се пак,даже не обикновени ами езотеричнии,по висши сме така да се каже,
мисла и през 2400 гоидна пак да намина,да вида кво
то прераждането е готина работа,кефи ме да се прераждам,яко се кефа като се прераждам



Tangrata

  • Гост
Хаха, Хари, кефи ме как мислиш. Хубаво е да има и трезвомислещи хора тука, а и с чувство за хумор. Напоследък се бях поотчаял малко от форума :Р
Но за славянския език, грешиш. Не българите говорят славянски език, а по-скоро в езиците на славянските народи има някои български думи.
По времето, когато ние сме били велика държава, център на силата, държавността, науката и културата, славянските народи са били доста зле. Ние сме били тези, които са написали книги на кирилица и на църковен български (т.нар. църковно славянски) и сме ги разпространили у останалите народи. И така всички богослужения при тях са се водили с български книги и на български. Така са преминали някои думи от нашия език към техния. Тези думи обаче далеч не са толкова много.
Древните българи са били многоброен народ. Поради изкривената представа, насадена от официалната "история" под българи се разбира само дунавските българи, т.е. ние. Истината обаче е, че до 10в е съществувала Волжка България, с население, поне колкото нашето (около 8 млн.), която попада в последствие в пределите на Руската Империя. Лесно е да се сетиш ,че при наличието на толкова голям брой етнически българи, нормално е някои български думи да преминат в руския.

За запазването на съзнанието ни посредством вярата, по време на турското робство - това се дължи по-скоро на уникалността на самите българи, особената сила на духа им, на вярата, което не е пряко свързано с християнската религия.
Виж чеченците са мюсулмани, ама по гръб не падат :P, ще умрат, ама не щът да се казват руснаци.

IYI

  • Гост
Глупости!

hari

  • Гост
църковен български-то тогава май не се е различавал от разговорния...имам предвид като са писани първите
книги,а българи са стигали и до много други места,но явно са били по малобройни,за да не успеят
да създадат държави там,стигали са и до бавария(самото име е доста подобно на България едва ли СЛУЧАЙНО) и до англия се твърди напоследък,а за италия е сигурно,за испания не знам ,там баските знам че говорат
много странен език...странно е как само България е просъществувала,и то на такова място,в непрестанни
борби с най силната империя тогава,а на другите места не са се запазили държавите,има нещо...
може би тука са били най силните племена или пък най многобройните ,объркана е историята според мен
много неща са премълчани а сигурно и са променени...но от най новата история се вижда че великите сили
никога не са били на наша страна,колко пъти са се опитвали да ни съсипят и ние пак оцеляваме :)
"не се гаси туй що не гасне" ,а това че в миналото сме били велика държава,значи че пак ще бъдеме
просто има такива моменти на  възход и падение,процеса на възход според мене е започнал със
възраждането...друго се сещам:световния шампион по шах е българин,естествено знаят че може да
бъде победен само с измама и не ги е срам да пробват,кво прави тоя гъз 50 пъти в  кенефа?;на олипиадата
по математика първите места от няколко години се заемат също от българи,по информатика и трите
медала,не само 1,ми 2 и 3то място(тази или миналата година),а сме 10 милиона...
дали е СЛУЧАЙНО това?и това става не с подкрепата на държавата а въпреки нея,не е тайна че
качеството на образованието пада сяка година,не може учители да зимат такива смешни заплати,
добре че има добри хора за които не само парите са важни...

georgi_nz

  • Гост
Абе добре е да се знае не за друго, ами да не хвърчат грешни глави  :D
Те главите ако са еврейски - няма как да са безгрешни. Това племе е сторило толкова зло по света, че си е заслужило(платило) десетина холокоста. При това че досега не е получило нито един.

Неактивен търпелив

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 133
това е положението-тъжно и тежко,след продажниците които намериха и в България тези ...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27