Автор Тема: Откровението на един член на Синедриона за плана срещу славянските на  (Прочетена 21584 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

hari

  • Гост
странно ми се струва някой да праща писмо с плановете си на врага си...
има 3 логични обяснения според мен,1: това са измшлиотини
и заговор няма,но дори да е така не виждам какво ни пречи се пак да се застраховаме
и да помислим над някой и без това важни въпроси
2:тия са станали толкова налги
и арогантни и уверени във силите си,че не им пука от нищо 3:вече издишат и правят отчаяни опити да
ни здухат и объркат...най кофти е 2ри вариант естествено
но което и да е  целта им е ясна ,да ни накарат до толкова да
ни е страх и до такава степен да се параноясаме че да се объркаме и да не
знаеме как да действаме...каето и да е вярно,сметките им са доста грешни
 ,защото поне в мене а вярвам че и в други
никакъв страх не породи този "свръхгениален" ,"зъл план",само ме накара да бъда по внимателен
и да се замисля за важни въпроси най вече за бъдещето,за което май много не мисля :)
от какво има да ме е страх ,щом Господ е смене?нима има по могъщ от него?
много империи е имало по Земята и всички които не са следвали Божията воля
са  руини ,египет примерно е пустиня...най малкото тъпия им план за славяните
по нищо не съвпада с плана на Господ така че явно е обречен на неуспех,
но това зависи до голяма степен и от нас "славяните",ако предприемем
нужните действия навреме и се подготвим добре ще можем и сами да
се справим  само с  минимална помощ от висшите сили...които естествено
винаги са готиви да се намесят,ако нещата излезат извън контрол
но какво можем да направим?много са нещата които можен да направим
за да предодвратим бедите и капаните които ни дебнат ,нужен ни е
само малко разум и права логична мисъл ,помислете кое е освновното в плана им:"РАЗДЕЛЯЙ И ВЛАДЕЙ"
значи много просто не трябва да се делиме,не трябва да се поддаваме на провокациите им
да ни въвличат в конфликти между самите нас,какво се оптитват да направят в момента?
да скарат християнство и мюсюлманство,две по принцип миролюбиви религии,значи важно
е да сме ЗАЕДНО и да си помагаме...спомнете си завета на Хан Кубрат
а колко още велики личности има за пример само в българската история,камо ли в цялата славянска,
хора на които ако следваме заветите им и са ни като пример, вероятността за грешка намалява многократно,
важно е и да пазиме ревниво фолклора си ,православната си
вяра(както виждате тя е доста голяма пречка за тях,не са могли да я унищожат дори
през турско робство,не знам как ще успеят в наши дни,чудя им се дали си вярват самите те
вобще) не успяха и комунистите въпреки че удара,които  нанесоха беше доста тежък и сериозен
и още не сме се въстановили напълно от него;
застрашени са и патриархалните ценности толкова характерни за българското семейство,а те
точно там се целят,целта им е да го съсипят,най интересното е че те действат на таен принцип
някаси избягват директната конфронтация,пред теб са мазни и лицемерни,а
като се завъртиш и оп-нож в гърба...
значи могат да осъществят целите си само ако ние им позволиме,тоест могат да влезат в крепостта
само ако им отворим вратата,която за съжаление в момента е широко отворена за секакви
простотии,ще дам за пример само наркотиците,чалгата ,азис дори и биг брадър спада към тая категория :)
също и по стадионите цесекарите да викат кур за Л...., и мутрите,дето
акъл немат за 5 стотинки и са всъщност най дребните риби с техните манекенки,дето са
ебаси изкуствените кукли и толко по хубави има от тях да са идеала на младежите и подрастващите,
хората намират примери за подражание не в традиционните утвърдени исторически личности,
които наистина могат да се нарекат ВЕЛИКИ и ДОСТОЙНИ заради делата си
,ами в някакви изкуствени "звезди"(а звездите са на небето не на земята),
повечето от които са педали,алкохолици,наркомани,самоубийци,вобще секва гнусна
паплач,и хората им слушат простотиите ,кефат им се даже?!?дават пари за концерти?!?фенове са?!?
АМИ ФЕНОВЕ НА ВАЗОВ,НА ЛЕВСКИ НА БОТЕВ ,ВОБЩЕ НА СИЧКИ ВЪЗРОЖДЕНЦИ,
НА СТАРИТЕ БЪЛГАРСКИ ЦАРЕ,НА КИРИЛ И МЕТОДИ,НА ИВАН РИЛСКИ,ВОБЩЕ НА
СИЧКИ БЪЛГАРСКИ СВЕТЦИ,НА ХРИСТОС?КАДЕ СА ТИЯ ФЕНОВЕ,ИМА ЛИ ГИ?
тези хора са се прославили с това че са помагали и са спасявали не отделни
хора а цели народи ,а Христос цялото човечество,без да е имало медии
всички са знаели кои са и какво са направили...
колко хора са останали за които важи с пълна сила "Аз съм българче"?
защо в училище да няма час по фолклор?да учат децата  на хора,на народни песни и танци?
защо няма час по богословие,да се изучава Библията?
другото което е че наистина сички славяни вече трябва да станат по сериозни и отговорни,
защото навлизаме в трудни времена,нужен е трезв и бистур ум,не може така да се продължава
с това пиянство,пред нас стоят сериозни врагове,неприятели които не са от вчера
и за ги победиме завинаги ще са нужни доста
усилия,воля и постоянство,а пиянството и бягането от реалността ще ни съсипят ако им позволим,
хора мислете за децата си...как мислите че един алкохолик ще отгледа нормални деца?
не е ли това точно целта им?да съсипят бъдещето ни а това са децата ни,но за да съсипят
тях първо трябва да съсипят нас,тоест настоящето,което няма да стане,но дали ще
бъде предодвратено с големи мъки и страдания или елегантно и лесно зависи от нас...
ето и още една тяхна слаба страна и може би най-голямата им грешка:
те си мислят че парите(измислени от тях не от Господ) са най големия им коз и че щом ги имат
те командват парада,което на пръв поглед наистина е така,но с пари добродетели а най-вече
Любов не се купуват...предполагам че и прословутите им "планове" се изпълняват само частично
защото понеже са горделиви,надменни и самовлюбени и издигат себе си до "Богове"(за мене самата
дума Богове е крайно абсурдна,з-то   БОГ може да е само един) доста се надценяват и това
дава отражение и в плановете им;ето прост пример:има хора които много говорят какво ще
направят ,колко са велики  ...и накрая се нищо,празни приказки и самохвалство,точната дума
тук е комплексари;те и тоя пъпеш
и той е същия ,щом сам се хвали и се изтъква ,значи е ясна работата ...
което пък не значи че ние не трябва да преследваме целите си без много да говорим
,но да действаме,а целите ни са имменно да сме заедно ,обединени и да си помагаме
безкористно един на друг ,да се обичаме,да сме добре информирани и винаги да сме няколко хода пред недоброжелателите ни,а те в един момент или ще забравят враждата и ще се присъединят към нас или
ще се унищожат сами по между си...







Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
принципно много хубаво,НО
1. Православната вяра е едно от средствата им за контрол.
2.Обучението по богословие и изучаване на библията е напълно противопоказно.Виж ако са часове,в които
се изучават повечето големи религии,както и произхода им,щеше да  едоста по-добре
3.Що Бог да е само един?
4.Не сме славяни.
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Gil-Galadh каза! Има ли нужда да се коментира темата още? :P :P :P

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Има - защото на мен ми се струва, че тези "планове" са правилни само дето ни се спуска грешна информация кой всъщност стои зад тях!

hari

  • Гост
каза ама аз не съм съгласен с него
ми един е ти в как си представяш едно царство колко 10 царе ли да има?
човек колко глави има?
или как мислиш един кръг ,една окръжност колко центъра може да има?
а ако не сме славяни ,защо говориме славянски език?
и благодарение точно на вярата и на езика сме зе запазили като народ през турското робство
можеж ли  да ми обясниш как точно ме контролира някой чрез православната вяра?
са верно че много попове спекулират с посответе си ,но има и много праведни...
и не виждам нищо лошо една  религия да проповядва  мир и любов

Неактивен GNOSTIC

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 255
Струва ми се че някой е редактирал Протоколите и ги е вкарал в контекста на славянската нация. Само не мога да разбера какво прави славяните толкова специални че да не могат да им се манипулират гените.  ::)

В една от своите книги, мисля, че беше "Карма на неистината" д-р Рудолф Щайнер казва, че духовният импулс за следващото еволюционно ниво на човека ще дойде от народ, който живее сред славяните.

Неактивен sunflower

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 207
Четох,че българите  произхождат от загубените еврейски племена-от което следва ,че българите са другият "избран народ",което пък обяснява,защо на българите се изпраща Мировият Учител Беинса Дуно. :D
Сега във тази връзка се сещам за спасяването на българските евреи от експортирането им за Германия,а също така и как Учителя е написал писмо до царя ,което Лулчев му  предава .Не мисля ,че текста на писмото се знае,но ефекта е ,че царя след това се противопоставя на "задължението си"към Хитлер ,което е екстрадация на евреите към концентрационните лагери.
Може би това е пооправило малко кармата на България ;),и комунистите бяха само 45 години в България.А когато богомилите са били избивани и гонени България падна под турско робство.
Та може би за това в определени кръгове да не ни обичат  ;)
« Последна редакция: Септември 21, 2006, 09:13:17 am от sunflower »
"В изпълнение волята на Бога е силата на човешката душа."                                           

Неактивен GNOSTIC

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 255
Публикуваният текст е пълна пародия на план за действие. Наистина, някой е прочел "Тайните протоколи..." и си е сглобил това съчинение, изживявайки се като Пророк. Че го е дал и на пресата?!?! Как да му повярвам, когато медиите са основно оръжие за манипулация. Някой /защото силно се съмнявам това да е споменатото лице - пък и без графологична експертиза не вярвам на такова авторство/ преследва определена цел и това не е загриженост за светлото бъдеще на славяните или предупреждение, а всяване на страх. Страхът парализира живота.
Някои неща са просто констатации на нашето съвремие. Не казвам, че са положителни, но да се търсят на всяка цена конспирации и заговори е наистина...параноя.
Е, пък ние и не сме славяни.... Това, че българският етнос се изкарваше толкова години славянски, е напън на определени кръгове от съветската научна мисъл, с цел за създаване на панслависки чадър над народите под съветско влияние.

Неактивен GNOSTIC

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 255
Четох,че българите  произхождат от загубените еврейски племена-от което следва ,че българите са другият "избран народ",което пък обяснява,защо на българите се изпраща Мировият Учител Беинса Дуно. :D
Сега във тази връзка се сещам за спасяването на българските евреи от експортирането им за Германия,а също така и как Учителя е написал писмо до царя ,което Лулчев му  предава .Не мисля ,че текста на писмото се знае,но ефекта е ,че царя след това се противопоставя на "задължението си"към Хитлер ,което е екстрадация на евреите към концентрационните лагери.
Може би това е пооправило малко кармата на България ;),и комунистите бяха само 45 години в България.А когато богомилите са били избивани и гонени България падна под турско робство.
Та може би за това в определени кръгове да не ни обичат  ;)

Преди време прочетох,че евреите не са етнос отдавна, а  синоним за определено вероизповедание-юдаизма. Някои изследователи делят евреите на сафардик и ешкенази, като под сафардик, припознават народността евреи /мислят, че е претопена отдавна/. Под ешкенази се споменават приелите юдаизма хазари, по времето на хан Булан, както и всички други без етническа връзка с първите евреи. Днес като ешкенази се определят и  руските евреи, за които се говори, че са много безскруполни.
Това, което си прочел е сигурно Анонимния латински хронограф от 334г., където се споменават българите като произхождащи от внука на Ной - Зиези /и син на Сим/. Но да не забравяме, че мита за потопа не е еврейски - изображения описващи т.нар. Библейски потоп са намирани в древни египетски, вавилонски и др. паметници.
Някяк си в стремежа си да се изкарат най - древни, присвояват цялото знание за миналото на човечеството, като ни лишават от истината.

hari

  • Гост
добре де защо като не сме славяни говориме тоя език???
случайно ей така...
а тва за богомилите и турското робство колко е вярно???
паднали сме под робство ,щото сме били разединени на малки царства и деспотства,
а и сме водили паралено войни със съседите ,наместо да се обединим с тях...
толкова е ясно че нема докаде,ама вие искате некви други "окултни" причини


Неактивен GNOSTIC

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 255
До колко българският език се вмества в някакво понятие за славянски езици... не зная, но той е с доста по-твърдо звучене от полския, руския и т.н. По твърдост по-скоро се доближава до унгарския. Мое мнение.
Ако прочетеш малко българска история и по-точно за произхода на древните българи, ще си отговориш на въпроса защо не сме славяни. Най-малкото защото когато сме се преселвали от Бактрия, по пътя си сме строили крепости и дворци, а славяните по това време са живеели в колиби и землянки.
За богомилите ... и аз зная за това проклятие, нещо като проклятието на темплиерите. Много е дълго за обяснение, а и ако нямаш познания върху кармата и древната българска религия, няма смисъл да изпадам в подробности. Темата е гигантска.
И...... щом изписваш думата окултни в кавички, значи ти се нуждаеш от едно светско обяснение - т.е. само факти от материалния сват. Разбирам те.

Eon

  • Гост
Редовния пост на Еон относно тези въпроси:


Много знаете какви сте.  :P

GNOSTIC: предполагам пра-пра-пра баба ти е била готина мадама.

Ами ако случайно се е залюбила с някой кръстоносец  :---


Неактивен GNOSTIC

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 255
Познавам си корените до пра- пра- пра-, че и малко нататък .... и тази ми баба е била наистина страшна мадама, но се е залюбила с германец и то учен!!!! :P

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
каза ама аз не съм съгласен с него
ми един е ти в как си представяш едно царство колко 10 царе ли да има?

Цар,Царица,принцове....
А в една демократична държава в парламента има бая народ

човек колко глави има?
а колко ръце?

или как мислиш един кръг ,една окръжност колко центъра може да има?
а един петоъгълник колко ъгъла има?
а ако не сме славяни ,защо говориме славянски език?
щото говорим български
можеж ли  да ми обясниш как точно ме контролира някой чрез православната вяра?
оковава те в догми,внушава ти кое е правилно,кое добро,казава ти в какво да вярваш....
са верно че много попове спекулират с посответе си ,но има и много праведни...

и не виждам нищо лошо една  религия да проповядва  мир и любов
но не и когато отхвърля всяка една друга и се стреми да се наложи навсякъде

Четох,че българите  произхождат от загубените еврейски племена-от което следва ,че българите са другият "избран народ",което пък обяснява,защо на българите се изпраща Мировият Учител Беинса Дуно. :D
Петър Дънов сигурно би се спукал от смях ако можеше да го види това.


Може би това е пооправило малко кармата на България ;),и комунистите бяха само 45 години в България.А когато богомилите са били избивани и гонени България падна под турско робство.
причините за падането нямат нищо общо с гоненето на представителите на някаква си секта



а като чуя карма и ми иде да утрепя някой
« Последна редакция: Септември 21, 2006, 16:20:27 pm от Gil-Galadh »
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Eon

  • Гост
Познавам си корените до пра- пра- пра-, че и малко нататък .... и тази ми баба е била наистина страшна мадама, но се е залюбила с германец и то учен!!!!

Та значи, за прабългари си говорехме, а? 

:P

:P на квадрат

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27