Автор Тема: Съжалявам ...  (Прочетена 10679 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re: Съжалявам ...
« Отговор #15 -: Март 15, 2015, 22:07:16 pm »
Хей, хареса ми дискусията Ви.
Радвам се, че има самостоятелно мислещи. Това е по-важно от цялата информация поместена в този и други форуми.
Света се гради на принципи и се управлява от идеите, които всеки смята че са приложението им.
 :hi:
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен Atlantis

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Re: Съжалявам ...
« Отговор #16 -: Април 22, 2015, 16:43:37 pm »
Аз съм нов член на форума и ме е яд, че не съм се включила в него от по-рано. Може би така щях да дам отговор на много въпроси, които занимават съзнанието ми :).
Въпреки това се радвам, че изобщо такъв форум съществува и чета лека-полека написаното тук.
Жалко само, че повечето диалози замират след 2012г :(

Неактивен DNPDNP

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 9
Re: Съжалявам ...
« Отговор #17 -: Септември 30, 2015, 07:27:33 am »
Благодаря за одобрената регистрация и възможността, че мога да чета и комуникирам с Вас. Чета от известно време форума, но чак сега реших да се регистрирам. Определено има какво да си кажем :)

Неактивен Schicksal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
  • "Летящата чиния" на тевтонския орден :) .
Re: Съжалявам ...
« Отговор #18 -: Октомври 03, 2015, 22:11:19 pm »
Деца, деца, четох мненията в тази тема отново и се усмихнах. Оставете нещата да бъдат каквито си трябват, каквито са. Няма за какво да се съжалява, пътят си е път и отговорите се явяват сами, стига да си готов за тях и да ги потърсиш - абе, както, когато си трябва. Освен ако не трябва да съжаляваш :) . Това си е в концепцията на нещата.
А форумът ще западне някога и ще дойде друг форум, тъй като израстването, ученето е личен процес и този форум е свършил работата на определените индивиди, които са се учили по един или друг начин от него. И тъй като няма нищо безкрайно освен безкрайността, и той ще свърши. А винаги ще има незнаещи, превръщащи се в знаещи. И ще има форуми. Продължете напред, защото единственото вечно сте самите вие (и аз, де) . Всеки един от вас създава форума и единствено той зависи от вас - нито знанието ви от него, нито вие от него. Затова - използвайте го, докато чувствате , че трябва.
Напълно осъзнато пиша това нещо -  няма да се лъжа - за себе си, като препотвърждение на онова, което знам и съм усетил и прочел. Поствам го тук като настоящата си позиция по темата като онагледяване как се променя.
Im Namen unserer gemeinsamen Taten!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27