Автор Тема: Работа.  (Прочетена 16521 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен zlobjul

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 39
Re: Работа.
« Отговор #30 -: Януари 05, 2014, 10:03:50 am »
Браво на Вас! Понякога се появявате и в женски род... :D
 Засягате се лично, ще се въздържа от коментар. Нямам проблеми с материалното, не съм повече от среден музикант. Добър не казах, така сте ме усетили по телепатия-благодаря!Беше дуплика на първия пост за анонимността на форумците по отношение на това какво работят  ..чели сте вярвам не по диагонал.
 Не  "чета" шефа си, той е предсказуем, за жалост, не е интересно. ;)
 Аааа, шефа е Абсолютът за Вас? Ако е така-добре. :o :o
 Не очаквам отговор, усетих агресия, не желание за диалог.
 Живи и здрави! :D
Аз също усещам агресия и опит за налагане,поради което не мисля да продължавам диалог. Това е едно от нещата, с които съвременния човек трябва да се пребори преди да мине на друго еволюционно ниво. В крайна сметка темата не е за философските възгледи на съфорумниците, а за това какво работят и по-скоро за това дали има такива, които са се откъснали от матрицата (дори частично) или познатават такива - с какво се занимават те и с какво се прехранват и тн.

Неактивен Fiery

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 542
Re: Работа.
« Отговор #31 -: Януари 05, 2014, 11:52:58 am »
Чудесно, виждам че сте се потрудили по темата :D
През това време аз обаче наистина поработих и сътворих за всички вас една МИШКА, с дълга опашка (не компютърна, разбира се)!




- Не можем, ще паднем! - Елате до края! И те дойдоха. И той ги блъсна. И те полетяха!

Неактивен zlobjul

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 39
Re: Работа.
« Отговор #32 -: Януари 05, 2014, 17:09:09 pm »
Чудесно, виждам че сте се потрудили по темата :D
През това време аз обаче наистина поработих и сътворих за всички вас една МИШКА, с дълга опашка (не компютърна, разбира се)!
Мишката е много готина - винаги съм уважавал хора, които създават.

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re: Работа.
« Отговор #33 -: Януари 05, 2014, 23:06:24 pm »
За най-голяма радост, Философски мисли някой (поздравления)  го бил закрил.
Забелязах напоследък, че явно Excalibur си няма работа и сее какви ли не теми от общ характер.
Както правилно отбеляза горецитираната колежка, философският раздел е заключен, не за да бъде преместван в другите раздели, а защото не съвпада с тематиката на форума.
Ето ви един клип (на великолепните Стефан Вълдобрев, Камен Донев и Мая Бежанска)  за компенсация, че темата се заключва.
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27