Автор Тема: Свидетели на НЛО в България  (Прочетена 488781 пъти)

0 Потребители и 4 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен ети

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 152
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1095 -: Януари 24, 2012, 12:17:19 pm »
Не написах, че беше бяло-жълто, статично и поне 3 пъти по - голямо от Венера. Намираше се на югозапад. Наблюдаваше се около час без да помръдне. Малко по - късно забелязахме подобно, статично, но по - малко тяло на северозапад. И двете изчезнаха за 4 минути някъде не повече. Не са се скрили зад хоризонта защото бяха доста над него. Големия обект погледнат с бинокъл имаше неправилна форма и все едно имаше малка опашка. Наблюдавано е от няколко места в България, в което няма нищо странно защото мисля, че беше на поне орбитална височина.
Първият път казваш северозапад,а сега югозапад..? Питам защото и аз наблюдавах една такава мнооого ярка звезда, която определено беше на ЮГОзапад. Гледах я около 2 мин. и реших, че си е просто звезда, защото не помръдваше. След около 5 мин., отново я погледнах за всеки случай, но я нямаше. Наистина беше твърде високо над хоризонта, за да се е скрила зад него само след 5 минути. Светеше много ярко, със силно трепкаща светлина /подобно на някои звезди, при ветровито време/
« Последна редакция: Януари 24, 2012, 12:22:44 pm от ети »

Неактивен tazmdg

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 234
  • Смисълът на живота е... 42 !
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1096 -: Януари 24, 2012, 16:32:23 pm »
Ето един от възможните отговори за "онази" вечер...  :-X Какво ли не бих дал да си го припомня с БГ буквички   :)
"БАХТИ МАЙКАТА и ЕБИ МУ МАЙКАТА са свещени благословии от дълбока древност в българския език..."

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1097 -: Януари 24, 2012, 16:51:08 pm »
Наистина беше твърде високо над хоризонта, за да се е скрила зад него само след 5 минути. Светеше много ярко, със силно трепкаща светлина /подобно на някои звезди, при ветровито време/
и ПАК Китайски фенер./трепкащата светлина е от запалената вътре свещ, внезапното изчезване е заради изгарянето на свеща/
 Днес нямам време, но тези дни ще ви кача лично от мен заснетото филмче от неделя, за да се убедите сами (от друго населено място е, но това няма значение)
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен tazmdg

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 234
  • Смисълът на живота е... 42 !
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1098 -: Януари 24, 2012, 19:57:59 pm »
Ще го кажа така,НАБЛЮДАВАХ ГО С БИНОКЪЛ И ИМАХ ЗВЕЗДИЧКА ЗА ОТПРАВНА ТОЧКА(жк.Хиподрума-София) 8)! Та...звездата за около 20 мин се измени спрямо "светещото тяло",а и едни антени ми бяха ориентири,спрямо които "сетещото" си седеше там!  :writer: Тоя "ТВОЙ" фенер,да не са го ковнали в небето??? В добрия смисал де...  :dance:
« Последна редакция: Януари 25, 2012, 09:39:06 am от Mirotvorec »
"БАХТИ МАЙКАТА и ЕБИ МУ МАЙКАТА са свещени благословии от дълбока древност в българския език..."

Неактивен ети

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 152
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1099 -: Януари 24, 2012, 22:22:48 pm »
Наистина беше твърде високо над хоризонта, за да се е скрила зад него само след 5 минути. Светеше много ярко, със силно трепкаща светлина /подобно на някои звезди, при ветровито време/
и ПАК Китайски фенер./трепкащата светлина е от запалената вътре свещ, внезапното изчезване е заради изгарянето на свеща/
 Днес нямам време, но тези дни ще ви кача лично от мен заснетото филмче от неделя, за да се убедите сами (от друго населено място е, но това няма значение)
Абсурд!!!! Имам представа от китайските фенери, гледала съм, пускала съм.. Това НЕ беше китайски фенер карегорично! Светлината не беше мека и оранжева, а беше по-скоро кто от електрожен  - бяла и много силна.

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1100 -: Януари 25, 2012, 16:20:33 pm »
Добре, аз имам филм, вие имате неясни и за вас описания.
Приемам, че извънземните са ви следили защото влизате в Xnetbg.com.  :---
/надявам се осъзнавате, че като не понасята точни факти, по начина по който е препоръчвано нееднократно, а само с приказки кой бил видял нещо в ляво, ама после било в дясно, ама той бил някъде си там и гледал на запад докато карал колело, просто допринасяте само за две неща:
- пълните темата с плява;
- давате повод да ни се подиграват.

Следващият пост, без точно описание на часа, местоположението, предполагаемата посока според географското разположение, времетраене и по възможност - снимки -  ще бъде изтривано.
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен ети

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 152
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1101 -: Януари 25, 2012, 16:33:18 pm »
Какво лошо има да споделим за нещо,което се оказва, че доста хора са видели?. Местоположението го казах - ЮГОЗАПАД, часа стана ясно от предишни постове, че е около 20 ч. В крайна сметка не всичко може да се заснеме. Ако бях качила снимка на една светещата точка, дали щеше да стане по-ясно какво е? От друга страна може да се включи някой, който пък го е заснел...
Ама давай - трий каквото сметнеш за излишно, нали това ти е работата.
« Последна редакция: Януари 25, 2012, 16:39:35 pm от ети »

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1102 -: Януари 25, 2012, 20:04:00 pm »
Местоположението го казах - ЮГОЗАПАД,

Аз гледах на югозапад като бях в Каспичан, ама нищо не видях. То сигурно има много югозапади - не е само нашия в Каспичан.

Югозапад не е местоположение - югозапад е посока.

Неактивен ети

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 152
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1103 -: Януари 25, 2012, 20:52:17 pm »
Добре тогава: Неизвестния светлинен обект  имаше следните координати: ректасцензия - 16:54 /h:m/ и деклинация 41:48/deg:m/ , магнитуд 2,6., отдалеченост 3200 светлинни години.
Въпреки голямата отдалеченост на Каспичан от София координатите на обекта са същите. :biggrin: 
Незнаех драги, че този форум има научно-образователни цели. Сарказма ти е изключително глупав и просташки.
Изтрий го сега, поне да има защо! :bye2:

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1104 -: Януари 25, 2012, 20:54:45 pm »
Сарказма ми не е просташки - просто реакцията ти е детска.

И стига си говорил за триене - във всеки пост призоваваш я другия админ, я мен да ти трием постовете. Какво целиш с това - да се правиш на обиден или на жертва?
« Последна редакция: Януари 25, 2012, 20:57:49 pm от ₪ Eon ₪ »

Неактивен Sagittarius

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 56
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1105 -: Януари 25, 2012, 21:18:41 pm »
Аз наблюдавах 2 обекта както казах вече. Единия на Югозапад - това беше по - големия, а по - късно още един на Северозапад. И двата изчезнаха без причина. Бяха статични за около час, което опровергава теорията за китайските фенери. Големината на първия беше шокираща. Този обект е наблюдаван и от други части на България, което говори за огромната му височина, предполагаемо орбитална.
« Последна редакция: Януари 25, 2012, 21:21:13 pm от Sagittarius »

Неактивен tazmdg

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 234
  • Смисълът на живота е... 42 !
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1106 -: Януари 25, 2012, 21:57:57 pm »
Вече мнооого се чудя... 1-во:Абревиатурата НЛО,какво беше според вас? :-X 2-ро:Щяхме да гледаме видео на КИТАЙСКИ ФЕНЕРИ! 8) 3-то:Много скоро(поне в София)се нагледахме на "фенери"(визирам Нова Година)... :--- Та в този ред на мисли... Много добре помня,че нито един не остана на едно място за 30 минути(едва ли са се движели заради алкохола в кръвта ми,а още бях трезвен,това е друг въпрос),а и големината на излъчваната светлина трябва да означава...ммм,че е бил на около 500-1000м(мах)от моя гледна точка!  :nea: Е...,все пак...,нека запазим правото всеки да си има лично мнение. Последно:Ще отбележа,че доста странни обекти съм наблюдавам в небето и то от дете,но все още не смятам убедително,че съм виждал извънземни(а определено вярвам в съществуванието им),но НЛО(Неиндефицирани Летящи Обекти)-ДА,и то много!!! Все си мисля,че размислите са ми логични,но най-човешкото си остава,СУБЕКТИВНАТА ЧОВЕШКА ГРЕШКА!  ;)
« Последна редакция: Януари 25, 2012, 22:00:49 pm от tazmdg »
"БАХТИ МАЙКАТА и ЕБИ МУ МАЙКАТА са свещени благословии от дълбока древност в българския език..."

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1107 -: Януари 25, 2012, 23:37:16 pm »
ПРЕДЛОЖЕНИЕ !    

Що не вземете да преименувате темата от " Свидетели на НЛО в България", в " Свидетели на неидентифицирани, човешки скарални оръжия и технологии в България, (вкл. и балони) ", че децата взеха много да се вживяват в тях... :writer:

Ясно е, че никога не са си имали работа с инзвънземни и все още ги очакват в небето  :D
« Последна редакция: Януари 26, 2012, 00:04:34 am от Z-931 »

Неактивен xнещо

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 86
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1108 -: Януари 26, 2012, 03:21:50 am »
  Z-931,бихте ли дали вашето заключение по последният случай.Аз много искам да знам,какво наблюдавахме в небето ни.......?

Ако сме взаимни може да я докараме до извод.
Кви маняци сме ако не затворим папката със случая ;D

« Последна редакция: Януари 26, 2012, 08:08:09 am от Mirotvorec »

Неактивен zorro

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
  • ...истината е някъде там...
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1109 -: Януари 26, 2012, 17:45:01 pm »
 :flag_of_truce:Предлагам да сменим името на темата на:Свидетели на ИЛФ(идентифицирани летящи фенери) в скоби- китайски в България.
« Последна редакция: Януари 26, 2012, 17:55:44 pm от zorro »
...истината е някъде там...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27