Автор Тема: Свидетели на НЛО в България  (Прочетена 488797 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1065 -: Декември 27, 2011, 12:28:37 pm »
Китайски фенер.
http://www.skylanternsbulgaria.com/
Дискутирано е стотици пъти.
« Последна редакция: Декември 27, 2011, 12:30:16 pm от Black Adder »
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен bylqta

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1066 -: Декември 27, 2011, 17:51:57 pm »
Да, :unknown: не бях виждала такива фенери, но странното беше, че падаше от много високо и колкото повече приближаваше, толкова по-бавно се движеше.
« Последна редакция: Декември 27, 2011, 23:30:12 pm от Mirotvorec »

Неактивен zorro

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
  • ...истината е някъде там...
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1067 -: Януари 01, 2012, 17:00:24 pm »
Здравейте,наблюдавах интересно светлинно явление и ми е любопитно може ли някой да ми го обясни. В новогодищната нощ над София се движеха ,,някакви ,,светлини в посока запад-изток ,които ту си променяха траекторията ту цвета ,точно както описват ,,НЛО,, и други наблюдатели .В първия момент се почувствах доста ,,идиотски,, ,но реших че си има обяснение.Имах възможност да се кача на терасата на висока сграда и забелязах ,че някои от тях ,,излитат,, от квартал в подножието на Витоша ,други някъде от към ,,Люлин,,.Тогава реших ,че става въпрос за вид ,,Фойерверки,,тъй като се активизираха около полунощ, но пък се движеха много дълго в небето не изгасваха ами се губеха в далечината.Любопитно ми е какво беше това.
« Последна редакция: Януари 01, 2012, 17:10:00 pm от zorro »
...истината е някъде там...

Неактивен sasho90

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 452
  • Ако още не си бесен, значи не внимаваш достатъчно
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1068 -: Януари 01, 2012, 17:59:08 pm »
Най-вероятно китайски фенери.
Keep 'em occupied!

Неактивен divoom12

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 59
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1069 -: Януари 01, 2012, 19:06:30 pm »
Хее, Зоро и аз гледах същото вчера два пъти. Единия около 20 часа а другия към 1:30. Беше оранжево- розово. А и аз живея покрай Витоша (княжево). Мисля че сме гледали 1 и също.
There is no escaping, there's no place to hide.

Неактивен zorro

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
  • ...истината е някъде там...
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1070 -: Януари 01, 2012, 19:57:14 pm »
Най-вероятно китайски фенери.
                                                                           Не ми обяснява явлението,но е възможно.
« Последна редакция: Януари 01, 2012, 20:08:41 pm от zorro »
...истината е някъде там...

Неактивен Almira

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1071 -: Януари 01, 2012, 22:02:05 pm »
Аз наблюдавах също някакви светлинни тела в небето, които се издигаха нагоре, след това се движеха от запад на иток завиваха и изчезваха. Тъй като това беше около 0:30 ч. и по това време имаше много фойерверки си помислих че това са някакъв нов вид. Гледах ги с бинокъл, по-скоро приличаше на нещо, което гори и се издига, а вероятно вятъра го е носело от запад на изток, а изчезването на светлинното тяло може да се дължи че това което е горяло, вече се е изчерпало.

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1072 -: Януари 02, 2012, 00:39:44 am »
Спокойно, утре ще отворя тема "Свидетели на ИЛО /Индентифицирани Летящи Обекти/ където спокойно да си споделяте за поредният балон, самолет или каквото там успеете да видите.
Щото явно не ви изнася да прочетете какво са писали преди вас, важно е да напишете каквото в моменте ви се иска да видите, а ние вкупум да плеснем с ръце и да извикаме:
- Алелуя, Вие сте велик/а/!!! Видели сте ИЗВЪНЗЕМНИЯТ КОРАБ!!!
« Последна редакция: Януари 02, 2012, 00:41:50 am от Black Adder »
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен zorro

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
  • ...истината е някъде там...
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1073 -: Януари 02, 2012, 18:59:55 pm »
Изобщо,ама изобщо не става дума за ,,извънземните,,в мнението ми,ами за Не идентифицирани летящи обекти,каквото и да е това -щом лети.Приемам критиката,че не съм чел какво е писано преди мен :).Ама като не знам кое какво е-питам.
« Последна редакция: Януари 02, 2012, 19:33:01 pm от zorro »
...истината е някъде там...

Неактивен Organizer

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 23
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1074 -: Януари 02, 2012, 23:33:52 pm »
zorro, по телевизията даже показваха, че пускат китайски фенери на площада освен зарята.

Неактивен zorro

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
  • ...истината е някъде там...
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1075 -: Януари 04, 2012, 13:19:02 pm »
Благодаря за информацията.
...истината е някъде там...

Неактивен element

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 59
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1076 -: Януари 13, 2012, 20:19:25 pm »
Понеже много рядко гледам телевизия, не съм виждал "китайски" фенери. Виждал съм обаче, нещо което ми привлече вниманието. Случи се през 1991г., бях часови в една застава, в казармата бях ??? , ( за тези, които не са ходили, можете да съжалявате, няма по-големи малоумщини от тези които можете да видите там :))), та, стоях си на едно място, (по принцип трябва да се обикаля района, но предния път старшината ме хвана да си спя направо в спалното и аз отрекох, че аз съм на смяна, та този път реших, че поне ще се опитам да си изпълня задължението:))) и както си стоях, беше около 23:00ч. и наблюдавах небето (единственото нещо което можеше да се гледа в тъмнината), звездите се виждаха перфектно, но една от тях светеше с по-различна светлина, някак си по-оранжево, загледах се и ми се стори че се движи, помислих си, че аз нещо залитам, направих няколко движения с глава за да се уверя, че проблема не е в моята гледна точка и установих, че проблема си беше в моята гледна точка, т.е. онова не се движеше. Малко по-късно след 2-3 мин. забелязах, че към въпросния обект се движи друг обект, който светеше по същият начин, помислих си че е самолет, да ама не мигаше, спътник е си викам, да ама спътника не спира, а онова спря близо до първия обект, за кратко останаха не подвижни, след малко се появиха в сравнителна близост още такива обекти, които изникнаха изведнъж и се насочиха също към първия видян, интересното стана, когато започнаха да се движат някак си хаотично около не подвижния обект. Това продължи може би 5мин. и понеже в обществото където се намирах, човек лесно може да изперка, реших да проверя, изтичах да извикам някой за да се уверя, че наистина не се заблуждавам, дойдоха няколко от войниците и те също видяха. Та незнам какво е било, но фенери със сигурност няма как да са били.
Случайност - това е начина чрез който Господ, се опитва да запази анонимност.

Неактивен element

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 59
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1077 -: Януари 13, 2012, 20:30:22 pm »
Пропуснах да добавя, онези неща, си заминаха точно както се появиха, изведнъж изчезнаха, неподвижното остана още малко но и то изчезна. Фенери ли, светулки ли са били, не знам.
Случайност - това е начина чрез който Господ, се опитва да запази анонимност.

Неактивен letqshtata

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 51
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1078 -: Януари 16, 2012, 13:01:59 pm »
Не можах да прегледам цялата тема,дано някой не е пускал тези клипчета:
http://vbox7.com/play:d301c6ad Част 1
http://vbox7.com/play:dc2a943b Част 2
http://vbox7.com/play:afd72631 Част 3
http://vbox7.com/play:371aaa41 Част 4
http://vbox7.com/play:2ef44100 Част 5
Много е интересно,няма да съжалявате,ако гледате ;)
Трета и четвърта част са най-инетерсни.
Според мен наистина военният се е срещнал с НЛО и най-странното е,че самолетът му е останал неподвижен във въздуха.Имам приятели,чиито телефони са се изключвали,докато са чували звуци наоколо (тъмно е било).Друга приятелка,според мен тормозена от полтъргайст,вкъщи започва да звъни часовникът,да крещи и свети баба Ягата и една плюшена играчка едновременно.Явно тези не знам какви да ги нарека имат голямо влияние върху електрониката,както бях писала и в друга тема.
« Последна редакция: Януари 16, 2012, 13:03:34 pm от letqshtata »

Неактивен mitkosven

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1079 -: Януари 17, 2012, 16:41:44 pm »
Гледано е доста отдавна, :blum2: но все пак мерси.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27