Автор Тема: Свидетели на НЛО в България  (Прочетена 481842 пъти)

0 Потребители и 18 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен n1ksan

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1050 -: Септември 21, 2011, 14:20:46 pm »
нямам никаква подходяща техника а и целта ми е да не ме занимават хората с това , писах тук във форума точно с тази цел - някои да се заинтересува и е от района да свърши тази работа и да доразследва въпроса но НЕ АЗ , само ще има въпроси и още въпроси , не ми се спори нито ми се убеждава някого нито ми се доказва нещо ОСОБЕНО през интернет , просто давам информация ... :) успех на заинтересуваните и благодаря за вниманието

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1051 -: Септември 21, 2011, 17:24:17 pm »
Над Варна и аз наблюдавам странни неща, но все пак за мене са такива, а за някой експерт може и да са нещо съвсем нормално. Иначе на два пъти за това лято ставам свидетел на странно явление. Първо изглежда, като звезда, но е оранжево и не мърда. Стои си на едно място и ту светва, ту изгасва. В един момент обаче тръгва и започва да премигва в синьо и червено, като сигналните светлини на самолетите. Няма никакъв шум от това нещо, а беше минало над главата ми и беше тъмно на цвят, но си беше самолет. Летеше сравнително ниско, но нямаше нито шум и никаква дори вибрация.
Според мене това не е извънземно нещо, а някакъв нов прототип самолет. Бях чел за черните хеликоптери и там описват подобни неща, но аз го видях, като самолет.
На второто ми такова наблюдение направих и запис, но не се вижда добре за съжаление.

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1052 -: Септември 21, 2011, 18:14:55 pm »
Качих ги в Ютуб

Видео 1 - http://www.youtube.com/watch?v=hyyx0vVDY_U
На първото видео е в покой и си стои така от няколко минути. Интересно е да отбележа, че на този клип е излязло сякаш мига, а аз го виждах, като оранжева светлина без да мига.

Видео 2 - http://www.youtube.com/watch?v=sySPu8xRJM8
На Видео 1 бях спрял да записвам, понеже светлината изгасна, а на Видео 2 тя започна бавно и пак в покой да просветва, но вече не беше оранжева, а стана бяло-синкава. И на двете видеота този обект си беше в покой и не издаваше никакъв шум.

Видео 3 - http://www.youtube.com/watch?v=lFR61AfEx0k
На Видео 3 го го пуснах да се записва, когато започна да свети по силно и в един момент тръгна да се движи. Тогава от него започнаха да излизат и проблясвания, които са типични за самолетите, но пак казвам нямаше никакъв шум дори и подобен на самолет идващи от него. Шумовете, които се чуват на този клип са от колите долу, а не този самолет, хеликоптер или каквото и да е.

Неактивен вещичка

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 202
  • Виждам те!
    • Уникални подаръци за любими хора
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1053 -: Септември 21, 2011, 19:43:07 pm »
Почти всяка вечер над Варна има поне по 3-4 НЛО-та. Не са самолети, защото те много ясно се различават. Живея в едно село близо до Варна /на високо/ и при нас няма такива светлини като в града и небето е ясно. Летището е близо и шума от самолетите се чува ясно и отчетливо. Една нощ с моя приятелка седяхме до 3 часа на терасата да ги зяпаме и видяхме всякакви: едно беше като пура - блестящо сиво с три червени светлини по дължината и по една от двете страни пак червени; няколко кръгли и светлините им пресвяткваха последователно околовръст; има една пура, която си виси над Галата /е, може и на друго място да е, но от моята гледна точка и калпавото ми възприятие за разстояние е там някъде или над морето/ и от нея влизат и излизат малки червени точки на неопределени интервали. Най-интересното нещо беше следното: към 3 часа от посока Виница /север/ напряко през канала и движение посока юг видяхме оранжево-жълта светеща ярко сфера, която се движеше бавно и доста ниско. Като мина над канала и се озова на няма и километър от къщи на острещният баир, се спря за малко и си повися така във въздуха, после бавно, бавно се отнесе на запад. Наколо беше абсолютна тишина и тази сфера не издаваше нито звук, дори и кучешки лай не се чуваше - за справка: самолетите, които летят за Румъния /тоест се движат на голяма височина/ се чуват абсолютно отчетливо.

Не съм снимала, защото светкавица на фотоапарата едва ли ще свъши работа, а и честно казано фотоапарата ми не е от най-хубавите.  ;)
Отсъствието на доказателство не е доказателство за отсъствие!

Неактивен zaks

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1054 -: Септември 21, 2011, 23:26:18 pm »
Да през месец август и аз съм свидетел на НЛО над Варна ,по точно св.св.К.и Елена,като звездичка и си ходи където си ще.Преди 2 години също ги видяхме, но имах и свидетели.

Неактивен joy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 36
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1055 -: Октомври 19, 2011, 00:32:44 am »
На 15ти Октомври вечерта станах свидетел на следното: 3 оранжево-червени кълба образуващи триъгълник. След време започнаха да премигват и летят хаотично. Качвам клипа от телефона (съжалявам за лошото качество, но телефона ми е тухличка само за разговори). За да стане по ясно прилагам малко линкове от нета, които са 1:1 с видяното от мен, още повече, че клиповете са снимани в периода 14-16 Октомври 2011.

http://img714.imageshack.us/flvplayer.swf?f=M7gr - Това заснех аз. Централна България, посока Изток

- 6ти Август 2011 Сан Рафаел Мексико
- 27ми Май 2011 Молдова
- 2ри Септември 2011 Молдова
- Септември 2011 Молдова
- 14ти Октомври 2011 Мичиган САЩ
- 15ти Октомври 2011 Колорадо САЩ
- 15ти Октомври 2011 Полша

Неактивен niki27pl

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 46
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1056 -: Октомври 31, 2011, 09:41:28 am »
почти всяка вечер към 22.00 посока север от запад на изток,наблюдавам светещо кълбо,не мига движи се по бързо от самолетите и е по ярко.не съм го наблюдавал само аз и други хора са ми казвали че са го виждали, една вечер вечер го показах на един приятел който не вярва в нло, и той се зачуди какво, след като се убеди че не е самолет.
поздрави.

Неактивен divoom12

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 59
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1057 -: Октомври 31, 2011, 16:02:49 pm »
Аз пък наскоро с наще ми като се прибирахме от море (беше към 3 часа) всички видяхме почти същото нещо като това на joy обаче беше доста то ниско защото светлините бяха по-силни и изведнъж като по филмите тръгна супер-бързо напред и изчезна
There is no escaping, there's no place to hide.

Неактивен ети

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 152
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1058 -: Ноември 01, 2011, 18:43:57 pm »
почти всяка вечер към 22.00 посока север от запад на изток,наблюдавам светещо кълбо,не мига движи се по бързо от самолетите и е по ярко.не съм го наблюдавал само аз и други хора са ми казвали че са го виждали, една вечер вечер го показах на един приятел който не вярва в нло, и той се зачуди какво, след като се убеди че не е самолет.
поздрави.
От коя част на Бг. го наблюдаваш? Защото дъщеря ми една вечер ми каза, че е видяла нещо такова, но в посока от юг към север./Ние сме от София/.

Неактивен niki27pl

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 46
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1059 -: Ноември 02, 2011, 08:20:51 am »
От коя част на Бг. го наблюдаваш?

 Плевен.
« Последна редакция: Ноември 02, 2011, 16:25:56 pm от Mirotvorec »

Неактивен martiman94

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1060 -: Ноември 06, 2011, 19:45:07 pm »
Преди по-малко от 5 минути видяхме НЛО над София- център, което беше ярко червено. Летеше от югоизток към северозапад... приблизително! Нямаше никакъв звук. Много внимателно го наблюдавахме с бинокъл, нямаше примигващи светлини. Когато започна да се отдалечава червената светлина започна да примигва(импулси)и изведнъж изчезна. На нова година видяхме подобно нещо което летеше в посока изток, спря и се върна на запад... За тази година това е 12-13...  ::)

P.S Обекта се движеше срещу вятъра на доста голяма височина!
« Последна редакция: Ноември 06, 2011, 19:46:30 pm от martiman94 »

Неактивен divoom12

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 59
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1061 -: Ноември 07, 2011, 19:18:48 pm »
А когато гледа с бинокъла, видя ли да има някаква форма(кръг,квадрат, триъгълник и др.) или пак си беше само светлина?
« Последна редакция: Ноември 08, 2011, 08:12:59 am от Mirotvorec »
There is no escaping, there's no place to hide.

Неактивен martiman94

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1062 -: Ноември 07, 2011, 19:50:35 pm »
Еми формата беше кръгла, а червеният цвят беше много ярък!

Неактивен bylqta

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1063 -: Декември 27, 2011, 00:55:45 am »
Искам да споделя и своите наблюдения.Тази вечер докато се прибирах от познати с колата и децата видяхме огнена топка с размер на пълна луна да се движи в посока към земята.Странното беше, че след като паркирах погледнахме към небето, нямаше нито една звезда, дори и светещия обект го нямаше,но забелязахме друг със същия размер отново кълбовиден, движейки се надолу.Изтичахме по улицата, за да го проследим, изглеждаше като прозрачна топка пълна с дим, а след нея имаше диря все едно от самолет,променяше формата си и видимоста свърши зад покривите на къщите,а също друго беше странно-колкото повече приближаваше къщите скороста му намаляваше.Има ли и някой друг, който е наблюдавал такова явление? Датата е 26.12.2011.
« Последна редакция: Декември 27, 2011, 08:00:52 am от Mirotvorec »

Неактивен Рачо

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1064 -: Декември 27, 2011, 12:19:48 pm »
Нещо като това ли беше?

http://beta.hostsean.com/~peshakof/?p=662

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27