Автор Тема: Свидетели на НЛО в България  (Прочетена 488964 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен mike_portnoy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 62
  • When Dream And Day Unite
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1035 -: Август 13, 2011, 23:44:21 pm »
Преди около час и нещо (към 22:00) бях на терасата с приятелката ми и се опитвах да снимам луната. Изведнъж тя забеляза движеща се светлина и аз реших директно да снимам филмче. Като приближих направо щях да се гръмна:

http://youtu.be/jBjTQ9oN0Mk

Изобщо не знам какво беше това, но съм в потрес :o
Накрая се виждат още две движещи се успоредно светлини... коментирайте!
"Съобщения,в които се казва,че нещо не се е случило,винаги са ми били интересни,тъй като,както зн

Неактивен mitkosven

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1036 -: Август 14, 2011, 09:13:49 am »
Вчера вечерта около 23:50 мисля че беше,видях 2-нлота не бяха самолети 100% съм сигурен защото самолетите се отличаваха ясно по мигащите светлинки а докато тези бяха големи и кълбовидни,движеха се 1 над друго,разделечени на около 10/20 метра от самите тях, цветът им беше смесица между оранжево жълт,изтичах да зема телефона да снимам но за жалост късно беше,вече бяха се изпарили.Преди това се движеха посока София а аз съм София област.

Неактивен mitkosven

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1037 -: Август 14, 2011, 09:54:41 am »
Вече можеби си отговирих на няколко въпроса със това видео:
http://bnt.bg/bg/news/view/56110/sreshti_s_nlo_nad_sofija
А тези,които си видял mike_portnoy същата вечер,която и аз тези по малките ги налбюдавам от седмица ги има,сяка вечер,но точно тия дето казах за вчера бяха много близко и се виждаха идеално,но днес ще съм приготвен със камера,ще ги очаквам.Между другото гледаите на history channel поредицата Ancient Aliens(Древните Извънземни),3 сезона са има ги във masterstb,доста нови неща научих от тях,препоръчвам ви ги.

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1038 -: Август 14, 2011, 11:04:44 am »
НЛО с такива характеристики /конфигурация,осветеност, движение и т.н./все по-често се наблюдават навсякъде по света. На такива НЛО помества клипчета и НАСА-филмчето където те обграждат совалката, после другото със скъсаното въже/.Тези кадри са в тази тема между другото.Просто искам да споделя мнение, че има промяна в качеството и характера на наблюдаваните обекти. Те са полупрозрачни и светли. :hi:

Неактивен sasho90

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 452
  • Ако още не си бесен, значи не внимаваш достатъчно
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1039 -: Август 14, 2011, 21:17:29 pm »
Току що заснех НЛО от терасата, движещо се в посока юг-североизток! Както си излизах на терасата, за да си почина от компютъра с периферното си зрение една ярка движеща се топка ми привлче вниманието. Този път успях по най-бързия начин да взема фотоапарата и да заснема видео.
За съжаление нямаше да имам време да сложа дългия обектив, така че съм снимал с късия. Видеото не съм го компресирал и обработвал, това е суровия фаил копиран директно от паметта, така че качеството е сравнително добро (поне за видео от DSLR фотоапарат).
Видеото накрая нарочно свършва малко преди обектът да се скрие, тъй като реших да пробвам да сложа дългия обектив и да направя снимка - безуспешно (вече беше късно).

За сваляне на видеото: http://dox.bg/files/dw?a=7ca9092732
« Последна редакция: Август 14, 2011, 22:24:24 pm от sasho90 »
Keep 'em occupied!

Неактивен Еруин

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 38
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1040 -: Август 15, 2011, 01:44:10 am »
Не искам да убивам ентусиазма,но на мен ми мязат на фенери (не твърдя, че съм права)
Във Варна преди няколко часа едни познати пуснаха от плажа към 150 фенера, та ако варненци виждате странни светлини тази вечер- няма нужда да се евакуирате.  @---
Въобще свиквайте, защото това с фенерите сбъдващи желания набира популярност явно.

Неактивен stiver

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 47
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1041 -: Август 15, 2011, 15:03:12 pm »
Преди около час и нещо (към 22:00) бях на терасата с приятелката ми и се опитвах да снимам луната. Изведнъж тя забеляза движеща се светлина и аз реших директно да снимам филмче. Като приближих направо щях да се гръмна:

http://youtu.be/jBjTQ9oN0Mk

Изобщо не знам какво беше това, но съм в потрес :o
Накрая се виждат още две движещи се успоредно светлини... коментирайте!

Здрасти mike_portnoy  :)

Добро видео.

http://www.examiner.com/unexplained-phenomena-in-national/something-was-moving-inside-bizarre-ufo-sighted-bulgaria-video

В статията на горния линк пише, че си видял през обектива нещо да се движи вътре в едната сфера. Ще ни разкажеш ли за това? Къде горе-долу в България заснехте видеото?


Keep an open mind, but not so open that your brain falls out.

Неактивен mike_portnoy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 62
  • When Dream And Day Unite
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1042 -: Август 15, 2011, 17:49:40 pm »
Здрасти stiver,

Видеото е заснето в района на средногорието към 22:00. Понеже файла се прекомпресира от youtube качеството се понижава и не може да се види как точно вътре нещо се движи. С просто око това не може да се види, чак след като го гледах на компютъра забелязах, че нещо се движи вътре, както и останалите обекти около него. Все едно сферата е заредена с енергия или нещо подобно. Някой ако иска на ЛС мога да го пратя. Не мога по-добре да го обясня.

Иначе съм изненадан, че веднага има статия по въпроса. Още на следващия ден!? :)
"Съобщения,в които се казва,че нещо не се е случило,винаги са ми били интересни,тъй като,както зн

Неактивен stiver

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 47
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1043 -: Август 15, 2011, 21:27:51 pm »
Видеото наистина e много добро, интелигентно заснето и без излишни емоции. Сигурно оригиналът изглежда още по-добре. Сърбят ме ръцете да го видя но аз не съм специалист. Едва ли бих могла да определя дали движението е вътре в обекта или е някакъв светлинен ефект.

Благодаря!

stiver
Keep an open mind, but not so open that your brain falls out.

Неактивен endy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1044 -: Август 19, 2011, 16:05:29 pm »
Преди два дни с жена ми бяхме на двора в къщи и изведнъж тя ми вика виж,виж.Погледнах нагоре и гледам светещо кълбо,което си се рееше без никакъв звук.Не беше и много високо.После плавно се изнесе на изток.Успях да скоча да взема апарата,но клипа не стана добър,защото беше вече далеко,а и апарата ми е старичък.Но сина също го видя.

Неактивен shavata

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1045 -: Август 29, 2011, 18:02:17 pm »
Вчера 28.08.2011 гр. Русе, първо около 22:00, видях бяло светещо НЛО, което не беше сателит или самолет ,а и светеше 2-3 пъти по-силно от всяка звезда. Дотук добре, човек би си казал нещо си е там това ,но към 11:10, след като споделих с един фр. и няма и 5 минути и той ми се обади по тела и ми каза да гледам какво става зад блока ми (в кв. дружба 3). Излизам и гледам 4 НЛО-та оранжаво светещи едно до друго летят ... 2 изчезнаха ... но се появиха още и още ... и се изредиха поне 10-на, не ги преброих, но всичките летяха в една посока и то доста ниско. Опитах се да ги снимам, но не можах , апаратът ми не хвана нищо. Според мен това бяха TR-B3  :unknown: ???
« Последна редакция: Август 29, 2011, 18:20:46 pm от Mirotvorec »

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1046 -: Август 29, 2011, 18:05:14 pm »
Светлините триьгьлни ли бяха?Тогава има вероятност да са американските от зона 51.

Неактивен shavata

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1047 -: Август 29, 2011, 18:20:39 pm »
Не бяха толкова близо до мен, за да кажа на 100%, но на последното ми се стори, че различавам 3 светлини като триъгълник и затова си мисля, че е TR-3B, но може и да не е.  :unknown:
« Последна редакция: Септември 11, 2011, 08:44:51 am от Mirotvorec »

Неактивен n1ksan

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1048 -: Септември 21, 2011, 12:26:43 pm »
от началото на месец август над Варна и околността патрулират много обекти очевидно с неземен произход , нямам намерение да ви убеждавам само ще кажа ,че правят някакъв сървей но не е ясно какъв точно , който не вярва нека отиде на подходящо място например баира към с.Каменар след 00:00 часа да гледа и  да следи всички обекти - на пръв поглед приличат на звезди но всъщност всички имат леко червен оттенък и не може да ги сбъркате ,ВСЯКА ВЕЧЕР СА ТАМ! и са МНОГО ! тва не е толкова фрапиращо колкото факта ,че когато се опитам да ги покажа на различни хора сякаш хората не ме чуват или забравят какво съм казал !!  :o :o :o :o когато ги гледам с такива хора те СПИРАТ ДА МЪРДАТ !!!!  :o :o но когато ги гледаме аз и още няколко определени човека които се броят на пръст(и) - те продължават патрула си или помръдват и изчезват в друга посока

Неактивен Mercury

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1049 -: Септември 21, 2011, 12:52:49 pm »
А можеш ли да се опиташ да направиш някакви снимки, след като се появяват всяка вечер? След като са много, камерата би трябвало да заснеме все нещичко. :)
"Въображението е по-важно от знанието." Албърт Айнщайн

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27