Автор Тема: Свидетели на НЛО в България  (Прочетена 488775 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Moment 4 Life

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1005 -: Май 18, 2011, 15:05:00 pm »
Аз съм се обедил че е истинско НЛО.. ако не вярвате свалете снимката пуснете я и пуснете Zoom.

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1006 -: Май 18, 2011, 23:43:28 pm »
Да добра снимка, направо си е попадение.
То там раьона си е ерогенна зона за извънземните. На Самуиловата крепост ще е добре да се направи излет. Може би си ходил?
Аз най много до Мелник за седмица две съм ходил и то преди години. То пак си е в зоната.  :drinks:
« Последна редакция: Май 18, 2011, 23:52:22 pm от fishbone »

Неактивен Moment 4 Life

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1007 -: Май 19, 2011, 13:30:41 pm »
Не знам... обаче е като писта  :( :( Сигурно съм виждал вече 50 обекта през последните 2 години.

Забравих да спомена че обекта се движеше много бързо и изведнъж изчезна.
« Последна редакция: Май 19, 2011, 14:56:31 pm от Mirotvorec »

Неактивен File099

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 143
  • Търсач на НЛО
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1008 -: Юни 16, 2011, 19:37:46 pm »
На кратко - вчера 15.06.2011та привечер излязох на наблюдение в дворът си в квартал Бояна въоръжен с бинокъл Байгиш БПЦ 15х50/бинокъл със съмнителни качества, но чисто нов/ и се случи следното нещо - точно в 22 часа насочих бинокъла към Луната която беше в затъмнение и останах неудовлетворен от изображението на бинокъла. Поради тази причина реших да го настроя по телевизионната кула на Витоша/живея в София, квартал Бояна/. По време на настройката на бинокъла...забелязах следното нещо - някаква малка бяла, пулсираща светлинка се движеше по цялата конструкция на телевизионната кула включително по антената. Това се повтори два пъти в рамките на минута-минута и половина. Изключвам да е било лазер защото пак повтарям светлинката пулсираше и просто танцуваше по конскрукцията на кулата.

Малко след това тъкмо бях реших да се прибирам и ако бях го направил щях да допусна голяма грешка. В 22 часа и 20 минути насочих бинокъла към обикновен пътнически самолет който имаше приблизителни координати ~120 градуса по хоризонтал и ~70 градуса по вертикал и се движеше в посока=>югооизток. В този момент попаднах на бяло присветване в небето което видях през бинокъла и го задържах на него. Присветването се повтори, потрети и продължи на присветва като се преместваше също на югоизток. Присветването беше невидимо с просто око, присветваше през около секунда и половина, беше абсолютно бяло на цвят и се преместваше на югоизток. Не беше самолет поради една много проста причина - присветванията не правиха права линия в небето, а правеха нещо подобно на зиг-заг. Тъй като бинокъла няма скала, а и беше тъмно не можах да определя на какво ъглово разстояние бяха присветванията едно от друго. Това присветване го следих с бинокъла в продължение на поне 4 минути време! Накрая просто спрях да го наблюдавам...

Моля компетентните астрономи да имат предвид, че в никакъв случай това не бяха сравнително често появаващите се бели присветвания в небето защото те се повявяват само няколко пъти в разстояние на секунди, а не цели 4 минути или много повече време!


Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1009 -: Юни 16, 2011, 22:46:25 pm »
Цитат
Малко след това тъкмо бях реших да се прибирам и ако бях го направил щях да допусна голяма грешка. В 22 часа и 20 минути насочих бинокъла към обикновен пътнически самолет който имаше приблизителни координати ~120 градуса по хоризонтал и ~70 градуса по вертикал и се движеше в посока=>югооизток. В този момент попаднах на бяло присветване в небето което видях през бинокъла и го задържах на него. Присветването се повтори, потрети и продължи на присветва като се преместваше също на югоизток. Присветването беше невидимо с просто око, присветваше през около секунда и половина, беше абсолютно бяло на цвят и се преместваше на югоизток. Не беше самолет поради една много проста причина - присветванията не правиха права линия в небето, а правеха нещо подобно на зиг-заг. Тъй като бинокъла няма скала, а и беше тъмно не можах да определя на какво ъглово разстояние бяха присветванията едно от друго. Това присветване го следих с бинокъла в продължение на поне 4 минути време! Накрая просто спрях да го наблюдавам...

Това и аз го видях.  :) Малко преди да го забележа гледах самолет и малко след това го забелязах. Аз малко го наблюдавах, защото по-късно го забелязах пък и съм в квартал който е на изток.
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен File099

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 143
  • Търсач на НЛО
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1010 -: Юни 17, 2011, 17:45:47 pm »
Здравейте, имам само един единствен въпрос към вас -

С какъв оптичен прибор наблюдавахте явлението?

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1011 -: Юни 17, 2011, 20:15:01 pm »
Ако въпроса ти е зададен към мене? Аз го наблюдавах с просто око, но и това ми беше достатъчно за да видя, че не е самолет или хеликоптер.
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен File099

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 143
  • Търсач на НЛО
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1012 -: Юни 17, 2011, 22:35:56 pm »
Не мисля,че с просто око се виждаше...

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1013 -: Юни 17, 2011, 23:07:50 pm »
Виждаше се. Наблюдавал си този самолет който и аз. Аз го забелязах като беше точно над мене даже леко вече беше пред мене. От кв. Дружба-1 го видях. Гледах го за има няма 1 мин. После не можех да го видя с просто око.
По всичко личеше, че не е самолет или друго нещо от познатите летателни апарати.
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен miavita

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1014 -: Юни 19, 2011, 13:45:25 pm »

Снощи от изток на запад видяхме със съпруга ми около 25 светлини, подредени като ято птици да отминат. Докато си намерим телефона, не успяхме да ги заснемем. Тел ми е 0889 761520 . Дано някой е успял да ги заснеме.

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1015 -: Юни 21, 2011, 10:29:25 am »
И аз съм от Дружба. Вчера вечерта към 12 през нощта бях на терасата. Небето си бе ясно и доста звезди се виждаха. Имам навика като пуша  :blush: да гледам в звездите. Та както една си седеше мирно и кротко изведнъж тръгна да се движи с бясна скорост. Имаше звезди, които бяха доста по ярки от този обект. Чудя се дали може самолет да лежи толкова високо. А може и да е падаща звезда.

Неактивен zaks

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1016 -: Юни 21, 2011, 14:50:45 pm »
За първи път пиша в такъв форум,но редовно следя новините.Виждала съм и НЛО и от 20 год.ги рисувам.Те ме побутват .Аз затварям очи и виждам кой е при мен.С течение на времето развих тази способност.В началото исках много да ги видя и те ме блокираха за секунди и образа се появяваше.Сега само сме на здравей ,здрасти ,лека нощ,даже вече и рядко ги рисувам.Има много видове.Мъчих се да ги определя като групи по външен вид ,но се отказах.ЩО се отнася до НЛО съпругът ми го видя една вечер миналата година и близо час го наблюдавахме.Четери пъти се връща над вилата ни и си щъкаше свободно.Сега с нетърпение очаквам да се направи някакво оповестяване та да се свърши с догатките.

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1017 -: Юни 21, 2011, 19:37:03 pm »
zaks,здравей.Съобщението ти не е много ясно. Какво имаш предвид- летящ обект или извънземни. Защото НЛО-не значи непременно ЕТ. Има и такива дело на нашата цивилизация.Би ли се изяснила.Много интересни способности имаш. @---

Неактивен zaks

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1018 -: Юни 21, 2011, 22:08:27 pm »
За НЛО то не мога да ти кажа чие е .Дали е нашо или на ЕТ тата.Но тези мои приятелчета винаги ме стряскат и никога няма да свикна с външният им вид ,макар че някои видове от тях са божествено красиви .Има нещо различно в погледа им и никога не мога да го нарисувам.Що се отнася до НЛО то  ,то си щъкаше на зигзаг правеше завойчета и пак се връщаше,но беше доста високо.Съшата вечер към 2 4аса нащи приятели се събудили случайно и го видели .Снимали са но,снимките не са много ясни.Имам едно клипче ,но там са само една част от рисунките.                                                                                         

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1019 -: Юни 22, 2011, 21:28:27 pm »
zaks,сега вече разбрах-става въпрос за ЕТ. Те ти идват на "гости" и тях рисуваш.Вече ми е ясно. А някаква инфо в повече. Нали разбираш-нещо ново, необичайно.В сайта има няколко интервюта и то много интересни с представители на чужди цивилизации.Ако имаш нещо-сподели. @---

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27