Автор Тема: Свидетели на НЛО в България  (Прочетена 488864 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #870 -: Октомври 22, 2010, 18:36:43 pm »
Не само в БГ.
Идеята обаче е, че ако 100 човека видят вечерта китайски фенери, то 10 от тях ще са убедени, че са НЛО и ще предадат ентусиазма си на 20-тина поне. Един вид имаме новоприети вярващи в НЛО, които ще споделят с близки, които не вярват.
Ако вземем например Мазлан Отман и първата новина, че ООН е назначил, като "главен преговарящ", то някъде около 70% от хората чули тази новина не са чули отричащата новина за такова нещо.
Та нека сме наясно, че само с истината ще стигнеме до дребнофорумни панахиди. Трябва ни маса от разтревожено и подплашено стадо, което ще иска отговори и ще вярва сляпо на това, което вижда. Така ще се изправи една стена срещу световните правителства и в един момент ще клекнат. Сега просто трябва да има концентрираност и всяване на все повече и повече истерия.

Неактивен ети

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 152
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #871 -: Октомври 22, 2010, 18:53:59 pm »
Значи съм в грешка..Аз си мислех, че търсим истината тук..Пък ние сме се опитвали да плашим хората. :boredom: Скучно!
Масите обаче сега са изправени пред по прагматични проблеми /стачки,безработица../, та незнам дали ще ни обърнат внимание. А и не съм убедена, че това ще помогне да клекнат, както казваш световните правителста.
Дай да си сформираме по- добре една уфологична организацийка и да се опитаме да направим връзка с тия пусти ЕТ-та ???

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #872 -: Октомври 22, 2010, 19:43:41 pm »
От политическа гледна точка кризата е най-подходяща за оказване на натиск върху световните превителства. Ти защо си мислиш, че точно в този момент се заговори за свободната енергия и редица технологии за подобряване на живота ни? Това е надежда, която се вкарва в хората, че ако се разкрие истината за НЛО и техният произход ще се разкрият и технологиите с които се задвижват, а от там и човечеството ще се изстреля в своето си развитие. Един вид няма да има бедни и гладни, а само сити и доволни. Този утопичен комунизъм си има цена, както казах и тази цена се нарича разкриване на НЛО. Много хора не са наясно, че самото разкриване на НЛО без прикрепен кламер с тези технологии няма достатъчна сила. Сега обаче при наличието на глобална криза и мрачни прогнози за бъдещето, всякаква добре измислена и положителна фантазмагория би грабнала масово много сърца.
В момента много хора се самонавиват и си пръскат мангизите да купуват измислици с красиви съчинения за възнесения и какви ли не вибрации и как щели да им свършат мъките през края на 2012 година. Хора като Шелдън Нийдъл, Дейвид Уилкок и какви ли не сектанти около "галактическата федерация на светлината" направиха цели състояния. Това в момента се купува, като топъл хляб, то и затова ченълинги и подобни глупости са заляли цялото интернет пространство. Дори за да може по бързо да се пласирват идиотиите им, оставят послания от Исус Христос, Архангел Михаил и каквото мозъка им друго съчини. Всичкото се прави за тъпоумното американско стадо, което е обсебено от християнството на ниво средновековна Европа  ???
Та искаше истиа и мисля, че ти е споменах. Хората, които сериозно се занимават с НЛО и извънземни нямат никаква подкрепа от стадото, понеже не се засягат общостадните му интереси. Затова и самата уфология, както при музиката се чалгазира за да може да се пласирва.
Общо казано уфолозите имат интерес да се изкара истината, но за да го постигнат трябва да използват стадната простота и наивност.

п.п. няма как това е война все пак ;)

Неактивен ети

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 152
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #873 -: Октомври 22, 2010, 20:34:31 pm »
Добре де, ама ние с какво ще помогнем на уфолозите, раздухвайки темата?Нещо не ти схващам мисълта. Значи: уфолозите натискат световните правителства, чрез екзалтиране на масите, като преувеличават фактите за НЛО и дават лъжливи надежди за по-добро бъдеще. А ние тук,понеже сме една идея по-умни от масите, помагаме на уфолозите? Така ли?  :-X
Извинявай, не те иронизирам, наистина не схванах.

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #874 -: Октомври 23, 2010, 00:56:29 am »
Изучаването на НЛО и извънземни същества е една доста широка тема с прекалено много неизвестни. Факт е, че никой нищо конкретно не може да ти каже. Всеки може да измисли нещо си и да му вкара логичен алгоритъм или пък да използва шаблон създаден от другиго. Сега например аз мога да разкажа за извънземни от планетата Авиндор, които приличат на нас, но имат еди си какви разлики и ала бала. След това можеш ти да доразвиеш това, което съм разправил и да добавиш и ти нещо за тях. Така от мене посятото зрънце си е започнало у тебе да вирее и ти си го предала на другиго и така и така и се стигнало да една маса от хора, които създали цяло вярване/учение и каквото ти хрумне. На този принцип са създадени рептили, дракони, галактически федерации и каквото фантазиията ти пожелае.
За хората които серизно се занимават с НЛО е много важно да се разсекрети какво точно властите по света знаят по този феномен. Наистина трябва да се изичсти уфологията от сверата на фантазията и нещата да се подредят. В момента именно голямото оръжие на властимащите, които каквото и да знаят го пазят доста стриктно, е че колкото по малко знаем, толкова повече си измисляме истории с които да запълваме дупките на липсващото ни познание.
Трябва на вискчи да ви е ясно, че НЛО и ЕТ са един комерсиален продукт, които се оказа и доста доходоносен. На запад се плащат луди пари за книги, интервюта и конференции. Много е важно да говориш интересни неща, които обесняват случващото се в света, а когато е замесено и НЛО, тогава имаш зелена светлина да твориш каквото си искаш.
Така в момента нашите искания за разкриване стават с всеки ден все по невъзможни и невъзможни, защото вече искаме неща да се разкриват, които са ни ги изманипулирали в главите, че съществуват и ние сляпо им вярваме.

Та нека се върна конкретно към въпросите ти.
За да имаме някакъв успех в размърдването на което и да е правителство, това няма да стане с молби, декларации и призиви. Единствено може да го направим чрез масите, защото един народ решава кой да го управлява, а този, който го управлява решава или ще се подчинява и дава това, което го изискват от него или ще си ходи. За тази цел трябва масите да изискват от правителствата си да има пълно разсекретяване.
Ако тръгнем да говорим за НЛО и ЕТ само това, което наистина знаем и без, но без и капка украска, то на масите ще им е скучно и безинтересно. Реално погледнато масите в момента не се вълнуват от НЛО, защото: Първо НЛО не е заплаха/зрелище за тях и Второ НЛО не могат да го впишат в някакъв сценарии с килипир или модно течение.
Обаче ако тръгнем да говорим за НЛО и ЕТ, но вече украсено с различни сценарии, то тогава на масите ще им е интересно, защото: Първо НЛО е заплаха, като отвличания, рептили и извънземни нашествия и Второ НЛО носи със себе си килипир, като нови технологии, свободна енергия, възнесения и какви ли не други благинки.
Ето защо в момента под флага на НЛО и ЕТ са се вкарали всички фантазии за всичко необяснимо. Тоест НЛО е станало обяснение за всичко необяснимо. По този начин се създава една голяма маса, която започва да изповядва една нова религия и с тази нова религия обаче не се знае докъде ще се стигне. Възможно е на базата на тази илюзия и самоманипулация да се събарят правителства по света да се стигне и до събаряне на системи, но обаче не се знае докъде ще се стигне ако не се намерят отговите на фантазиите, които им са посадени.
При описаната ситуация по горе е почти невъзможно да се пази вече каквато и да е истина от масите. Не сме далече от времето, когато ще стане почти невъзможно за световните правителства да излязат от тази всеобхватна лудост и техният крах ще е неизбежен. Понеже цялата тази лудост набира страшна скорост и с всеки ден, месец или година става все по голяма и по голяма.
Ние тука и тези, които четат сме част от масите, но тръгнали да търсят какво все пак става.

Неактивен ети

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 152
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #875 -: Октомври 28, 2010, 13:25:29 pm »

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #876 -: Октомври 29, 2010, 23:17:31 pm »
Това над Сопот дори и по новините го давали -
<a href="http://i48.vbox7.com/player/ext.swf?vid=9baa8dd9" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="bbc_link bbc_flash_disabled new_win">http://i48.vbox7.com/player/ext.swf?vid=9baa8dd9</a>
« Последна редакция: Ноември 01, 2010, 20:00:51 pm от Black Adder »

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #877 -: Ноември 01, 2010, 19:01:57 pm »
НЛО заснето на 30 октомври над София -

<a href="http://www.youtube.com/v/UGS_2uY1uA8?fs=1&amp;amp;hl=bg_BG" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="bbc_link bbc_flash_disabled new_win">http://www.youtube.com/v/UGS_2uY1uA8?fs=1&amp;amp;hl=bg_BG</a>
« Последна редакция: Ноември 01, 2010, 20:02:31 pm от Black Adder »

Rio

  • Гост
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #878 -: Ноември 01, 2010, 21:37:27 pm »
Това на моста на влюбените до НДК ли е?

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #879 -: Ноември 01, 2010, 22:01:47 pm »
Не знам къде е заснето точно в София. Попаднах на него разглеждайки НЛО клиповете.
Някой от София от присъстващите ако познае обстановката или е бил свидетел може да каже. Иначе, който е качил този клип е писал, че е заснето някъде 22:15 :)

Неактивен ети

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 152
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #880 -: Ноември 05, 2010, 16:48:42 pm »

Неактивен bad_w0lf

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 51

Неактивен ети

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 152

Неактивен Дейзи

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 39
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #883 -: Ноември 09, 2010, 09:53:59 am »
не всяко летящо и светещо нещо е НЛО, много хора го бъркат с кълбовидната мълния. И аз досега си мислех, че съм видяла НЛО, но по-скоро да е било кълбовидна мълния, много приличаше на това по-долу, само че беше на 2 метра от мен (слава Богу от външната страна на прозореца)и беше с диаметър около една педя. Беше с трептеливи движения, но не седеше на едно място, а си се местеше с бързи резки движения от единия край на прозореца на другия.

Неактивен ceny_hp

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #884 -: Ноември 13, 2010, 20:27:48 pm »
Здравейте!
Днес докато наблюдавах Chemtrails видях един странен самолет - ако е било самолет.
Летеше целенасочено, по диагонал както лети самолет,  от югоизток на северозапад,
не изглеждаше като самолет.Имаше продълговата форма, не се забелязваха крила, цветът беше сребрист ,а в предната част червеникав,беше по голямо от самолет, някакси по тумбесто в средата. Най- странното беше че не оставяше никаква диря след себе си.
Не светеше, беше някъде между 2-3 часа след обед.
Не съм запозната,но дали има самолети които не оставят никаква следа след себе си?
И ако има как се движат те, като се има впредвит че бялата ивица е от изгорялото гориво?
Дано въпросът ми не ви се стори глупав, но обекта ми се видя много странен.Видяхме го аз и дъщеря ми и двете гледахме като шашнати.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27