Автор Тема: Свидетели на НЛО в България  (Прочетена 483828 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

stiver

  • Гост
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #690 -: Февруари 26, 2010, 10:45:43 am »
Ловецо, приятелю, абе не може ли някак си да качваш там и оригиналните снимки без компресии, филтри, и финтифлюшки? Нали искаш анализ на снимки, не на художествени произведения?

Неактивен loveca

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #691 -: Февруари 26, 2010, 14:44:44 pm »
  Който иска ще му ги изпращам на Е-Мейла- за по-лесно.   

   




   
 
   
« Последна редакция: Февруари 28, 2010, 07:58:30 am от Mirotvorec »

stiver

  • Гост
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #692 -: Февруари 26, 2010, 18:55:44 pm »
Ловецът ми изпрати днес много от снимките си на предполагаеми НЛО в оригинален вид. Както писах и на него, трудно ще е да бъда убедена, че не са птици. Сред снимките, обаче има и някои доста любопитни. Има една-две интересни, светли на цвят сфери. Но преди това предлагам да видите тази:

Обектът е в оригиналния си размер, но снимката е кропната, за да не задушава форума.

Оригинален размер и запазени данни на файла на този линк:
 
http://i563.photobucket.com/albums/ss77/stiver_bucket/d2.jpg

Аз имам предположение какво може да е това. Ловецо, не се сърди, но да направим едно истинско разследване и да започнем първо с обикновените обяснения, а?

Попитах Ловеца от кой етаж е направена снимката и дали има друг, по-висок блок непосредствено до този. Ловецът отговори: "Снимка 17 (тази снимка) съм я правил от 3 етаж на блока - последния в който живея. До блока на снимката с Обекта  да речем 20 метра  има друг блок почти идентичен -5 етажен." 

Моето предположение е, че това е предмет, най-вероятно стар чадър, който някой е изхвърлил от последния етаж на другия блок в момента, в който Ловецът е снимал. Това не би било необичайно поне за квартала, където аз живея в София, и където хората си изхвърлят боклуците от прозорците с блажен размах.

Ловецо, дали искаш да слезеш долу и разгледаш земята пред другия блок за подобен предмет (стар чадър например)?

Други идеи?

Неактивен momo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 184
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #693 -: Февруари 26, 2010, 19:31:45 pm »
Не му работи левия мигач. И май е чукнато леко отзад.
Това НЛО не струва, сигурно го карат за скрап.

Неактивен loveca

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #694 -: Февруари 26, 2010, 20:46:37 pm »
Версията за Българският Чадър отпада. Между двата блока има улица с наредени по края и коли. И хубави тротоари от страни. Доколкото знам там няма Луди хора. Става дума за Блока.
« Последна редакция: Февруари 26, 2010, 20:55:56 pm от loveca »

stiver

  • Гост
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #695 -: Февруари 26, 2010, 22:24:23 pm »
Приемам аргумента ти  :)
Всъщност, аз имам аргументи срещу собствената си теория. Дръжката на това нещо, би била ужасно дебела ако беше обикновен сгъваем чадър. Освен това щеше да е тежък и да пада или да се върти доста бързо и щеше да е "блърнат", т.е. да не е на фокус, леко размазан, но няма следи на блърване. А и каква е вероятността да се снима изхвърлен чадър точно в този момент?

Някой друг да има идеи?

Неактивен loveca

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #696 -: Февруари 27, 2010, 19:33:55 pm »
Чадър,птица или...     

Неактивен Guns N' Roses

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
  • Не яжте душите си!
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #697 -: Февруари 27, 2010, 22:20:07 pm »
Нa мен лично ми прилича на някъв ултра модерен вид китара! ;D
Очите на мъдростта са очи, които могат да обяснят и видят качество във всичко, за да опознаят себе с

Becker

  • Гост
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #698 -: Февруари 27, 2010, 23:35:02 pm »
На мене това лично ми прилича на Булсатком чиния ,която стои във въздуха. ;D

Неактивен b.boy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 85
  • Музиката е нещото което ме прави щастлив!
    • The Mystery
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #699 -: Февруари 28, 2010, 08:20:25 am »
С тая дълга "глава" на мен ми прилича на някаква патица  ::)  ;D

Неактивен smarfcho

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 59
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #700 -: Февруари 28, 2010, 11:01:07 am »
Оценявам труда, че се мъчете да санемете нещо. Ама ако ще споделяте някаква информация нека да е по - точна. Повечето снимки не означават НИЩО! Темата се разводни според мен или качвайте нещо качествени, или нищо не качвайте!  :)

Неактивен momo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 184
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #701 -: Февруари 28, 2010, 11:09:10 am »
Браво, smarfcho! Радвам се, че не съм сам.  :hi:
Тия тук хептен ми разбиха представата за извънземни космически кораби.
То не бяха фарове, мигачи, командни пултове, чадъри, птици...  :bad:
Вече знам, че формата на извънземните космически кораби е като плюмка, парче вестник духнато от вятъра, птица или самолет. Хич не са оригинални тези пришълци. Разочарован съм от тях.
Толкова много глупости се изтърсиха напоследък тук, че даже някой ако сложи реалистична снимка на НЛО не бих му повярвал вече.  :nea:

Някои хора дотолкова са вманиачени да видят НЛО, че го виждат във всичко.   >:(
« Последна редакция: Февруари 28, 2010, 11:11:06 am от momo »

Неактивен smarfcho

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 59
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #702 -: Февруари 28, 2010, 12:35:57 pm »
Толкова много хора пишат в тази тема /например/. Ми нека да се съберат да си направят клубове по градове да си съберат пари за хубажа техника и да снимат и ще се види колко по - малко съмнителни неща ще заснемат. Като се качва нещо нека да е достатъчно добре проверено. И аз може да размажа някой пиксел да кача снимката и да го обявя за НЛО и съм сигурен, че ще има такива които ще повярват! Кофти работа. :negative:

Неактивен sesiliq

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 290
  • ТРОЯНА
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #703 -: Февруари 28, 2010, 13:48:42 pm »
Aмми аиде!Аз съм за Пловдив.
...и нека Силата бъде с теб. [img]http://img383.imageshack.us/img383/290

stiver

  • Гост
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #704 -: Февруари 28, 2010, 14:45:35 pm »
Толкова много хора пишат в тази тема /например/. И аз може да размажа някой пиксел да кача снимката и да го обявя за НЛО и съм сигурен, че ще има такива които ще повярват! Кофти работа. :negative:

Не е толкова лесно, колкото си мислиш. Фалшификациите са колкото лесни за правене, толкова лесни и за откриване. В едно нещо съм убедена - снимките на Ловеца не са фалшиви. Затова го тормозих толкова да ми изпрати оригиналите. От два дни въртя тази на компютъра си и не мога да разбера какво е. Смущава ме пълната липса на каквато и да било симетрия. Това е което ме кара да мисля, че все пак може да е нещо изхвърлено от последния етаж на съседния блок. Може и да не е.

Каква по-точна информация би искал да видиш? 

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27