Автор Тема: Свидетели на НЛО в България  (Прочетена 483754 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #435 -: Ноември 22, 2009, 23:06:52 pm »
Видените в близките години, може и да са направени от човешка ръка, но не и видените преди век и назад.
Кой век?
А защо да не са хора от бъдещето? Тези двигатели са и машини на времето ;)

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #436 -: Ноември 23, 2009, 10:39:28 am »
http://www.vezneva-pictograms.com/bg/pictograms.php                                                                                                                                                                                                                                         Ето тук

Неактивен hung

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 287
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #437 -: Ноември 23, 2009, 21:11:59 pm »
Уранов Рудник, там кацали...  някой чувал ли е нещо?
Без секс, на къде?! Без любов, няма секс!

Неактивен tops

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 27
  • Ами ако науката може да надмине въображението ни?
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #438 -: Ноември 23, 2009, 21:26:10 pm »
Трябва да се разделят на извънземни и земни разработки на летящи апарати.Дисковете са земна технология може би изкупирана доколкото позволяват нашите съвременни технологии,а светещите кълба които се появяват за кратко изчезват без следа и мигновено са извънземна технология които могат да се движат(манипулират) четириизмерното време-пространство.Може би в триизмерното пространство да се виждат като светещи кълба или друга форма но в четириизмерното пространство да представляват съвсем друг обект и форма.А това че се виждат в триизмерното пространство е поради силната енергия която въздействат за манипулиране на време-пространството която по някакъв начин се явява аномалия във времето.
« Последна редакция: Ноември 23, 2009, 21:27:34 pm от tops »
Ами ако науката може да надмине въображението ни?  Ами ако невъобразимото стане действителност?

Неактивен karamundi

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #439 -: Ноември 25, 2009, 19:18:52 pm »
Преди един час с колегата видяхме 2бр нло,та прибираме се от командировка от Монтана и спряхме на един стар път да регулираме фаровете, поглеждам аз на горе и кво да видя-двете нло се движеха на около 4-5км. височина едното по-голямо, а другото поне три пъти по-малко. Движеха се с еднаква скорост и на разстояние едно от друго на около 200метра , ако съдим и по височината. Движеха се поне 5-6 пъти по-бързо от самолет на тази височина, така го определям, защото се обърнах на другата страна и видяхме самолет горе-долу на същата височина, но с обозначителни светлини а енлотата светеха в бяло и се отправиха по посока на Царичина. Така го определям, защото там където бяхме спрели на този път посоката на нлотата беше към Царичина, толкова бях въодушевен, че се сетих късно да си извадя телефона да снимам. След това минахме покрай Царичина, но нищо нямаше в небето. Сега вече съм сигурен, че не сме сами, щото ги видях с очите си.
« Последна редакция: Ноември 26, 2009, 08:41:38 am от Mirotvorec »

Неактивен katina2003

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #440 -: Ноември 26, 2009, 14:05:11 pm »
И аз видях двата обекта, само че от София, някъде към 17,45 ч. Небето беше безупречно, без грам облак, и хоп! две звездички се движеха заедно по небето, буквално над главите ни. Нямаше как да ги пропусна. Първата беше ярка и голяма, а втората не толкова ярка и се движеше след нея със същата скорост. За пръв път виждах такова нещо! Беше невероятно!

Неактивен karamundi

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #441 -: Ноември 26, 2009, 19:12:32 pm »
Точно така, видели сме едно и също днес. Засякох още, но ги снимах този път по светло в същия район, в който видях и тези.
« Последна редакция: Ноември 26, 2009, 23:58:31 pm от Mirotvorec »

Неактивен katina2003

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #442 -: Ноември 26, 2009, 20:00:35 pm »
Е, не, наистина? Пусни снимки, ако можеш, :) много се запалих вече.
« Последна редакция: Ноември 26, 2009, 23:58:58 pm от Mirotvorec »

Неактивен karamundi

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #443 -: Ноември 26, 2009, 20:33:49 pm »
Ами аз какво да кажа като съм шоп, око да види ръка да пипне. Аз просто не знам как да го опиша. Както и да е, скоро отивам до Царичина, щото ме дърпа много, не знам защо.
« Последна редакция: Ноември 26, 2009, 23:59:54 pm от Mirotvorec »

Неактивен karamundi

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #444 -: Ноември 27, 2009, 07:43:26 am »
много хора са ги видяли има ги и снимани точно както ги видях и аз

Неактивен karamundi

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #445 -: Ноември 27, 2009, 08:13:59 am »
« Последна редакция: Ноември 27, 2009, 08:21:01 am от karamundi »

Неактивен зико

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #446 -: Ноември 27, 2009, 08:28:41 am »
Това лято през месец август към десет вечерта,при поредното си наблюдение забелязах оранжев обект с големина на звезда,който се движеше от юг на север.Помислих че,е спътник защото всяка вечер виждам много спътници,но в този момент обекта започна да пулсира.На моменти почти угасваше и след това силно се увеличаваше светлината ,като продължаваше да лети.Така правеше докато изчезна от погледа ми.Внимателно преценявайте наблюдаваните обекти,защото често се взимат самолети и спътници за нло.Например вечер при залез слънце,когато гледаме на запад често можем да видим ярка точка да се движи,това не е нло а самолет който при движението си в даден момент пречупва слънчевата светлина и я отразява към наси ние сме готови да кажем че,сме видяли нло. :-X  

Неактивен katina2003

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #447 -: Ноември 27, 2009, 08:51:01 am »
Съгласна съм, че понякога се бъркат нещата, но това, което видяхме на 25 ноември привечер НЕ беше самолет, спътник и т.н. Бяха два обекта, които се движеха с еднаква скорост и на еднакво разстояние един от друг. Първият беше ярък и голям, доста по-голям от Венера или от спътник, гледан от земята. Мисля, че съм голям и разумен човек, че да объркам самолет, птица, балон или каквото и да било с нещо друго, при това в безупречно небе, дето и комар да прелети, ще го разпознаем, че е комар. Не твърдя, че е било НЛО, в смисъл на извънземен апарат, но определено будеше съмнения, може и да е било човешко творение, в такъв случай доста необичайно творение:))

Неактивен merulious

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 548
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #448 -: Ноември 27, 2009, 09:51:19 am »
Колеги, вчера към 18 часа аз също забелязах два обекта, които се движеха с еднаква равномерна скорост (в посока Пловдив  ;D, доколкото това може да се определи по разположението на Цариградско шосе...  :-X), като първият от тях- "водещият" беше по- ярък и сякаш поради това по- голям. Уличните лампи обаче не позволяваха да се снима, а и едва ли нещо щеше да се види така или иначе, бяха далече  :(
« Последна редакция: Ноември 27, 2009, 09:52:21 am от merulious »
...water can flow, and water can crash...

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #449 -: Ноември 29, 2009, 09:19:28 am »
Колеги, вчера към 18 часа аз също забелязах два обекта, които се движеха с еднаква равномерна скорост
Колега, скоростта като е еднаква, движението ще е равномерно. Въпросът е дали е праволинейно или криволинейно ;D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27