Автор Тема: Свидетели на НЛО в България  (Прочетена 483704 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #345 -: Юли 18, 2009, 14:41:03 pm »
Цитат
Сигурен съм и в друго. Това кълбо със сигурност шпионира. Сега някой ако може да ми каже в този период... в Турция... в този хотел. Да не би да се събираха ръководителите, които организираха купуването на гласове в ТУРЦИЯ.

forum111, аз не разбирам, защо ще им е /на военните или на когото и да било/ да използват такива сфери за шпиониране? Нали имат шпионски сателити. Някъде бях чела, че имат технологии, с които да чуят говор в подземията на Кремъл. Ако е вярно това де. Защо ще им е да привличат това внимание към себе си? Ще подслушваш със светещо кълбо.Не ми се връзва някак. Все едно Джеймс Бонд да си сложи табелка "таен агент". ;)
« Последна редакция: Юли 18, 2009, 14:42:17 pm от Magnolia »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #346 -: Юли 21, 2009, 21:43:45 pm »
stiver, идеята за You Tube е страхотна. Ще попитам двама-трима за субтитрите с надеждата поне един да се съгласи, и ако това стане, ще ти дам клипа да го качиш ти, а ако не - сам ще го ъплоудна :)  А може и двата варианта ;)

Страхотно! Най-добре и двамата. Нищо не разбирам от правене на субтитри, но видеото ще кача без проблем. 8)
stiver, имам една добра и 2 лоши новини :P  Добрата е, че намерих човек, който ЩЕ МОЖЕ да направи субтитрите, лошата е, че за вграждането иска да намеря друг. Втората лоша е, че ще стане от Септември нататък ;)
Съгласна ли си с условията? :)

Неактивен forum111

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #347 -: Юли 21, 2009, 22:00:32 pm »
http://www.vbox7.com/play:16acc234

Няма смисъл да казвам, че е едно и също. Убедете се сами.  Че и как в един и същ период. горното видео е ъплоаднато скоро - на 15. Аз съм правил този запис на 5 този месец. Почти сигурен съм, че турското видео е направено на 4,5,6. Турското видео е качено на 15 този месец. Имам и снимка.

Сигурен съм и в друго. Това кълбо със сигурност шпионира. Сега някой ако може да ми каже в този период... в Турция... в този хотел. Да не би да се събираха ръководителите, които организираха купуването на гласове в ТУРЦИЯ.

Не искам да политизирам темата. Главния въпрос е че всичко, което става тук, колкото и тайно да е ТЕ го разбират и ще дойде момента на разплата.

forum111, много ти благодаря, че си качил видеото в нета! Наистина изглеждат еднакви, няма съмнение. И определено не е китайски фенер. Промените в цветовете са страхотни.

Можеш ли да дадеш някои пояснения? Накрая на видеото, от долния ляв ъгъл се задава друга, по-голяма светлина. Това друга сфера ли е или лампа? Това, което си качил всичко ли е, което си заснел или само част? Жалко, че е толкова кратко. Жалко, че не си снимал и трите сфери. Но защо наистина е толкова кратко? Батериите ли не ти стигнаха?

Иначе, за турското видео...мммм...не, съжалявам, но наистина е снимано на 14ти юли. И на мен ми се искаше да са от една дата, но и това е нещо. Е, малко са позакъсняли за изборите, но за следващите да се надяваме ще дойдат навреме. Но дано да се оправим и сами с това безобразие. Не можем все на небесата да чакаме, я!  ;D

Ден преди случката жена ми каза, че не вярва в НЛО и извънземни. Спомням си думите и: "Защо всички са виждали, а ние не!?" Тя е инж. и винаги обяснява научно. И до ден днешен питам съпругата си, какво научно обяснение дава. Първо не искаше да си признае, че това е НЛО и повтаряше като грамофон има някакво научно обяснение... като се сетя ще ти кажа. И до ден днешен не намери свясно обяснение. Даже вече се обяснява на приятелките си, че е видяла най-страното нещо през живота си. Най ме е яд, че и дъщеря ми го видя, а тя все още е на 4 год. Как да и обясни човек?

Втората светлина е улична лампа със сигурност. Понеже свалих, свих ръка. От паниката ли незнам, ама и много исках да го гледам, но не през GSM. Понеже през GSM нищо не се вижда. Като го гледаш е все едно нали знаеш онези електрически кълбета дето ги дават в документалните филми по физика. Това беше смесица от огнено кълбо и онези изкуствени кълбета. Все едно си затворил малки мълниии в кристална топка. Та да се върна отново на темата. Свалих си ръката, за да може веднага да настроя GSM за максимална резолюция на нощно виждане. Познай? Докато го направя и то зачезна. После си оставих телефона... и докато се опомня мина третото. Отново паника. Казах си този път ще го настроя... Кво съм виновен. Телефона не е мой на жена ми е. И пак докато успея да снимам то подмина. После си казах. Ей сега вече ако дойде 4-то ще го снимам пефектно. Чаках поне 30 мин... дрънци.  :'(

Та така, това в края е лампа - 100% По някое време се вижда и чичура от горната тераса. Ето и снимка:



Малко е размазана. Виждат се като 2 топки, но всъщност е една - 100%
Ето тук долу в ляво е чичура на горната тераса. Ако може някой да освети сниката с Photoshop да го видим по ясно. Не знам дали може да се изчисли грубо наклона, за да разберете колко високо е. Но като насочите обектива от вашата тераса, така, че чичура на горната тераса да се вижда в долния ъгъл на снимката сами ще придобиете груба престава за обекта.
« Последна редакция: Юли 21, 2009, 22:08:46 pm от forum111 »

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #348 -: Юли 21, 2009, 22:22:30 pm »
Някой от вас да е докладвал!?!?!?
http://www.ufostalker.com/?mufon=true
Много неграмотно го е описал, дано е вярно поне и не лъже.


Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #349 -: Юли 29, 2009, 21:48:42 pm »
Цитат
Сигурен съм и в друго. Това кълбо със сигурност шпионира. Сега някой ако може да ми каже в този период... в Турция... в този хотел. Да не би да се събираха ръководителите, които организираха купуването на гласове в ТУРЦИЯ.

forum111, аз не разбирам, защо ще им е /на военните или на когото и да било/ да използват такива сфери за шпиониране? Нали имат шпионски сателити. Някъде бях чела, че имат технологии, с които да чуят говор в подземията на Кремъл. Ако е вярно това де. Защо ще им е да привличат това внимание към себе си? Ще подслушваш със светещо кълбо.Не ми се връзва някак. Все едно Джеймс Бонд да си сложи табелка "таен агент". ;)
пРИвЕт. Щпионират и това им доставя голямо удоволствие..Също съм убеден, че си спазват маршрутите и работното време. :-XСкоро пак ги наблюдавах от терасата и минаха доста близо.За пръв път се почувствах зле.
Знаеха, че ги наблюдавам.
Сори, че неможах да снимам даже дори не догледах обекта стана ми лошо. :-[
« Последна редакция: Юли 29, 2009, 21:50:46 pm от fishbone »

Неактивен mto

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 9
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #350 -: Август 03, 2009, 21:40:08 pm »
Вчера видя нещо много странно и незнам как да го опиша  ::)
Беше около 21:30 вечерта, гледах към терасата на един блок и някакъв обект се блъсна в небето,около обекта някакъв бял огън,приличаше на нещо като полу кръг от огън който беше кух и се блъсна във въздуха и после изчезна, все едно се изтреля. Може да звучи объркано, но незнам как да го обясна и съм сигорен в това което видях !!!  :o
« Последна редакция: Август 05, 2009, 23:52:42 pm от mto »

Неактивен mto

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 9
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #351 -: Август 03, 2009, 22:11:08 pm »
Тук съм нарисувал какво видях, съжалявам но не рисувам добре, сивата стена до обекта не я видях но все едно се блъсна в нея и изчезна  :o
« Последна редакция: Август 18, 2009, 20:12:54 pm от Black Adder »

Неактивен hung

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 287
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #352 -: Август 08, 2009, 23:46:24 pm »


 Привет от Варна.
 :flag_of_truce:
Мога да споделя че тук е доста оживено от към НЛО. Имаме едно място в гората, от където всяка вечер наблюдаваме най-различни летящи обекти.
Но, искам да попитам за един стационарен обект, който се намира на изток. Изгрява след 21.30 часа, много по ярък е от звезда, често свети  много силно, след минута много слабо и тн. С просто око се вижда че е мн. по близо до земята от колкото звездите. А като го погледна с бинокъл виждам нещо подобно на самолет, с 2крила, на всяко крило по 2червени лампички. Аз си мисля че е база.
Двама човека наблюдаваме обекта, като моят приятел твърди че след това не може да спи и има чувството че го наблюдават.
А след първото наблюдение на обекта аз имах също странна нощ и знаех че ме наблюдават.
Въпросите:
Някой наблюдавал ли го е този обект, стационарния и какво представлява?
Какво може да ни случи, ако тези същества пожелаят да влезнат в по-близък контакт с нас?! :nea:
Без секс, на къде?! Без любов, няма секс!

Неактивен hung

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 287
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #353 -: Август 09, 2009, 21:43:28 pm »
Обекта и днес се вижда, в леко оранжев отенък. :blush:
Защо никой не реагира, мой приятел каза че и от Русе се вижда? :unknown:
Без секс, на къде?! Без любов, няма секс!

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #354 -: Август 10, 2009, 16:46:25 pm »
Обекта и днес се вижда, в леко оранжев отенък. :blush:
Защо никой не реагира, мой приятел каза че и от Русе се вижда? :unknown:
Юпитер ;)   И аз го виждам, даже съм докладвал, ако се върнеш 1-2 страници назад :)

Неактивен hung

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 287
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #355 -: Август 18, 2009, 14:08:33 pm »
Благодаря :)
Тази чиния е супер, някой дали е ползвал подобна?
Става за майтап :rofl:
Без секс, на къде?! Без любов, няма секс!

Неактивен Sasho

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 90
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #356 -: Август 22, 2009, 14:29:42 pm »
На 14 август край гр Царево видях овално НЛО, беше сребърно и изчезна за 5-6 секунди.

Неактивен pomoriec

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #357 -: Август 22, 2009, 23:47:51 pm »
Здравейте, тук съм от скоро, за да напиша това, което виждахме с приятели горе-долу на едно и също място, по едно и също време НЛО и сме убедени в това, което видяхме!!! Всичко започва в град Поморие от където съм и както всяко лято се разкарваме с приятели вечерта покрай морето и изведнъж гледаме някаква ярка светлина, която не мига (не е самолет) и прави странни маневри, после след 1-2 мин започва да свети силно и изведнъж изчезва ей така..... Много се чудихме и мислихме на следващата вечер пак се разкарвахме покрай морето и видяхме това нещо пак, само че след около 1 мин. се появи и второ такова тяло, което свети много ярко, правеха много странни маневри и изведнъж и двете изчезнаха. След няколко дни дойде 1 приятел от Пловдив, който го накарахме да снима феномена. В началото мислеше, че е някакъв самолет, но после размисли .След няколко вечери пак се разкарвахме нормално чоплихме семки и забелязахме странната светлина на същото място, часът беше точно 22:23 !!! Много се стреснахме, защото този път се появиха още 3 такива тела, след малко изчезнаха и остана едно, което пак правеше някакви маневри и започна да свети страшно силно, насълзиха ни се очите, доста хора го видяха даже имаше руснаци, които го снимаха . След няколко дни пак така се разкарвахме и го видяхме, само че беше доста по-близо до нас и  ние бяхме извън града, отивахме към къмпинга, видяхме светлината нямаше никакъв шум, тръгнахме да бягаме към нея, стигнахме под нея и от много блестящ жълт цвят стана на светло син и исчезна. Това става края на 07.2009 година, от тогава до днес го видяхме с приятели само 1 път пак това нещо, само че този път летеше много, ама много ниско, отново никакъв шум и пак го видяха доста хора очудени, ако някой е виждал подбно нещо нека да сподели или да обясни какво е !!!
« Последна редакция: Август 23, 2009, 18:00:54 pm от Mirotvorec »

Неактивен Predator

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 11
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #358 -: Август 23, 2009, 13:48:57 pm »
Аз юни месец бях на Поморие на море! Не съм виждал никакви тела  :(
Вярвам ти! :yes:
Разхождайте се, търсете, но се пазете! Може да кацне някое НЛО и ...
Ако някой има камера (каквато и да е, на каквото и да е) да снима! Да може да видим и ние какво гледате вие! Според мен това са си истински НЛО-та!
Щом са се движили  :yes:

Неактивен pomoriec

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #359 -: Август 24, 2009, 13:20:09 pm »
Еми щом си бил в Поморие явно знаеш къде е най-големия хотел, още в началото на града сансет ресорт е, ние  се разкарвахме покрай морето от другата страна на хотела, от към морето и го забелязахме това, ако пак видим нещо сме готови да снимаме.
« Последна редакция: Август 24, 2009, 20:04:01 pm от Mirotvorec »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27