Автор Тема: Свидетели на НЛО в България  (Прочетена 483800 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен krio

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 23
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #225 -: Април 01, 2009, 18:07:26 pm »
Това е без зум - разликата между снимките е 3 секунди . тук тялото е капковидно и и лизо до планината .

Неактивен insomnia1304

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 314
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #226 -: Април 09, 2009, 20:15:27 pm »
Нови извънземни в село Ключ
http://-Цензурурано - Жълт сайт на Пеевски/news/article/43685

Неактивен CaptainBlood

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 9
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #227 -: Април 11, 2009, 22:43:16 pm »
Бяхме с приятели в село Дръмша. Къщата е с изглед към военната база. През нощта към полунощ в небето посока един хълм около военната база на Царичина се появиха три зелено-синкави светлини с оранжеви отенъци, супер ярки, подредиха се в редица и изчезнаха. Дали има възможност да е НЛО?

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #228 -: Април 12, 2009, 05:02:32 am »
Светещо тяло над София заснето от мен в 9 и 30 днес ! Обектът променяше формата си и се движеше доста стрнно . Снимките са доста мъгляви защото "нещото " се намираше на растояние поне 15 км. и нямах време да настроя фотоапарата . Съдеики по мащоба на къщите които се намират поне на 5 км от него, размерът му е бил повече от 20 м в диаметър ! Жалко че не бях подготвен и нямах по добра техника с хубав зуум . Жалко също, че не успях да заснема клипче . Незнам какво точно беше, но определено не е прожектор или фоервек - ако е прожектор то той нямаше да се движи така и освен това трябва да е с мошност поне 10 KW за да свети толкова силно, а звезди по това време не се виждат .
Качвам снимките без обработка !
По-късно ще кача изчистени от шумовете варианти и с оправен контраст
Може да е Венера. Тя се вижда по това време на годината сама, а звезди не се виждат. Освен това е изключително ярка.
Но тя би трябвало да остане по-дълго време видима, а ти говориш, че е било кратко.

Ако е тя, би трябвало всеки ден по това време да е там. Имаше някъде тема в сайта за това.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #229 -: Април 12, 2009, 05:08:14 am »
Здравейте!Нов съм в този форум и изчетох цялата статия и други теми също доста събудиха интерес в мен.Има много разнообразна информация и ви поздравявам за това че я доставяте в този форум.                       

Миналата година лятото бях на работа вечерта в гр.Стара Загора и бях излезнал в почивка навън.Беше приятно времето и говорех по телефона с приятелката ми като се бях подпрял на една стена и гледах на изток.Беше ясно часът около 20.00 и си гледах към небето и говорех с нея.По едно време на североизток(посока полигона Змеево)на средна височина над планината забелязах "пръскащи се светлини".Като от фойерверки.Все едно се разби самолет  ??? Светлините бяха ярко бели и "изгоряха" много бързо.Виждал съм много сигнални ракети и фойерверки,но това не беше такова.Нямаше звук.Казах на приятелката какво съм видял.Тя не ми повярва  :( На следващия ден нямаше никава информация в местната преса нито по радиото и телевизията.До ден днешен не мога да си обясня какво беше това.Яд ме е,че говорех по телефона и не можах да снимам.

Иначе много от описаните от съфорумисти светлини като точки,движещи се точки в небето в една посока и т.н.Моето мнение е че са или реактивни самолети(изтребители)или спътници(телевизионни,комуникационни,метеорологични и др.)За тези изброените само ако са с бяла светлина или близка до бялата. Това е от мен.Пожелавам добри срещи с странни обекти  ;)
Може би е метеор.
Почти всичките метеори, които падат на Земята, изгарят в атмосферата преди да докоснат земята.
Остатъците им наистина изгарят много бързо, защото са горели доста, докато падат, и накрая почти нищо не остава.
Като бях малък, видях един как се разпадна във въздуха буквално на броени метри от мен. Изглеждаше в края сякаш няколко листа овъглена хартия се разпадат на прах.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен foest

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 28
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #230 -: Април 12, 2009, 19:29:12 pm »
Не вярвам да е било метеор.И да е бил 5x5x5 метра е щял да изгори в атмосферата или по голямата част от него и малко да е останало от него е щяло да причини поне пожар нали?Но всичко е относително и не всичко което предполагаме може да се случи ;)
.... And slowly, and surely They drew their plans against us

Неактивен Oneness

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 127
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #231 -: Април 25, 2009, 13:28:08 pm »
 Моля някой, който разбира от летящи обекти да ми каже известен ли ни е обикновен летящ обект, който да свети с ярка оранжева непрекъсваща светлина с горе-долу правилна кръгла форма. Вчера вечерта точно преди да се мръкне наблюдавах подобен обект, но искам да чуя първо специалистите по летящи обекти, защото не искам да разказвам ентусиазирано и с подробности как съм видяла метеорологичен балон например  :P. Мисля че беше прекалено бързо за подобно съоражение, но не съм наясно, така че очаквам отговор. Благодаря!
« Последна редакция: Април 25, 2009, 13:30:09 pm от Oneness »
For The Internets! :D

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #232 -: Април 25, 2009, 14:34:21 pm »
Според мен или някой е стоял там и е светил с прожектор и то оранжев или е някаква планета ,но би трябвало да свети в ярко бяло или е НЛО.Вие как мислите?
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

Неактивен Oneness

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 127
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #233 -: Април 25, 2009, 15:24:30 pm »
 Ако някой стои в небето и се движи с такава скорост и същевременно държи прожектор - евала му правя  ;D. За планета няма какво да говорим изобщо защото нещото определено беше в атмосферата на Земята и то не особено високо, за това съдя по размерите на светлинната точка, защото ако е било изключително високо, то значи размерите му са доста внушителни, а също така и се движеше прекалено бързо, за да е небесно тяло.
« Последна редакция: Април 25, 2009, 15:25:41 pm от Oneness »
For The Internets! :D

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #234 -: Април 25, 2009, 16:01:58 pm »
На залес ли беше или беше на ЯСНО нощно небе?
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

Неактивен Oneness

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 127
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #235 -: Април 25, 2009, 16:42:02 pm »
 Часът беше 20:48, небето не беше потъмняло съвсем и все още не се виждаха звезди. Беше точно онзи тъмносин цвят на небето, който към хоризонта изсветлява и има жълтеникав оттенък. Нямаше никакви облаци. Намирах се на улицата и чаках градски транспорт (местоположението е София, Люлин). Изведнъж видях тази оранжева точка в небето, която се движеше успоредно на земната повърхност с постоянна и подобна на самолет скорост. Движеше се в посока югозапад и не промени посоката си, а просто изчезна, може би от отдалечаване, но някак си не намаля значително преди да изчезне. Наблюдавах я около минута. Небето беше достатъчно ясно, за да се различат очертанията на самолет. Всеки ден наблюдавам самолети и мога да направя разликата. Светлината беше с кръгла форма, значително по-голяма от най-ярката звезда, с постоянна, непремигваща, яркооранжева светлина и светло сияние около нея. Почти постоянно гледам небето и не съм виждала подобен обект. Абсолютно приемам, че може да е най-нормален летателен апарат, но ми е много любопитно да разбера какъв е, затова моля дайте си предположенията.
For The Internets! :D

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #236 -: Април 25, 2009, 16:43:47 pm »
Може да е НЛО.90% съм сигурен.
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

Неактивен Oneness

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 127
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #237 -: Април 25, 2009, 17:10:52 pm »
 И защо си толкова сигурен?  ???
For The Internets! :D

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #238 -: Април 25, 2009, 17:18:49 pm »
Спред мен е малко вероятно сателит да се вижда през това време.Не мисля ,че има индетифициран обект с горе-долу правилна кръгла форма ,която да свети в оранжево ИЗЦЯЛО и то непрекъснато.Имам още един въпрос -само това оранжево нещо ли виждаше или имаше нещо друго?
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #239 -: Април 25, 2009, 18:12:34 pm »
  Вчера вечерта точно преди да се мръкне наблюдавах подобен обект, но искам да чуя първо специалистите по летящи обекти, защото не искам да разказвам ентусиазирано и с подробности как съм видяла метеорологичен балон например  :P.

Що се отнася до балона  ;) имам една сравнителна табличка да не се объркаш ако те разпитват властите  :P

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27