Автор Тема: Опитът за атентат срещу Ахмед Доган - истински или театрален?  (Прочетена 28924 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Ако не е имал пълнител що презарежда?
Толкова ли лесно изпада един пълнител? Когато Доган му бута ръката? Или при бутането Доган е успял да извади пълнителя? :lol:
И последно какво се вади от гащите му? Ножче или пълнител?
Щом се опитваше да презарежда, значи би трябвало да има пълнител. А този пистолет така се подмяташе, че съвсем спокойно може да се е счупил пластмасовият пълнител. То от пистолет за 40 лв какво ли друго да се очаква.
Неслучайно дадох няколко клипа, от различни телевизии. В клипа от първият ми пост м/у 5 и 7 секунда се вижда следното:

Избутване на нападателя


мятането му на земята, забележете ръката му, отбелязал съм с червено


пистолета, пак отбелязан с червено, пада на няколко метра и според мен се удря в стената


Тук не се вижда ясно, дали този бодигард изритва пистолета от подиума на земята или пистолета е отскочил от стената и той отива да го пази


Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Помислих, че няма пълнител заради снимките които открих и сложих по-горе. Имам почти същия газов пистолет. Изспускала съм го и пълнителя не е излитал наникъде. И пълнителя не е пластмасов като гледам. Има едно палче дето трябва да го дръпнеш, че да излезе пълнителя. Затова ми е трудно да приема, че при падането е излетял пълнителя. Абе да приемем, че при падането е изхвърчал. И все пак онзи как е знаел, че в джоба му има нещо? :unknown:

Абе хубаво е всички бъдещи пишман атентатори дето нямат намерение да трепат политице да използват водни пистолети.  :D

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Ето и поредния репортаж (от сайта на http://www.bnews.bg/) който не бях гледал, има много забавни изгледи, позволих си да ги маркирам по време
<a href="http://www.youtube.com/v/OvmiS0jR3EI" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="bbc_link bbc_flash_disabled new_win">http://www.youtube.com/v/OvmiS0jR3EI</a>
0:29 - Появяване на "атентатора"  :---
0:36 - затиснат от НСО
0:49 - малко преди началото на побоя, забележете как всички са се скупчили край Доган, докато не се появява бягащият в най-дясно и започва да рита, което отприщва показното, кой ще рита най-много, да го забележи шефа
1:49 - сваляне на гащите /около 30 фотоапарата преброих, всички снимат в близък план, снимка за сега не съм намерил/

03:49 - пистолета?!
04:49 - о боже, журналистка!!! "арестуван ли е вечи"?!?  ???
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен Kiko1313

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 55
http://www.parallelreality-bg.com/statii/control/441-2012-12-18-17-27-01.html

Един уважаван от мен автор и изследовател на подобни рекламни трикове "Н" е написал подробно и детайлно как стават тия неща ... има доста за четене, след това сценката с ДПС става детска игра ... гледайте числата! За по-малко от седмица няколко ритуални групови убийства ... вибрация, натрупване и контрол !
Виното е силно, кралят е по-силен, жените са още по-силни. Истината обаче, ще ги победи всичките.

Неактивен anyone

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
 Колкото повече се вглеждате в детайлите ???
толкова повече губите общия план ::)
а това е и целта 8)

Неактивен nveneta

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
Много често всеки гледа и разсъждава за общия план, а често малките детайли са пропуснати или не им се обръща внимание. А точно те дават информация за наистина общия план!

Неактивен amrasel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
...
това е лош театър, който много наподобява, и сценарият е взет, от едно подобно покушение срещу Тургут Йозал през 1988 година. Тогава, пак по време на конференция, изскача двуметров младеж да го гърми, но дребничкият Тургут Йозал се справя лично с него и става големият герой.  ...


Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Може да е театър с лош сценарий, може и да не е...

Някъде из блоговете четох, че имал окачено българското знаме на стената в неговата стая!!!
Има доста "български турци", който започват да осъзнават корена си. Познавам такива. Този може да е един от тях.
Изводи...?!?!

Интересни цитати от едно интервю, пораждащи размисли в друга посока...
Може и да са подвеждащи, но...

"- Той не е обвързан политически, а по-скоро неговите идеалистически разбирания са свързани с постъпката му. Именно когато е млад, човек е идеалист. Той търси по-голяма справедливост, почтеност и честност. За него е важно хората да живеят достойно, да няма противопоставяне на етнически принципи. Всички тези неща той не открива в лидера на ДПС. Октай смята, че причината всички тези хубави неща да не се случват в нашето общество е именно Ахмед Доган."

"- Самият той сподели, че преди две години е решил, че трябва да направи нещо и да се
ангажира с някаква кауза на достойнство, патриотизъм, на справедливост. "


Цялото интервю:
"Неделчо Стойчев: Октай не съжалява, готов е да понесе отговорност за постъпката си"
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1730825




Неактивен Matrim

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
Той и брат му от шоуто на Едикойси си имаше българско самосъзнание, то си има такива от тяхните, но са много малко, няма нищо случайно. Не е подбран случайно.

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Колкото повече се вглеждате в детайлите ???
толкова повече губите общия план ::)
а това е и целта 8)
Ако не познаваш детайлите, няма да видиш и общият план. /предполагам перифразираш поговорката , че който вижда дървото, не вижда гората/
Е, добре, а пък продължавам с анализите, на базата на получените сведения.
Тааа ФАКТИТЕ:
- След обиска в квартирата на Атентатора разбираме, че там имало знамена на България и на Европейският съюз и всичко блестяло от чистота. Отделно от другите подхвърлени реплики научаваме, че същият бил много целеустремен, педантичен и подреден;
- От интервютата /водени до 3 през нощта, ?!?!/ понаучаваме, че човека даже бил съвсем наред с главата и нямал психични отклонения;
- атентаторът е  българин с турски произход;
- пистолетът за атентат - турско производство /нима е нямало други в магазина/;
Размислите?!?
-Мммм, я да видим какво куца в цялата тази история - педантичен и подреден човек, решил да прави атентат /хайде, нека е псевдоатентат/, купува пистолета 2 дни преди това, дори не си прави труда да го тества 10-20 пъти /както правят педантичните хора/ ами решава, че щом е нов значи всичко е наред.
-Не проверява пистолета, но подрежда всичко в къщи и оставя предсмъртно писмо. Обаче взима и 2 ножа, е така, колкото да си ги има? /или умело са подметнати от електората в побоя/
- Освен всичко друго, за подредените и педантичните хора не са обичайни такива импулсивни действия, каквито се опитват да изкарат че е проявил младежа.
- Имам близки приятели и българи и турци и арменци и евреи, ял съм и съм пил с тях на една маса, нормален човек не съм видял да държи на публично място в къщата си знамена /аз лично вадя трибагреника на официални празници и при отриване и закриване на риболовния сезон/

Символиката:
- Българин от турски произход;
- Газов пистолет от турски произход;
- Знамето на Бг и ЕС;
- Показно 'засичане' пред камерите на десетки телевизии;
- Боя се явява безплатен бонус.

Тааа .. что-то не подходить, в цялата тая схема.
По-забавното е, че младежа ще си мълчи и копче не могат да му кажат.

И ... пак стигаме до въпроса - кому е изгодно? /аз вече съм си направил извода, но ще изчакам 2 дни преди да го напиша/

 
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен Matrim

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
И ... пак стигаме до въпроса - кому е изгодно? /аз вече съм си направил извода, но ще изчакам 2 дни преди да го напиша/
Моят извод сочи съм звездобойко

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
И ... пак стигаме до въпроса - кому е изгодно? /аз вече съм си направил извода, но ще изчакам 2 дни преди да го напиша/
Блеки,двата дни минаха..

Моят извод сочи съм звездобойко
Че СуперМен има файда,има.Ама някак не ми се връзва баш той да седи зад тва жалко театро.Нито па па да е автор на "гениалния"план.Неговият случай е по-скоро..Две кучета се бият за кокала,и третото го печели.Въпроса остава.Кой е второто куче?Щот то се явява и ключова фигура в тоя маскарад.

Баси..пак гледах записите..Стана ми жал за тоя атентатор.То,че е ахмак,ясно..Ма ми стана жал,тия отрепки как му се нахвърлиха.. :(
« Последна редакция: Януари 27, 2013, 00:57:34 am от konstantin2007 »

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Блеки,двата дни минаха..
Мислех, че поне ти си се сетила. Кукловодите са.
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Ааа за тях ясно.Повече от ясно..Както Дамян Дамянов днес каза..В България има само една управляваща"партия"и тя е"БКП".Квото и да се разбира под тая абревиатура :D
Може би не поставих ясно въпроса си. То не е важно кой,а защо?
Каква беше целта,на този"нескопосан"маскарад?
Е това което ми убягва.Нещо..Витамин Ц-то у черепната ми кутия,отказва да функционира правилно и цикля..Цикля,цикля..Изциклих паркета,ма пак не ми идва нищо у канчето..
« Последна редакция: Януари 28, 2013, 00:05:42 am от konstantin2007 »

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Може би не поставих ясно въпроса си. То не е важно кой,а защо?
Айде докато циклиш, си премятай през главата следното:
- кой подтикна и плати промените в Европа и в частност в България?
Като почнеш от Октомврийската революция, Първа, Втора световна война, капитализъм, социализъм, минеш през Перестройката, оставката на бай Тошо, 'президенстватнет" на П.Младенов, Желю Желев, "управленията" на Ф.Димитров, Беров,Виденов, Костов, "Симеончо", Станишев, Борисов ... 100 години се изтъркаляха, методите са си все същите! Масите трябва да се държат в паника, за да могат да се управляват.

И за да не циклиш на празно обороти, ето ти един забавен цитат от "Приключенията на добрия войник Швейк" на Ярослав Хашек /забележи, че книгата е писана през 1923 г.
Цитат
- Убили са нашия Фердинанд – рече прислужницата на господин Швейк, който беше напуснал преди години военната служба, след като окончателно бе провъзгласен от военната лекарска комисия за идиот, и сега се прехранваше от продажбата на кучета – грозни нечистокръвни изроди, на които измисляше най-благороден произход.
Независимо от това си занятие той страдаше от ревматизъм и тъкмо в тоя миг разтриваше коленете си с оподелдок.
- Кой Фердинанд, госпожо Мюлерова? – попита Швейк, като продължи да разтрива коленете си. – Аз зная двама Фердинандовци. Единият слугува у дрогериста Пруша и веднъж по погрешка изпи шише с лекарство против косопад, а освен това познавам и Фердинанд Кокошка, дето събира кучешки лайна. И за двамата няма за какво да се съжалява.
- Къде ти, ваша милост, господин ерцхерцогът Фердинанд от Конопище, оня дебелият, набожният
- Боже Господи – извика Швейк, – и таз добра. Че къде го е сполетяло това господин ерцхерцога?
- Очистили го в Сараево, ваша милост, и знаете ли – с револвер. Пристигнал той там със своята ерцхерцогиня в един автомобил.
- Гледай ти, госпожо Мюлерова, в автомобил. Да, такъв големец може да си позволи това, без да помисли колко злополучно би могло да завърши такова пътуване с автомобил. И при това в Сараево, госпожо Мюлерова, в Босна. Сигурно турците са го направили. Пустата му Босна и Херцеговина, не трябваше да им я вземаме ние. Та така значи, госпожо Мюлерова, господин ерцхерцогът е заминал при свети Петър, а? Дълго ли време е брал душа?
- Господин ерцхерцогът свършил моментално, ваша милост. Нали знаете, с револвер шега не бива. Онзиден един господин у нас, в Нусле, си играл с револвер и изтрепал цялото си семейство, че и портиера, който отишъл да види кой стреля на третия етаж.
Някои револвери, госпожо Мюлерова, и да се побъркаш, пак не гръмват. Има много такива системи. Но за господин ерцхерцога сигурно са си набавили нещо по-специално. Хващам се на бас, госпожо Мюлерова, че човекът, който е сторил тая работа, е бил облечен елегантно, нарочно за случая. Да застреляш господин ерцхерцога, знаете, е много трудна работа. Това не е все едно бракониер да застреля горския. Тук трудното е да се приближиш до него, не всеки дрипльо може да очисти такъв господин. Трябва да си туриш цилиндър, за да не те дръпне стражарят. – Та той не е бил сам, ваша милост.
Та ... такива ми ти работи, госпожа Мюлерова.

/за домашно, вместо да циклите паркета, проучете кой би могъл да е в основата на светкавичното прекръстване от БКП на БПС, в създаването на СДС и ДПС, кой лансира Беров, Инджева, Царя, Станишев, Бойко Борисов
(много ми е чудно, де са загуби примерно Александър Лилов?)
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27