Автор Тема: Технологии и разработки, отнасящи се до Апокалипсиса на Йоан.  (Прочетена 13157 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Ashaman

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 816
От Библията.
Интересува ме данни за какви проекти има, които могат да се използват за инсцениране на Апокалипсиса на Йоан.
Тия които се сещам, са ХААРП, Проекта Син Лъч, оръжия за масово поразяване, в това число био оръжията.
Или някоя статия и проучване по въпроса ме интересува също.

Неактивен x_name41

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 293
Темата и съдържанието смятам, че са пълна глупост, моля автора да прочете малко, да се образова и коригира вместо да се излага по този начин с употребата на типични за един пъпчив тинейджър изрази чути и набързо възприети от дезинформационното медийно пространство.
"מוזיקה מאריכה את החיים"

Неактивен BAYO

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 232
Споделям предходното мнение на 1000% Стига простотии! Тук се иска много четене и малко писане, освен ако не се имате за нещо много повече от другите.
Let your fears go, you might find that you’re not lost!

Неактивен Ashaman

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 816
Нарушавате собствените си съвети докато ги давате, това сте един трол и половин клонинг и къш от темата ми :)

Неактивен Ashaman

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 816
Някои холограмни представления на живо;
+ високомащабна, града призрак в Китай

Не би беше това, целта, исках малко сведения да получа, но заради тия тролоци ги давам линковете.

Неактивен x_name41

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 293
Някои холограмни представления на живо;
+ високомащабна, града призрак в Китай

Не би беше това, целта, исках малко сведения да получа, но заради тия тролоци ги давам линковете.
Продължаваш да се излагаш като идиот но това си е твой проблем!
"מוזיקה מאריכה את החיים"

Неактивен Ashaman

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 816
Дай малко аргументи, г-н трол. Аргументи се искат когато обиждаш някой, иначе си прост форумен трол.
« Последна редакция: Октомври 11, 2012, 22:27:50 pm от Ashaman »

Неактивен bogoizbrania

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 931
  • Homo Supermenos!
    • Олтар на непознатия Бог
От Библията.
Интересува ме данни за какви проекти има, които могат да се използват за инсцениране на Апокалипсиса на Йоан.
. . .
Или някоя статия и проучване по въпроса ме интересува също.
Ако се разгледа по внимателно текста виждам, че това са описания за рисунки, с които се изобразват духовни принципи, това не са предсказания, а начин да се поучават визуално, като с комикс хората.
Soli Deo Gloria!

Неактивен Ashaman

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 816
Предсказания са, но се подготвят мащабно да ги инсценират на милионите религиозни фанатици, които в целият си живот не са изучавали нещо по различно от книгите на религията си, особено пък тълпите мислиманите, и си имат нагласени водачи. От една карикатура са готови за безредици, какво ще стане като им инсценират в небето появата на Бог.


Неактивен x_name41

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 293
А бе келеш смотан, стига с тея харпове и сини лъчи бе (ядосвам се :)), откакто ги научихте тези фрази от средствата за масова дезинформация само тях повтаряте като папагали до насиране при някакво "по така" събитие или явление а отделен е въпросът, че истината изглежда е съвсем друга но това си е в реда на нещата все пак по лесно е човек да повярва и възприеме някакво просто обяснение (като вече известните лазерни проекции, 3д изображения, микровълни и др.) отколкото да си тормози ограничените възприятия с някакви по абстракти и авандгарни концепции имащи отношение към истината а не създаващи илюзия като споменатите във скоби решения. Явно си малък за да схванеш но надявам се че някой ден ще го разбереш.
"מוזיקה מאריכה את החיים"

Неактивен Ashaman

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 816
Хубаво, аргументирай се. Тука пишем и делата ни са равносилни на това което сме написали. Празнословиш и аз празнословя да ти отговарям. И ти ме принуждаваш и сега вече ме ядосваш, затова дай аргументи или се пръждосай в небитието на аватара си.

Неактивен x_name41

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 293
Хубаво, аргументирай се. Тука пишем и делата ни са равносилни на това което сме написали. Празнословиш и аз празнословя да ти отговарям. И ти ме принуждаваш и сега вече ме ядосваш, затова дай аргументи или се пръждосай в небитието на аватара си.
Много е сложно за обяснение и страхувам се че няма и грам да схванеш на тоя етап затова ще се въздържа но това не означава че бягам от отговорност или нещо подобно както ще си помислиш вероятно.
"מוזיקה מאריכה את החיים"

Неактивен Ashaman

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 816
Аз като не мога да схвана обясни го на другите бе, индивид. Тука не чета само аз .Те ще се опитат да ми го обяснят после.

Неактивен x_name41

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 293
Айде стига глупости, не се пени толкова те тея неща не са за пред широка аудитория.
"מוזיקה מאריכה את החיים"

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27