Автор Тема: Телепортация на човек или свръхфалшификат (видео)  (Прочетена 6758 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен 3SSS

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 46
Това видео предизвика много спорове и спекулации за чудотворно  спасяване на пътя. В Китай не утихват разгорещените спорове за видеото с “телепортация”. Според часовника на клипа,  инцидентът е станал на 9 май,  2012, около 3 минути след полунощ.

Вижда се как на кръстовището минават две коли, а след това се появява бял камион, който набира скорост. Към него странично се   движи велосипедист. В момента на евентуалния сблъсък,  в кадър се появява човек, който сякаш се движи със свръхзвукова скорост и оставя светкавици след себе си. Допирайки се до триколката, хората внезапно се оказват на безопасната страна на улицата.

След това ужасеният шофьор на камиона спира и изтичва навън, виждайки, че човекът седи непокътнат на тротоара, а “човекът-Телепорт” бяга  от сцената.

За инцидента има много мнения. Повечето хора са склонни да мислят, че видеото е умел фалшификат, като е използван цифров софтуер за редактиране на видео. Въпреки това, има и такива, които вярват, че камерата за наблюдение наистина е заснела необясним случай на телепортация. Поддръжниците на фантастична версия вече определиха  този мистериозен непознат човек или пътешественик във времето, като такъв, който се е появил специално, за да спаси велосипедиста.http://30dumi.eu


Неактивен Vàli

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 38
Re: Телепортация на човек или свръхфалшификат (видео)
« Отговор #1 -: Септември 27, 2012, 10:56:37 am »
По принцип ВСИЧКО, което си помисли човешкото съзнание е възможно ! Аз не знам дали точно това видео е фейк или не, но знам че вярвам изключително силно в телепортирането и дематериализацията !

Хареса ми обаче един от коментарите:

fake  like all chinese products

alexander alex 10 hours ago 29

 :D

Неактивен Himeros

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
Re: Телепортация на човек или свръхфалшификат (видео)
« Отговор #2 -: Септември 27, 2012, 11:57:50 am »
вижте камиона, супер засилен преди кръстовището, после спира неочаквано лесно почти без спирачен път и без да занесе, това е абсурдно.....според мен е фейк....и този телепортатора прекалено много прилича на герой от комиксите с тези всички жестове  и стойки....

Неактивен Passiflora

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 215
Re: Телепортация на човек или свръхфалшификат (видео)
« Отговор #3 -: Септември 27, 2012, 12:21:42 pm »
Ей, майсторски са го направили!  :D  Трябва да им се признае!  :dance:

Неактивен darksun

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 32
Re: Телепортация на човек или свръхфалшификат (видео)
« Отговор #4 -: Септември 27, 2012, 13:32:59 pm »
И колите без мигачи и без да намалят преминават , надписите на китайска камера са на английски - движението на камиона изглежда не естествено - според мен е феик.
This shit's got to go ...

Неактивен divoom12

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 59
Re: Телепортация на човек или свръхфалшификат (видео)
« Отговор #5 -: Септември 27, 2012, 14:26:46 pm »
Още преди около седмица - две, го обсъдихме в темата "Телепортация." Фейк е. Това е реклама за игра или филм (не помня кое от 2-те беше.)
There is no escaping, there's no place to hide.

Неактивен Spoke

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 58
Re: Телепортация на човек или свръхфалшификат (видео)
« Отговор #6 -: Септември 27, 2012, 14:32:43 pm »
Защо се хващате за всяко видяно нещо в нета, не мога да разбера... Това си е фейк!

Неактивен Strelok22

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 39
Re: Телепортация на човек или свръхфалшификат (видео)
« Отговор #7 -: Септември 27, 2012, 18:10:43 pm »
И аз вярвам в телепортация и дематериализация. Но това е абсурдно.
Само ще кажа /странично от досега изказаните факти/,че качеството на клипа е твърде добро за да е камера на такова леко натоварено кръстовище.

Неактивен Spoke

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 58
Re: Телепортация на човек или свръхфалшификат (видео)
« Отговор #8 -: Септември 28, 2012, 13:08:07 pm »
Предлагам да сложим край на тази тема, вече всички разбрахме, че това е част от видео игра. :)

Неактивен Xoddoth

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 38
  • I want to believe
Re: Телепортация на човек или свръхфалшификат (видео)
« Отговор #9 -: Септември 30, 2012, 13:15:28 pm »
Вместо хората да си наливат енергията в правенен на по-добър софтуер за подобни фалшификати, да вземат наистина да измислят някакъв телепорт :D

А то ако не се лъжа имаше някаква история с някакви руски учени, които бяха успели да телепортират някаква елементарна частица. Това беше нашумяло по време на рестартите преди години на Колайдъра край Женева. Разбира се, от руснаци да получиш пълна секретна информация е абсурд. А това си е май офтопик :) Съжелявам.
daku ilu

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27