Автор Тема: Дух, или?  (Прочетена 13726 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен BadEnough

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 10
Re: Дух, или?
« Отговор #15 -: Октомври 24, 2012, 11:49:50 am »
Нито една от котките не реагира по странен начин, освен този от снимката, в началото постоянно стоеше до мен вечерно време. А това със свещеника го направихме още след първата снимка... ефект нямаше. Бях питала д-р Дейв и за това, според него не помага, защото религията се е появила дота след първите хора (това е свободен превод на отговора му).

Неактивен BadEnough

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 10
Re: Дух, или?
« Отговор #16 -: Октомври 31, 2012, 19:14:54 pm »
http://prikachi.com/images.php?images/958/5437958i.jpg ето линк към последната снимка, другите две в момента не мога да ги намеря из папките. Изрязала съм я, за да не се виждам и аз.

Неактивен liuba4e

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 38
Re: Дух, или?
« Отговор #17 -: Ноември 29, 2012, 16:05:12 pm »
Бих ти препоръчала да ползваш специална апаратура за духове, но не е възможно да си я закупиш. Заради това ти препоръчвам нещо..., което не знам от къде ще го закупиш. Купи си дъска за говорене с духове. Може и да е пълна простотия, но опитай. Нищо не губиш. Просто се опитай да разбереш максимално. Кога е починал този човек? Дай малко инфо и да си правим анализите. Но не се притеснявай. Изглежда нищо не се е случило, така че... По - скоро си любопитна и ако е така, направи нещо по въпроса.

Неактивен del

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 522
Re: Дух, или?
« Отговор #18 -: Ноември 29, 2012, 16:32:21 pm »
И на мен първото усещане от снимките бе за ектоплазма. Скъпа апаратура не  може да се закупи, но може би ако се ползва програма за EVP, би могло да се отчете присъствие.

Неактивен Doran

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 52
Re: Дух, или?
« Отговор #19 -: Ноември 30, 2012, 23:02:31 pm »
Това вероятно е енергиийния поток на самата котка. Няма духове. Аурата на котката е много силна.
На първата снимка енергията е от сърдечна чакра на котката, защото е в обятията на човек и изпитва силни положителни емоции. На втората снимка, котката не е в човек и енергията сякаш се движи над нея неканализирана.
"Не буди спящия, преди да му е дошло времето. Напразно ще е..."Буда

Неактивен BadEnough

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 10
Re: Дух, или?
« Отговор #20 -: Декември 02, 2012, 14:22:29 pm »
Doran, на втората снимка съм и аз, просто съм я изрязала /котката е легнала до лицето ми/. Не съм съгласна с твоята теория, тъй като има още една снимка, на която това "нещо" минава над главата ми, а нито една от котките не беше в стаята.
liuba4e, този човек е дядо ми, почина преди 6 години, но така да кажем, ми беше повече от родител. Ако има някаква връзка, погребан е без опело, той така искаше. Колкото и шантаво да звучи, когато съм имала почти нерешим проблем, съм почвала мислено да си "говоря" с него и след два-три дена всичко се нареждаше магически.
del, можеш ли да ми кажеш, някаква такава програма и евентуално от къде може да се дръпне?

Неактивен del

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 522
Re: Дух, или?
« Отговор #21 -: Декември 02, 2012, 15:22:44 pm »
EVPmaker - http://www.softpedia.com/get/Multimedia/Audio/Audio-Editors-Recorders/EVPmaker.shtml
Трябва ти микрофон, също след всеки запис да нормализираш сигнала/от extras в помощната лента/, защото често се чува едва доловим звук. Някой използват и други програми, като audacity, която е за обработка на музика, налична е на горния адрес, но мисля отнема много време за запис, за да се чуе оптимално. Когато се записва е добре да става на малки интервали, по-големи от 30 сек. и не по-дълги от 2 минути, за да се прослуша лесно. Някой са скептични към този вид записи, доколкото не е ясно какво точно е това на записа, макар че много малко хора имат наистина реално записани феномени.
  Казваш дядо ти отказал опело, все пак .. ще ти оставя линк към Киприяновата молитва http://www.pravoslavieto.com/molitvoslov/molitvi/sv_Kiprian.htm
   

Неактивен ranilota

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 114
Re: Дух, или?
« Отговор #22 -: Януари 04, 2013, 20:39:12 pm »
Doran, на втората снимка съм и аз, просто съм я изрязала /котката е легнала до лицето ми/. Не съм съгласна с твоята теория, тъй като има още една снимка, на която това "нещо" минава над главата ми, а нито една от котките не беше в стаята.
liuba4e, този човек е дядо ми, почина преди 6 години, но така да кажем, ми беше повече от родител. Ако има някаква връзка, погребан е без опело, той така искаше. Колкото и шантаво да звучи, когато съм имала почти нерешим проблем, съм почвала мислено да си "говоря" с него и след два-три дена всичко се нареждаше магически.
del, можеш ли да ми кажеш, някаква такава програма и евентуално от къде може да се дръпне?
котката ти го усеща, но не се плаши, те-котките имат сетива и за финият свят.Знам го от опит,винаги съм имала котка. За да снимате, вие/ти имате причина ,усещате и без котката нещото. Във всеки случай животното неутрализира, попива това, което не е добре за теб. Само ако се държи странно животното, имаш поводи за тревога.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27