Автор Тема: Какъв е смисълът на Живота  (Прочетена 29472 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Borislava

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 81
Re: Какъв е смисълът на Живота
« Отговор #60 -: Октомври 02, 2012, 22:09:40 pm »
 Смисълът на Живота е да изразяваш себе си!Успееш ли да го правиш по най-добрия начин,на който си способен-Живота ти е пълноценен!

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Какъв е смисълът на Живота
« Отговор #61 -: Октомври 02, 2012, 22:26:09 pm »
Смисълът на Живота е да изразяваш себе си!Успееш ли да го правиш по най-добрия начин,на който си способен-Живота ти е пълноценен!
Аха..Справка..Владко от ББ.. :D
Смисълът едва ли може да е само в това..По-скоро..Да опознаеш,откриеш и възпиташ себе си.Да се надграждаш..Не просто да изразяваш същността си,циклейки върху нея.

Неактивен Borislava

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 81
Re: Какъв е смисълът на Живота
« Отговор #62 -: Октомври 03, 2012, 08:12:57 am »
Владко от ББ не го познавам,но ако ти смяташ,че знаеш по-добре от мен-така да бъде :hi:
По темата-слагайки една до друга думите "същност" и "само" показва,че не си даваш сметка за истинската си същност.Възможно е да бъркаш същност с характер.Възможно е и аз да бъркам,за това не приемай нищо лично.Има тема-имам мнение-изразявам го.Ако по този начин си кореспондираме-чудесно.Другото е дребнавост.
                      Хубав и спокоен ден!

Неактивен Princess_Deja

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 600
Re: Какъв е смисълът на Живота
« Отговор #63 -: Октомври 03, 2012, 10:52:17 am »
Borislava,
нали не мислиш, че като имаш мнение по дадена "тема" е достатъчно да го отбележиш, все едно участваш в анкета или репортаж от улицата?
Това че има тема, предполага да си прочела поне първото мнение по темата. За да разбереш авторът какво точно пита и от какво се интересува.
По същество мнението ти е ... неточно, неаргументирано, крайно повърхностно и по никакъв начин непоказващо развитие на дискусия или темата. Както и останалите ти мнения по другите теми.
Ако нямаш време и желание да прочетеш малко мнения и теми, по-добре не си губи времето и да пишеш, за да разберем, че ти си поредната която има мнение.
"These are the times that try man`s souls" Thomas Paine

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Какъв е смисълът на Живота
« Отговор #64 -: Октомври 03, 2012, 10:57:39 am »
Владко от ББ не го познавам,но ако ти смяташ,че знаеш по-добре от мен-така да бъде :hi:
По темата-слагайки една до друга думите "същност" и "само" показва,че не си даваш сметка за истинската си същност.Възможно е да бъркаш същност с характер.Възможно е и аз да бъркам,за това не приемай нищо лично.Има тема-имам мнение-изразявам го.Ако по този начин си кореспондираме-чудесно.Другото е дребнавост.
                      Хубав и спокоен ден!
Оооооооо,поредната уффца,с мнение,дето е готова да крещи,секви простотии,ама само и само мнение да изкаже..Бееееееее...И Бориславке,нещо..нервничка си май.Оти,бе душко?
Ай ако обичаш,да кажеш, защо според теб"само"и "същност" нямат място в едно изречение?И каква точно е истинската ми същност,че ми стана мноо любопитно?
Същност и характер е едно и също.Игра на думи..Веднага рипна като ощипна мома,место да се зарадваш,че някой изобщо е обърнал внимание на простотиите дето пишеш.
Коренспонденция не мо'е да има,оти не сакам,с куцо,просто и сакато да"кореспондирам".Мерси.Ай по здраве,и леко с "бисерите"

И разбира се,че знам по-добре!Има си хас! 8)
« Последна редакция: Октомври 03, 2012, 11:02:05 am от konstantin2007 »

Неактивен shoguna

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 37
Re: Какъв е смисълът на Живота
« Отговор #65 -: Октомври 03, 2012, 11:07:45 am »
Много злоба,много его :o.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Какъв е смисълът на Живота
« Отговор #66 -: Октомври 03, 2012, 11:28:14 am »
Много злоба,много его :o.
Нали?А после кажи,че форумният егрегор не е събирач! :P

Неактивен shoguna

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 37
Re: Какъв е смисълът на Живота
« Отговор #67 -: Октомври 03, 2012, 12:05:14 pm »
Нали?А после кажи,че форумният егрегор не е събирач! :P
Хората си го създават!

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Какъв е смисълът на Живота
« Отговор #68 -: Октомври 03, 2012, 12:46:13 pm »
Хората си го създават!
И тва е вярно..Ма пък придава окраска на живота.Смисъл със сигурност не,но цвят-да!

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Какъв е смисълът на Живота
« Отговор #69 -: Октомври 03, 2012, 15:07:10 pm »
Момичето точно и изчерпателно се изразява, стига да познаваш правилната терминология.
В случая говори за изразяване на "божествената същност" на човека.
По същество наистина това е смисълът. Но да достигнеш максимален потенциал, това определено не всеки го прави.

А и второто пояснение, за "същност" и "само" също е много точно. Защото до "божествена същност" не върви да ползваш "само".

Константин, хайде по-леко с обидите. Ако ти не разбираш някой, това не означава, че не обяснява. Или пък, че е някакъв добитък.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Какъв е смисълът на Живота
« Отговор #70 -: Октомври 03, 2012, 16:57:29 pm »
Ми не.Не смятам така.Изразяването в каквато и да е форма,не смятам,че е точно смисълът на животът."Божественото"мисля,за да се прояви(в какъвто и да е аспект)си има причина.И тя не е самото проявление.Не смятам,че Битието е проявено...(хайде няма да слагам"само" :D) заради самата проява.Тц.

Прав си за обидата.
Бораславке,извинявай.Кофти сутрин.Нищо лично..

п.п.Ето ви пример бе..Тази сутрин просто изразих себе си.да Според вас тва е смисълът,нали?Е,да ама аз не смятам,така!Смятам,че тази ми грубост и агресивност трябва  бъде овладяна,и не знам що съм такава(божествена същност,к'о да праи'ш,трудно ми е да я разбера)ма знам,че цел в живота е промяната.Работя по въпроса..Де успешно,де не(кат таз сутрин :blush:)..Работя,а не цикля,само да се изразявам.Опитвам се да променя,култивирам,обогатя и развия таз"божествена"същност,напираща за изява....
« Последна редакция: Октомври 03, 2012, 17:03:50 pm от konstantin2007 »

Неактивен Borislava

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 81
Re: Какъв е смисълът на Живота
« Отговор #71 -: Октомври 03, 2012, 19:02:16 pm »
 Разбира се,че не го приемам лично :)Разбира се,че преди да съм решила да пиша,съм отчела възможността да се случи някой да е имал кофти ден.Такъв е Живота-дава възможност на всеки да покаже туй,що носи и смята,че е за показване.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Какъв е смисълът на Живота
« Отговор #72 -: Октомври 03, 2012, 19:45:35 pm »
.Такъв е Живота-дава възможност на всеки да покаже туй,що носи и смята,че е за показване.
Е нали викаше,че тва е целта?Да показваме същността си..

Неактивен Borislava

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 81
Re: Какъв е смисълът на Живота
« Отговор #73 -: Октомври 03, 2012, 20:00:10 pm »
Ами-да!Радвам се,че вече се разбрахме :)Всеки е свободен да изразява себе си,Живота ни дава всичко необходимо да го правим.Човека е този,който решава с  кои свои прояви му е комфортно да живее.Колкото по-голям контраст се получава-толкова по-лесно е да направим избора си.

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Какъв е смисълът на Живота
« Отговор #74 -: Октомври 03, 2012, 23:01:58 pm »


п.п.Ето ви пример бе..Тази сутрин просто изразих себе си.да Според вас тва е смисълът,нали?Е,да ама аз не смятам,така!Смятам,че тази ми грубост и агресивност трябва  бъде овладяна,и не знам що съм такава(божествена същност,к'о да праи'ш,трудно ми е да я разбера)ма знам,че цел в живота е промяната.Работя по въпроса..Де успешно,де не(кат таз сутрин :blush:)..
Нищо де. Аз пак си те обичкам :D :P  :drinks:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27