Автор Тема: Фондация Кеше  (Прочетена 53346 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Фондация Кеше
« Отговор #75 -: Октомври 28, 2012, 11:20:39 am »
Абе имах аз искрица надежда за края на Чез и евн и компания. :(
Това италианско правителство няма ли нещо да каже по-въпроса? Ако наистина е получило нещо.
И ако наистина тия Кеше са толкоз благородни, ми да вземат да дадат технологията на всички хора. Имат си сайт, да пльоснат всичко там.

А това мнение много ми хареса:

Президентът на Иран 100 пъти се кълне, в продължение на години, че обогатява уран единствено за мирни цели, за да го ползва в ядрени електроцентрали.

Тоя пък Кеше, как не даде технологията на тяхната си нация, че да си произвеждат енергия без уран, и да не рискуват война със САЩ и Израел.

Как така Иран се натиска да изнася петрол, и продължава да се натиска, а не вземе да изнася изработена енергия с безплатните устройства.

Хайде който има отговор на тоя въпрос, да отговори. А който няма, да не говори повече за тоя Кеше.
(А, ако не го е срам и не може да събере 2 и 2, нека пак да си говори, но така само се излага.)
И не видях някой да го е оборил май. Особено второто изречение.

Неактивен marmozana

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 102
Re: Фондация Кеше
« Отговор #76 -: Октомври 28, 2012, 11:59:36 am »

И не видях някой да го е оборил май. Особено второто изречение.
Kalan, не си спомням, че го е писал това Танграта, но веднага го оборвам.
Цитат
Трансферът на знания  бе направен без икономически такси.Целият пакет програми е даден свободно на народа на Италия от фондация Кеше, така както сме направили и с народите на Иран и Сиера Леоне.
Източник

И по други признаци съдя, че Иран отдавна разполага с тези технологии. Противно на обичайното си поведение, хамериканците тоя път нещо не се напъват да воюват с Иран. :D
Благодаря ти, че замълча, въпреки, че нямаше какво да кажеш

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Фондация Кеше
« Отговор #77 -: Октомври 28, 2012, 12:19:06 pm »
Ако не си спомняш кой го е писал се върни и прочети. Аз съм цитирала просто.
Иначе източника пак е само и единствено от кешето.
Аз си мисля дали въобще съществува тази фондация. И моля ви не ми давайте пак линк към сайта.
Кои са тези други признаци по които смяташ, че разполагат с тази технология?
Иначе нищо не оборваш.
Е то ако са дали въобще нещо ще си проличи. Ма надали. Нека видим дали Италия, Иран и Сиера Леоне ще продължат по-обичайния начин да си произвеждат тока и да взимат пари на хората.

Неактивен Hackopld

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 26
Re: Фондация Кеше
« Отговор #78 -: Октомври 28, 2012, 15:04:37 pm »
Песимистите за Кеше, защо не гледате и слушате лекциите му? Там той си обяснява всичко. После приказвайте какъв бил. Човека е изпреварил начина на мислене на много хора с години напред вие тук ми пишете някакви плоски коментари.

Неактивен hmilev

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Re: Фондация Кеше
« Отговор #79 -: Октомври 29, 2012, 15:54:49 pm »
Tехнологиите на Кеше ще се предостравят безвъзмездно на всички страни от света на 06.11.2012 в Нинове Белгия.
" Изявление на М.Т. Кеше, относно получаването на технологиите на фондацията за всяка държава" http://www.keshefoundation.org/phpbb/viewtopic.php?f=2&t=2893
и щатите са специално поканени
"We invite the US government to come to the Keshe Foundation center like any other nation on the 6.11.2012 for their USB stick and with kindest of pleasures they can have the knowledge transfer stick from us free of charge as we did with Iranians and Italia"
http://www.keshefoundation.org/phpbb/viewtopic.php?f=2&t=2891
 а нашето правителство ще изпрати ли посланника да получи флашката?

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Фондация Кеше
« Отговор #80 -: Октомври 29, 2012, 16:20:43 pm »
Аз не мога да разбера защо тази технология не я предоставят на Хората, а я предоставят на правителствата?
« Последна редакция: Октомври 29, 2012, 16:24:09 pm от kalan »

Неактивен x_name41

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 293
Re: Фондация Кеше
« Отговор #81 -: Октомври 29, 2012, 16:28:26 pm »
Аз не мога да разбера защо тази технология не предоставят на Хората, а я предоставят на правителствата?
Отговорът е защото тея келеши са открили топлата вода но чрез техни грешни интерпретации в областа на ядрената енергетика та затова се подразбира че тази технология колкото опасна е и толкова вредна и това няма как да е начина и решението за внедряване на нови алтернативни енергиини решения...
"מוזיקה מאריכה את החיים"

Неактивен marmozana

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 102
Re: Фондация Кеше
« Отговор #82 -: Октомври 29, 2012, 16:45:35 pm »
ь-name, три пъти ти прочетох поуста и не разбрах какво искаш да кажеш.

Иначе в отговор на въпроса на Калан, копирам един коментар, който не е мой, но е смислен и го споделям напълно.

Цитат
Естествено че само на официален представител на правителството ще ги дава. Иначе може да го обяват за терорист. Не само него, ами и който е взел технологиите. Те някои само това чакат. А и като ги вземеш какво ще направиш? Сам ще си направиш реактора или може би космическия кораб? И като го направи защо си мислиш, че правителството ще ти разреши да го ползваш? А и да разрешат може да ти плеснат такива данъци и глоби, че свят да ти се завие. Най-много да се докара официално да се забранят тези технологии. Така поне има някакъв минимален шанс.
« Последна редакция: Октомври 29, 2012, 17:01:08 pm от marmozana »
Благодаря ти, че замълча, въпреки, че нямаше какво да кажеш

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Фондация Кеше
« Отговор #83 -: Октомври 29, 2012, 16:58:24 pm »
Мерси Мармозана. Абе смислен си е отговора, но не напълно го споделям. На мен засега космически кораб не ми трябва. :D Но ми се ще да натамъня една кутийка дето ток да ми пуска. И да се отърва от Чез и компания. Ако още нещо ми гръмне от изпълненията на Чез ще взема да ги съдя. :diablo:
...
x_name41 - Няма опасни технологии, а има глупави хора.

Неактивен marmozana

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 102
Re: Фондация Кеше
« Отговор #84 -: Октомври 29, 2012, 17:03:53 pm »
Естествено, че и мен генераторчето ме вълнува, но и за него нещата стоят по същия начин. Винаги може да се обяви за незаконно, прескачането на чезове-мезове  :---
Благодаря ти, че замълча, въпреки, че нямаше какво да кажеш

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Фондация Кеше
« Отговор #85 -: Октомври 29, 2012, 17:31:21 pm »
А те може и това да направят. Взимат евтината и убава технология за енергия. Обаче си траят, че имат такава и продължават да ни цоцат и да си вдигат цените на тока. А дефакто няма да имат разходи за производство на ток. Предполагам само. Абе конспирация да става.  :D
Иначе ако забранят използването на други ен. източници освен Чез, то пак няма как да ни хванат. Ще му измислим цаката. Българи сме.  8) Примерно може част от ел. уредите да са към чез, а другите към генераторчето. Демек да ги заблудим, че сме почтени хора.

Неактивен alexxx39

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Фондация Кеше
« Отговор #86 -: Октомври 29, 2012, 17:32:57 pm »
Ако проблема ви е само в тока има и други начини за евтина или безплатна енергия ,дори и във този сайт се дискутират такива ,а и реактора на Кеше е високотехнологична джаджа и не става да се сглоби в гаража.

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Фондация Кеше
« Отговор #87 -: Октомври 29, 2012, 17:36:38 pm »
Да не би да говориш за генератора за Браунов газ?

Неактивен alexxx39

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Фондация Кеше
« Отговор #88 -: Октомври 29, 2012, 18:48:43 pm »
Не само ,макар че и той не е за пренебрегване,има много начини за получаване на електроенергия,като например вятърни генератори,топлоцентрали със различно загряване на парата в тази група слагам и торсионните генератори,фотоволтайци ,горивни елементи,галваничните елеманти на Тесла който извличат земното електричество,и др.всички тези устройства постоянно се усъвършенстват и развиват благодарение на използването на нови материали за направата им .Така стават по ефективни и в близките години ще са конкурентни на стандартните .

Неактивен x_name41

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 293
Re: Фондация Кеше
« Отговор #89 -: Октомври 29, 2012, 19:16:24 pm »
От всички алтернативни енергоизточници най перспективен е генераторът на Капанадзе, няма друг такъв аналог който да му се опре по ефективност и целесъобразност. Той съчетава голяма изходна мощност с компактни размери на устройството, неограничен срок на експлоатация, липса на поддръжка, безвреден за околната среда и т.н. Преди време някой беше обявил че щял да се появи нов източник на електрическа енергия и мисля че точно това е имал впредвид.
"מוזיקה מאריכה את החיים"

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27