Автор Тема: Фондация Кеше  (Прочетена 53224 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Фондация Кеше
« Отговор #45 -: Септември 14, 2012, 04:49:24 am »
Така като за прости хора, можеш ли да обясниш какво е това "квантово ниво"?
Или е просто термин, който употребяваш, без изобщо да си нямаш понятие от него?
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен velstar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Re: Фондация Кеше
« Отговор #46 -: Септември 14, 2012, 06:50:30 am »
Иран има договори със страни за  определен срок, за износ на газ и петрол, така че не може да спре да изнася когато на тях им скимне. Защо си мислите че Иран няма новите технологии на Кеше. Има ги и още как! Има ги вече 7 години и дори светът да ги внедри едва сега, Иран пак ще е крачка на пред. За съжаление както всяка друга нова технология, така и тази е внедрена за военни цели. А петрол ще се изнася докато има. Един такъв преход който обещава фондация Кеше, няма да стане за година или две. Ще мине цяло поколение докато се внедри и използва масово. Може би  нашите деца ще има прекрасен живот, ако монополистите изобщо допуснат тази технология да дойде при нас. Знаете ли, че Америка също има подобна технология! Защо мислите че иска война с Иран? Защото иска само тя да е лидер на света. А Иранците с техния уран, дето го обогатявали за мирни цели... дрън дрън, колкото Ирак имаше ядрени ракети, така и не ги откриха а сума народ изтрепаха. Не защитавам нито Иран нито Америка, но технологията съществува и то не от днес. Свалям шапка на фондация Кеше, че е събрала смелост да се изправи пред заплахата на всички монополисти и да даде на хората технологията, която военните на развитие страни отдавна крият.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Фондация Кеше
« Отговор #47 -: Септември 14, 2012, 15:35:04 pm »
Да, бе, договори имала да изнася петрола. Затова за 2дена цената на бензина скочи с 20%. Хайде, моля те, с малко повече конкретика и факти. Общите приказки ужасно са ми омръзнали.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен larabum

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
Re: Фондация Кеше
« Отговор #48 -: Септември 14, 2012, 17:54:23 pm »
Tangrata,под квантово ниво имам предвид,че разработките на Кеше навлизат в зоната на квантовата физика,например антигравитационната му кола.Ето например в нашият хнет има доста информация по въпроса не е нужно да я повтарям,всички знаем че Кеше не открива топата вода  .http://www.xnetbg.com/new/content/view/553/1/
Когато дълго гледаш в бездната, бездната се вглежда в теб. Ницше

Неактивен alexxx39

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Фондация Кеше
« Отговор #49 -: Септември 23, 2012, 14:02:43 pm »
Някой англиискоговорящ няма ли да сподели ,има ли нещо ново около фондацията 22ри септември мина.

Неактивен helluser

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 32
Re: Фондация Кеше
« Отговор #50 -: Септември 23, 2012, 16:23:19 pm »
И аз това се чудя 21 септември мина, а няма никва информация в интернет  !! ??
I'm Not Special, I'm Just Limited Edition

Неактивен Monolith

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re: Фондация Кеше
« Отговор #51 -: Септември 23, 2012, 16:26:12 pm »
Ето ви малко информация за срещата от 21.09 (има и видео). Колко е истината, която казват - преценете сами:

http://blogzaserioznihora.blogspot.com/2012/09/21092012-42.html
« Последна редакция: Септември 23, 2012, 16:29:44 pm от Monolith »
Бъди Слънце!

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Re: Фондация Кеше
« Отговор #52 -: Септември 25, 2012, 00:12:42 am »
То каква е истината скоро ще се разбере. Още малко старо инфо от фейса и тубата.

« Последна редакция: Септември 25, 2012, 00:19:37 am от Hacko »

Неактивен Una

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 229
Re: Фондация Кеше
« Отговор #53 -: Септември 25, 2012, 00:21:12 am »
Здравейте, искам да ви представя два аудиофайла, нещо като резюме върху първата книга на Кеше и неговата теория от човек инженер и учен работил в България и САЩ. Надявам се ще бъде интерес за незнаещите английски. Има разбира се доста въпросителни по неговата теория, както и публикуваните му патенти (в момента работим и по тях), но се опитваме да разберем теорията на Кеше и неговите идеи и патенти. Надявам се да оцените усилията ни. Благодаря.
.................
Извинявам се, как да прикача mp3  файл?

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re: Фондация Кеше
« Отговор #54 -: Септември 25, 2012, 01:04:23 am »
Качи ги в dox.bg или другаде и дай линк. В самия сайт е забранена опцията за качване на файлове.
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен Una

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 229
Re: Фондация Кеше
« Отговор #55 -: Септември 25, 2012, 01:11:53 am »
Качи ги в dox.bg или другаде и дай линк. В самия сайт е забранена опцията за качване на файлове.
Елементарно Уотсън..
Малко акъл, но навреме :)

http://dox.bg/files/dw?a=802376e3d7

http://dox.bg/files/dw?a=177d686dec

Благодаря

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re: Фондация Кеше
« Отговор #56 -: Септември 25, 2012, 01:24:01 am »
Специален поздрав за Кеше. :music:
http://soundcloud.com/luke-mandala/1-giant-leap-all-alone-luke :drinks:

Неактивен Monolith

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re: Фондация Кеше
« Отговор #57 -: Септември 25, 2012, 08:45:24 am »
Забележете, как на логото на фондацията, червената сфера (най-ниско вибрационният цвят) е най-отгоре, а лилавата (най-високо вибрационният цвят) е най-отдолу. Сиреч - извисяване на нисшето и принизяване на висшето. Правете си изводите колко са "добронамерени" намеренията им. За тези, които се съмняват - за създаването на лога и емблеми има цяла наука, наречена "брандинг", така че няма нищо случайно в символиката на фондацията.





Ето още малко информация за Кеше-то - Ще полетим ли с технологията на свободната енергия на „Кеше” към Небесното царство? ;)
« Последна редакция: Септември 25, 2012, 09:11:04 am от Monolith »
Бъди Слънце!

Неактивен gogetit

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
Re: Фондация Кеше
« Отговор #58 -: Септември 25, 2012, 09:55:49 am »
Много точно Monolith  :hi:

Неактивен jelio0o

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
  • ''Think'' (LEVEL UP)
Re: Фондация Кеше
« Отговор #59 -: Септември 25, 2012, 11:14:36 am »
Тази сутрин и аз мислех да пиша за логото ..... Значи на мен ми напраши впечатление , че кръговете са 7 ..... И какво имаме 7 дни в седмицата също така и 7 чакри с различни цветове (с чакрите не съм много запознат , но знам че са 7).Също ми направи впечатление , че К и F са 11-стата и 6-тата букша в английската азбука.....

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27