Автор Тема: Политически дискусии и спорове  (Прочетена 16658 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Политически дискусии и спорове
« Отговор #30 -: Септември 24, 2012, 04:07:42 am »
Просто Боко е по-артистичен, това е всичко.
А другото е все същото. А и сега се краде на ниво EU субсидии. Затова не се усеща толкова надълбоко.
Само не знам кой ще ги връща.

Аз не мога да си обясня как могат хората да се радват на човек, който цял живот е държал бай Тошо под ръка и ..... (самоцензура) ...  8)
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Политически дискусии и спорове
« Отговор #31 -: Септември 24, 2012, 18:04:08 pm »
Tangrata, ти пък и артист го изкара. Той в Мадан си го каза:"Аз съм прост и вие сте прости, затова се разбираме!" От тук нататък какво да коментираме? Преди наивниците виеха от кеф като го видят на твекрана, но май стават все по-малко, след това устойчиво вдигане на цените и замразени доходи/сега предизборно се обещават 20-30 лв. вдигане на пенсии и заплати в далечното бъдеще, ама и за тях не е сигурно- още смятали ::)/.

Неактивен Ashaman

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 816
Re: Политически дискусии и спорове
« Отговор #32 -: Септември 24, 2012, 21:13:35 pm »
Цитат
Просто Боко е по-артистичен, това е всичко.
А другото е все същото. А и сега се краде на ниво EU субсидии. Затова не се усеща толкова надълбоко.
Само не знам кой ще ги връща.

Аз не мога да си обясня как могат хората да се радват на човек, който цял живот е държал бай Тошо под ръка и ..... (самоцензура) ...  8)
Сравняването на Живков и Борисов е пиар, който работи в полза на Борисов, тъй като поради мизерията много хора се обръщат с носталгията по времето на Живков. Те имат някои технически прилики, който прикриват генералните разлики мога да пиша доста по тоя въпрос, но не ми се занимава.

Неактивен Ashaman

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 816
Re: Политически дискусии и спорове
« Отговор #33 -: Септември 25, 2012, 18:01:36 pm »
   Да  те  попитам,  до  колко години  ще  бъдем  вилает!  За  поста  и  позицията  ти :hi:
Незнам, Митко, но нали виждаш че темпа се забързва, тай че ако не променим  нещо сигурно до 1-2 поколения, може и да сме вече протекторат и официално.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27